Nuotrauka Nuotrauka

Ventiliacija ir CO2

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Ventilecija

Standartinė Narkomas »

Patarkite kaip reiktu irengti vintiliacija taisyklingai. Ir kokio galingumo vintiletoriu reiktu mazdaug kokei patalpai.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Svarbu kad varinėtų orą viduje, nereikia stipraus, ir gerai irengti irengti oro ištraukimo vent., bet jei yra Co2 papildymas tai ištraukimo nereikia, bent jau taip aš siulau. O irengimas pats paprasčiausias, kur nori ten ir statyk, bet aš patarčiau viršūje irengti.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Pala Diego apie koki CO2 PAPILDYMA tu shneki?
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Herbariume yra tema - CO2
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Sorry uz nedemesinguma.
Idomu ar ziauriai vanelins tos surugusios citrinos? o sheip varianta nebloga ciuvas pasiule.
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Darysiu kad ora visa smarve i lauka istrauktu. Vintiletoriu pirkau kad per valanda istraukia 100 kubiniu metru. Kaip snekejau kad patalpoje geras oras butu reikia kad per valanda is jos 6-7 kartus oras butu istraukiamas. Seip galvoju kad reiktu ir dar ta co2 irengti.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Bet pagalvok - jei ištraukinės visą orą, tai koks tolkas iš Co2 bus, jei stipriau trauks - tai dar nereiškia kad žolė geresnė bus.
Dėl to surogato - tai velnias žino, kad jis Co2 išskyria tai neabėjoju ir kad tas Co2 tiks tuo labiau, bet dėl kvapo - tikrai net neisivaizduoju.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Bet silpnas oro istraukimas tai nemaisys. Nes bus atnaujinamas oras ir ne tokia smarve bus ir geriau manau augalui bus. Nes pas draugely kaip augo spintoje nebuvo vedinimo tai labai nutriuses uzaugo.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Taip sutinku, sipnas ištraukimas tai gerai.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Hmmm Jei leidziat per vandeny Didzioji dalis Co2 vandenyje istirps. Nes jis tirpus... Tai va jei per vandeny kvapo jokio. Stovejo pas mane 10l vyno backute rauginom tipo bet negeriamas buvom tia ispylem
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

kazko nesupratau,co2 per vandeni?
:x: So high,now how high can you go?:x:
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

cia man atrodo buvo tureta omeny tai, kad jei is auginimo dezes istraukiama ora perleisi per vandeni, neliks kvapo [[=
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Visu pirma anglies dioksidas nesusidaryms mielems dauginantis jei bus salytis su oru... o tam kad nebutu reikia nuo sloviko ar dar nuo kazkur nuvesti slangeli ir imerkti y vandeny ar dar y koki skysti.. Ir anglies dioksidas tirpsta vandenyje todel jo nebus labai daug
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

nu tai kam per vandeni leist? leisk per alieju.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

a per acetona galima?Visishkai nepagaunu apie ka eina kalba
:x: So high,now how high can you go?:x:
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

oxyd rašė:a per acetona galima?Visishkai nepagaunu apie ka eina kalba
apie tai, kad vandenyje tirpsta CO2!

as nesuprantu, cia visiski durneliai susirinke ar varot ant naujo nario?!

ziopliams kurie niekad nemate kaip rugsta vynas, galiu pasakyt kad
te tokiu pat principu, slangelis yra numetamas i butli su vandeniu.
(nors, kogero tai dar veikia ir kaip klapanas...)


©2004 klapanas
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

Na ash supratau kad tirpsta co2 vandeny tik vat man durniui gal galit paaishkint kaip mes panaudosim shias nuostabias zinias praktikoje.
Ish anksto aciu

Durnius 2004
:x: So high,now how high can you go?:x:
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

oxyd rašė:Na ash supratau kad tirpsta co2 vandeny tik vat man durniui gal galit paaishkint kaip mes panaudosim shias nuostabias zinias praktikoje.
zmogus pataike ne i ta tema. kalba eina apie tai, kad augalui co2 galima tiekt is indo su rugstanciom mieliem. imam inda, kisham tenais mieliu, dar kokio velnio (cukraus?), inda sandariai uzdarom. dangtyje darom skyle, isvedam šlangą. šlangą kišam į vandenį. kodėl? todėl kad rūgimas nevyks jei mielės turės kontaktą su deguonim. bet - kadangi vandenį co2 tirpsta, jo nebebus tiek kiek jūs norėtumėt (tiesą pasakius čia dar būtų galima pasiginčyt, nes visų pirma vanduo anksčiau ar vėliau bus prisotintas co2, o visų antra - netikiu kad vanduo sugertų daugiau nei 10% co2).

kas kam dar neaišku?
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

achiu machiu,viskas aishku
:x: So high,now how high can you go?:x:
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

soldja rašė:
oxyd rašė:Na ash supratau kad tirpsta co2 vandeny tik vat man durniui gal galit paaishkint kaip mes panaudosim shias nuostabias zinias praktikoje.
zmogus pataike ne i ta tema. kalba eina apie tai, kad augalui co2 galima tiekt is indo su rugstanciom mieliem. imam inda, kisham tenais mieliu, dar kokio velnio (cukraus?), inda sandariai uzdarom. dangtyje darom skyle, isvedam šlangą. šlangą kišam į vandenį. kodėl? todėl kad rūgimas nevyks jei mielės turės kontaktą su deguonim. bet - kadangi vandenį co2 tirpsta, jo nebebus tiek kiek jūs norėtumėt (tiesą pasakius čia dar būtų galima pasiginčyt, nes visų pirma vanduo anksčiau ar vėliau bus prisotintas co2, o visų antra - netikiu kad vanduo sugertų daugiau nei 10% co2).

kas kam dar neaišku?
oohoooo :D kokia technika :DDD :V:
Rašyti atsakymą