Nuotrauka Nuotrauka

Auginimo dienorastis: Nemesis

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Tema užrakinta
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Auginimo dienorastis: Nemesis

Standartinė Bongmaster »

Sveiki
Auginu pirma karta, pradejau pries 6 dienas,
Veliau imesiu zemiu proporcijas ir kokias butent maisiau
auginsiu po 400hps agro lempa rusy
seklos is seedsman.com 5fem Nemesis
[ nuotrauka ]
http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... is-5-seeds
bandysiu isaugint iki liepos 15-16 d
Zdoziu daiginima aprasiau stai cia http://legalus.net/dis/viewtopic.php?t= ... 1471ae866b
viena seklyte buvau ismetes nu tiksliau ne as o kolega mano tai daiginom nuo 4tvirtadienio iki pirmadienio pietu aisku cia labai per ilgai bet anksciau niekaip negalejom. gavos kad 4 is ju sakneles buvo iki 5 cm o tos kuri iskrito vos 1.2cm , sudinai netgi gavos nes saklneles tu 4 per tamponely net peraugo ir iaugo tai blin kor istraukem kiek streso buvo kad nenuplest, zodziu idejom i zeme i pakisom po paprasta buitine lempute, 100w 40w ir 60w ir atstumas nuo vazonu 65-75cm temp 24-26, dregeme 55-60. jej ne dregmes sugeriklis tai buna saip 80-90 bet cia be lempu. zodziu dregme dbr wisada 55-60 lempos ijungtos 24 / 0 jau antra diena joms, pirmos 2 buvo islindusios jau po 18 net 4-5cm ir abi turejo po 4 lapukus!!! viena seip islindus apie 2 cm ir dar be lapuku bet su tuo lukstu ant virsaus o kitos dvi tylejo dar vakar, bet siandien ryte jau tos islinde po 5-6 cm pirmos dvi o ta kur su lukstu jau issiskleidus kokiu 3.5-4cm auskty ir irgi 2 lapai ir kita jau apie 2 cm bet dar lapu nera na o ta penkta kur iskrito tai vis dar nelenda, speju kadangi ismetem nes zymiai leciau sudygo tai ir zymiai leciau prasikals.
laistem dar pokolkas tik 1 karta bet uzliejom tai gerai kad zemes butu dregsnos ir gan daug nes buvo sausos sausos kitaip tariant tika uzmaisytas misinys, laistysim tik ryt vel , aj prisiminiau draugelis paliejo snd po 35 ml kiekviena,
pirmadieny galvojam jau deti 400hps agro bet ar nebus perzeuri dar tokia lempa augaliukam? ir kokiu atstumu reiketu ja laikyti ju virs? ir po kiek laistyt ryt 2 bus 2 dienos kaip islinde is po zemiu ir 2 bus 1 diena kaip islinde is po zemiu.
foto ikelsiu ryt o seip tai kas savaite kelsiu
Paskutinį kartą redagavo Bongmaster 2009-05-14, 22:35. Iš viso redaguota 1 kartą.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Tos buitines lemputes paprastos netinka visiskai! Laistyk tada kai zeme isdziuva o ne pagal grafika kaskoki.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

tai taip ir laistau, bet pokolkas tai zeme dregna, na o tos lemputes manau kad pirmom 4-5 dienom tiks nes abejoju ar labai jau gerai iskart po 400hps kist? plius prie tokios sviesos wisos isdygo ir jau lapelius leidze :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:tai taip ir laistau, bet pokolkas tai zeme dregna, na o tos lemputes manau kad pirmom 4-5 dienom tiks nes abejoju ar labai jau gerai iskart po 400hps kist? plius prie tokios sviesos wisos isdygo ir jau lapelius leidze :)
Aš manau kišk po 400.Maždaug atstumą priderink,pamatysi,kaip tau jos dėkos.Tik aišku neprikišk prie mat :D .Nu kažinau gali kokį 60-40 cm atstumu laikyt ar mažiau.Žiūrėkis pats,kaip tau patogiau.Paskui gi paderinsi aukštį.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Cia, mano nuomone, net klausimo nera. Kisk iskart po HPS, nes kaitrines visiska nesamone auginimui. Pakabink HPS lempa mazdaug metra virs augalu ir viskas normaliai bus ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

jei ne cooltube ar be istraukimo tada priklauso nuo ventiliacijos ir temperaturos ties augalo virsune!rekomenduoju 1metro auksti nuo virsunes!galu gale 29laipsniai ne daugiau turi buti virsunes lygyje nes kitaip augalas stresuos!dregmes koficientas vega time 50%-65% bloom time 45%55%
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

martynass rašė:čia, mano nuomone, net klausimo nera. Kisk iskart po HPS, nes kaitrines visiska nesamone auginimui. Pakabink HPS lempa mazdaug metra virs augalu ir viskas normaliai bus ;)
O kodel jus jam taip aukstai siulote laikyti lempa pakele, vienas sako puse metro, tu skai apie metra, pas mane gi pacioje pradzioje buvo lempa pakelta apie 65cm nuo augalu tai po to turejau bedu, augaliukai taip istyso, kad kamienai pradejo linkti ir parvirto vos ne visi ant vazoneliu krastu. Kai nuleidau lempa iki 25 cm viskas susitvarke, ir dabar auga kaskur ant 20cm atstumu ;)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Willdish rašė:
martynass rašė:čia, mano nuomone, net klausimo nera. Kisk iskart po HPS, nes kaitrines visiska nesamone auginimui. Pakabink HPS lempa mazdaug metra virs augalu ir viskas normaliai bus ;)
O kodel jus jam taip aukstai siulote laikyti lempa pakele, vienas sako puse metro, tu skai apie metra, pas mane gi pacioje pradzioje buvo lempa pakelta apie 65cm nuo augalu tai po to turejau bedu, augaliukai taip istyso, kad kamienai pradejo linkti ir parvirto vos ne visi ant vazoneliu krastu. Kai nuleidau lempa iki 25 cm viskas susitvarke, ir dabar auga kaskur ant 20cm atstumu ;)
Tai dar nuo lempos priklauso :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Matai tu gali ir 30cm atstumu laikyti lempą, jeigu geras aušinimas, ar net koks mandras, vandeniu lempos aušinimas. Kai 400w ir metro aukštyje bus neblogai, o kokia 250w ir pusmetrio aukštyje, jau mažokai.. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

willdish nenusikalbek!hps ar metalo halido lempa ikaista iki 300laipsniu apytiksliai,taip kad palaikyk 5min. savo ranka 20-30cm. atstumu
tai manau teks i ligonine vaziuoti!kalbam apie 400w su eiliniu reflektoriumi!tai neliecia cooltube ar su spec oro istraukimu!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

runkelis rašė:willdish nenusikalbek!hps ar metalo halido lempa ikaista iki 300laipsniu apytiksliai,taip kad palaikyk 5min. savo ranka 20-30cm. atstumu
tai manau teks i ligonine vaziuoti!kalbam apie 400w su eiliniu reflektoriumi!tai neliecia cooltube ar su spec oro istraukimu!
Na nezinau ar as ar tu cia dabra nusikalbejai, pas mane natrio lempa 250w as ranka prikises galiu laikyti kad ir 10 min sildo tikrai nestipriai, kai ijungi lempa growboxe ir kai ji pilnai isyla paciam growboxe temperatura pakyla nedaugiau kaip per 8 laipsnius, arba pas mane kaskas su lempa chujavy arba tu susipainiojai, gal 400w lempa taip ir kaitina bet tikrai mano taip nekaitina kad rankos pakisus negaletu palaikyti X( :D (p.s. Dabar paaiskink, jeigu sakai ranka pakisus po tokia lempa nepalaikysi jos nei 5 min., nes nudegsi taip, kad pas daktara teks vaziuoti, tai kaip tada augalu lapai nesudega tokiu paciu atstumu nuo lempo kai ju lapai 100 kartu plonesni uz zmogaus ranka, pagal tave taip gaunai kad jie turetu nuo to karscio tiesiog isdziuti ir mirti :D :D :D ) Nesupyk man tik idomu dabar pasidare kaip cia viskas yra pagal tave?
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Willdish rašė:
runkelis rašė:willdish nenusikalbek!hps ar metalo halido lempa ikaista iki 300laipsniu apytiksliai,taip kad palaikyk 5min. savo ranka 20-30cm. atstumu
tai manau teks i ligonine vaziuoti!kalbam apie 400w su eiliniu reflektoriumi!tai neliecia cooltube ar su spec oro istraukimu!
Na nezinau ar aš ar tu čia dabra nusikalbejai, pas mane natrio lempa 250w aš ranka prikises galiu laikyti kad ir 10 min sildo tikrai nestipriai, kai ijungi lempa growboxe ir kai ji pilnai isyla paciam growboxe temperatura pakyla nedaugiau kaip per 8 laipsnius, arba pas mane kaskas su lempa chujavy arba tu susipainiojai, gal 400w lempa taip ir kaitina bet tikrai mano taip nekaitina kad rankos pakisus negaletu palaikyti X( :D (p.s. Dabar paaiskink, jeigu sakai ranka pakisus po tokia lempa nepalaikysi jos nei 5 min., nes nudegsi taip, kad pas daktara teks vaziuoti, tai kaip tada augalu lapai nesudega tokiu paciu atstumu nuo lempo kai ju lapai 100 kartu plonesni uz zmogaus ranka, pagal tave taip gaunai kad jie turetu nuo to karscio tiesiog isdziuti ir mirti :D :D :D ) Nesupyk man tik idomu dabar pasidare kaip čia viskas yra pagal tave?

Koks lempos modelis? Aš irgi norėčiau tokios :) Bo mano 250w tai uch kokią pirtį padaro...
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

kaip tai lempos? lemputes, ar pacio sviestuvo? :D

Lempute: http://img213.imageshack.us/img213/913/3part002.jpg

Sviestuvas: http://img140.imageshack.us/img140/2417/3part001.jpg ( gamintojo dabar nepasakysiu, bet gaeciau paiureti jei domina ) :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Zodziu pirmas 3 dienas prabuwo augaleliai 24 /0 ant 3 kaitriniu 100w,60w ir 40w po 3 lemputem, iswiso 200w poto nusipirkau timery ir padariau 18/6 tai pirmas 3 dienas 4 buwo apie 6-7 cm o viena nelindo niekaip, dabar paziurejau visos 5 po 6 dienu apie 12-14 cm ir 2 labai jau sulinkusios 8E stiebas ausktas plonas ir labai laibas o lapukai ant kiekvienos vos 4 tai padejau ant wazono virsaus poagaliukus # <--- wa taip wa ir kanapele kad per vidury butu ir nelinguotu, zodziu ar labai pakenks tai kad jos tragiskai ilgos ir islinkusios? 2 ziauriai ,o kitos 3 kaip stygos?
snd pagaliau nusipirkau sviestuva hpsui 350 lt ir lempa 400w agro 93 lt tai po ja pakisau, ziuresiu kaip cia bus.
pastebejau labai didele savo klaida kad nesukau kas diena po 90 laipsniu wazonus nes dabar tos 2 didziausios tai perlinkusios praktiskai skersai wazono
FOTO IDESIU RYTOI, SND GALIMYBIU NEBUVO,
dregme 55-60 temperatura 24-27
hps pakabinau 80 -90 cm wirs, bet manau cia irgi mano klaida bet nebuwo kaip nes reikejo prie tokio vamzdzio rist. ryt po vazonais pakisiu kazka kad butu 50-60 cm iki augaleliu
Snd jom jau 6sta diena :)
Tas teviskumo jausmas yra neapsakomas dalykas! ;)
Paskutinį kartą redagavo Bongmaster 2009-05-04, 22:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Dėl atstumo tai tu stebėk temperatūra o ne centimetrus.
O dėl to, kad išstypusios tai nesiparink, pabus kurį laiką plonos ir atsigaut turėtų :) Kažkur skaičiau, kad reik kelis kart per dieną po kelias sekundes svelniai papurtyti stiebą, tipo imituoji vėją. Pabandyk gal padės.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

gydytojai ir medikai tik tarp kitko willdish ;) reikes isigyti ir patestuoti su 250w nes 400w brangoka siek tiek deginti elektra siuo metu!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ir dar prie to pacio augala gali ileisti iki vadinamuju pieniniu lapeliu kad negriuvinetu augaliukas!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

ta prasme jej koto ilgis tarkim 15 cm ir jis visas kreivas ir islinkes o lapukai ant pacio wirsaus ir labai maziukai, tai man dar pripilti i vazona kokius 6-7 cm zemiu? o nebus kamieneliui po zemem blogai?
ar as netaip supratau?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Cia klaida padarei kad kisai po tom kaitrinem ka ten padetu tas sukiojimas ar pakelimas vistiek naudos is tu lempu nera.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Bongmaster rašė:ta prasme jej koto ilgis tarkim 15 cm ir jis visas kreivas ir islinkes o lapukai ant pacio wirsaus ir labai maziukai, tai man dar pripilti i vazona kokius 6-7 cm zemiu? o nebus kamieneliui po zemem blogai?
ar aš netaip supratau?
Jo jeigu dar vazoneliai nera pilni, tada labai gerai, kolkas uzteks uzpilti tuos 6 cm zemiu :) pas mane ta pati beda buvo, nes lempa per aukstai laikiau atrode va taip jie:

http://img513.imageshack.us/img513/333/picture011p.jpg

ir va pries savaite daryta foto, pilnai sustiprejo kai lempa nuleidau ir vintiliatoriu pajungiau i juos, kad stiprintu kamiena vejas! :D

http://img102.imageshack.us/img102/5551/3part003.jpg

( o kamiena gali laidoti i zeme nieko jam nebus )
;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas