Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Seulaz
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-08-17, 21:13
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Seulaz »

Na dar neteko nei man nei draugams kažko negero patirti. Tik pastebėjau kol nerukiau dažniau sirgdavau, o dabar seniai su sveikata problemu nebeturiu. Plius išsigydžiau nemigą ir apetito sutrikimus:)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė runkelis »

fiskar rašė:Psi mrj , atspejai :D Tai kaip gali nesimatyt ,kad as ju ieskau per skype jai pats parasiau :D
tai visiskai draugu neturi?matomai todel kad ten tau patinka :) --->

Pranešimo tema:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

as sergu tipo psi liga , tai pablogino situacija ,nes puciau negeriau vaistu ir pan . Bet jega psi skyriuj ,man ten patinka


(runkelis) priminsiu kad siame forume jokiu kontaktu dalinimosi,prekybos ir t.t. jeigu kas neaisku tai mars forumo taisykliu skaityti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
paperbag
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-08-27, 18:41
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė paperbag »

Sveiki, susimastymas priverte uzsiregistruoti sitam saite. Esme tokia, kad gana daznai sergu - t.y. persalimu, gripu, angina, kosulys. Per ziema susergu du - tris kartus, kitais metu laikais po karta guliu su temperatura. Kodel sergu, suprantu ir pats - nusilpes imunitetas. Mano klausimas yra toks - kaip marihuana itakoja imuniteta? Kaip jus jauciates? Ar daznai sergate? Ar pastebejote kokia itaka imunitetui rukant --==::~~ ?
Peckelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2012-07-19, 22:01
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Peckelis »

paperbag rašė:Sveiki, susimastymas priverte uzsiregistruoti sitam saite. Esme tokia, kad gana daznai sergu - t.y. persalimu, gripu, angina, kosulys. Per ziema susergu du - tris kartus, kitais metu laikais po karta guliu su temperatura. Kodel sergu, suprantu ir pats - nusilpes imunitetas. Mano klausimas yra toks - kaip marihuana itakoja imuniteta? Kaip jus jauciates? Ar daznai sergate? Ar pastebejote kokia itaka imunitetui rukant --==::~~ ?
Turiu tokia pacia problema. Nebuna ziemos kai nesergu, uztenka gerkle persalti ir kaput :) Nemanau, kad maryte itakoja tokius dalykus. Jei klystu pataisykit :)
Manau uztektu prisiziureti, gerti vitaminus ir kitoki geri.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Jah »

o maryte itakoja, ji silpnina imuniteta, silpneja pats organizmas. tas pats kaip stoned but, silpna ir trali vali, tai tas pats su imunitetu. :)
paperbag
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-08-27, 18:41
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė paperbag »

Kodel man kilo tokia mintis? Anksciau taip daznai nesirgdavau, pradejus rukyti daugiau (pora kart i savaite ir daugiau, kelius metus is eiles) pradejau sirgti. Nezinau ar nuo marytes cia. Idomu kaip kitiems? Kaip heavy useriams imunitetas?
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Tovus »

sunku tiketi, kad imunitetas silpneja, nuo tada kai normaliai pust pradejau pamirsau tokius dalykus kaip angina, sloga ir panaisai
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

aš pvz tikiu, kad ganjikė tinkamai vartojant imunitetą stiprina
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė flukis »

Turbut ne pati ganja imuniteta stiprina, bet jos padariniai. Mane visada pramusa ant maisto, valgai daugiau maisto-imunitetas stipreja. Aisku maista reik minimaliai padarint. :D
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė GF-Z »

Kai nevalgai, reguliariai nevartoji vitaminu, nesigrudini, o TIK PUTI, tai žinoma - imunitetas silpnėja. Tas ypač galioja jauniems putėjams :), kurių reprodukcinės sistemos vystosi, hormonai duoda savo, nervai, egzai, mergos ir papai daug ką duoda. Man asmeniškai stresą gan sėkmingai nuėmė, būtent kai pasikeitė visiškai aplinka (emigruok ir tu:D), padėjo apsiprasti, suteikė tą "namų" vadinamą jausmą, maždaug pripešęs namie, tai jau namai :)... Tinkamai gyvenkit ir nekils problemų, čia ne heroinas..
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Ir nerūkykit per butelius, sukit gilzes iš geresnio popieriaus.
"Esme tokia, kad gana daznai sergu - t.y. persalimu, gripu, angina, kosulys. Per ziema susergu du - tris kartus, kitais metu laikais po karta guliu su temperatura."
. Pas rūkorius dažnai pasitaiko tokio tipo kvepavimo takų ligos, nes karštas dūmas išdegina trachėjos gleivinė epitelinė danga, kurios paskirtis apsaugoti, nuo svetimkūniu. Nežinau, kaip yra iš tikrųjų, bent jau aš taip manau, nes kai mečiau rūkyti tabaką, tai nuo to laiko visas žiemas išgyvenu, be jokių ligų.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

O aš žiemomis (na šaltais metų laikais) pragyvenu praktiškai be ligų, o kai tik ateina vasara man prasideda bėdos su gerkle ir plaučiais. Finale pasirodo daktarija nustatė alerginę astmą. Buvo ir pirmą kart gyvenime juokingu nepasirodęs dusulio priepuolis, oi blyn galvojau kas čia dabar :D Dabar tai juokinga, o tada neturėjau ir žolės po ranka taip ekstra ir viskas, bet bandžiau vėliau ir ne vieną kartą ir rezultatai mane nudžiugino:)
rukymaszudo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-10-01, 09:05
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rukymaszudo »

Mano nuomone yra šie blogiausi dalykai arba pašaliniai neigiami kanapių poveikiai :

1. Tabakas..
2. Rūkymas savaime yra neigiamas efektas (rūkai popierėlį, rūkai degėsį, kemšasi plaučių takai)
3. Galimas galvos skausmų suaktyvėjimas, chroniška migrena, akių nervų įtampa
4. Chroniškai rūkant susidaro ne teigiamas THC efektas, o tiesiog kažkokio apsipūtimo palaikymas dėl organizmo tolerancijos, pastovus apkvaitimas - jokio saiko nebuvimas, narkomanija. Tai pavadinčiau psichologiniu sutrikimu.
4. Pripažinkim, bet net ir kiečiausi kanapistai viską prisimindami pamiršta smulkmenas (kur aš padėjau tą diską? kur mano mobilus?) ir vis kas porą dienų prarandi pusvalandį, valandą spręsdamas tokias problemas - o tai stresas.

Teigiami:

1. Atvirkščiai nei kai kurie aukščiau išsakė, pasakyčiau, kad THC gali būti išnaudotas kaip tik kaip imuniteto stiprintojas - pvz.: grūdinant kūną.
2. Apetito valdymas, galima sulieknėti ar papilnėti.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Slow Stone »

rukymaszudo rašė:. Chroniškai rūkant susidaro ne teigiamas THC efektas, o tiesiog kažkokio apsipūtimo palaikymas dėl organizmo tolerancijos, pastovus apkvaitimas - jokio saiko nebuvimas, narkomanija. Tai pavadinčiau psichologiniu sutrikimu.
. Pripažinkim, bet net ir kiečiausi kanapistai viską prisimindami pamiršta smulkmenas (kur aš padėjau tą diską? kur mano mobilus?) ir vis kas porą dienų prarandi pusvalandį, valandą spręsdamas tokias problemas - o tai stresas.
Nu man čia tikra teisybė surašyta. O tą taip reikalingą tolerance-break'ą būna laaabai sunku prisiverst padaryt... "pastovus apkvaitimas - jokio saiko nebuvimas, narkomanija" 8| 8/ =( !( :E %)
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Domantas Rastenis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-10-01, 19:16
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Domantas Rastenis »

Prasau pagalbos. Parukiau pirmakart cheminio sudo, poveikis buvo labai stiprus gliucino nezmoniskai. Jauciau, kad manyje kazkas gyvena ir sjp buvo daug visko. Po dienos viskas atsistate pagalvojau, kad viskas jau bus gerai, kol neatejo vakaras ir vel nepradejo gliucint, kalt sirdis girdetis garsai ir atsirast nezmoniska baime. Kita diena gliucino dar labiau. Ir taip kiekviena diena jau savaite, tik kartais stipriau kartais silpniau. Daznai jauciu salti kaikurioe kuno vietose, pradeda pykint, kartais dingsta garsas. Gal kam taip buve, gal zinot kada baigsis ir ka daryt, kad baigtusi? :(
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Sveikas. Vieną kartą parūkėi ir savaitę gliučiniesi? Pats tokių atvejų nesu patyręs, matęs ir net girdėjęs, o atrodo labai labai rimta.. Gali būti jog su ta chemija savo smegenis sužalojai nebeatstatomai ir tai tesis visą likusį gyvenimą. Pirma, ką tau reikėtų daryti - nevartoti jokių narkotikų, įskaitant žolę, tabaką ir alkoholį. Antra - susireguliuoti savo paros rėžimą, miego ciklą ir mitybą, kad organizmas patirtų kuo mažiau streso, kuris ir provokuoja tuos tau užeinančius gliukus. Įkalk angliuko kokį septynetą tablečių, rytais ir vakarais pasimankštink. Nepamiršk vartoti vitamino "c". Jeigu per ateinančią savaitę nejausi jokio "priepuolių" palengvėjimo - kreipkis į medikus ir rėžk visą tiesą.

Girdėjau, jog stiprūs apsvaigimai gali sužadinti žmogaus genuose tykančią šizofreniją, kas yra labai labai nemalonus atvejis, ypač jeigu dabar esi 19-25 metų. Šeimos istorijoj nebuvo panašių atvejų? (Kalbu apie girdimus garsus ir nežmonišką paranoją ir patį "gliuką")
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Lar »

Domantas Rastenis rašė:Prasau pagalbos. Parukiau pirmakart cheminio sudo, poveikis buvo labai stiprus gliucino nezmoniskai. Jauciau, kad manyje kazkas gyvena ir sjp buvo daug visko. Po dienos viskas atsistate pagalvojau, kad viskas jau bus gerai, kol neatejo vakaras ir vel nepradejo gliucint, kalt sirdis girdetis garsai ir atsirast nezmoniska baime. Kita diena gliucino dar labiau. Ir taip kiekviena diena jau savaite, tik kartais stipriau kartais silpniau. Daznai jauciu salti kaikurioe kuno vietose, pradeda pykint, kartais dingsta garsas. Gal kam taip buve, gal zinot kada baigsis ir ka daryt, kad baigtusi? :(

Kaip ir G. viska isvardino ka tau reikia daryti . Galbut papuolė koks bjaurus narkotikas kuris ilgai isilaiko organizme ir dėl tos priežasties prasideda tavo vadinami gliučai .Jaigu dirbi ar mokaisi paatostogauk kokia savaitėle gerk dauk arbatos išeik pasivaikčioti ,kelkis kuo ankščiau , jaigu rukai cigaretes nerukyk rite , jai geri kava ,energetini birzgala ar kita tonizuojančia medžiaga nebegerk ju bent kuri laika , stenkis naudoti su maistu kuo daugiau šviežiu vaisiu ar daržoviu , isigyk B grupės vitaminu . Dabar tau svarbu išvalyti ta š iš organizmo . O dabar klausimas ar tikrai žinai kad tenai yra cheminis narkotikas o ne cheminė medžiaga tokia kaip pvz lakas .Esu patyres nemaloniu pojučiu vien dėl to jog lakuodamas pulveriu (dažu purkštuvu) neužsidėjau respiratorius ir dėl 15min lakavimo visa savaite jaučiausi nekaip pykino,kartais svaigdavo galva.
Bet tavo ši eilutė "Jauciau, kad manyje kazkas gyvena " paranoja ar lengva čizofrenijos forma ,jai tokiu pamastimu atsiras daugiau negailėk laiko ir nueik pas psihologa ar psihiatra ,nebijok i durnyna neušdarys o tiesiog išrašys atitinkamu vaistu .O vaistu nuo psihikos ligu tikrai yra
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

rukymaszudo rašė:Mano nuomone yra šie blogiausi dalykai arba pašaliniai neigiami kanapių poveikiai :

1. Tabakas..
:D :D :D :D neigiamas kanapes poveikis yra tabakas :D
rukymaszudo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-10-01, 09:05
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rukymaszudo »

Kadangi kokie 80% procentų varo su tabaku, tai jo - pašalinis poveikis (medžiaga). Nes nuo tabako labai daug negerų ilgalaikių poveikių.
pūtėjas rašė:
rukymaszudo rašė:Mano nuomone yra šie blogiausi dalykai arba pašaliniai neigiami kanapių poveikiai :

1. Tabakas..
:D :D :D :D neigiamas kanapes poveikis yra tabakas :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

Domantas Rastenis rašė:Prasau pagalbos. Parukiau pirmakart cheminio sudo, poveikis buvo labai stiprus gliucino nezmoniskai. Jauciau, kad manyje kazkas gyvena ir sjp buvo daug visko. Po dienos viskas atsistate pagalvojau, kad viskas jau bus gerai, kol neatejo vakaras ir vel nepradejo gliucint, kalt sirdis girdetis garsai ir atsirast nezmoniska baime. Kita diena gliucino dar labiau. Ir taip kiekviena diena jau savaite, tik kartais stipriau kartais silpniau. Daznai jauciu salti kaikurioe kuno vietose, pradeda pykint, kartais dingsta garsas. Gal kam taip buve, gal zinot kada baigsis ir ka daryt, kad baigtusi? :(
Cia tai kaip is anekdoto istorija Domantai :) Gal tu susirgai kuom nors ar dar kas nutiko, nes kaip cia imanoma kad taip gliucintu savaite laiko nuo himkes kazkokios, tokiu sposu tai ir as negirdejas dar, tu pasidomek ka rukei ten. Bet norejai apsinest gerai turbut? Tai dziaukis dabar nereike net rukyt ir taip rauna kalpoka ziurek kas bus toliau ir pranesk mum.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40023 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45137 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41830 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5067 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19488 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas