Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lasten »

biski keistas klausimas, bet idomu man pagal visus tuos flowering strechus, kiek galetu issiplesti per floweringa sis pomidoras, ir kiek apytiksliai skinciau vaisiaus sveriamo? labai svarbu tai butu labai malonu jei nesilazdavotumet :). Dekoju.

http://i48.tinypic.com/2e6aomt.jpg
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ganjaman »

gal kas turit paveikslėlį su ligomis ir priežastim? Turėjau, bet netyčia ištryniau, o dabar randu :|?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

ganjaman rašė: o dabar randu :|?
:D
http://i.imgur.com/U1SH1.jpg
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9775_n.jpg
prašau,jei Tu apie šituos :)
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

http://www.e-senukai.lt/statyba-remonta ... 146_2.html kaip manote ar verta butu sitoki matuokli pirkti? esate gal kas toki nusipirkes? jei taip, ar jis teisingai ph rodo, ir ar normaliai veikia
? ar jis sudo vertas?
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lozorius »

sweiki.as turiu trasas ir nezinau kaip jas naudoti ir kam jos isvis reikalingos.canna buffer.cana cogr.grow a+b.bloom a+b.leaf green.gal kas naudojot ir galit patarti?
Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Actibal »

bigbud rašė:http://www.e-senukai.lt/statyba-remonta ... 146_2.html kaip manote ar verta butu sitoki matuokli pirkti? esate gal kas toki nusipirkes? jei taip, ar jis teisingai ph rodo, ir ar normaliai veikia
? ar jis sudo vertas?

As panasu nusipirkes http://dx.com/p/garden-soil-moisture-hu ... eter-11884
tai naudoju tik dregmei nustatyti (nors net jeigu ikisi i vandeni max dregmes nerodo), del ph tai man atrodo kad nera jie tikslus ir man visada ties 7 stovi, reikes snd pameginti i koki citrinuota vandeni ikisti paziureti ar bent kiek reguos.
cecukas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-01-24, 23:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cecukas »

Sveiki, esu naujokas :). Tai va, manau suprasit mano zopluma. Turiu 1 beda, auginu WW pora augaliuku, vis dar laikau vegetacijoj 18/6 nors jau pradejo zydet, laistau tik vandeniu. Vakar pastu atejo BioBizz visa pakuote. Ir ten raso, kad reik pradet nuo vegetacijos trest su Bio grow. Bet ar nieko nenutiktu jei pradesiu laistyt tik nuo zydejimo su Bio bloom? Ar geriau pratest dar savaitei vegetacija ir pradet nuo pradziu su Bio grow? Beje, augalai jau pradeja zydet apie pora savaiciu, bet vis dar laikau 18/6. Ar geriau jau perjunkt i 12/12? Aciu lb uz pagalba
cecukas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-01-24, 23:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cecukas »

Sveiki, esu naujokas :). Tai va, manau suprasit mano zopluma. Turiu 1 beda, auginu WW pora augaliuku, vis dar laikau vegetacijoj 18/6 nors jau pradejo zydet, laistau tik vandeniu. Vakar pastu atejo BioBizz visa pakuote. Ir ten raso, kad reik pradet nuo vegetacijos trest su Bio grow. Bet ar nieko nenutiktu jei pradesiu laistyt tik nuo zydejimo su Bio bloom? Ar geriau pratest dar savaitei vegetacija ir pradet nuo pradziu su Bio grow? Beje, augalai jau pradeja zydet apie pora savaiciu, bet vis dar laikau 18/6. Ar geriau jau perjunkt i 12/12? Aciu lb uz pagalba
cecukas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-01-24, 23:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cecukas »

Sveiki, esu naujokas :). Tai va, manau suprasit mano zopluma. Turiu 1 beda, auginu WW pora augaliuku, vis dar laikau vegetacijoj 18/6 nors jau pradejo zydet, laistau tik vandeniu. Vakar pastu atejo BioBizz visa pakuote. Ir ten raso, kad reik pradet nuo vegetacijos trest su Bio grow. Bet ar nieko nenutiktu jei pradesiu laistyt tik nuo zydejimo su Bio bloom? Ar geriau pratest dar savaitei vegetacija ir pradet nuo pradziu su Bio grow? Beje, augalai jau pradeja zydet apie pora savaiciu, bet vis dar laikau 18/6. Ar geriau jau perjunkt i 12/12? Aciu lb uz pagalba
ciuvakasBekepures
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:03
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ciuvakasBekepures »

Klausimelis. Jau gal 5 savaites zydi, maitinu pilnom dozem bbizz bloom ir siektiek grow ipilu. Bet diduma veduoklinu lapu jau pageltonave, pradeda dziuti ir kristi, bet smulkus labai prie ziedu yra grazios, sveikos zalios spalvos. Skaitinejaus, kad tai normalus dalykas, kad augalas negaudamas trasu is zemes, siurbia jas is lapu. Reiskia man su pH problemos, nes neturiu matuoklio, nezinau? Ar tai labai blogas dalykas augalui ir ar stipriai nuo to kencia derlius? Sako, skanesnes syskos ne"da"maitintos, nei permaitintos mergaites :D
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

Actibal, butu labai gerai kad pratestuotum su citrinuotu vandeniu %) , nes galvoju pirkti toki. labai padetum jei pratestuotum :)
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ganjaman »

Gal žinot užsieniečių forumų kaip šis? kur irgi būtų dienoraščiai? būtų įdomu pažiūrėt ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
cecukas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-01-24, 23:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cecukas »

Sveiki, esu naujokas, o kaip visiem tokiem ir man kilo klausimu. Gal lbiau vadinkim beda,, tai va, snd ryte nueinu paziuret savo mergicku ir ziuriu vienos lapai visi nulinke zemyn. Galvoju, gal vandens truksta, nes jau senei laisciau. Palaistau, palaukiu kelias valandas ir vel nueinu paziuret, o jinai toks vaizdas dar prasciau atrodo. Laistau tik supaprastu vandeniu. Kaip manot kas gali but? Aciu lb uz pagalba
cecukas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2013-01-24, 23:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė cecukas »

O puslapiu znot kasnors apie ligas? Dekui
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė runkelis »

no coments.... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

cecuk, mesk foto, žiūrėsim, kas ten per mergičkos :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Actibal
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-09-19, 10:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Actibal »

bigbud rašė:Actibal, butu labai gerai kad pratestuotum su citrinuotu vandeniu %) , nes galvoju pirkti toki. labai padetum jei pratestuotum :)

Ilasines citrinos i vandeni ph rode 5, tai darom prielaida kad kazkiek veikia :) , ir kad pas mane per aukstas ph zemei :D

As kur turiu tai be elementu, beto siuliciau irgi is dx siustis, per pus pigiau.
Paskutinį kartą redagavo Actibal 2013-02-06, 10:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

Actibal rašė:
bigbud rašė:Actibal, butu labai gerai kad pratestuotum su citrinuotu vandeniu %) , nes galvoju pirkti toki. labai padetum jei pratestuotum :)

Ilasines citrinos i vandeni ph rode 5, tai darom prielaida kad kazkiek veikia :) , ir kad pas mane per aukstas ph zemei :D
labai gerai, didelis didelis DEKUI. :] o jis be elementu veikia ar kaip cia? :|?
Trafka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2012-12-11, 12:31
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Trafka »

kol augalas zydi ir dar neturi rudu plaukeliu ar galima maza zieduka nuskinti paragavimui ? ar tiesiog bereikalo nuskinsiu ? :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas