Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
laukinukas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-10-14, 01:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laukinukas »

Dekui G.
As pats lyg ir neturiu su sirdim problemu taciau cia diskutavau ir norisi pasidomet.
O del padidejusio ritmo? Ar tai turi rimtu atoveiksmiu sirdutei, kad ji apkraunama labiau tas pora valandu po mj?
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

man irgi dauzosi sirdis nuo dumu,ir per daug??
ganja uber alles
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

laukinuk, matai, gali ir apkrauti ir palengvinti. Pats aš abejoju, kad mj gali nualinti sveiką širdį, jeigu žmogus nuolat palaiko "sveiką gyvenseną" (adekvačiai maitinasi, apturi ir protinio ir fizinio aktyvumo, palaiko higieną, žalingus įpročius kompensuoja naudingais, pernelyg nesivelia į stresines situacijas). Man pačiam kartais atrodo, kad nuo tabako ir nejudros kemšasi trombai, širdis, plaučiai silpsta, bet kai įpučiu, tai būna, kad kaiptik nuramina viską, atrodo dingsta pulsas visiškai, atrodo, kad net nebekvėpuoju :D Būna ir kad parūkius pradeda stipriau pamušti. Visgi ir vienu ir kitu atveju krūtinės ląstos, pečių, nugaros ir bendri tempimo ir kvėpavimo pratimai tiesiog pramuša visas tabako š sankaupas kraujagyslėse, toks kaip "sielos dušas" apima, širdis gauna savo "sporto" dozę, po ko dažnai seka trumpas nesąmongingas, labai gilus kvėpavimas, bet taip natūraliai, žinai. Organizmas, atrodo, prasiturtina deguonimi, kad ne tik trombai prasivalo, bet ir nuo plaučių alvelolių dervos atšoka, visas kūno vidus grynai kaip iššveistas su kempine jaučiasi, o jeigu dar miegoti parūkęs nueinu.. o jeigu dar atsibundu, kai saulė plieskia į veidą, tada išvis :D Žvalus atsikeliu su išplauta galva, grynai lengva tokia, nuotaika super gera, optimizmas, aktyvumas, tiesiog norisi save kažkur išlieti, kažką veikti, kurti, daryti, raumenys visi - energijos su +++ įkrova ir savaime visokie vaisiai, daržovės, sultys, riešutukai, vanduo atrodo kaip idealus maistas, o ne tai kad ten koks sūryje paskendęs bekono šliosas :D Tai aš ir į mj vartojimą labiau žiūriu kaip į medicininį, o ne rekreacinį. Aš pripažįstu, kad turiu įpročių, kurie nėra naudingi mano kūnui, pripažįstu, kad vaikystėje apturėjau šiokių tokių emocinių dalykų, kurių dėka man dabar kartais būna sunku būti savimi ir pripažįstu, kad mj man padeda prisižiūrėti tiek savo kūna, tiek protą. Nebūtų man geriau nuo vartojimo, tai ir nevartočiau :) Turėjau ir priklausomybę mj, bet išlipau tiesiog su tos pačios mj pagalba. Prirūkiau kartą hašišo ir tiesiog sugalvojau, kad bl, seni, kam tu dabar rūkai? Tau gi nereikia, tu gi nei ką veikti turi, nei ką, dabar šitas parūkymas tau gi visai nereikalingas. Na, nebent nori sėdėt ir bukai žiūrėt į sieną. Ir tada sau, būdamas apsirūkęs :D pasakiau, kad apsirūkęs noriu veikti ir puft! Automatiškai nuo to laiko pasidarė, kad pūtimas tai nėra privalomas dalykas 8| aišku, daug kas gali nesuprasti šito, bet kas pradėjo anksti, kas įklimpo į stoner culturą, kur bongu diena prasideda, bongu diena baigiasi, o pačios dienos nieko daugiau nei šiaip šlitinėjimas, grindinio trinimas su galvoje klausomu "ką daryt?", tas supras.
Geriausias būdas išvengti stipriu ir nemalonių kalatojimųsi, tai tiesiog kaip minėjau - pasirinkti gerą set'ą (aiškus stuffas, nei per daug, nei per mažai, vartojimo priemonė) ir setting'ą (laiką, vietą ir kt. aplinkos poveikio elementus). Reikėtų vengti spontaniškų parūkymų ir ypatingai tokių, kurie yra "iš neturėjimo, ką veikti", nes būtent tokie "iš neturėjimo, ką veikti" ar tiesiog visiškai ne į temą parūkymai ir sukelia didžiausią stresą :)
ice, tau siūlau atkreipti daugiau dėmesio į dozavimą. Vienu kartu suvartojamus kiekius ir laiką, kada jie vartojami. Pasakyt kolegoms ar net sau pačiam, kad: "ačiū, man jau užtenka" arba "dėkui, bet dabar/šiuo metu nenoriu/negaliu" yra ne gėdingas, o atsakingas veiksmas. Imant paprastą poreikio tenkinimo pavyzdį: "Noriu atsigerti alaus", ok - išgeri vieną vienetą alaus - ok. Norisi dar? - Atsigeri dar - jau geriau nei ok. Dėl trečio vėl galvoji - dar? Nu, išgeri trečia - jau lafa. Ir klausimas turi pasistot kiekvienam toks - kiek aš dar galiu ant savęs išgerti, kad man nebūtų p*zda? Gal dar vieną? O gal nė vieno? Žodžiu, ką aš noriu pasakyti, kad sulig kiekvienu suvartotu vienetu, poreikis vartoti tik mažėja. Nereikia apsimetinėti kažkokiais didvyriais ir visiems vaizduoti: "ei, visi, žiūrėkit, kiek aš daug pakeliu, koks aš kietas", nes dažniausiai būtent tokie kietuoliai paskui ir guli apsimyžę, apšišikę, apsivėmę ir gaudo komas ar mirtį.
Dar iš savo patirties pasakysiu - galiu aš ir graminius tikrai gero skanko kasekus vienas sau daužyt, bet realiai mano tipiška dozė yra 0.1g. Jeigu stuffas silpnesnis, aišku, jo daugiau reikia, bet, jei žinau, kad stuffas yra tikrai atominis, tai gali pilnai užtekti net ir mažiau nei 0.1g dozės. Na, bet čia kiekvienam skirtingai, todėl tik kiekvienas pats gali žinoti geriausiai, kiek, ko,kada, jam reikia. Mūsų kūnai todėl ir yra mūsų kūnai, kad mes geriausiai juos pažinotume. Tuos visus širdies permušimus yra absoliučiai įmanoma sukontroliuoti, jeigu tik žinai, ką darai. Ir kažkokių specifinių žinių tam visai nereikia. Iš bendro išprusimo galima suprasti "ką aš padariau, kad mano organizmas jaučiasi taip ar anaip ir, ką aš galiu padaryti, kad kitą kartą jis jaustųsi dar kitaip ar taip pat". O sunkiausia iš esmės yra butent pradedantiesiems ir jauniems vartotojams, kadangi jiems tiesiog būna sunku suprasti, ką jie daro. DAugelis galvoja, kad parūkys va žolės ir automatiškai kažkur pasispaus "fun" mygtukas, iškart pasidarys, gera, linksma, juokinga, smagu ir visaip kitap malonu. Ganja išties veikia visai kitokiu principu - ji ištraukia tai, kas yra tavyje, vieni ją vartoja, kad nuo kažko pabėgtų, kiti vartoja, kad kažką atrastų, dar kiti - dėl abiejų išvardintų priežasčių. Būtų mano valia tai kiekvienam vartotojui, po lankstinuką, kaip saugiai vartoti, įteikčiau, bet dabar, kai nelegalu, tai, greičiausiai, būtų tiesiog traktuojama kaip skatinimas vartoti, o ne realus žalos mažinimas, kas iš tiesų tai ir yra :) Daug ir kompleksuotai čia prirašiau, tikrai galėjau ir aiškiau, nu bet toks gyvenimas :D Kartais mišrainę suvalgyti geriau nei pavienius, atskirus jos ingridientus :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Labas, aš esu nerūkantis pučiu tik žalią, kai apsidaužau iskart imu balt, krenta spaudimas jei gerai suprantu, ką daryt kad taip nebūtu:D o kitą diena buna kai keliuosi ir svaigsta galva aptemsta akyse....... :X :X :X
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Įtariu perdozavimą. Mažiau rūkyk, arba kitokį stafą rūkyk :) Kai kurių žmonių organizmai yra pakankamai sveiki, kad jiems mj būtų nereikalingas, taigi pas kai kuriuos organizmai jiems nereikalingas/perteklines vaistines medžiagas ( :x: ) atmeta ir tai pareiškia per taip vadinamus "šalutinius poveikius". :x: - tai ne žaidimų reikalas, reikia :x: taikyti sau, o ne pačiam taikytis prie :x: :) Nes pvz, jeigu tau yra gera, ir tada pavartoji narkotinių vaistų ( :x: ) ir tada tau būna nebe taip gera, tai gal čia ženklas, kad :x: ir nebuvo toks reikalingas? Arba toks kiekis? Arba tokiu metu? Arba tokioje kompanijoje? Piliulės, kad kraujas iš vidinių organų į paviršių attekėtų, kiek žinau, dar nėra. khalifaa, sakyk, sportuoji reguliariai? mankštiniesi? Jeigu ne, tai pradėk. O šiaip sakau, derink :x: prie savęs, o ne pats derinkis prie :x:, nes :x: niekur nedings :V: galėti atsisakyti įpūsti - jokia ne gėda, o atsakingumas ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Sportuoju 4 dienas į savaitę, esu gan jaunas :/ reiks pabandyt mažiau pūst pasižėsiu gal kas kitaip bus :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

netaip stounins :D bet šiaip, jeigu tu baltas būni, bet turi energijos ir pan. tai viskas manau ok. Svarbu, kad silpna nesidarytų po išbalimo, nes paskui ir melynas gali pasidaryti arba geltonas 8[] 8[]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Gal aš kai retai užrūkau taip būna, pučiu 3-2 kartus per mėnesį, kai aš būnu baltas aš tai nejaučiu :D bet draugai sako kas tau yra aš tik jaučiu kad ištines būnu :D, šiaip rūkymas tikrai priklauso nuo kompanijos nes rūkau su vienais dažniausiai būnu stoned, o kai pakeičiu chebryte ant judesiuko neša :D :D įdomu va šiandiena nieko nebuvo keista (apie balima kalbu)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

et draugai sako kas tau yra
na taip :D :D --==::~~ :x: :bong:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
edvagiedre1
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-03-15, 04:31
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė edvagiedre1 »

yra dar gyvu
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė saldi.juoda.naktis »

edvagiedre1 rašė:yra dar gyvu
Kokio velnio susikūrei profilį? :D
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

LABAI JAU YDOMU KAIP BAIGESI TURBIN100 TOS LIGOS NEYVEIKIAMOS ANTIBIOTIKAIS?????
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
feyc
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-04-15, 03:51
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė feyc »

Sveiki chebryte, visad galvojau, kad neteks cia uzsukti, bet sitas geris padare savo, zodziu iskart prie reikalo, rukau jau gerus 4-5metus ir niekad nesu turejas jokiu nusiskundimu, pastaruosius kelis menesius kariauju su tokia problema, parukius nezinau, kaip kas ir kodel pasikeicia mano pilvo struktura, ne tiek kiek pilvo, bet virsutines preso dalies, mano akimis butu kaire puse, o pasikeicia tiek kad ta vieta lyg idumba i vidu, priklauso dar viskas nuo rukymo budo, jei bongiukas dazniau ir stipriau pasitaiko, su jonukais reciau ir silpniau, kitu rukymio priemoniu kaip ir nebuta. Jausmas buna toks lyg tuoj vietoj kazkas sustotu dirbti, lyg kazkas verztu ar kazkas panasaus, labai pradedu jausti dideli diskomforta, niekaip neiseina atsipalaiduoti. Fiziskai esu aktyvus, buna pasitako kad visa savaite uzsiemu sportu, buna kad savaite ilsiuosi, mityba irgi subalansuota, uz keliu savaiciu zigiuosiu i kariuomene, tad teko praeiti ir cmeka, cmeke visus tyrimus atlikus mano rezultatas buvo A-reiskiantis kad esu visiskai sveikas. Tad kas nors jei turejo panasiu bajeriu, pasidalinkit idejom, kaip uzkirst kelia tam diskomfortui, noris dar tas kelias savaites atsipalaiduot, pries itemta rezima. :)
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ego »

feyc rašė:Sveiki chebryte, visad galvojau, kad neteks cia uzsukti, bet sitas geris padare savo, zodziu iskart prie reikalo, rukau jau gerus 4-5metus ir niekad nesu turejas jokiu nusiskundimu, pastaruosius kelis menesius kariauju su tokia problema, parukius nezinau, kaip kas ir kodel pasikeicia mano pilvo struktura, ne tiek kiek pilvo, bet virsutines preso dalies, mano akimis butu kaire puse, o pasikeicia tiek kad ta vieta lyg idumba i vidu, priklauso dar viskas nuo rukymo budo, jei bongiukas dazniau ir stipriau pasitaiko, su jonukais reciau ir silpniau, kitu rukymio priemoniu kaip ir nebuta. Jausmas buna toks lyg tuoj vietoj kazkas sustotu dirbti, lyg kazkas verztu ar kazkas panasaus, labai pradedu jausti dideli diskomforta, niekaip neiseina atsipalaiduoti. Fiziskai esu aktyvus, buna pasitako kad visa savaite uzsiemu sportu, buna kad savaite ilsiuosi, mityba irgi subalansuota, uz keliu savaiciu zigiuosiu i kariuomene, tad teko praeiti ir cmeka, cmeke visus tyrimus atlikus mano rezultatas buvo A-reiskiantis kad esu visiskai sveikas. Tad kas nors jei turejo panasiu bajeriu, pasidalinkit idejom, kaip uzkirst kelia tam diskomfortui, noris dar tas kelias savaites atsipalaiduot, pries itemta rezima. :)
patogiai atsisesk su paruostu bongu, ikvepk pilnus plauciuis ir iskvepk kol nieko nelieka, ramiai ir tolygiai prakvepuok taip 15 minuciu, ispusk pilnai ora kaip katik darei, uzkurk ugni, uzdek ganja ir uztrauk pati didziausia bonga gyvenime taip, kad viskas dumas netilptu i plaucius, uzlaikyk minute, ispusk ramiai, kartok toki pati kvepavima vel 15 minuciu ir pakurk dar didesni bonga, o po jo uzsimerk ir sek savo mintis, jose ir rasi priezasti i savo problema pries kuria kariauji.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Ego pataisysiu, po tokių ko patarimų reikejo eiti medicininę tech apžiūrą, būtų daktariukšiai radę bėdą ir būtum, galbūt, vaiskės išvengęs. Du zuikiai vienu šūviu ir nemokamai- čia trečias zuikis :)
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Žodžiu, susukom kaseka is g ir cigaretes, norejau apsipalint ziauriai. Ir kai reikedavo man traukt itraukdavau ir laikiau kiek galiu plaučiuose. Nu parukem jaučiu kad bus pizda atsisedau ir i taska pradejau zet bandziau judint akis nieko paime mane dumai, nu ka kuo toliau tuo hujoviau :D pyst aptemo akyse isigandau stojuosi ausyse zvimbia akyse temsta kordinacija praradau bandau eit sviruoju jaučiu jog tuoi issijungsiu atsiminiau kad reikia saldaus valgyt kazko pisau skitlesu ir bandau kvepuot tai atsigavau, ble nuo 1 g taip sukabino o as parukantis ganjos. Ble kame beda ? nepriima organizmas ?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Durnius esi. Va kame problema.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Tai normaliai atsakyk, nes ilgai laikiau ? musu 3 buvo ant vieno g.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė G. »

Norejai apsipalint ziauriai, ziauriai ir apsipalinai, akyse temo, ausyse spenge, atrode, kad atsijungi, tai ko cia stebetis? :D nezinai, kad narkotikai narkoze sukelti gali? trumpai i tavo klausimus:
1) Bedos nera, nes gavai, ko norejai - ziauriai apsipalinti ;)
2) Net vandens organizmas nepriima, jei kiekis per didelis.
Laikymas plauciuose daug nepadeda, nes tada prie THC svaigulio prisideda deguonies trukumo svaigulys (o anas yra zudantis).
Kitas dalykas - speju, kad net neisbandet stafo stiprumo. Tiesiog gavot maisiuka ir visa vienu kartu suedet. O butent tai ir yra durna, kvaila, neprotinga, -pats isiterpk pavadinima, kuris butu susijes su mastymo stoka-.
Gali but nes ilgai laikei, gali but nes stafas per stiprus, gali but, kad siaip ta diena tavo organizmas neformoj buvo, ar mityba prasta, ar kazkoks fizinis ar protinis nuovargis. Viskas sumuojasi, khalifaa. O gal tiesiog aplinka tau netiko? Gal truko stimuliaciju is isores? visaip gali buti. Gal tiesiog dumu privalgei i skrandi, ten kazkas susigrauze, gal himke kokia ruket... sunku taip trumpai paaiskint visas galimybes. Su putimo stazu, ateina ir putimo protas (arba kaip tik priesingai). Su laiku ismokstama pusti kaip nori ir efekta pagaut toki, koki nori. Nepyk labai del durniaus. Tiesiog ryte labai keistai susiziurejo tavo postas.. norejai nusidauzt, nusidauzei, o paskui klausi, kame beda ar organizmas neatlaiko.. nu tai pats pagalvok :D tipiska pradine standartine doze yra 0.1g ant galvos, ir tai po viena-du dumus itraukti ir laukti poveikio. Taip susizinai, kas ir kiek tave kabina. O vaidint kazkokius erelius va supusim kalna neaisku kokio staffo ir tikesimes geriausio, nera jokio pointo. Reikia pust tiek, kiek reikia paciam, o ne kiek reikia bala zino kam. Primena tokius zmones, kur tipo "kas daugiausia isgert gali, tas kieciausias" :D plius ta grama gi nebutina buvo per viena kosa pasileist :D galejot 4 susisukt ir trenkt visus is eiles, gal net butumet nutare viena pasilikt, gal nebutum ten atsijunginejes :D zodziu, daug cia visko galiu pripasakot, bet manau geriausia butu, jeigu tiesiog palinkeciau kitais kartais puciant truputi labiau atsizvelgti i aplinkybes ir maziau rizikuot su nezinia :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė khalifaa »

Iš dalies ir ekspermentavau su savimi :D seniau mane žiauriai kabindavo. Pradejau nebelaikkyt plaučiuose ir labai linksma ir smagu. Sakau gal pripratau prie ganjos, dabar galvojau vel apsipalinsiu gerai, tai ir čiut neišgriuvau :D rukysiu dabar normaliai... :D Ačiū !
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39905 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44968 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41644 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5014 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19235 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas