Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė lazys »

[ nuotrauka ]

Kur simptomai? :) Gal kazkas susije su trasom ir pH? salia toj pacioj duobej augantys augalai atrodo sveiki. Beje, kaip galima paskatinti augala sakotis? ners kai susodintos trys viena salia kitos uzdengia kartais. Gal lankstyt? Mazas formatas bet gal iziuresite tokius blizgucius ant lapu ce apie juso viskas :)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

viskas pas tave gerai, nieko nedaryk, per ateinančią savaitę jie ištįs. nieko tokio, kad vienas kita truputi uždengia, o jei tau taip nepatinka panaudok žirkles :)
It's form the Earth
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Herbas rašė:viskas pas tave gerai, nieko nedaryk, per ateinančią savaitę jie ištįs. nieko tokio, kad vienas kita truputi uždengia, o jei tau taip nepatinka panaudok žirkles :)
herbas,juk jei nukirps uzvelins augima 2-3sav.
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Geriau gal nekirpsiu nes ir taip pasodinta ne per anksciausiai. Siaip ten kur tie augalai auga tai zemes pirktines ideta yra apie 50-60 litru. Kaip manote, gakl del visa ko aplink sy turi esancias zemes pamaisyti su dolominmilciais, kad uztikrinti saknim geresne zeme jei kartais vietos neuztektu?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

sviesos gaus ir sakosis pas mane lauke kur pasodinta atviroi vietoi tai jau saku daug kur maziau sviesos isvis nera tik lapai monstriski dideli :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Pas mane taip pat :) Kad nera ce tos vasaros :/
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė jurtoma »

gal galit pasakyti kas nutiko mano augaliukui, prudavo lapai nusileido ztrodo kaip nuvytusi, papurskiauas tokiu hb - 101 tipo kazkox augimo skatintojas , ar gali buti del to?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gali būt. Aš kažkada lyg tais Router AA ant pomidorų purškiant buvau padauginęs. Nurudo, nuleipo ir dar smirdėjo :D Po kiek laiko atsigavo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė jurtoma »

bet pas mane kaip ziaurej zinok, db tuos lapukus nukarpiau pazesim kaip bus, o per kiek laiko atsigavo :/
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė jurtoma »

http://yfrog.com/5ppict0002kj

http://yfrog.com/6dpict0003rehj
va cia foto ikeliau kaip atrodo, zeuru ciuju nebeatsigaus , beja vienas vyras yra taj tik pasimate kiausaj jo, gal man ji iskarto nukirsti ar galima dar palaukti
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

neskubek jo zudyti , gal dar atsigaus ;) luktelk pora dieneliu , jei neis blogyn lauk dar , jei eis tada gal ir jau sudyk :) jei nebujei kad apvaisisns tavo mergikes laikyk , bus lapu , o is ju piragai , hash , cia ju tavo fanazija :)
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė jurtoma »

dar tik vos pradejo kaltys tie kiausiuokai taj gal neapvaisins, o kita daug didesne ir nerodo kas ji yra moteris ar vyras :D o kada apsivaisina kai vyras ir moteris zydi ar moteriai nereikia zydeti?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

zmogau zinok nestresuok. mano vienas buvo zymiai labiau usnegalaves. tai atsistate per 2 dienas. dabar uz wisas nuo20 iki 12 cm didesnis. nu pats didziausiais. ugis 110cm.
bet as jam lapu kai jis sunegalawo aproviau ir seip pas jy maziausiai lapuku tai delto speju taip istyso, beti ir vistiek pas ja diziausi ziedai ir ju daugiausia, jie vesliausi
(paziurek mano dienorasty pamatysi kaip atrode. lapai prie pat kamieno buwo priglude)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Weed for life
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-05-10, 19:59
Reputacija: 0

Standartinė Weed for life »

http://img171.imageshack.us/i/20090630014.jpg/

http://img504.imageshack.us/i/20090630016.jpg/

sweiki norejau paklaust, kas galetu buti augaleliui sunegalavo :/ susidariau toki ispudi jog serga kazkuo, nes ant lapu tokie kaip rutuliukai rusvi ispausti,o nauji augantys lapai buna kazkokie isigime, susilankste :|
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

http://img41.imageshack.us/i/004eru.jpg/
Augalas visas susitraukęs, lapai kažkokie užsirietę, augalo viršus pabaltavęs. Lapai geltonuoja (šiektiek matosi nuotraukoj), kuo žemiau tuo geltonesni. Kas jam? Aš pats manau, kad per mažai vandens gal jam, nes toks išdžiūvęs, bet kiti augalai laikosi puikiai.
It's just a sweet sweet herb... :x:
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Standartinė Willdish »

Zemes kogero netinka, man panasiai buvo :)
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Standartinė snoopdog »

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Na štai foto bet nekokios išėjo, bet manau vistiek matosi kame beda. Taigi gelsta ir džiūna apatiniai lapeliai. Augalui apie pora mėnesiu laiko (vis dar vegetuoja, nes anksčiau neturėjau lempos normalios), lempa 100w HPS kokie 30 cm nuo augalo. Tręšiu su shultz plant food 20-30-20 kiekviena kart kai laistau(nesenai buvau padares pertrauka, kokia savaite laisciau tik vandeniu). Laistoma su vandeniu iš čiaupo, PH matuoklio neturiu, matavau su lakmuso poperėliais berods normalus. Žemes pirktines- neutralizuotas durpių substratas. Beje vazonas mažokas kokiu 4l. Bet pas mane vietos ne per daugiausiai. Temperatūra diena laikosi ~30, naktį ~25. Augalus du kartus kirptas FIM metodu. Drėgmes nežinau nes neturiu matuoklio, šalia esu padėjas dubenėli su vandeniu. Taigi kur gali būt problema šito lapų džiūvimo? 8/
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Standartinė Optimistas »

djasass rašė: Na štai foto bet nekokios išėjo, bet manau vistiek matosi kame beda. Taigi gelsta ir džiūna apatiniai lapeliai. Augalui apie pora mėnesiu laiko (vis dar vegetuoja, nes anksčiau neturėjau lempos normalios), lempa 100w HPS kokie 30 cm nuo augalo. Tręšiu su shultz plant food 20-30-20 kiekviena kart kai laistau(nesenai buvau padares pertrauka, kokia savaite laisciau tik vandeniu). Laistoma su vandeniu iš čiaupo, PH matuoklio neturiu, matavau su lakmuso poperėliais berods normalus. Žemes pirktines- neutralizuotas durpių substratas. Beje vazonas mažokas kokiu 4l. Bet pas mane vietos ne per daugiausiai. Temperatūra diena laikosi ~30, naktį ~25. Augalus du kartus kirptas FIM metodu. Drėgmes nežinau nes neturiu matuoklio, šalia esu padėjas dubenėli su vandeniu. Taigi kur gali būt problema šito lapų džiūvimo? 8/
Dabar tave kritikuosiu 8) Paimk normalių žemių, forume aprašyta, na, bet tiktų kad ir kurmiarausio, ar pirktinės paprastos žemės augalams, senukuose substratas augalams 30l berods 15 litų jei gerai pamenu, pamaišyk ir suveis. Vazoną imk didesnį, geriausia 10 l, vietos paieškok. Lempa 100W mažoka, iš nedidelių imk 250W, nes 150W ir mažesnių ryškiai krenta efektyvumas liumenai/W. O tas lapų džiūvimas tokios formos greičiausiai bus nuo nedidelio pertręšimo, pas mane va viena gerokai apdžiūvusi ant palangės tupi '| Tai va, 10l vazonas+geros žemės+250W HPS-mažiau tręšimo ir gausi normalų derlių :] Kita vertus, pertręšimas pas tave nėra žiauriai didelis, net tik keli apatiniai lapeliai džiūsta.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Dadursiu, kad būna ir meta apatinius lapus, bet derliu su tokia lempa, menka turesi ;)
NARKOTIKAMS NE !
TheFarmer
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 17:56
Reputacija: 0

Standartinė TheFarmer »

Visi vazoniniai augalai auga puikiai, trasu gauna visi vienodai, zemeje netgi daugiau tresiau, bet jis vienintelis man toks geltonuojantis darosi... visi lapai kurkas sviesesni nors ziedus krauna ganetinai sparciai ir neatsilieka nuo kitu... ko truksta ? rekomenduokit konkreciu trasu ar papilda... aciu.

[ nuotrauka ]
...I dont remember when i started to smoke pot...
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas