Nuotrauka Nuotrauka

Prašymas augintojams

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Prašymas augintojams

Standartinė Sigma »

Atėjo nelabai koks finansinis laikmetis. Tikriausiai kelis metus jis nesitaisys ir bus netgi blogiau.

Aš visų augintojų labai prašau būt sąmoningais ir sąžiningais.

Nepradėkit vogt elektros. Kad ir kieno rankose būtų mūsų šalies elektros ūkis, bet jos nuostolius nurašo ant visų vartotojų. Už pavogtą elektrą mūsų tautiečiai vistiek sumokės. Tik sumokės brangiau. Visiems gi sunku ir nereik sunkinti situacijos.

Jau padaugėjo ir tikriausiai dar padaugės banditėlių gatvėse. Nustekenta mūsų policija turės darbų per akis ir tikrai ne visur spės. Būkit malonūs, neprasidėkit su nelegalia svaigalų prekyba. Žengę tuo keliu jūs vistiek, anksčiau ar vėliau, pateksit į mafijos rankas. Niekas dievams nežinant nepralobo ir mokesčių nemokėdamas ilgai negyvena. Saugokit save ir savo karmą. Ir taip banditai gatves užpils svaigalais. Neprisidėkit prie jų. Taip pat nepamirškit primint saviems ar nesaviem aplinkiniams, kad visada reik galvot ką vartoji, kokios kokybės vartoji, kodėl vartoji ir ar tikrai tau reikia tai vartot.

Būkit tvirti ir principingi. Ne dėl įvaizdžio, o dėl savęs pačių ir ateinančių kartų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Trys auksinės taisyklės, tinkančios tiek sunkmečiui, tiek ir lengvamečiui.

1. Sėk ir puoselėk.
2. Nepirk sėklų - apsirūpink jomis pats, draugiškai jomis dalinkis/keiskis.
3. Niekada nepirk/neparduok kanapės. Verčiau neturėti reikalų su kanape, nei turėti reikalų su dyleriu.

Amžinieji principai.
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

geriau jau dykai atiduoti.. as manau kad tai jau yra nesvarus pinigai,nenoriu tokiu rankose laikyti.o kas del elektros juk nelabai jos ir privogsi.kiekvienoje transfarmatorineje yra skaitiklis,jie zino kiek elektros ji atidave,kiek mes sumokejom,prades trukti elektros ir prades gaudyti,tai sesi tada ne uz elektra..
It makes me wonder
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

sveiki.del elektros sutinku.taipogi esu labai priesh tuos augintojus,kurie parduoda stuffa velniazhin kam,o stuffas keliauja prie mokyklu.bet ka daryt tiem kurie negali augint?kur Naktibaldas rukyt pirktu :D ?.na neturiu ash daba salygu augint ir tenka man naudotis ju paslaugom.ir tokiu ne vienas ir ne shimtas.vaishingu draugu?ish 10 lietuviu,gal tik kokie 2-3 bus vaishingi.ir tai neilgam.buchiau visai uzh,jei hebra uzh stuffa groweriam atsilygintu trashomis,vazonais,ar primestu keleta litu elektrai susimoket.
p.s. pasiulykit nepardavinet kokiam Cervantesui ar Kog'ui,gi sunkmetis ne tik Lietuvoj :D subalamutijo bl...
togetha brotha
deffekto
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-06-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė deffekto »

jei elektra bus brangi, dar nereiskia, kad nebus sauletos vasaros :)
SACALAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2005-05-24, 19:22
Reputacija: 1

Standartinė SACALAS »

Tikrai smagu paskaitineti tokius pasisakimus puikius pasiulimus ir pamastymus. Sigma tikrai gera tema :) As asmeniskai kai buvau uzaugines monstriuke (500g nuo vieno medzio) nepardaviau ne gramulio, visiems dalindavau uz dyka. Kiekviena pasaka turi pradzia ir pabaiga atejo ir manajai pabaiga istustejo maisai :) ir tada pamatai kokie draugai (lietuviai) :/ Cia aisku nevisi kiti po siandien vis dar padekoja pagiria buvusi stafa (man tas diziausias atlygis) ir planuoja kaip atsilyginti 8)

Moralas. Tik bedoje drauga pazinsi :)
grass, blow, weed, puff, shit, ganja, wacky backy,
Renatasx
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-05-10, 14:47
Reputacija: 0

Standartinė Renatasx »

Daugiau Lietuvoj tokiu :)
Ozls
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-08-05, 22:36
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Ozls »

Sacale, galejai gimtadienio progom kasiakus dovanot(tada ir tusu netruktu ir kompanijos) :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Manvydas »

Na nemanau,pvz. vaišinti tai vaišinti.Bet kai žmogus gauną viską už dyką - jis pradeda naglėt. :) Mano nuomone,šiaip augintojas pvz. už kokį surūkytą puseką su kokiu žmogum,nors 5lt gali paprašyt - visgi elektra kainuoja,sėklos,vanduo viskas kainuoja.Nors šioks toks atlygis manau galimas. :) Aišku čia tik draugams ir tai geriems. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Bongmaster »

Na,mano nuomone, su tais keliais litais simboliniais kažkaip nelabai liptu. Bet cia tik man taip atrodo.Manyčiau jog kurkas geriau butu jej, tu žmogų vaišini dūmais, o jis pas tave atsineša kokio tai skanaus maisto [:)] 8) . Arba kelis alaus, ar dar ko (na bet čia jau tas, kad kažkas kitas nelabai, nes rukant gi poto tik pavalgyt, arba išgert)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Prašymas augintojams

Standartinė hipiukas »

Bongmaster rašė:Na,mano nuomone, su tais keliais litais simboliniais kažkaip nelabai liptu. Bet čia tik man taip atrodo.Manyčiau jog kurkas geriau butu jej, tu žmogų vaišini dūmais, o jis pas tave atsineša kokio tai skanaus maisto [:)] 8) . Arba kelis alaus, ar dar ko (na bet čia jau tas, kad kažkas kitas nelabai, nes rukant gi poto tik pavalgyt, arba išgert)
Žinoma. Jei tu vaišini žmogų, tai ir jis kažkuo tūrėtų pavaišinti. O visą laiką už nieką aprūkyti - kažkaip nekaip. Na nors aš turiu draugų kurie, dėje, nėra iš turtingų šeimų, neturintys gerą darbą ir uždirbantys daug pinigų. Kai kurie turi vaikų, žmoną - juos reikia išlaikyti. Žolė - prabanga. Bent jau mano atžvilgiu. Aš jiems negailiu ir už dyką vaišinti, nes tai žmonės su kuriais užaugau, su kuriais praleidau daug akimirkų. Tai žmonės su kuriais galiu nuoširdžiai pasišnekėti, pasiguosti, ar gauti patarimą.

Manvydai, 40, 20, 5, 2 ar nors 1 Lt - vis tiek sibolizuos pirkimą / atsiskaitymą.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
Bongmaster rašė:Na,mano nuomone, su tais keliais litais simboliniais kažkaip nelabai liptu. Bet čia tik man taip atrodo.Manyčiau jog kurkas geriau butu jej, tu žmogų vaišini dūmais, o jis pas tave atsineša kokio tai skanaus maisto [:)] 8) . Arba kelis alaus, ar dar ko (na bet čia jau tas, kad kažkas kitas nelabai, nes rukant gi poto tik pavalgyt, arba išgert)
Žinoma. Jei tu vaišini žmogų, tai ir jis kažkuo tūrėtų pavaišinti. O visą laiką už nieką aprūkyti - kažkaip nekaip. Na nors aš turiu draugų kurie, dėje, nėra iš turtingų šeimų, neturintys gerą darbą ir uždirbantys daug pinigų. Kai kurie turi vaikų, žmoną - juos reikia išlaikyti. Žolė - prabanga. Bent jau mano atžvilgiu. Aš jiems negailiu ir už dyką vaišinti, nes tai žmonės su kuriais užaugau, su kuriais praleidau daug akimirkų. Tai žmonės su kuriais galiu nuoširdžiai pasišnekėti, pasiguosti, ar gauti patarimą.

Manvydai, 40, 20, 5, 2 ar nors 1 Lt - vis tiek sibolizuos pirkimą / atsiskaitymą.
Taip bus pirkimo / pardavimo aktas.Bet esmė ne pačiose piniguose,o tai,kad tu tuo nesiverti.Aš bent jau,turėčiau auginantį draugą,ir jis mane vaišintų - aš nesmagiai jausčiausi,tad vistiek kažkokiu būdų atsilyginčiau. :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Sigma »

Ha ha :D Sakė rusų forume buvo ilgiausia diskusija ar pavaišinus augintų dūmu reikia padėkot :)

Šiais metais pas mane užderės daug aštriųjų paprikų. Šiltnamy joms patiko. Tikrai tiek nesuvalgysiu. Išdalinsiu visiems aplink kas tik norės. Ir jeigu kam nors šautų į galvą susimokėt, tai tikrai įsižeisčiau. Man malonu yra jas auginti ir dar maloniau dalintis.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:Ha ha :D Sakė rusų forume buvo ilgiausia diskusija ar pavaišinus augintų dūmu reikia padėkot :)

Šiais metais pas mane užderės daug aštriųjų paprikų. Šiltnamy joms patiko. Tikrai tiek nesuvalgysiu. Išdalinsiu visiems aplink kas tik norės. Ir jeigu kam nors šautų į galvą susimokėt, tai tikrai įsižeisčiau. Man malonu yra jas auginti ir dar maloniau dalintis.
Supratau pavyzdį,bet esmė tame,kad tau per daug paprikų..:)
MrBong
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-07-29, 23:07
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė MrBong »

Tai aisku, kad paprikas! :D ar yra cia pas mus kazko kito auginanciu? :D |.|)
Kanapiu neauginu - tik myliu ir priziuriu.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Prašymas augintojams

Standartinė hipiukas »

MrBong rašė:Tai aisku, kad paprikas! :D ar yra čia pas mus kazko kito auginanciu? :D |.|)
Šiaip tai jisai čia rimtai.
http://www.legalus.net/dis/viewtopic.ph ... 4&start=87
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Rpz »

Vaišint tikrus draugus,man yra malonumas.Taip pat kaip ir visiems manau.Nesvarbu kuo,bet kad žmogui tai sukeltu džiaugsmą ar tiesiog laimę,nes negali pats to įsigyt. Bet yra didelis skirtumas,kaip jie tai vertina ir Tau padeda kada,ar kitaip atsilygina ir kaip ima tuo piknaudžiauti ar tiesiog jaustis per daug gerai neįvertindami Tavo pagalbos ar tiesiog geros širdies. Čia ir baigiasi tikru draugu ratas ir kažkokio žmogiškumo buvimas. :)
dragon
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-07, 21:07
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė dragon »

visiskai sutinku su jumis!!nice kad yra tokiu zmoniu lt like!
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė Metanabol »

Mes tai su draugu darom taip, kas turi tas vaišina, kitą dieną gauna kitas irgi vaišina, žodžiu pamiršom net kiek vienas kitam skolingi, net nekreipiam dėmesio - inhaliuojamės ir tiek :V: :bong:
Dar tokie žmogėnai vieni yra, visi rūkantys, tai irgi taip gaunasi pavaišinam, jie pas save pasikviečia, bongu apvaišina, arbatos padaro :D linksma kai gerų žmonių yra... :) Aišku nekalbu apie marozus, kurie ten stumdo chymkė žino ką 8/ ... Bet šiaip yra tikrai gerų žmonių, dėja - mažuma....
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Prašymas augintojams

Standartinė fatalas »

Reikia buti vieningais :bong: :x:
Rašyti atsakymą