Nuotrauka Nuotrauka

Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case (be foto)

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case (be foto)

Standartinė Sokan »

Sveiki forumieciai, tai mano pirmasis toks "micro" auginimas. Nusprendziau pildyti cia,nes seniai norejau, o dabar turiu proga.
Priimu kritika, pasiulymus :) Reiskites drasiai.

Auginimo vieta: Kompo deze, aukstis - 49, ilgis - 39, plotis - 19cm
Apsvietimas: 2x 20w + 2x 23w 2700k eko lemputes. (5060lm)
Seklos: NYD, Runkelio hibridas ir pora LR #1 f2 ( mano paties;)) Seklos paprastos, tikimybe 50/50, todel augaliukas ne vienas:)
Zemes: eilinis substratas + perlitas
Trasos: vegetacijai guano tea , zydejimui NPK 12.5/25/25 ( kitokiu neradau).
Ventiliacija: virsuj iputimas, isputimas ir dar motinines cooleris, kuris vedina lempas, kurios nera jau tokios "saltos"
Projekciuko islaidos - 45svarai, bet dar truksta termometro ir dregmes matuoklio. O siaip, kaip matot, pigus pigus auginimas. Ziuresim kas gausis:)

Taigi,

2010 Sausio 10d Germination - NYD ir RX ( Runkelio X, bus trumpiau)


2010 Sausio 21- 22d isdygo du LR, po 8 dienu germinacijos. Seklos mat 2metu senumo (2/10 :} )

Pradzia prasidejo iskart su klaidom, tik isdyge augaliukai nudege, nes ventiliacija nebuvo gerai irengta, nemaniau,kad taip uzkils temperatura:) bet greitai sutvarkiau viska, o augaliukai po mazu atsigavo. Pasekmes, kad RX beveik prarado, o NYD tik dali seklaskilciu (pirmuju, bet dar netikru lapeliu:)

3d nuo seklos: [ nuotrauka ] (vazoneliai 6, bet isdygo tik du augaliukai..)

4d: [ nuotrauka ]

10d: [ nuotrauka ]

17d (LR 6d): [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Visose nuotraukose didesnis yra NYD, mazesnis, RX. Cia del seklaskilciu praradimo - mazesnis plotas "zalumos", maziau chlorofilo, letesne fotosisnteze. As taip galvoju.

Paskutinese nuotraukose matosi,kad RX kazkas netinka,lapeliai raitosi, bet, tikiuosi, problema issispres :|?
Sviesos rezimas 16/8, pradejau nuo 24/0, po truputi mazinu, Vasario pirma persijungsiu i 12/12.

Jeigu ka praleidau, sakykit. Pildysiu pirmame puslapyje:)

18d: [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]

Atrodo viskas klostosi gerai, tik mazyliai letai vystosi ir RX nenori atsigaut. rezimas 14/10

19d: [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
LST LST! :)

Na va, 20d vegetacijos. Taip kaip ir planavau. Siandien perjungiau i 12/12 ir paliejau labai silpnu trasu tirpalu. NPK 12,5:25:25. Ziuresiu kaip cia bus, nes trasos nera labai ypatingos.
Kol kas augalai atrodo labai gerai, bent man taip atrodo, nesitikejau,kad ir po 2700k, taip normaliai vegetuoja ir problemu dideliu nera. RX pasitaise, matyt, visa problema buvo per daznas laistymas. mmm,maziau demesio skiriu lowryderiams, vienas atrodo neblogai, kitas laabai sunkiai vystosi - patariu nepurkst vandeniu mazu daigeliu,gali nudegti:) Viena lr ruosiuosi pakeist i Mr.green LLR. Zinau,kad geriau butu apsistoti keliais augalais, bet negaliu:)) per didelis noras. Stai kelios foto.
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
p.s. Ankstyvas LST dave tikrai daug naudos. Jeigu bus mergaites, bus 5-6 galvos:))

5d 12/12. Kol kas dar jokiu uzuomazgu ar bobike ar vyrelis nera, augalai tik pleciasi ir tvirteja. Skleidzia stipru kvapa:) RX daugiau. Nuo tada, kai ijungiau 12/12 palikau juos ramybeje, nelanksciau, nieko, leidziu paaugt.
Keletas nuotrauku:
[ nuotrauka ] bendras vaizdas, kairej RX, desinej dyzelis [ nuotrauka ] nieko nesimato dar;/ [ nuotrauka ] mazylis LR [ nuotrauka ] sitas juokingas labai:D vaikystej trauma apturejo, apdege, ta vieta, kur isauga lapukai, nes apipurskiau vandeniu. Na bet uz tai dabar iskart du kamienai bus. [ nuotrauka ] cia siaip:)

8d 12/12. po paros nelaistymo radau RX nugleibusi, bet palaiscius akyse - tikrai zmones, akyse atsigavo:)) dar to nebuvau mates. Keista, bet NYD atrode normaliai. Taip yra jau, kai augini skirtingas rusis, abiejm skirtingi reikalavimai. Taigi po tokio ivykio nutariau nebelaukt kol parodys lyti ir persodint i paskutini inda - ~9l home made loveli:) tai pat, gretas papilde mr.green LLR, Vis tiek kazkas atkris, o ka nors uzauginti norisi. Nuotraukos vakare

9d. 12/12 [ nuotrauka ] va kaip atrodo naujas pot`as:) [ nuotrauka ] po persodinimo [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] lr#1 vyrelis;/ na bent ziedadulkiu bus:)) [ nuotrauka ] ka manot apie sy? staminate ar pistilate uzuomazga?;o man atrodo,kad busss staminate;/ RX. [ nuotrauka ] cia visi:)

12d 12/12 ir 1d RX zydejimo:) [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] truputi aptvarkiau deze, paraisiojau augaliukus:) nuo dabar pradesiu dazniau trest. turetu ir nyd pradet zydeti nebe uz kalnu:)
is herbariumo pasalinau lr abu, nes buvo vyriokai. paauginsiu siaip kur kol numes ziedadulkes. taip pat,matosi llr vienas, dar pora pasodinti(cia netycia gavosi, nes maniau,jog bus abu bernai, tai teko kazko griebtis:)

39d is viso augaliukui, 19d 12/12, 7d zydi
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] nycd krumelis;/
[ nuotrauka ]

deja, nycd teko nupjaut, nes pasirode,kad vyras. pabandziau klonuot del ziedadulkiu, paziuresiu ar prigys, nes nedaudojau jokiu hormonu:)
LLR jau 11 dienu, atrodo visai normaliai, dabar jam teks daugiau sviesos, nes buvo siek tiek uzguitas didzkiu;}

25d 12/12 13d zydejimo. [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] LLR [ nuotrauka ]

Kas antra diena laistau su lengvu trasu tirpalu. Karta i savaite su medaus tirpalu. cia eksperimentas, nes niekur neradau normalaus sirupo. 100gr medaus 84% angliavandeniu. na ziuresim:) LLR turetu pradet zydet jau,dabar tokia stadija,kad neaisku ar mergaite ar berniukas.

32d 12/12, 21d zydejimo [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] na va, RX atrodo visai neblogai, tresiu kasdien silpnu trasu tirpalu, nes norisi kazkokiu rezultatu:) kaip matot sekasi neblogai. Kas apie kitus augalus, tai LLR buvo vyriokas, palaikiau siek tiek ir nupjoviau. O NYCD vyro klonai,atrodo,kad prigijo, bet dar nesivysto. [ nuotrauka ] . O cia RX kloniukas ir neseniai isdyges velnias zino kas [ nuotrauka ] arba LR#1 arba LLR, paziuresim:) Klonus laikau batu dezej po 11w cfl ir mazu motinines cooleriu, bandziau 20w cfl, bet buvo per karsta. [ nuotrauka ] cia LR#1 X RX ;} del idomumo. tai tiek.

40d 12/12, 28d zydejimo. tai va, mergaite atrodo neblogai, ziedai po mazu sirpsta, dideja, tik va pastebejau, kad du ziedai skiriasi nuo kitu...jie turi daugiau lapu nei piesteliu, parodysiu foto. Labai idomiai...ir nezinau nuo ko, gal del to, kad trasose yra didele koncentracija Azoto (12.5) Jeigu kas nusimanot, laukiu komentaru:) Na o stai nuotraukos. [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] sitie du. [ nuotrauka ] is arciau... [ nuotrauka ] o stai cia normalus:))) [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] o stai cia prigyje NYCD male klonukai, jeigu cia moteriskute [ nuotrauka ] tai bus LR X NYCD ;) (LR batu dezej po 20w lempa 24/7)
Va dar kas del trasu...tresiu kasdien...viena karta su 12.5/25/25,kita su 2/2/6, ivairiai. Karta i savaite medaus tirpalu, bet su situo baigiau, nes nusipirkau normalaus sirupo..,siandien pasidariau tirpaliuka, tai bandysiu laistyti:)

[ nuotrauka ] kitas augintinis:) cotonyster jeigu neklystu

42d zydejimo. Jau einam i pabaiga:)) vakar nuskyniau viena zieda, nes reikejo padaryti kazkiek vietos LR#1 mergytei:)) xaxa, tikiuos uz menesiuko turesiu lr#1 X NYCD, ko troskau labai ilga laika:)
Tai va, ta zieduka isbandysiu, kai isdzius, parasysiu kas per efektas ir panasiai. Pagal mane, dar pora savaiciu palaikysiu ir skinsiu jau visa krumeli...siaip, pagrindiniai ziedai jau tokie prisirpe, pagrdindine galva jau net keicia spalva, visa graziai apaugus kristaliukais:) Bet va tom sviezesnem galvom dar reikia truputi pabrest, todel neskubu. Tai tiek naujienu, neturejau fotiko siuo metu, kai gausiu butinai imesiu fotkiu, jeigu kas dar domisi siuo dienorasciu.

46d zydejimo. [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] LR#1 [ nuotrauka ] bendras vaizdas. taip pat sukryzminau LR su NYCD ;} tai tiek naujienu mano darze.

Siek tiek naujienu, 50 zydejimo diena nuemiau 2/3, gal siek tiek daugiau,derliaus Pora savaiciu liejau tik vandeniu. Taip gavos, kad reikejo nuimt anksciau nei manyta:) neturiu nei mini mikroskopo, nei ko kito, kad pasakyt kokiam stovi trichomos.. ir siaip, kaip matot, mano auginimas mazo biudzeto, taciau tai nereiskia, kad negalima kazko grazaus uzauginti... foto... [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ] Dabar dezej dar zydi LR#1 ir pora galvikiu RX...bet jau imsiu uz poros dienu. Rezimas 24/0 tas pora dienu, o veliau perjungsiu i 20/4 lowryderiui.

p.s. prisiminiau:)))) galvos siek tiek pasipuose vyriskais bananais, nes padariau klaida perjunkdamas rezima i 13/11....veisle buvo per jautri tokiam poelgiui:) tai tiek

Na ka, sveikinu visus su 420! ;) kad jusu augalai vesletu, o nuimtas derlius butu vartojamas saikingai ir naudingai:)

Stai keletas fotkiu su derliumi. Neskaiciavau kiek cia yra, tiek jau to. Atsiprasau ka nuvyliau:D Na, mano manymu, cia apie 15-17gr maziau daugiau. Tai va, poveikis toks idomus, dar tokio nera buve, is pradziu labai nuramina..euforija, o po to taip ant veiklos patraukia:)
Du ziedai buvo nuimti veliau, 60zydejimo diena. vienas ziedas dziuva siaip sau, kitam darau water curing..noriu paziuret koks skirtumas tarp to:)
O dezej dar liko lowryderis...nuo jo dar reikia du derlius nuimt:D seklas ir ziedukus:))
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ], [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ] lr;)), [ nuotrauka ]
o cia kiti augintiniai batu dezej:))) [ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo Sokan 2010-04-20, 02:40. Iš viso redaguota 16 kartus(ų).
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė eric »

Man patinka micro grow'ai :D Laukiau kol kas nors toki uzves. Beto man patinka,kad ne linkus dedi,o foto iskart :)
Beje kokiom salygom laikei seklas,kad jos tokios nedaigios? :|?
Sekmes auginime :V:
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

tamsiam stalciuj. gal tiesiog jos perdziuvo,nezinau. lowryderiai cia tik taip.
Zolyte
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009-10-16, 17:16
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Zolyte »

Vasaro 1d? Kodel taip greit?
Sakyciau kokia Kovo 1d. geriau ;),
nes tie augalai labai mazi dar =]
neuzaugs jokie ziedai ten..
Kanapės - mūsų geriausios Draugės
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė kojak »

Zolyte rašė:Vasaro 1d? Kodel taip greit?
Sakyciau kokia Kovo 1d. geriau ;),
nes tie augalai labai mazi dar =]
neuzaugs jokie ziedai ten..
jo.. :D Pastebėjai kad jis kompo dėžėj augina?
haze around me...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

dar pamatysim:)
Jeigu palaikyciau dar menesi, man niekas netilptu. Is vis, galvojau pradet nuo seklos 12/12, bet nusprendziau pavegetuot.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė kojak »

Ką aš ir sakau..
haze around me...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

!!!
marukas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-09-07, 14:19
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė marukas »

Grazu ziureti i tokius auginimus, galetu daugiau zmoniu tokius daryt :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė KGBkid »

Kaip su drėgme?
Aš esu.
Anonymous

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Anonymous »

GERAS auginimas. Linkiu sėkmės ir gero derliaus. Ir skanaus derliaus :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

KGBkid rašė:Kaip su drėgme?
Siaip nezinau, neturiu matuoklio, bet nera sausa. Kadangi esu augines ir pries tai,tik kitom salygom, tai sakyciau 50 - 60 dabar.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė KGBkid »

Sokan rašė:
KGBkid rašė:Kaip su drėgme?
Siaip nezinau, neturiu matuoklio, bet nera sausa. Kadangi esu augines ir pries tai,tik kitom salygom, tai sakyciau 50 - 60 dabar.
Statai kokius indus su vandeniu ar apipurški augaliukus?
Aš esu.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

ganjaFAMA rašė:GERAS auginimas. Linkiu sėkmės ir gero derliaus. Ir skanaus derliaus :)
Nereikia man tokiu juokingu komentaru. Geriau reisk kritika, savo nuomone, o as bandysiu padaryt isvadas. As tam ir uzvedziau dienorasti, kad pats ko nors ismokciau ir supazindinciau kitus. Jeigu dienorastis nereikalingas, neduoda naudos - prasom, trinkit nafik.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

KGBkid rašė:
Sokan rašė:
KGBkid rašė:Kaip su drėgme?
Siaip nezinau, neturiu matuoklio, bet nera sausa. Kadangi esu augines ir pries tai,tik kitom salygom, tai sakyciau 50 - 60 dabar.
Statai kokius indus su vandeniu ar apipurški augaliukus?
Taip, stovi indas ir apipursiu kartas nuo karto.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė PsY »

hmm neblogai ir kompo dežė pas tave toke nemaža. kada bus dar nuotrauku ?
PsYchotherapist
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė lazys »

O kodel nenaudoji 6800K spektro vegetacijai? As ir planavau kazkada micro grow, tai tam plane buvo ir lempu persukimai numatyti :D Na stebesim procesa. :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė Sokan »

lazys rašė:O kodel nenaudoji 6800K spektro vegetacijai? As ir planavau kazkada micro grow, tai tam plane buvo ir lempu persukimai numatyti :D Na stebesim procesa. :)
Deja, neradau niekur:) buciau naudojes.
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė lazys »

Man ir ta pati problema, kazkaip kiek ieskau pardese visiskai nera. Ydomu kodel cia tokios keistenybes.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimo dienoraštis: micro grow - pc case

Standartinė kojak »

Todėl kad niekam, išskyrus augalus, nepatinka ta melsva blyški šviesa :]
haze around me...
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas