Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Klebonas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-02-03, 14:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Klebonas »

Actibal rašė:
Klebonas rašė:Gal patarsit ? va keletas man klausimu galvoje, 1. uzteks 250w lempos, 2. ar sita lempa tiks vegetacijai ir zydejimui. ir kokia lempa (CFL) ar (HPS) ar (MH)
:] 1. taip 2. taip ,
o matau ir 3 klausima- taip

O jei rimtai tai visiskai tu čia pieva paklausiai.
Viskas priklauso nuo ploto ir augalu kiekio.Speju pradeti auginti nori.Man lengviusia pradeti buvo nedidele deze (apie 70x70x70)
ir 5 cfl lempos 45w. dwarfus augink kelis ir pamatysi ar patiks.
O paskui tokiu klausimu nebeuzdavinesi.
tu pats pieva ,man aktualu ir klausiu ,bet jau atsakymai rasti ir be tamstos :P istikro jo pirma karta ,seip kaip ir box
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bumbastiklas »

bigbud rašė:gal kas gali atsakyti i man labai svarbu klausyma? zydejimo stadijoje stipriai augalas leidzia saknis?? :)
Ne, pradėjęs žydėti apstoja ir šaknis leisti. :)
E!grower
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-02-16, 15:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė E!grower »

Ar patars kas nors del led ir seedlingu? led ar clf pradziai? jai clf tai kiek w?
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bumbastiklas »

E!grower rašė:Ar patars kas nors del led ir seedlingu? led ar clf pradziai? jai clf tai kiek w?
Kiek daigų? Tau pačiam spręst, tik žiūrėk, kad užtektinai mėlyno spektro būtų, ir tiek. Pradžiai daug apšvietimo nereikia. Nors kuo daugiau, tuo greičiau augs.
Paskutinį kartą redagavo Bumbastiklas 2013-03-13, 21:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
E!grower
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-02-16, 15:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė E!grower »

http://grownorthern.com/index.php?page= ... Itemid=154 mano led su ouria galvoju visa cikla praeiti.. ar neperdaug watu paciai prarziai??#
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bumbastiklas »

E!grower rašė:http://grownorthern.com/index.php?page= ... Itemid=154 mano led su ouria galvoju visa cikla praeiti.. ar neperdaug watu paciai prarziai??#
Nebus per daug. Esu ir CFL naudojęs daigams, ir HPS 250w nuo pat pradžių, tai skirtumas buvo tik toks, jog prie HPS augo sparčiau. Nereikia per arti laikyti, ir tiek. Su LED patirties neturiu ir maža ką žinau, tad nieko nepasakysiu.
E!grower
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013-02-16, 15:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė E!grower »

Bumbastiklas rašė:
E!grower rašė:http://grownorthern.com/index.php?page= ... Itemid=154 mano led su ouria galvoju visa cikla praeiti.. ar neperdaug watu paciai prarziai??#
Nebus per daug. Esu ir CFL naudojęs daigams, ir HPS 250w nuo pat pradžių, tai skirtumas buvo tik toks, jog prie HPS augo sparčiau. Nereikia per arti laikyti, ir tiek. Su LED patirties neturiu ir maža ką žinau, tad nieko nepasakysiu.

dekui kad pasidalinai patirtim :V: :x: taj nusprendziau su ta led ir megint augint tuos daigus jai dar sakai kad nuo hps greiciau auga pradzioj tai ir nuo led turetu.. :|? dar ypac kai auginu autoflowerius (geriau jau didesni uzauga pries zydejima)..
o tai dabar kaip dazniausiai daigini?
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bumbastiklas »

E!grower rašė:
Bumbastiklas rašė:
E!grower rašė:http://grownorthern.com/index.php?page= ... Itemid=154 mano led su ouria galvoju visa cikla praeiti.. ar neperdaug watu paciai prarziai??#
Nebus per daug. Esu ir CFL naudojęs daigams, ir HPS 250w nuo pat pradžių, tai skirtumas buvo tik toks, jog prie HPS augo sparčiau. Nereikia per arti laikyti, ir tiek. Su LED patirties neturiu ir maža ką žinau, tad nieko nepasakysiu.

dekui kad pasidalinai patirtim :V: :x: taj nusprendziau su ta led ir megint augint tuos daigus jai dar sakai kad nuo hps greiciau auga pradzioj tai ir nuo led turetu.. :|? dar ypac kai auginu autoflowerius (geriau jau didesni uzauga pries zydejima)..
o tai dabar kaip dazniausiai daigini?
Įmetu sėklas į kamštelį vandens iš krano, palaikau pernakt. Tada pasiimu vienkartinę stiklinę, nukerpu pusę, prakarpau šonus, pripilu žemių ir palaistau. Įdedu sėklą į panašiai 1-2cm gylį ir užkloju žemėm. Uždedu stiklainį ir laikau gana šiltai (dažniausiai prie kaitrinės paprastos lemputės), kol išdygs. Dažniausiai po 2-3 dienų pasirodo daigas. Nė karto dar nebuvo taip, kad nesudygtų. O po to, kai sudygsta, iškart pasodinu į vazoną galutinį. Laistau iš pradžių tik ties pačiu daigu, nedaug. Kai gerai paauga, tada jau galima ir visą plotą (visą vazoną pradėjau laistyti gal tik po 2 sav., iki to laiko apie daigą, truputį išsiplėsdamas). Na, bet pats pasižiūrėsi, kaip tau geriau.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Rastafari »

Bumbastiklas rašė:
E!grower rašė:http://grownorthern.com/index.php?page= ... Itemid=154 mano led su ouria galvoju visa cikla praeiti.. ar neperdaug watu paciai prarziai??#
Nebus per daug. Esu ir CFL naudojęs daigams, ir HPS 250w nuo pat pradžių, tai skirtumas buvo tik toks, jog prie HPS augo sparčiau. Nereikia per arti laikyti, ir tiek. Su LED patirties neturiu ir maža ką žinau, tad nieko nepasakysiu.
Kaip matau pas E!grower led'ų spektras yra 2700K, kuris yra labiausiai tinkamas žydėjimo fazei ir beveik nenaudingas vegetacijos stadijoje, todėl siūlyčiau susirasti forume vatų skaičiuokle(arba pasiklausti auginusių po cfl) ir sužinojus reikiamą vatažą tiesiog nueiti į elektronikos parduotuvę paieškoti 6400K spektro lempučių. :x:
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

sveiki auginimas yra scrog metodu,tai db iskylo klausymas :) gal kas zino nuo kada galima lapus apkarpyti po tinklu?
Dossumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2011-09-19, 17:53
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Dossumas »

Sveiki. Cia gal ir ne i tema, bet paklausiu..
Turiu olandą draugą, kuris gyvena Amsterdame. Susisiekiau su juo ir kilo abiems mintis, pasikeisti sėklomis, t.y. aš jam lietuviškų o jis man olandiškų. Kaip manot, jei siusciau sėklas į Olandiją neparištų muitinėj? Ir ar neparištų iš Olandijos man siunčiamų sėklų? !|
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė snoopdog »

Dossumas rašė:Sveiki. čia gal ir ne i tema, bet paklausiu..
Turiu olandą draugą, kuris gyvena Amsterdame. Susisiekiau su juo ir kilo abiems mintis, pasikeisti sėklomis, t.y. aš jam lietuviškų o jis man olandiškų. Kaip manot, jei siusciau sėklas į Olandiją neparištų muitinėj? Ir ar neparištų iš Olandijos man siunčiamų sėklų? !|
Gali siust tik jas kaip nors paslepk pvz cd kompakto dekle ar kokioj atvirutej sulekiamoj. :)
Something Somehow
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

sėklos yra visiškai legalios, tai kam dar slėpti? :D ir šiaip gi muitinė neatidarinėja lagaiminų ir nekrausto :D juk su rentgenu tikrina :DDD
Dafkexxl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-01-06, 22:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Dafkexxl »

Padekite del sauso oro grow bokse , jusu manimu jeigu as susaldita leda kisciau tenais keistu kazka??
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė snoopdog »

ellolt rašė:sėklos yra visiškai legalios, tai kam dar slėpti? :D ir šiaip gi muitinė neatidarinėja lagaiminų ir nekrausto :D juk su rentgenu tikrina :DDD
Taip jos nera draudziamos bet saugumo delei kad nesutraiskytu paste.
Something Somehow
snoopdog
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-04-17, 01:16
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė snoopdog »

Dafkexxl rašė:Padekite del sauso oro grow bokse , jusu manimu jeigu as susaldita leda kisciau tenais keistu kazka??
Manau kazkiek padetu, bet tu pagalvok kiek kartu per para reiks tau jo ten pridet :D
Something Somehow
Dafkexxl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-01-06, 22:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Dafkexxl »

Bet tai ka daryt? :D
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

Dafkexxl rašė:Bet tai ka daryt? :D
taigi pajimk lekste, slapia skudura i ta lekste idek ir vsio, bet labai slapia dek kad net varvetu gali net vandens biski dapilti i lekste, bus tikrai dregniau boxe :V: :)
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

gal kas zino kaip galima parugstinti biski dirvozemi? nes kai laistau vandens ph buna 5.5 o isbegusio 6.8 ir taip jau visa menesi :/ o as noreciau kad isbegusio vandens ph butu koks 6 :) gal kas turi kokiu pasiulymu?
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bumbastiklas »

bigbud rašė:gal kas zino kaip galima parugstinti biski dirvozemi? nes kai laistau vandens ph buna 5.5 o isbegusio 6.8 ir taip jau visa menesi :/ o as noreciau kad isbegusio vandens ph butu koks 6 :) gal kas turi kokiu pasiulymu?
Nustok matuot vandens pH. Dirvai tuo nepadėsi. Tik su laiku žemių pH kinta. O išbėgusio pH matuot tai tuščias reikalas. Jei žemių pH tinkamas (o tą nustatai pirkdamas), tai nėra bėdos.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas