Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 3. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
djasas2
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-04-08, 09:08
Reputacija: 0

Standartinė djasas2 »

Manvydas rašė:Viskas turi įtakos.Gali pabandyt patręšt,nusipirk ph matuokli ir t.t.Kuo idealesnės sąlygos - tuo geriau auga.Paprasta. :)
Tresiu jau pora svaiciu su NPK 9-3-3 paklausysiu tavo patarimo ir nusipirksiu lakmuso popierelio ismatuosiu ph :x:
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Ziurekit, nesuprantu ar yra skirtumas jeigu as dabar growbox'e pauaginau gera savaite ant 24/0 sviesos, ir dabar galvoju padaryti 20/4 blogiau turbut nebus, tik leciau augs ir tiek jo? Nes yra toks variantas, kad puse augalu is growbox'o tures iskeliauti i lauka ir dalis pasiliks growbox'e, tj nzn dabar kaip man reiktu su tom svesom suzaisti? Jeigu laikysiu viasu augalus ir toliau 24/0 tai veliau tie augalai kur keliaus i lauka nebus jiem po to stresas kai lauke tiek sviesos nebegaus? :/ :)
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nelaikyk, persijunk i 18 /6 ir ramiai augink !
NARKOTIKAMS NE !
Silta
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2009-03-14, 16:08
Reputacija: 0

Standartinė Silta »

nesvarbus rašė:Nelaikyk, persijunk i 18 /6 ir ramiai augink !
O tai jo indor mazai sviesos gaus. 8E o paskuj galma perjungt i 20/4 rezima. Pas mane ta pati problem gresia. :/
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

kai tokia saule outdoor'inius jau laikau visa para ant pietines palanges,o indoor'ui po "geros savaites" drasiai galima keisti i 18/6-sutariu su "nesvarbus".yo
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Draugas turi tokį augalą. Veislės nepamenu, bet labai įdomiai auga. Visur auga po du lapukus, o šitas po tris. Pats pirmą kartą tokį matau. Ką patartumėt daryti su juo ? Gal čia koks neblogas genas ir sėkloms auginti ar nieko čia ypatingo ?
[ nuotrauka ]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

nieko ipatingo seip!buvau postines seniau kaip po jo kirpimo trys sakeles isaugo vietoje dvieju!bet vis maloniau negu standartas auga!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Čia kaip dobilas n-lapis :] Na aišku tada.
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Standartinė Optimistas »

Sveiki, ant keleto augalų lapų pasirodė šviesiai žalios dėmės
http://img179.imageshack.us/my.php?image=hpim0392.jpg
Apatiniai lapai keli apdžiūvę to augaliuko, grybas ar trašų kažkokių trūksta? Radau lyg kad gali magnio trūkti, gal truputį magnio sulfato įpilti arba apskritai "pavasariu" patręšti, augalai jau 20cm, vešlūs. Dėkui už nuomones ;)
impex
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-01-21, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė impex »

Sveiki kolego augintojai. Turiu tokia problemele. Auginu spintoj tris augalus ir siaip jiem ten viskas labai neblogai, pasistengiau kad kaip rojuj mano mergaites jaustusi. Tik va jau 4 zydejimo savaite ir siek tiek ten vietos jom man atrodo mazoka. Virsutiniai didieji lapai budus uzstoja. Tai va nezinau galima juos karpyt ar ne? :) is anksto dekui uz patarimus
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Kaikuriuos gali nukirpt ! Bet neperdaug, kadangi sustresaves jis praailgins tava zydejimo laika, bet yra velytes ar pasinaudok fantazija didziuosius lapus suristi, taip, kad neuzstotu !
NARKOTIKAMS NE !
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

Optimistas rašė:Sveiki, ant keleto augalų lapų pasirodė šviesiai žalios dėmės
http://img179.imageshack.us/my.php?image=hpim0392.jpg
Apatiniai lapai keli apdžiūvę to augaliuko, grybas ar trašų kažkokių trūksta? Radau lyg kad gali magnio trūkti, gal truputį magnio sulfato įpilti arba apskritai "pavasariu" patręšti, augalai jau 20cm, vešlūs. Dėkui už nuomones ;)
man tai kazkas napasaus buvo kai laistydamas netycia uzpyliau ant lapu, uzdzuvo ir liko tokios demesles.. ( nuo trasu kurios buvo vandenyje )
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

turiu problemele outdoorams ant palanges pradejo palukai gelst nuo galuniu...gal jiems per karsta ant saules kambary ypac kai dbr saule taip kepina? Kieviena diena palaistau nes saule isdziovina viska....
WW male - isdziovintas :D
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

tai gal permazai palieji ? pabandyk dvigubai palieti ziurek kaip kas keisis :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Viruz rašė:turiu problemele outdoorams ant palanges pradejo palukai gelst nuo galuniu...gal jiems per karsta ant saules kambary ypac kai dabar saule taip kepina? Kieviena diena palaistau nes saule isdziovina viska....
Ph problemą tikriausiai turi.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Cia tiksliai vandens ph per aukstas, nes man ta pati problema budavo, kol nepradejau pirktiniu vandeniu laistyt :!:
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

OO galejau ir as pasiklausti, o galvojau kas tiem mano :x: darosi.. viska isbandziau ir trasas visokias.. niekas nepadejau turbut ir man taipat buvo...
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

O jeigu mano augalai vietoj 6h nakties gavo kaskur 30h nakties del sugedusio taimerio, kaip dabar elgtis, viel padaryti normaliai 18/6 kaip, kad buvo ir viskas? Kaip skaudziai tai atsilieps augalams, netaps hermiais? :)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Daryk normalų režimą ir tiek. Augalai turėtų būti ok, būna gi ir apsiniaukusių dienų... Na aišku ne į gerą...
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Standartinė Optimistas »

Gal kas žvilgtelsit į mano gėlytes

[ nuotrauka ]

Kažkokie pageltę keli lapai daugiau ar mažiau, to geltonumo vidury kai kurie žali. Laikou 24h šviesą, 250W HPS už 40 cm nuo viršunių, sukasi korpuso tenviliatorius. Gegužės pirmą truputį trąšų pavasaris skiestų įpyliou. Lauksiu atsakymo.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas