Nuotrauka Nuotrauka

1x Blue cheese 10x Big bang auto

Užbaigti auginimo dienoraščiai.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

up
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė N/A »

Cikis rašė: 2019-01-08, 02:32 03/05/2019 krch :D nuemiau auto :) tiesa sakant visiskai nebesupratau nieko. keturius menesius augo ir net neparudavo grybukai :) flush padariau pries 3 savaites, lapai negeltonuoja :) kaip tik pradejo naujus leisti lapelius ir balti usiukai isaugo visur prie rudu usiuku. speju cia mano kinietiska saule kanapelei prota susuko :) dabar va dziuna :) nors budai neatrodo mazi bet svorio nera.
melynas suris kaip minejau rode degesio zenklus. uzbreziau riba 1.4EC t.y. 700ppm (500) jau kuris laikas maitinu 1-1.2 EC po flush.
Gal pilnai nenuflushinai? Ankstesnį auginimą kai flush dariau, lapai pradėjo keisti spalvą panašiai po 4-6 d. Jeigu nekeičia po 3 sav - blogai nuflushinai 100%. Reikėjo nepagailėti vandens ir pilti tol, kol išbėgs beveik tas pats, ką įpylei.
O dėl naujų ūsiukų, čia light-stress. Per daug šviesos, man taip pat buvo. Bet šiaip nieko rimto, kol nerodo kitų streso ženklų.
Kai išdžius, parašyk kiek maždaug gavosi. Bus įdomu palyginti :) O dar geriau būtų, jeigu daugmaž parašytum, kiek sauso iš kvadratinės pėdos išėjo. Mano gavosi 1.5 OZ/ft² po cfl + hps
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Kai flush dariau isbego min 10ppm max 50ppm pas maane is krano geras vanduo :) tai puse vonios sunaudojau.
Del usiuku as ir galvojau light stress :) bet ten kinietiska sviesa ir tie usiukai po visus budus auga ne tik ant virsaus :) as speju daug nebus :) max 50g per visus 7 auto :) nebent sitie stebukla duos. Tai pas mane 1.3 ant 1.6 metro 350w kiniska saule ir prabangus meneralai :) issdzius manau per 5 dienas panasiai tuomet visus pasversiu tiksliai
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Noriu patarimo
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė N/A »

Cikis rašė: 2019-01-08, 02:32 2019/05/21
Na dar siandiena nebuvau uzejas bet kaip ir tikiuosi problema isspresta. Liudnai atrodo :) padegusi mergaite. Ziedai sunkus, reikia prilaikyti sakas kad nenulustu truputi heat stress yra bet nieko negaliu padaryti. Ziedai kaip ir nedega
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Na, man asmeniškai iš pirmos foto grynai nutrient burn atrodo. Apdegę galiukai, užsirietę į viršų. Ir pati spalva lapų tokia nenatūraliai tamsi. Kažko ryškiai per daug.

Štai kaip atrodo nute burn (dažniausiai nuo per daug kalio)
Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka

Panašu, ar ne?

Kalio trūkumas būtų kažkas panašaus į
Nuotrauka

Pagal šitą irgi labiau perteklius, nei trūkumas:
Nuotrauka

Kalio trūkumas prasideda panašiai kaip ir magnio, lapai pirmiausia pradeda šviesėti nuo kraštų, o tik tada galiukai dega. Kažin, ar davęs dvigubai kalio nepaūminai problemos.

Iš foto matau, kad žydėjimas jau kaip ir į pabaigą, o pabaigoje sumažėja nutrient poreikis. Priklausomai nuo aplinkybių, panašiai nuo žydėjimo 6 sav rekomenduojama trąšų porcijas sumažinti pusiau. Azoto, tavo vietoje, nuo žydėjimo antros savaitės būčiau išvis nebedavęs arba po labai nedaug.

Galiu ir klysti, bet sprendžiant pagal lapus, manau, kad pas tave juose tiek trąšų, kad iki harvesto grynu vandeniu laistyti galėtum.
Cikis rašė: 2019-05-04, 05:17 [...] issdzius manau per 5 dienas panasiai tuomet visus pasversiu tiksliai
Na, kiek gavai sauso? :)
Paskutinį kartą redagavo N/A 2019-05-21, 23:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė barzdyla »

įdomu ir man kiek sauso gavosi po tiek atsidavimo :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

:) gali buti ir perteklius :) neskaiciavau kas ten gavosi po kinietiska saule is auto. Sakiau skaiciuosiu nuemus suri pries sumaisant. Daug yen nebus bet sian pasversiu :)
Tikriausia ttu teisus del pertekliaus, labai panasu :) man tokia paranoja del to kad atrodo jog abu tinka :) pameginsiu duoti 1/4 porcijos kelias dienas kol issivalys

As dar neradau ne vieno gintarinio ant ziedu tai galvoju dar kokia pora savaiciu

Beja aciu uz apsvietima, galvojau jei dega krastai kalio trukumas
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Seedman »

atrodo tikrai ispudingi ziedai :) butinai islauk amber trihomu , bent man asmeniskai patinka 80 prc milky , 20 prc amber.
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė N/A »

Cikis rašė: 2019-05-22, 07:39 :) gali buti ir perteklius :) neskaiciavau kas ten gavosi po kinietiska saule is auto. Sakiau skaiciuosiu nuemus suri pries sumaisant. Daug yen nebus bet sian pasversiu :)
Tikriausia ttu teisus del pertekliaus, labai panasu :) man tokia paranoja del to kad atrodo jog abu tinka :) pameginsiu duoti 1/4 porcijos kelias dienas kol issivalys

As dar neradau ne vieno gintarinio ant ziedu tai galvoju dar kokia pora savaiciu

Beja aciu uz apsvietima, galvojau jei dega krastai kalio trukumas
Nestresuok. ;) Ir man pradžioj buvo, kad atrodo ir trūksta visko, ir per daug :D Nes kuo daugiau giliniesi, tuo daugiau visokių nuomonių prisiskaitai, prisirenki. Labai retai lapai apskritai dega nuo deficitų. Pirmiausia pradeda naudoti resursus iš senesnių lapų. Tai iškart matosi, jei kažko trūksta.

Per daug, man atrodo, tu trąšų naudoji... Lapai ne tik nudegę kraštuose, bet ir atrodo kaip plastmasiniai. Kažkurioj temoj, pamenu, diskutavom, kad apie 20ml/l tau gaunasi. Pats niekad nesu naudojęs daugiau kaip 6ml/l organinių trąšų + CalMag. Kai kurios galvos kumščio dydžio, o dar 1-2 sav liko :D Reiktų žiūrėti į trąšas, kaip į vitaminus, mineralus augalui, o ne maistą. Maistas augalams yra šviesa. Kanapę galima užauginti ir be trąšų. Tiesą pasakius, perteklius sukelia tiek problemų, kad jau geriau nedamaitinti, negu peršerti. Esant pertekliui, visą tą brudą sutraukia į lapus ir žiedus. O juk paskui tuos žiedus į save rūkom. Jau neskaitant to, kad sulėtėja žydėjimas ir sutrinka bendra augalo sveikata, garantuotas mažesnis derlius.

Kelintą savaitę žydi Cheesas? Man atrodo, jau apie galutinį flushą reikėtų pradėti galvoti. Trąšų perteklius taip greitai neišsivalo.
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Siaip neskaiciuoju tiesa pasakius kiek zydi. Ziuriu pagal ziedus.
Mano tas perteklius atejo is AN maitinimo appso. Suds ten paskutinis. Reik praktiskai deti ne pilna o 3/4 tada gaunasi 1.4ec ir 1.6 jei cal mag dedu.

Del flush galvojau si ar kita savaitgali daryti ir damusti vandeniu kiek eina. Nes mano auto gal 3 savaites ant vandens zaliavo :)

Kitam dienorastyje kuri vedu bus viskas ribose, cia mano toks kaip ir experimentas gavosi tarp china ir usa ledu
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

ok pasveriau, auto derlius vis dar curinasi, jau gal 3-4 savaites. tai:

62g is berods 7 augalu, saule kinietiski LED po 2USD p/led 350w is rozetes :)
ir gal 1-2 gramai hashiuko, nesveriau, neturiu svarstykliu :)
isvada suds :) laukiu surio :)
Paskutinį kartą redagavo Ciakis 2019-05-23, 07:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė N/A »

Įdomiai dėl flush, kad tiek ilgai žaliavo. Kažin ar nebus ta pati problema - per daug trąšų. Augalas maistines medžiagas kaupia lapuose ir žieduose, tai jeigu daug jų prikaupia, ilgam paskui ir užtenka. Kito paaiškinimo nesugalvoju. Tai pateisintų ir automatų tokį mažą derlių. Aš flush soile padariau prieš 3 dienas. Jau šiandien matosi, kad apatiniai lapai keičia spalvą. Po savaitės turbūt senų vėduoklinių lapų išvis nebeliks.
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Gali buti :) va gyvenu ir mokausi :) tikrai trasu perdaug ryskiai
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė barzas »

Cikis rašė: 2019-05-22, 22:38 saule kinietiski LED po 2USD p/led 350w is rozetes :)
O tu tikrai isitikines kad jie tiek ima is rozetes? nes 150w full spetrum kur tiesiai is 220v jungesi is rozetes ima ~65w ( nors parasyta 150w ).....
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Tikrai, turiu elektronini socketa. Skaiciuoja amperus, vatus ir panasiai
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė barzas »

Jai su tokiom sanaudom ir tiek tik gauni tai net yra brangiau nei perkant is gatves ( aisku priklauso nuo pazinciu as omeni neturiu barigeliu. galines stoteles...) , sudejus rizka ir investicijas jos tau neatsipirktu niekada . Pradziamoksly geriau reikejo skaityti, nes ten vienas is pirmuju punktu ir yra tas kad naujokam nereike dydeliu investiciju nes nemokant auginti nezinant visu vingrybiu auginimo, daugiau klaidu pridaroma nei naudos gaunama....
:D :D :D Ir kas juokingiause patarimus dalinio kaip tikras zinovas :D :D :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Taip barzas :) saunuolis igeliai :) tikiuosi pasijautei geriau

Ne investicijos man svarbu. Svarbu ismokti. O patarimai is mano puses nebuvo nepasverti. Juk nesakiau kad menulis zalias
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė Ciakis »

Up
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 1x Blue cheese 10x Big bang auto

Standartinė barzdyla »

Vojėj kaip prieskoniai atrodo :)) labai gardžiai! mano critical irgi citrus kvepia, kartais atsidarau boxą, kad pauostyt :DD
p.s. ką žadi daryt su sugar leaves? :) vienas amerikietis sakė man, kad juos verta susirinkt ir užkoncervuot iki to laiko, kai pasibaigs normalus rūkalas, tai iš bėdos tada sueina ir tie sugar leaves pasirūkymui :)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas