Nuotrauka Nuotrauka

3 Lemon Skunk/1Papaya/2x400W/Soilbed/Srog (be foto)

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Tema užrakinta
BAudEjAs
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2008-07-28, 16:05
Reputacija: 0

3 Lemon Skunk/1Papaya/2x400W/Soilbed/Srog (be foto)

Standartinė BAudEjAs »

Sveiki prijauciantys ir papuciantys.Kaip ir zadejau toliau skeidziu Legalize tiesa ,ir bandau prisideti kuo galiu.(siuo metu tuom ir tegaliu)
Taigi va mano raportelis ir vykdyti eksperimentai.Tikiuosi kazkam jis bus naudingas.
Vaziuojam !!

Seklos : 3 Lemon Skunk (FEM) is Green House
2. Papaya (Regular). Nirvana
Sumanymas buvo pabandyti SOILBED tipo auginima ir uzdeti Scorg, tai yra tinkla.
Papaya bus auginama paprastuose vazonuose .
Lempos.2X400 W OSRAM HPS skirta siltnamiams . 
Vedinimas:2 PC ventyliai vidaus cirkuliacijai, 1 iputimui is lauko.
Pati deze buvo padaryta is atlieku .
Zemes mixas padarytas is zemes kaktusams ,zemes palmem,juodzemio misinio su gyvuliones kilmes trasomis  ,durpiu ,perlito, AgroLito, zeme lapiniams.
STARTAS 2008.11.01
Seklos buvo daigintos vatos tamponose.kadangi situ auginimu buvo sumanyta pridaryti kuo daugiau eksperimentu ir klaidu ,taigi po 24 valandu vatoje vos ,vos prasikalusios seklos buvo susodintos I zeme.Nutariau sukisti iskarto I zemes kurioje ir bus auginama.
Prasikale tik po 5 dienu.
Stai vaizdas 08.11.13 [ nuotrauka ]
Dezes dydis kazkur 60x80 cm. atstumas iki lepmpos 70 CM

Augaleliai auga puikiai.Labai sparciai ir tankus tankus.kadangi zadu deti Scroga bet nenoriu karpyti ,todel nutariau kad pradesiu kiek galima anksciau ir kuo agresyviau ji lankstyti.Beje, augalams sukrovus triacia lapu vainika as juos paemiau ir ikasiau iki pat apatiniu lapu(8- 10 cm).Tuo siekiama kad atsirastu kuo daugiau saknu mases, nes norejau isnaudoti visus dezes privalumus.be abejo tai siek tiek apstabde augalu augima. Kaip matosi is foto auga jie labiau I ploti .i virus per daug nesistiebia.tankumas nesamoningas.
Menuo nuo pasodinimo I zeme :
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Viskas kaip nekeista auga tiesiog kaip ant mieliu.Pirma karta patresiau po 6 savaiciu.jokiu problemu ,lapai didziuliai ir tamsiai zali.Trasos Shults kaktusams.Auginant FEM seklas tikrai rekomenduoju naudoti SOILBED .Kol mazi augaliukai pridengi zemes pavirsiu kad nekepintu , ir daugaiu jokiu probmemu.Labai patogu lankstyti .paprasciausiai pasidarai kabliuka ir ismeigi I zeme.gali modeliuoti kaip tik norisi.
Pasidariau tinkla.nekreipkit demesio I aplinka ir panasiai.viskas daroma is parankiniu medziagu ,nesureiksminant estetiniu dalyku.Tinklo skyles diametras 3.5 CM.
Su Papaja visiskai nieko nedarau.Pradzioje siek tiek palanksciau kad apatines sakos igautu didesni pagreiti …bet seip darau eksperimenta ….Vienas is augalu pasirodo vyras .ismeciau laukan.
Taigi stai taip atrodo mano tinklas.
[ nuotrauka ]

Uzdejus tinkla prasidejo salciai.ir nieko su tuo padaryti negaliu.nes ijungus sildytuva daugiau nei puse pajeguma musa saugiklius.Ziauriai sustojo augimas.Temperaturu svyravimas 24-8 .Labai ,labai blogas dalykas musu reikale.Plius dar tinklas virsuje.vienu zodziu palyginus su tuom kaip nesamoningai viskas augo, dabar galima sakyti stovi vietoje.Nesakau kad neauga …. Bet kiek domejausi SCROG technika tai ji vos ne du kartus per diena reikia pinti.man uztenka viena karta per dvi dienas. Bet pinu ,dirbu ,patinka.Jokiu kitu problemu nera.tresiu nesistemingai .
Pervedziau I zydejima.va koks vaizdelis.
…………………………..
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Viskas blogai.elegtra dingineja salta nesamoningai.Auga letai bet uztikrintai.Vel bandau eksperimentuoti.viena puse paleidau augti , kita vis dar stengiuosi pinti.
Papaja atrodo kad vos ne didesne.  Kas del trasu tai kaip ir minejau tresiu minimaliai.darausi rekomenduojama doze ir tresiu kas 10 -15 dienu.Susigundziau ,nusipirkau superfosfato.
Kvapas labia skanus.Kazkoks kavos ir citrusiniu .Palietus Papaja jauciasi aiskus mango kvapas.Nieko daugiau pasakyti negaliu.nesiimu jokiu ipatingu dalyku.auga ir tiek.
Stai toks vaizdas jau pervedus I zydejima .3 menesiai nuo seklos ikisimo I zeme.
Atsiprasau del mano raporto nekonkretuma, bet kiek suprantat as ji rasau jau po viso etamo ,todel ir neina viska smulkiai atgaminti.
[ nuotrauka ]
Na ir dar keletas velesniu foto be komentaru.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Viskas, nebeimanoma.Elektra dingineja kas 2-3 valandas.kadangi laidai aliuminiai tai kaista nesamoningai ir nuo senumo visa anglis isdegusi.Jauciu kad visi tokie niuansai labia smarkiai atsilieps mano derliui.Nusprendziau viska pernesti I ne tokia saugia bet siltesne vieta. 
Taigi situacija tokia.Menuo laiko vegetacijai 20/4 . Ir praktiskai dar 3 menesiai 12/12.
Planavau apsisukti per 3 menesiukus …deja.
Pernesus I kita vieta tinkla nuemiau .be tinklo prastovejo dar 2 savaites.Laistymas tik vandeniu kas trecia karta laisciau su cirtinos sultim maisytom su medumi.:) … motyvas labia paprastas.kazkur buvau isskaites kad norint gauti kazkoki idomesni skoni galima naudoti panasu dalyka.Tik as siek tiek nukrypau nuo nurodymu.Mano turimoje informacijoje parasyta kad uztenka palaistyti valanda pries nukertant kruma ,pries tai davus jam gerai istroksti. Na kadangi pas mane su augalais visada buvo gerai tai as sita procedura kartojau keleta kartu.zinoma pries nukertant daviau 3 dienas pabuti be vandens ir ketvirtaja palaiscius citrinos sultim su medumi(proporcijas pasilieku sau) kirtau ,pries tai buvau ijunges 24 sviesa.
Va kaip viskas atrode pries nukertant PABAIGA 2009.03.04
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na cia jau padarytas manikiuras 
[ nuotrauka ]
Nukarpes visus lapus ,nukirtau ir pakabinau dziuti.taip mano krumai prabuvo kazkur 2 savaites.kadangi spaude laikas tai paskutinia diena I deze imeciau sildytuva 1 valandai …. (esant normaliom salygom sito daryti nepatariu) .po to viskas nuskabyta ir susverta.nuo visu 3 Lemon Skunk visiskai sauso produkto – 218 gramuliu.nuo Papaja 58 g.taigi viso nuo keturiu augaliuku 276. na is principo as tikejausi maziausiai po 100 g nuo kiekvieno ,bet kadangi turejau tokiu dideliu bedu su salciu ir Elektra tai manau visai neblogas rezultatas.is principo Scrogas pateisino mano lukescius …. Bet ir toliau manau kad raisciojimas geriau.
Na apie duma :D zinoma as bandziau ir anksciau bet dabar galiu papasakoti koks efektas po 2 menesiukiu saldytuve.Taigi dumas tikrai jauciasi citrusinis.itraukus siek tiek saldo , nepasakyciau kad dumas labia lengvas ir traukiasi kaip oras.daugiau itraukus galima ir usikoseti.bet ne iki mirties :D bet jeigu rukyti nepersistengiant tai visai skaniai ,tikrai jauciasi kazkoks tai salstelejes prieskonis.kabina jau po trecio dumo.triese surukius kaca viskas pasidaro idomiai …. :D :D kunas poveikio praktiskai nejaucia.Jautiesi labai energingas ir norisi kazka daryti , veikti.i galva pradeda lysti ivairios genealios mintys , pokalbi galima rutuliuoti apie bet ka…. Viskas tau yra aisku ir esi tikras savo teisumu.po pusvalandzio pradeda imti zvengas is parodyto pirsto  .vienu zodziu veikti ka nors nesudetingo apsiputus sitos zoles vienas malonumas.kas keisciausia tai kad near jokio GRUZO.nezinau kaip kiti bet mes kazkaip buvom priprate prie to kad parukai- pazvengi-paedi-pazvengi-gruzas :D … situ atveju gali pusti neputes to sedejimo ir ziurejimo I viena taska near ir butu negali.is pradziu kazkaip netgi keista ….galvojam kazkokia netokia zole …tipo nekabina … bet parukius keleta kartu upratom kad tai ir yra tikrasis HIGHT efektas.labai smagi rusis.papaja siek tiek nuvyle.ta prasme kad laukiau kazkokio narkotinio efekto ….. is principo rusis irgi labia skani.dumas lengvas.poveikis …. Hmmm na jis stiprus ,kertantis per kojas.judesiai suleteja… ypac idomu prie kompo sedeti apsiputus …. Viskas ant tiek idomu pasidaro… netgi rytienos orus ziuredamas stebiesi kaip cia viskas nuostabu ,kos sudetingas as mokslas –meterologija … pradedi dometis ,goglinti :d

Stai toks trumpas aprasymas .tikiuosi kam nors pravers.
Na ir pabaigai keletas mano asmeniniu pastebejimu I tema.Nesiruosiu itikineti kad tai tiesa ir gal but mano paties nuomone dar keisis bet einamuoju metu galiu papasakoti ir patarti stai ka :
1.Seklas daiginkite ar tai vatos tamponuose ,ar kempinese tol kol normaliai pasimatys daigas.
2.nesodinkite seklu iskarto I talpas ,kuriose ir zadate auginti.netingekite persodinti.
3.negailekite apsvietimui.
4.lankstykite ir dar karta lankstykite.laiko per daug neatims ,bet rezultatas akivaizdus.
5.Lankstymas geriau nei skrogas
6.reikia vengti temperaturu svyravimu.
7.saltis saknu lygyje – totalus stabdis augime.
8.neskubekite su dziovinimu .duokite augalui kuo naturaliai isdziuti
9.po dvieju menesiuku saldytuve dumas tikrai nepalyginamas nei du menesiai kur nors ant spinteles.
10.nebijokite ekperimentuoti .
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas