Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vartotikas »

Tiesiog į rozete ,bet angliškas kištukas bus.
arba pjauni jį laukan ir meistrauji lietuvišką arba perki "pirichadniką" jeigu ne UK randiesi aišku.
Bet patarčiau antrą variantą nes angliškas kištukas turi saugiklį viduje dėl viso pikto. :V:
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė uodz »

vartotikas rašė:Tiesiog į rozete ,bet angliškas kištukas bus.
arba pjauni jį laukan ir meistrauji lietuvišką arba perki "pirichadniką" jeigu ne UK randiesi aišku.
Bet patarčiau antrą variantą nes angliškas kištukas turi saugiklį viduje dėl viso pikto. :V:
Aciu uz issamu atsakyma :) nes man pasirode keista jog lempa ima 250w, o srove juk 220w aina, beto HPS lempo negaleciau pajungti ant to paties cokolio?
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vartotikas »

Cokolis tinka pagal lempą , bet HPS reikalaus balasto.
Vėl gi anglišką kištuką reikės perdaryti į lizdą kuris jungiasi su balastų.
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

afraafra rašė:Kodėl ištyse? apie 70cm jie pas mane prie sėklu rašo iki 80cm auga, Lempa natrio 250w boxas 60x60x110~ mažesnio boxo tikrai neišeitu nes dabar jau džiunglės pas mane nuo 5, vos ranka galiu ikišt


Ištįsę, nes turbūt ne iš karto su 250w pradėjai, turbūt buvo šviesos/tamsos svyravimų ir temperatūra šokinėjo. Augalai kaip augalai, tikrai ne maži, bet pasižiūrėk pats į lapynų, žiedynų ir kotynų santykį. Vieni šakaliai :) Internodai belenkaip ilgi, nors ir sativa/ruderalis, vistiek šakalių čia ryškiai per daug :) Šiaip nesiparink, jeigu dar mėnesį žydinsi, tai turi normaliai išsprogt budsai :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

G. rašė:
afraafra rašė:Kodėl ištyse? apie 70cm jie pas mane prie sėklu rašo iki 80cm auga, Lempa natrio 250w boxas 60x60x110~ mažesnio boxo tikrai neišeitu nes dabar jau džiunglės pas mane nuo 5, vos ranka galiu ikišt


Ištįsę, nes turbūt ne iš karto su 250w pradėjai, turbūt buvo šviesos/tamsos svyravimų ir temperatūra šokinėjo. Augalai kaip augalai, tikrai ne maži, bet pasižiūrėk pats į lapynų, žiedynų ir kotynų santykį. Vieni šakaliai :) Internodai belenkaip ilgi, nors ir sativa/ruderalis, vistiek šakalių čia ryškiai per daug :) Šiaip nesiparink, jeigu dar mėnesį žydinsi, tai turi normaliai išsprogt budsai :)
Nu jo neiškarto buvo 250w.. Ka patartum gal ka nors,kad gaut geresni rezultata? ka darytum gaves šituos augalus dovanu? gal apkarpytum tas šakas ar kažka?
Safaris
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014-01-27, 09:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Safaris »

Sveiki, norėjau paklaust dėl trašų. Jeigu naudoju BioBizz trašas (BioGrow,BioBloom ir Riot Juice) ar jas visas reikia maišyti ? Ar atskirai ? Išanksto dėkui už atsakymus :)
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

G. rašė:Ką daryčiau, jeigu dovanų gaučiau, sakai.. :D LST pavaryčiau normaliai, kad dauguma žiedynų būtų vienam lygmeny ir visi augalai padarytų vos ne tokį kaip žalią kilimą. Paprastai tariant - išnaudočiau turimą plotą :) Pas tave labai daug vietos yra tarp visų šakų ir lapų, visą tai galima vieną prie kito palenkti ir lengvai su virvelėm paraišioti, kad visa žaluma būtų daugiau mažiau tolygiai paskirstyta per plotą. Žo, gerai užlenkčiau aš tuos augalus ir lempą nuleisčiau. Bet, kad taip išlankstyti, tai reikia nepagailėti kantrybės ir kruopštumo - kiekvienam individualiam lapeliui/šakelei nepagailėt net ir 5 min, jeigu reikia. Viskas turi būti kuo arčiau tobulumo, jauti :) Būtų jėga šiaip dar pamatyti visą vaizdą iš viršaus keip ten situacija, kad iš atstumo matytųs.

Hmm,net neržinau nuo ko pradėt ..
iš viršaus nelabai eina nufotkint , du augalai jau beveik reme lubas boxo.



[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo afraafra 2014-03-20, 19:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Parodysiu kaip aš šiandien savo ištįsėlei padariau su lazdelių ir virvelių pagalba (kai jau baigiau, tai pamaniau, kad kitą kartą reikės kopetėles tiesiog įkonstruoti į augalą):

[ nuotrauka ]

Dabar tokie augalo matmenys - aukštis ~28cm, ilgis ~63cm, plotis ~40cm, pagr. stiebas užlenktas 90 laipsnių lanku. Esmė tokia - iš "eglutės" formos padaryti "saulės baterijos" formą :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

Na palenkiau augalus irgi maždaug taip tik be tu kopeteliu, paprasciausiai su virvute pririsau ant kibiro sono
wowfari
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-14, 00:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė wowfari »

Kažkur internetuose radau apie curingą, norėčiau pasitikslinti. Aišku, kad derlių geriau džiovinti neskubant, bet kiek verta žaist? Ar bent paragaujat naujo derliaus iškart, ar būtinai taip sakant brandinat?
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

[ nuotrauka ]


Kaip ji pajunkt? ištraukimo ventiliatorius
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

afraafra rašė:[ Paveikslėlis ]


Kaip ji pajunkt? ištraukimo ventiliatorius
pajami pora laidu prijungi, ir i 220. turetu buti instrukcija kai perki
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

Damn nigga ... Problema.. Perlenkiau biški žydinti autika.. ir lužo pagrindinis kotas , su piestuku padariau tvarsti ,kad nesilansktytu per ta vieta ir atlenkiau biški tiesiau,kad nebūtu ta vieta suspausta.
Tai nieko baisaus?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

:D aš vakar vieną lapą nulaužiau, "apgipsavau", bet šiandien ryte jau blėso lapeliukas, tai palaidojau. Afra, jeigu ne visiškai nulaužėi, kad ten jau ant skūros kabėjo, o tik truputį, tai dar turėtų sugyti. Svarbiausia tobulai suglausti tai, kas atsiskyrė ir tvirtai aptvarstyti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė buyano »

Sveiki, mano žydinčiam augalui C99xW.W. pradėjo geltonuoti veduokliniai lapai, blyn, ir tas geltavimas ne tai, kad šonai, bet visas lapas pakeičia spalvą, bet atrodo jam lyg viskas gerai, čia gal cinderella rūšies požymis? Nuskabiau tuos lapus, praflushinau su tirpintu sniegu(ph?), ir kitą dieną dar daugiau atsirado, gali čia būti dėl tirpinto sniego netinkamo ph? o gal čia pertręšimo požymis? :|? tręšiau nrml kiekvieną laistymą, bet nedidelėm dozėm, autodwarfui nieko nebuvo, jis toliau gražiai auga, o vat c99xW.W. šakojasi prieš mano sąlygas ir truputi per nervus kerta.. :]
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė SnowStorm »

buyano rašė:Sveiki, mano žydinčiam augalui C99xW.W. pradėjo geltonuoti veduokliniai lapai, blyn, ir tas geltavimas ne tai, kad šonai, bet visas lapas pakeičia spalvą, bet atrodo jam lyg viskas gerai, čia gal cinderella rūšies požymis? Nuskabiau tuos lapus, praflushinau su tirpintu sniegu(ph?), ir kitą dieną dar daugiau atsirado, gali čia būti dėl tirpinto sniego netinkamo ph? o gal čia pertręšimo požymis? :|? tręšiau nrml kiekvieną laistymą, bet nedidelėm dozėm, autodwarfui nieko nebuvo, jis toliau gražiai auga, o vat c99xW.W. šakojasi prieš mano sąlygas ir truputi per nervus kerta.. :]
Tu lapeliu neskabyk, del to dar greiciau kiti keicias. Man skamba kaip azoto trukumas :|? O ar jau ilgai zydi? Jeigu jau i pabaigos puse, tai leisk geltonuot...
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Buraka »

sveiki, jeigu noreciau, auto augalas butu apie 40cm, tai reiktu topping metoda taikyt?
savana
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-03-26, 17:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė savana »

Sveiki visi, tai pirmas mano pranešimas forume :} :} . Eisiu iškart prie reikalo. Nutariau auginti outdoor :x: . Forume susirinkau visą info ko man reiks. Sėklas pirksiu iš mr.greeno. Žinau, kad pirmam auginimui geriausias pasirinkimas yra auto rūšis. Bet niekaip negaliu išsirinkti kokias sėklas užsisakyti. Mano pasirinkimas yra Auto AK 4 seeds (fem.) ir Early Maroc 5 seeds (fem.) :x: :x: . Ar teisingas rūšis esu nusižiūrėjęs? Ir ar spės jos užauginti derlių iki rudens ? . Laukiu atsakymų, iš anksto dėkui. :bong:

ps. Gal ir bus galimybių pradėt vesti dienoraštį, tai tiek :) :)
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė SnowStorm »

Buraka rašė:sveiki, jeigu noreciau, auto augalas butu apie 40cm, tai reiktu topping metoda taikyt?
Lst, toppings, supercroppings. Kaip patinka taip ir darai, be lst manau neissiversi..

savana rašė:Sveiki visi, tai pirmas mano pranešimas forume :} :} . Eisiu iškart prie reikalo. Nutariau auginti outdoor :x: . Forume susirinkau visą info ko man reiks. Sėklas pirksiu iš mr.greeno. Žinau, kad pirmam auginimui geriausias pasirinkimas yra auto rūšis. Bet niekaip negaliu išsirinkti kokias sėklas užsisakyti. Mano pasirinkimas yra Auto AK 4 seeds (fem.) ir Early Maroc 5 seeds (fem.) :x: :x: . Ar teisingas rūšis esu nusižiūrėjęs? Ir ar spės jos užauginti derlių iki rudens ? . Laukiu atsakymų, iš anksto dėkui. :bong:

ps. Gal ir bus galimybių pradėt vesti dienoraštį, tai tiek :) :)
Is greeno visos auto rusys bus teisingas pasirinkimas. Daugiau tik skonio reikalas..
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

Kas yra augines ak auto? kaip jum poveikis,skonis,stiprumas ,apskritai kaip jum dūmas šitos veislės? :bong: --==::~~

Aj dar, Auginu 4auto ak susiduriu su keistais reiškiniais, kvapo diena kaip ir stipraus nėra nors buvau prigazdintas,kad bus labai stiprus žydėjimo metu tik va kažkodėl būtent rytais būna ,kad jaučiasi stipriai , užeina būna,kad ir diena jaučiasi, būna išvis nesijaučia.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas