NuotraukaNuotrauka

Ventiliacija ir CO2

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
greenprojectone
Naujokas
Reputacija: 0

Re: Ventiliacija ir CO2

Standartinė greenprojectone » 2011-09-23, 20:35

Sveiki.
Del kvapo turiu klausimeli:

jei desiu ventiliatoriu isputimo ir tada http://www.e-senukai.lt//filtr-chemin-s ... ber_1.html toki , ar pades del kvapo ?

Aciu! :)

Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas

Standartinė Enchanteris » 2011-09-23, 23:18

Ziurint kokio galingumo tavo vent ir svarbu sandariai uzdaryt reikia, jei negalingas tai gal ir tiktu nesimato kokio storio anglis jei normaliai tos anglies ten yra apie kokius 3-5 cm cm tai bandyk jei jausi kad per mazai dviguba daryk experimentuok ;)

greenprojectone
Naujokas

Standartinė greenprojectone » 2011-09-24, 04:09

Enchanteris rašė:Ziurint kokio galingumo tavo vent ir svarbu sandariai uzdaryt reikia, jei negalingas tai gal ir tiktu nesimato kokio storio anglis jei normaliai tos anglies ten yra apie kokius 3-5 cm cm tai bandyk jei jausi kad per mazai dviguba daryk experimentuok ;)
Aciu :) bandysiu taip ir padaryt . pranesiu kaip pasiseke !

perlas
Naujokas

Standartinė perlas » 2011-11-28, 15:03

kuris variantas butu efektyvesnis ir tylesnis mano atveju.planuoju daryti istraukima.prioritetas butu skiriamas tylumui
http://imageshack.us/photo/my-images/830/planas.jpg/ - pabraiziau savo plana :)
reikia isrinkti A B ar C

Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas

Standartinė Enchanteris » 2011-11-28, 18:34

C jei suprantu kad cia viduje, tik tiek kad dar paeksperimentuociau su C variantu sukeiciant juos vietom vien del geresnio traukimo

breeze
Patyręs
Patyręs

Standartinė breeze » 2011-11-29, 07:00

Aš irgi daryčiau C, bet statyčiau ventiliatorių už filtro, kad į jį šiukšlės nepapultų. Be to, taip lengviau prie filtro prieiti, kai reikės jį keisti ar patikrinti.
Padekim viską ir dingstam velniop...

TheWeedpotato
Naujokas

Standartinė TheWeedpotato » 2012-08-29, 15:38

As nuomuojuos buta ir noriu paklausti kur ventiliatorius turi ora su kvapais ispust?

zaliasis
Naujokas

Standartinė zaliasis » 2013-06-28, 10:47

Sveiki, kaip įrengti tvarkingai ir paprastai ventiliaciją kanapėms?

Deksteris
Naujokas

Standartinė Deksteris » 2014-09-24, 23:10

O be kompiuteriniu iputimo ventiletoriu yra dar kokie iputimui ,kaip jie vadinasi? Arba pvz jei as istraukemaji apsukciau kita puse ,kad man trauktu ne is tento ora, bet is kambario i tenta ora, tai logiska ,kad man butu jis kaip ipucemasis taip? :) Istraukimui imsiu 180m/h tai galvoju kompiuterio butu persilpnai ir skleidzia kiek zinau nemazai db , o man reikia kuo maziau garso... Padekit ,nes irengineju noriu kuo greiciau patys suprantat kaip dega viskas,kai seklos susodintos :D :D :D
Edit:Ir kaip man reiketu pajungti istraukemaji 180m/h ?

Kentas
Pažengęs
Pažengęs
Reputacija: 5

Standartinė Kentas » 2014-09-25, 01:17

Deksteris rašė:O be kompiuteriniu iputimo ventiletoriu yra dar kokie iputimui ,kaip jie vadinasi?
Yra, pats popuriariausias ventiliatorius - skylė bokse. Arba skylutės. Vadinasi pasyviu įpūtimu. :D
o man reikia kuo maziau garso..
.
Dėl garso tau irgi patiks - jokio. :D

oro taisytojas
Pažengęs
Pažengęs

Standartinė oro taisytojas » 2014-09-25, 02:16

Deksteris rašė:O be kompiuteriniu iputimo ventiletoriu yra dar kokie iputimui ,kaip jie vadinasi? Arba pvz jei as istraukemaji apsukciau kita puse ,kad man trauktu ne is tento ora, bet is kambario i tenta ora, tai logiska ,kad man butu jis kaip ipucemasis taip? :) Istraukimui imsiu 180m/h tai galvoju kompiuterio butu persilpnai ir skleidzia kiek zinau nemazai db , o man reikia kuo maziau garso... Padekit ,nes irengineju noriu kuo greiciau patys suprantat kaip dega viskas,kai seklos susodintos :D :D :D
Edit:Ir kaip man reiketu pajungti istraukemaji 180m/h ?

Nu vakuumo tikrai neištrauksi, padaryyk skylučių apačioj ir vsio :D
Pasyvumas irgi aktyvus

Deksteris
Naujokas

Standartinė Deksteris » 2014-09-25, 17:59

!( Tikejausi kazkokio rimtesnio atsakymo cia.. Jo darysiu Tente originalem skylutes :D ,kad poto pro jas man kvapas iseidinetu.. Gal kasnors rimciau galetu atsakyti? :)

PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs

Standartinė PagonisLTU » 2014-09-25, 18:13

Ištraukimo tavo bus su filtru?

Man atrodo, kad reikia ištraukimui stipresnio(jei su filtru tai tikrai), įpūtimui silpnesnis tinka(kaip sakei apsuki "ištraukimo" ir turi įpūtimą :D ).

Kentas
Pažengęs
Pažengęs

Standartinė Kentas » 2014-09-25, 18:25

Deksteris rašė:!( Tikejausi kazkokio rimtesnio atsakymo cia.. Jo darysiu Tente originalem skylutes :D ,kad poto pro jas man kvapas iseidinetu.. Gal kasnors rimciau galetu atsakyti? :)
Joks kvapas neišeidinės jei yra ištraukimas. O antra, nors aš tento ir neturėjau, bet nemanau, kad jis hermetiškas. Juk įpūtimui rankovė kažkokia yra? Štai per tą skylę ir pateks oras. Taip, kad tikrai nesuprantu kam tau papildomas įputimas apskritai? Kokia iš jo nauda? Sakyčiau kaip tik per smulkias skylutes dar labiau kvapą į kambarį išpūs.

PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs

Standartinė PagonisLTU » 2014-09-25, 18:47

http://www.hydroponics.eu/fans-and-filt ... -9281.html

Ištraukimui galima tokį naudot? Be šlangos ta prasme :)

Deksteris
Naujokas

Standartinė Deksteris » 2014-09-26, 11:10

PagonisLTU rašė:Ištraukimo tavo bus su filtru?

Man atrodo, kad reikia ištraukimui stipresnio(jei su filtru tai tikrai), įpūtimui silpnesnis tinka(kaip sakei apsuki "ištraukimo" ir turi įpūtimą :D ).
Dekui :) , kol kvapo nebus naudosi viena, poto pajungsiu su anglies filtra, imsiu sita http://www.komfortas.lt/items/view/kana ... 0-n-silent 24Db :)

Deksteris
Naujokas

Standartinė Deksteris » 2014-09-26, 11:24

Kentas rašė:
Deksteris rašė:!( Tikejausi kazkokio rimtesnio atsakymo cia.. Jo darysiu Tente originalem skylutes :D ,kad poto pro jas man kvapas iseidinetu.. Gal kasnors rimciau galetu atsakyti? :)
Joks kvapas neišeidinės jei yra ištraukimas. O antra, nors aš tento ir neturėjau, bet nemanau, kad jis hermetiškas. Juk įpūtimui rankovė kažkokia yra? Štai per tą skylę ir pateks oras. Taip, kad tikrai nesuprantu kam tau papildomas įputimas apskritai? Kokia iš jo nauda? Sakyčiau kaip tik per smulkias skylutes dar labiau kvapą į kambarį išpūs.
Na skaiciau angliskam straipsnyje ,kad reikalingas ir padavimas ,(tik jis turi buti kazkur per pus silpnesnis) , nei istraukimo , kad gautu pakankamai Co2 :) ,o tente yra specialiai padaryta, nusiklijuoja 3vietose ir ten yra smulkios skylutes, tai bandysiu pradziai be iputimo ,tik cirkulecijai ir istraukimui ,kad atvesintu MH :)

vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Reputacija: 26

Standartinė vartotikas » 2014-09-26, 18:48

Kentas rašė: Joks kvapas neišeidinės jei yra ištraukimas. O antra, nors aš tento ir neturėjau, bet nemanau, kad jis hermetiškas. Juk įpūtimui rankovė kažkokia yra? Štai per tą skylę ir pateks oras. Taip, kad tikrai nesuprantu kam tau papildomas įputimas apskritai? Kokia iš jo nauda? Sakyčiau kaip tik per smulkias skylutes dar labiau kvapą į kambarį išpūs.
Tiesa. +++

Tente turi buti neigiamas slegis , o tai reiskia ,kad tento sienos turi lysti i vidu kai ijungtas istraukimas.
Geriausia pravesti zarna nuo istrakimo "Coolerio" prie lango ar prie peciaus kamino,kad karstas oras negryztu atgal i kambari nes "Cooleris" trauks ora is kambario i tenta per plysius ,skyles ,uzsegtukus ,siules ir t.t , tente oras susyla ir yra metamas is tento per istraukima i lauka. Iputimas manau reikalingas tik tada ,kai nera istraukimo ,o reikalingas tam ,kad sudaryti teigiama slegi tente ,kad isstumtu karsta tento ora per tuos pacius plysius, skyles,uzsegtukus ir t.t.

Iputimas reikalingas tada, kai istraukimas per silpnas. ;)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688

alexis
Pažengęs
Pažengęs
Reputacija: -10

Standartinė alexis » 2014-09-26, 21:42

Sveiki,gal galetumete rekomenduoti kokio ventiliatoriaus reiktu secret jardint tentui ? https://www.hydroculture.co.uk/secret-jardin-ds90

Mastau apie sita visa komplekta http://www.ebay.co.uk/itm/4-Carbon-Filt ... 2c676ad4f1

Bet manau uztektu paprasto istraukimo fano su gofra ? neesu specas sioje srityje,man pirmas auginimas,aciu uz pagalba.

Kentas
Pažengęs
Pažengęs

Standartinė Kentas » 2014-09-27, 00:53

Deksteris rašė:
Kentas rašė: Na skaiciau angliskam straipsnyje ,kad reikalingas ir padavimas ,(tik jis turi buti kazkur per pus silpnesnis) , nei istraukimo , kad gautu pakankamai Co2 :)
Nu aš suprasčiau jei per tą įpūtimo skylę būtų paduodamas grynas co2, tada jo koncentracija viduje palapinės gal ir būtų didesnė. Bet kai paduodamas tas pats oras, kuris ir taip patenka į vidų be jokio dirbtinio įpūtimo, tada aš jau jokios naudos nematau. :)

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias