Nuotrauka Nuotrauka

Ventiliacija ir CO2

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

sorry kad tek klaidu cia is nerwu turbut :D
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

jei augini spintoje, tai vistiek gal koks vedinimas yra pas tave ar oras tyn necirkuliuoja? Jei patenka oro is isores tai kam tau tas co2, bet jei tik mieles tai zinoma galima pazaist.
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Supranti pas mane yra ten kad ora paduotu jis pas mane iskart siltas waro kad silciau butu ir wentiliuotusi bet ar yra to co2 paciam rusi? man atrodo kad ten jo lb mazai :/ o sita co 2 wisai nesunku kaip parasyta pasidaryt tik as nesigaudau ji reikia kaip suprantu dienai palikt bet juk ten dbr wisa laika diena nes lempos dega wisa laik?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

AuriuxAs rašė:Supranti pas mane yra ten kad ora paduotu jis pas mane iskart siltas waro kad silciau butu ir wentiliuotusi bet ar yra to co2 paciam rusi? man atrodo kad ten jo lb mazai :/ o sita co 2 wisai nesunku kaip parasyta pasidaryt tik as nesigaudau ji reikia kaip suprantu dienai palikt bet juk ten dbr wisa laika diena nes lempos dega wisa laik?
Paprastai zmones co2 paleidzia zydejimo metu kai pereini prie 12/12. Nezinau kiek co2 yra rusy pas tave, bet vegetacijai manau labai nesirupink.
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

ok aciu uz info 8)
Paskenduolis
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2007-01-08, 13:44
Reputacija: 1

Standartinė Paskenduolis »

O kaip vandeni prisotint deguonimi?? Jug saknims reikia deguonies, tai jei juo prisotnsim vandeny ir laistysim bus geriau. Bent jau as taip manau. Jei is vis imanoma taip padaryt..?????
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Nusiperki oro pompa, akmenuką , šlangutę.... Ir leidi pro akmenuką panardinęs į vandenį ORĄ... Prisisotins iki tam tikros ribos.
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

kas per akmenukas?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

kleras rašė:kas per akmenukas?
Akmenukais vadinami tie kur gale slanguciu, akvariumam skirta kad burbuliuotu, cia sena fotke kai meginau hydro. Tu akmenuku yra daugumoje gyvunu parduotuviu.
[ nuotrauka ]
O cia siaip saknys kibire :)
[ nuotrauka ]
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

ApsirukesMeskenas rašė:apie 2x pasakojo nemazai augintoju uzsienio forumuose.
bet tas bagas nebent jei laikas labai spaudzia seip del jo kencia derlius.
Tai tipo purskiant mineralini ant augalo jis atnesh maziau derliaus?
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Kaip manot gal kas iseitu is sito flakonelio ar verta pirkt ? http://www.zooshop.lt/product_info.php/ ... t-11g.html
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

o ka manote apie carbon filter?pvz:air mountain!ar paprastaji carbonini kuris apsoliuciai valo visas tas molekules ore blogas,dabar nepamenu kaip tosios blogosios molekules vadinasi,pas mane yra toks filtras,viskas puiku nei smarves nei visokio s...!tas "ruck fanas"perpumpuoja per 1val.280kubiniu metru.!tiesiog puiku,tik kaina litais bus 600-700lt.ir kas 18-20men.reikia keisti filtra.Ir tada jokio padavimo nereiketu is lauko!garantuoju!pas mane jokio padavimo is lauko.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

tai tas filtras kvapa pasalina, bet co2 tai nepagamina, man padavimas is lauko buvo tik del temperaturos ir co2. Kazkaip nelabai matau rysio tarp padavimo is lauko ir hepa filtro.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

pritariu,tu teisus.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

help

Standartinė runkelis »

labutis "HREBALIST"Norejau paklausti kame reikalas kad pradejo zydeti anksciau,kai pastaciau filtra mano herbariume truputi pasikeite reikalai primesk po triju men vegetavimo opapa ir zydi!kame reples????
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Herbalist rašė: .....
herbalist uzmaciau kazkur uzsiminei apie kazkoki suskystintos anglies filtra ar kazka tokio. dabar negaliu rast kur. jis sakei kvapa nuima. gal gali daugiau apie ji? kur ji rast ir kiek mazdaug kaina? nes man biski problemos su kvapu...
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Siandien jau nusipirkau. ;]] Senukuose radau. Kai pamaciau, kad jis angliskai vadinasi ACTIVE CARBON FILTER, tai iskart supratau apie ka cia kalba eina, nes jau buvo kalbeta apie tai forume (supainiojau mintyse gal su coal). Zodziu kaina 49lt. Jis ten siaip dulkiu siurbliams skirtas, bet viskas gerai... Ir dar sviesa nuims, kuri sklinda per ventiliatorius.
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

senuku kataoge internete surask, arba pavadinima parasyk tiksliau, ar dar ka nors tiksliau...
divinorum.lt
Rašyti atsakymą