Nuotrauka Nuotrauka

Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Gerą vakarą kolegos. Esu labai naujas ir šviežias šios bendruomenės narys. Kadangi pirkti kalnų lapus iš barygu man niekad nepatikdavo, vien dėl fakto, kad tai padaryti gali kiekvienas, o pirkdamas nežinai ką perki, turiu omenyje 100% pure daiktą ar apnuodytą benzino garais ar kitokiais nuodais, nusprendžiau užsiauginti medį pats! O ir sodininkystė man visad patikdavo, tai galvoju kodėl nepratęsus šio hobio. Be abejo tai bus tik savoms reikmėms skirtas produktas.

Daug vietos tam reikalui neturiu, todėl teko improvizuoti. Taigi mano setup'as:

Growbox: 27cmx30cmx68cm pagamintas iš faneros, išklijuotas folija. Kadangi augs tik vienas augalas pritvirtinau 2x 35W eko lemputes, kurių kiekviena skleidžia 2015 (berods) liumenų šviesa. Deja 6400K lempučių neradau, tai šios abi yra 2700K. Taip pat viduje stovi 16W 15cm skersmens ventiliatorius, durelėse išpjauta skylė karštam orui ištraukti, prie jos pritvirtintas 12W cooleris, jei atsiras didesnis kvapas bus galima primontuoti savadarbį mini anglies filtriuką.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Kadangi sėklas užsisakiau prieš aptikdamas šį forumą, tai pirkau iš (http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk), kaip supratau jie resellina seedus, nes ant pakuotės kurią gavau buvo nurodytas fanta seeds shopas įsikūręs Amsterdame. Kaip bebūtų seklas gavau per savaitę, užsisakiau 5 feminized Northern Lights, priedo gavau Power Kush ir Lemon Skunk fem sėklytes.

Pirmas bandymas daiginti po savaitės baigėsi liūdnai. Sėkla nerodė jokių požymių, ja išdžiovinau ir padėjau atskirai. Kita sėklą daiginau tuo pačiu būdu ir daigelis prasikalė po 24val. (daiginau tarp makiažo valymo vatyčių) Nieko nelaukdamas pasodinau į mažesnį indelį, sudrėkinau žemė ir uždengiau permatoma stikline, kad drėgmė nepabėgtų. Po paros daigelis prasikalė iš po žemių ir jau žaliuoja.

Didysis vazonas 5l, į kurį persodinsiu kai paaugs mažylė. Naudojau kaktusų žemę, nes man vat sodininkė pardavėja patarė ir skaičiau daug gerų atsiliepimų apie ją šiame forume (ne Juknevičiaus). Žemę sumaišiau su perlitu.

Laikau po šviesa 24h per parą, ketinu taip laikyti kokia savaitę, poto perjungsiu į 18/6. Temperatūra viduje ~30 laipsnių. Gana stipriai prišildo tie cfl'ai ;X

Ketinu taikyti ScrOG metodą.
Tai tiek pradžiai. Laukiu jūsų patarimų ir minčių.

1Veg diena.
[ nuotrauka ]

2Veg diena.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

3Veg diena.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

4Veg diena. Vis dar nieko naujo. Šviesa 24/24, vis dar po stiklinės gaubtu, dar nelaisčiau.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

5Veg diena. Kolkas nieko naujo, atrodo viskas gerai, nebent tie lapeliai kažkaip kreivai atrodo. Savaitgali nebūsiu namie, tai negalesiu updatint kasdien kas kaip.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

8Veg diena! Grįžau po savaitgalio namo ir šiek tiek išsigandau, augalėlis toks biški persikreipęs, o gal aš čia "overreactinu", norėčiau sužinot čia normalu ar ne? Taip pat šiandien atlikau operaciją "perkėlimas" perkėliau visą boxą į kitą kambario galą, priedo išklojau vidų kita atspindinčia medžiaga (radau senukuos tipo iš vienos pusės puta polietileninė iš kitos blizganti aliuminio folija, galvoju pofik surizikuosiu, nes turėjau problemų su šiluma, tai ir paėmiau 2mm storio tos medžiagos). Prieš tai išpjoviau skylė na gal kokių 5cm diametro dežės viduriu, taip manydamas, kad padarysiu skersvėjį. Valio - pavyko! Dabar su vienu ištraukiamu cooleriu temperatūra ~27, o su viduj esančiu + ištraukiamu cooleriu temperatūra ~25laipsnius, taip kad tikslas pasiektas. Tik dabar del to augaliuko neramu. Nuėmiau stiklinį gaubtą, velniop galvoju, nebėr jam ten vietos. Šviesa vis dar 24/24, ryt poryt perjungsiu į 18/6. Pora foto po upgrade'o.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

10Veg diena. Šviesą perjungiau į 18/6. Kolkas nieko naujo, tik niekaip neišmanau ką daryt su tais savaitgalio padariniais, ta prasme nurudavusiais lapeliais. Tokie kotais negrąžūs ;X Lyg nudžiūvę jie atrodo, gal nudegę, net nenumanau, nes kai nuėmiau stiklinę vis papurkšdavau ant jo. Dabar nepurškiu lyg ir gražiau atrodo.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

12 Veg diena. Po ilgesnės legalus.net pertraukos grįžtame į ekranus su keliu dienų update'ais. Persodinom mažylę kiton vieton. Nauji namai.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

14 Veg diena.
[ nuotrauka ]

18 Veg diena. 2 dienos po pirmos LST proceduros, stiebelis išsilenkė, laukiam daugiau leaf set'u, suksim ratą ;] Ryt tręšimo diena ;] kaip matot truputį patobulinom ventiliaciją ;]
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

20 Veg diena. Paliejau šiandieną mažylę jau trašomis santykiu 1/10. Kadangi turėjau atliekamo laiko sutvarkiau LST kaip norėjau, nes nepatiko kaip buvau padaręs. Dar truputi pasistiebs ir dėsim naują lankelį, bus pirmasis posūkis ;] Iki tol atrodom taip:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

23 Veg diena. Nieko naujo, viskas atrodo neblogai (bent jau mano nuomone), ryt dar kėtinu pridėt dar vieną lemputę su 6500K spektru, kad paįvairint spektrą ir dadėt truputi liumenų. Praėjo savaitė po LST pradžios ir kaip matote ant stiebelio jau pradygę nemažai naujų lapelių, pradėjom sukt ratą. Šiaip labai abejoju ar pakaks vazono tūrio jei norėsiu apsukt visą ratą, bet žiūrėsim kaip čia eisis. Pora nuotraukų:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

24 Veg diena. Žiema atėjo į mūsų kiemą, todėl skubėdamas, kad nemirčiau iš šalčio nulėkiau į ta parduotuvę kur sklandė gandai apie 6500K CFL'us. Gandai pasitvirtino, paėmiau paskutinę 20W 6500K lemputę. Patobulinom terariumą, 90W, ~5000liumenų, gražiau man viskas toj melsvoj spalvoj atrodo ;)
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

28 Veg diena. kolkas atrodo normaliai tik ant vieno lapelio toks lyg pertręšimas atrodo, bet kažkaip niekas man nepadėjo įmint tos mįslės kai papostinau bėdų temoje, tai nusprendžiau, kad tas lapelis per daug gal vėjo ar tai deguonies gauna, nes arčiausiai ventiliatorių yra, o kiti atrodo gerai. Visumoj atrodom taip:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

32 Veg diena. Ponaičio Apvalaus patartas, šiandien persodinau savo mažylę, dabar dar pavegetuosim savaitėlę - antrą ir pradėsim žydint. Dėja transplantavimas nepasisekė kaip norėjau, pirmiausia dėl to, kad atitrūko apatinė žemių dalis perkeliant iš vazono į vazoną, na ten buvo šioks toks šaknų gumulas, bet tikėkimės kad išgyvens. Iš to strioko, kad atitrūko žemės neišnaudojau vazono ploto, idėjau kuo greičiau į didesnį vazoną ir apipyliau žemėmis iš kraštų, nu bet gi augini ir mokais, ar ne taip? Keletas nuotraukų, kaip atrodome dabar:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
O čia toji nesėkmė: [ nuotrauka ]

42 Veg diena. Su praėjusiom šventėm kolegos. Šiandien atsirado galimybė nufotografuoti savo panelę praėjus 10 dienų po transplantacijos. Net nustebau, kad tokia užaugus, puoliau iškart lenkt, kol dal jauna, kad sutaupyčiau brangius centimetrus. Viskas atrodo neblogai, 8 - 9 šakos nuo pagrindinio stiebo, visai neblogai manau, tad nuo ryt pradedame žydėti. Kol kas trašų neturiu, kėtinu įsigyt ateinančiomis dienomis, dar nenusprendžiau kokias, nes skaičiau visų giriamos shulz bloom nelabai limpa, nors neišbandęs nesužinosi. Vienintelis dalykas mane neraminantis yra labai mažai pageltonavę lapelių kraščiukai, čia gal trašų pasėkmės, ar gali būt perliejimas? Ryt imesiu geresnį lapelių kraštų pavyzdį.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

48d. 6 Žydėjymo diena. Viskas klostosi neblogai, perjungėm į žydėjimą, tik pradėjau pergyvent dėl vietos, bijau kad gali neužtekt, bet jei taip nutiktų improvizuosim kaipnors. Vincenta parodė savo gražias piesteles, dabar tik nesustresuot ir viskas bus ok ;] Kolkas dar netręšiau jokio fosforinėm trašom, flushinu daugiau kaip savaitė. Dar vieną - du laistymus paliesiu grynu vandeniu, tada imsiuos rimto reikalo. Atami Bloombastic. Kainavo nemažai, skaičiau tiek gerų tiek blogų atsiliepimų. Blogi dažniausiai būdavo susiję su kaina. Bet mano manymu tai yra gera investicija, nes 250ml buteliuko pakanka 250-300 litrų vandens. Žiauriai šlykščiai smirdi ;D
Trąšos: [ nuotrauka ]
Vincenta: [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

64d. 23 12/12 diena. Augam, stiebiames, net nesitikėjau kad galime taip stiebtis, bet gal kaipnors išsisuksim, cflai dabar stipriai nekaista, pasirodė sniegas ant lapelių. Kas keisčiausia 0 kvapo. Visiškai jokio, nebent palietus augalą ar patrynus lapelius. Patys žiedai tai tokiu kremu kvepia, idomiai taip. Dapirkau dar schultz trašų žydėjymui 10-54-10, tai maišom su bloombastiku mažom dozėm.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

70d. 29 12/12 diena. Nauji namai, nauji vargai. Apgyvendinau Vincentą naujame name, bet šiek tiek apleidau. Pradėjo kristi žemutiniai lapai, galvojau normalu, bet pasirodo jiem kristi šiek tiek per anksti, atrodė "išblyškę", nublankę. Pasiskaitinėjau, rodos azoto trukūmas, imsimės gydymo. Nauji namai ir gėlė atrodo taip:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

87d. 46 12/12 diena, 6ta žydejymo savaitė. Sveiki kolegos, jau prabėgo šešios žydejymo savaitės mano gėlytei, baigėm trešti, dabar tik grynas vandenėlis, galvoju gal net reiktu išmėginti flushinimą, mat sako vargina, bet verta + šioks toks papildomas stresas augalui. Net nežinau ką čia pridurt daugiau, tai įdėsiu kelias nuotraukas, kurios tokiame apšvietime gaunas gan prastos.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

96d. 55 12/12 prasidėjo 8ta žydėjymo savaitė. Netaip daug jau liko, rūšies aprašyme parašyta 8-9 savaitės. Tai taip ir padarysime. 8tos savaitės galė išjungsim lempas ir duosim keletą dienų pabręst tamsoje. Tada raškysim uogas. Nuėmiau didžiąją dalį vėduoklinių lapų.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

107d. 61 12/12 diena. Na kagi, atėjo šventė ir į mano namus. Užaugo ir subrendo augalėlis visai neblogas. Buvau čia ankstėliau nuskynęs šakelę testavimui, tai geras reikalas. Iš pradžių toks lengvas high, ir poto akmenų į kišenes prikrito visam vakarui. Visiem patiko, tik gaila, nedadžiūvęs buvo. Na o dabar po trijų parų tamsos terapijos atėjo laikas kirst. Vargau išties ilgai, nes žirklės stipriai lipo ir šiaip pirmas kartas, nepratęs. Nuskabėm, apkarpėm, parišom, pakabinom. Kai galutinai išdžius turėčiau informuot, kiek gavosi sauso produkto. Viskas atrodė taip:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

Na ką galutinai baigiu savo dienoraštį. Auginimas buvo pirmas ir drąsiai galiu pasakyti nusisekęs ir įkvėpiantis. Išties labai puiku, kad tokį produktą gali užsiaugint ir pats. Taigi dabar apie sausą svorį ir dūmo skonį. Ne taip seniai gavau svarstyklėles, todėl negalėsiu pasakyt kiek išėjo sauso produkto iš vis, nes penktadalis tikrai jau yra surukytas.
Sauso derliaus išėjo 27,85g., jei suvartojau penktadalį tai turėjo gautis +- 35g.
Visas stuffas laikomas stiklainiuose ir tikrai galiu patvirtinti, kad kuo geriau ir ilgiau išbrandinsint savo galvas stiklainiuose, tuo geresnį daiktą rukysit. Kvapas pačio stuffo įdomus, daug kam primena citrinas, man asmeniškai tai kažkokias piktžoles. Rūkant dūmas nekartus, tiek rūkant jointą, tiek per bongą. Per bongą negraužia, tik pakosai kažkaip karts nuo karto. Jointą kai rūkai labai įdomų prieskonį turi, primena šalavijus gal, bet kažkokias žoles, net sunku nusakyt. Apie efektą. Stiprus stoneris. Iš pradžių pajuokauji, pakikeni, poto stonini, bet šiaip labai nuo nuotaikos priklauso. Labai pramuša ant maisto. Putikai su stažu, sakė, kad labai geras stuffas, tipo ekonomiškas ;D Jei kas daugiau domina, klauskit atsakysiu. Buvo malonu vest dienoraštį ir augint augalą, gal kada pakartosim, gal tik ne taip greit.
Paskutinį kartą redagavo edgy 2010-04-13, 12:50. Iš viso redaguota 21 kartus(ų).
Just a regular boy with irregular dreams.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė eric »

Puiku,kad daugeja zmoniu,kuriems sitas zobis patinka ir dalinasi savo patirtim su visais. O kas del ScrOG,tai ar nebus pradedanciajam per sudetinga? Gal pirmaji augala uzaugink paprastai,kad suprastum jo augimo principa? Na cia mano patarimas. Sekmes auginime :V:
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė Apvalus »

Patarčiau paprastą LST, tik į jį įsigilint reikėtų ;)
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=104379 čia galėsi rast įdomios info ir tai padės apsispręst.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Jop, aš šitą skaičiau. Tiesą sakant dar nesu visiškai apsisprendęs, gal net manau ScrOG'as būtų prastesnis variantas tokioj mažoj patalpoj. Dėkui už mintis.
Just a regular boy with irregular dreams.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė Herbas »

Tik neleisk, kad toks stiprus ventiliatorius pūstu tiesiai į augalą, nes tada jis bus ištįsęs lb storo koto ir mažiau lapų turės :)
It's form the Earth
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

na dabar aš jį tik kartą per dieną ijungiu, prieš tai nuiimu stiklinę nuo viršaus, kokiom 10-15min, kad stimuliuotu augalą, tipo vejo efektas. Tada vėl uždedu stiklinę, kad negaruotu dregmė. Dabar išsukau vieną cfl'ą tai temperatūra beveik tokia kaip kambario 25-26, įjungiu antra cfl'a pyst vėl 30. galvoju gal reiktu nusipirkt geriau 2x 25W, gal mažiau kaitins ar geriau 2x 35W bet 30laipsnių?
Just a regular boy with irregular dreams.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė Vygis »

O aš patarčiau geriau vintiletorį nusipirkt ir palikt senas lempas.
Tomanask
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-02, 21:22
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė Tomanask »

Runkelis 10 lempuciu i viena deze sudejes ir uztenka vieno ventiliatoriaus. Cia su 2jom 30 laipsniu :) Aisku, galingumai labai skiriasi, bet bendroje sumoje pas Runkeli vistiek daugiau watu.

Su tokia pacia problema naujokai susiduria ir prie HPS temu. Vienur skaitai - HPS 250W temperatura 20-26, kitur - nieko negali padaryti, per auksta ir per auksta :) Bet niekas neraso, kodel ta temperatura tokia ar anokia. Reikia savu kailiu isbandyt, kas, ypac su HPS, gali buti brangokoka :)

Gal pas tave Edgy ta deze stovi labai "suspaustoje" aplinkoje, kur jokio sviezio oro nepatenka? As prideciau is apacios iputima, kad butu kuo geresne oro cirkuliacija. Jei patalpa buna uzdara, tai dek tu ventiliatoriu kiek tik nori i vidu, jie stumdys ta pati karsta ora ir nieko nepades.

Beje, kaip pasigaminai mini anglies filtriuka? :)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Na matai, pas mane kambary labai šilta (25 laipsniai), žiema turetu būt vėsiau, kai būnu namie tai stengiuos vėdint kambarį ir atidaryt boxo duris, kad šviežaus ir vėsesnio oro patektų. Vienas ventikas viduj cirkuliuoja, o cooleris traukia karšta ora lauk. Net nežinau ka čia prigalvot.
Just a regular boy with irregular dreams.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė martynass »

Pabandyk dezes sone ar virsuj ispjaut skyle, taip sukursi skersveji, be to ir dezej sviezesnis oras bus :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė Vygis »

Nieko iš to neišeis gero, nes kadangi kambaryje yra gan šilta, tai kai orą iš kambario traukia į boxą jis jau būna šiltas tai ir nieko nenumuš tos temperatūros. Ieškoks šaltesnės vietos iš kur galėtum ora išsiurpt vėsesni arba palik kambaryje langa atdara gal padės kažkuom.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė eric »

Vygis rašė:Nieko iš to neišeis gero, nes kadangi kambaryje yra gan šilta, tai kai orą iš kambario traukia į boxą jis jau būna šiltas tai ir nieko nenumuš tos temperatūros. Ieškoks šaltesnės vietos iš kur galėtum ora išsiurpt vėsesni arba palik kambaryje langa atdara gal padės kažkuom.
Pades kiekvienas menkniekis. Pasijaus kai sonuose pradursi skyles. Pas mane vos tik atidarius duris krenta temperatura,tai kris ir pas ji
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Taip taip, po savaitgalio perkelsiu į kitą kambario pusę, toliausiai nuo radiatorių, nes viena iš problemų buvo dislokacijos vieta. Mat pas mane dėžutė yra medinė, todėl ji nelabai praleidžia šilumą, ji labiau susikonservuoja, ne kaip pas runkelį, kartonas visgi pralaidesnis, o ir vietos orui yra daugiau cirkuliuoti. Žiūrėsim kas čia gausis.
Just a regular boy with irregular dreams.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Atnaujinta.
Just a regular boy with irregular dreams.
punkas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-09-24, 20:10
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė punkas »

na apatiniai lapeliai tai biednai atrodo !| ansciau ar weliau jie nudzius
raidmax
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-06-10, 17:59
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė raidmax »

Turint kambaryje tokią temperatūrą, bei tokį growingroomą, galima drąsiai statyt led lempą(tobulas variantas), iš kokio tu miesto? Galėčiau paskolint savąją :]
Bei augint WW, taip pat nepagailėčiau (fem).
Kad neteršt dienoraščio, gali parašyt ir į PM.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Esu labai nepatiklus žmogus, nežinau kaip žmonės taip nieko nežinodami apie kitą personą gali skelbti tokius drąsius pareiškimus. Todėl iš solidarumo ir ne tik esu priverstas padėkoti už pasitikėjimą ir atsisakyti pasiūlymo.
Just a regular boy with irregular dreams.
raidmax
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-06-10, 17:59
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė raidmax »

edgy rašė:Esu labai nepatiklus žmogus, nežinau kaip žmonės taip nieko nežinodami apie kitą personą gali skelbti tokius drąsius pareiškimus. Todėl iš solidarumo ir ne tik esu priverstas padėkoti už pasitikėjimą ir atsisakyti pasiūlymo.
Kaip supratau, dar šiek tiek susidomėjęs esi, tai mano auginimas jau į pabaigą, liks led lempa:

Kodas: Pasirinkti visus

40 Blue light LEDs: 460nm (nanometer) wave length
72 Red light LEDs: 635nm (nanometer) wave length
40+ 72 = Total 112 LEDs (10 mm LED) 
55 Watts (sutaupysi elektros)
Pavyko be jokių komplikacijų užaugint 4WW, nors sėklos iš nirvanos...
O dėl pasitikėjimo, tai vistiek žinočiau kur gyveni, daugiau nieko nereiktų, neatrodo, kad esi vagis...
Vistiek ledai nebus reikalingi iki vasaros, nes pas mane šaltos patalpos, dėsiu HPS... Tai iš geros širdies ir siūlau...
Nu bet tau spręst, sėkmės auginime.
ogrion
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2007-11-14, 20:20
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė ogrion »

raidmax rašė:
edgy rašė:Esu labai nepatiklus žmogus, nežinau kaip žmonės taip nieko nežinodami apie kitą personą gali skelbti tokius drąsius pareiškimus. Todėl iš solidarumo ir ne tik esu priverstas padėkoti už pasitikėjimą ir atsisakyti pasiūlymo.
Kaip supratau, dar šiek tiek susidomėjęs esi, tai mano auginimas jau į pabaigą, liks led lempa:

Kodas: Pasirinkti visus

40 Blue light LEDs: 460nm (nanometer) wave length
72 Red light LEDs: 635nm (nanometer) wave length
40+ 72 = Total 112 LEDs (10 mm LED) 
55 Watts (sutaupysi elektros)
Pavyko be jokių komplikacijų užaugint 4WW, nors sėklos iš nirvanos...
O dėl pasitikėjimo, tai vistiek žinočiau kur gyveni, daugiau nieko nereiktų, neatrodo, kad esi vagis...
Vistiek ledai nebus reikalingi iki vasaros, nes pas mane šaltos patalpos, dėsiu HPS... Tai iš geros širdies ir siūlau...
Nu bet tau spręst, sėkmės auginime.
Turbut ne vietoje rasau, bet kaip atrodo tavo LED kiek kainavo ir iskur pirkai? Galima ir i PM
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: namų salygomis Northern Lights.

Standartinė edgy »

Dar syki dėkui, bet ne =]
Just a regular boy with irregular dreams.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas