Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė kojak »

mar rašė:Juk tuose lapuose labai maza thc koncentracija, ir reikia surukyt dafiga ten to chlorofilo ar ko tais ir dar dafiga brudo visokio, kad pajaustum ta thc, labiausiai tiketina, kad galva skaudet prades galu gale:))
Taškantis postas :D :D :D :D :D :D :D :D :D
haze around me...
mar
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-04-16, 10:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė mar »

bet juk is esmes tai taip:)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė kojak »

Bet vistiek reiktu pasidomėt kažkiek, kad bent žinotum apie ką kalbi ;) siūlau pirmiausia pasidomės augalais apskritai, o paskui jau domėtis kanapėm..
haze around me...
mar
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008-04-16, 10:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė mar »

kokiais augalais domejaisi pries kanapes?;)
pasidalink patirtimi, gal ir as susidomesiu.. kaktusais, paparciais?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Sigma »

mar rašė:bet juk is esmes tai taip:)
Esu rūkęs tokių lapų, kad dar ne visada tokių galvų būna.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
mar rašė:bet juk is esmes tai taip:)
Esu rūkęs tokių lapų, kad dar ne visada tokių galvų būna.
Aš ir.Patraukęs net išsigandau,ar taip gali būt. :D Pirmi du dūmai taip tėškė,kad net nesupratau kas daros.(Nors per jonį rūkiau).Kažkokia Kazachstanietiška šalūcha buvo. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Bongmaster »

off top bet kazachu dumai visa laika yra vertinami kaip vieni is stipresniu :) Juk ir izimusis ak-47 is afganu/kazakstanu rajono :) (bleeen jis man toky ispudy paliko kad negaliu nustot girt to automa kalashnikoj 1947 :) )
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
BANDAU
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-02-07, 20:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė BANDAU »

Bongmaster rašė:off top bet kazachu dumai visa laika yra vertinami kaip vieni is stipresniu :) Juk ir izimusis ak-47 is afganu/kazakstanu rajono :) (bleeen jis man toky ispudy paliko kad negaliu nustot girt to automa kalashnikoj 1947 :) )
Sveiki, noriu paklaust, mano augaliukui per viena para uzsiraite dauguma lapu, kai kur net rudumas matosi, lyg taskiukai, lyg plemai, sakyciau dziuvimo pozymiai, bet kad taip staigiai, dar vakar viskas buvo ok, siandien - jau susiraite. Gal kas numanot, kas galejo sukelt tokius staigius pakitimus?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Manvydas »

BANDAU rašė:
Bongmaster rašė:off top bet kazachu dumai visa laika yra vertinami kaip vieni is stipresniu :) Juk ir izimusis ak-47 is afganu/kazakstanu rajono :) (bleeen jis man toky ispudy paliko kad negaliu nustot girt to automa kalashnikoj 1947 :) )
Sveiki, noriu paklaust, mano augaliukui per viena para uzsiraite dauguma lapu, kai kur net rudumas matosi, lyg taskiukai, lyg plemai, sakyciau dziuvimo pozymiai, bet kad taip staigiai, dar vakar viskas buvo ok, siandien - jau susiraite. Gal kas numanot, kas galejo sukelt tokius staigius pakitimus?
Foto + klausimas.Klausimas yra,o kur foto?Mes neišbursim iš oro.
BANDAU
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-02-07, 20:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė BANDAU »

Manvydas rašė:
BANDAU rašė:
Bongmaster rašė:off top bet kazachu dumai visa laika yra vertinami kaip vieni is stipresniu :) Juk ir izimusis ak-47 is afganu/kazakstanu rajono :) (bleeen jis man toky ispudy paliko kad negaliu nustot girt to automa kalashnikoj 1947 :) )
Sveiki, noriu paklaust, mano augaliukui per viena para uzsiraite dauguma lapu, kai kur net rudumas matosi, lyg taskiukai, lyg plemai, sakyciau dziuvimo pozymiai, bet kad taip staigiai, dar vakar viskas buvo ok, siandien - jau susiraite. Gal kas numanot, kas galejo sukelt tokius staigius pakitimus?
Foto + klausimas.Klausimas yra,o kur foto?Mes neišbursim iš oro.[/qblin kaip ta foto imesti man raso netinkamos foto ka daryti
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė hipiukas »

BANDAU rašė:blin kaip ta foto imesti man raso netinkamos foto ka daryti
Nieko nepadarysi... Nuo durnumo vaistu nėr...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
sunnyganjaday
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė sunnyganjaday »

Sveiki, moteriskos lyties augalo "piesteliu" galiukai pradejo ruduoti, nors zydet pradejo tik pries pora sav. (outdoor)
Ar taip turi buti?
http://img137.imageshack.us/i/dsc01177.jpg/
P.S gali but kad blogai matysis, jei ka idesiu kita foto.
Anonymous

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

Gali. Čia tik lyties piesteliai ruduoja, o pačių žiedų rudavimas jau kita kalba.
sunnyganjaday
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė sunnyganjaday »

Tai va del to ir parasiau, juk jei ziedu piesteles ruduotu, tai reiskia kad artetu harvestas. O kad dabar ruduoja, juk dar net tu ziedu nera...
waterman
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-03-03, 23:20
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė waterman »

Sveiki,kaip manot ar jau galiu nuimt lowryder 2 derliu? Nes del kazko pradejo lapai geltonuot,o piesteles jau lygtais ir israduvusios,bet nezinau ar uztektinai tai vat foto:
http://img338.imageshack.us/img338/4421/picture067y.jpg
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė martynass »

waterman rašė:Sveiki,kaip manot ar jau galiu nuimt lowryder 2 derliu? Nes del kazko pradejo lapai geltonuot,o piesteles jau lygtais ir israduvusios,bet nezinau ar uztektinai tai vat foto:
http://img338.imageshack.us/img338/4421/picture067y.jpg
Primygtinai siulau palaukt dar bent savaite. Jei nepamatysi pokyciu gali imti :V:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Bongmaster »

waterman rašė:Sveiki,kaip manot ar jau galiu nuimt lowryder 2 derliu? Nes del kazko pradejo lapai geltonuot,o piesteles jau lygtais ir israduvusios,bet nezinau ar uztektinai tai vat foto:
http://img338.imageshack.us/img338/4421/picture067y.jpg
Zinok as tau sakau, kad nusipirk mikroskopa kiseniny, 50-70lt bet verta, paziuresi trichosomas, viskas bus fsio paretki. As pagal rudus plaukelius buciau nuiminejas derliu tik tik prasiedejus 7tintai zydejimo savaitej, o paziurejau per mirko, nuimiau lygiai suejus 9 sav. Buciau prasoves 14 dienu. bet dabar zinau kad maximaliai ispaudziau kiek reikia. :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Anonymous

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

sunnyganjaday rašė:Tai va del to ir parasiau, juk jei ziedu piesteles ruduotu, tai reiskia kad artetu harvestas. O kad dabar ruduoja, juk dar net tu ziedu nera...
Nekreipk dėmesio ten. Lauk žiedų ir jų rudavimo. Lyti gan anksti parodo augalas, todėl jos žymiai anksčiau ir paruduoja. Tą ir pats esu pastebėjęs :)
sunnyganjaday
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė sunnyganjaday »

Nekreipk dėmesio ten. Lauk žiedų ir jų rudavimo. Lyti gan anksti parodo augalas, todėl jos žymiai anksčiau ir paruduoja. Tą ir pats esu pastebėjęs :)[/quote]

O per kiek laiko nuo piesteliu atsiradimo prades formuotis ziedai?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 4. Foto + klausimas.

Standartinė Manvydas »

sunnyganjaday rašė:Nekreipk dėmesio ten. Lauk žiedų ir jų rudavimo. Lyti gan anksti parodo augalas, todėl jos žymiai anksčiau ir paruduoja. Tą ir pats esu pastebėjęs :)
O per kiek laiko nuo piesteliu atsiradimo prades formuotis ziedai?[/quote]
Tai žiūrint ar tu 12/12 nustatęs.Gi jei nestatei,tai pas tave preflower.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas