Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

Kas yra augines ak auto? kaip jum poveikis,skonis,stiprumas ,apskritai kaip jum dūmas šitos veislės? :bong: --==::~~

Aj dar, Auginu 4auto ak susiduriu su keistais reiškiniais, kvapo diena kaip ir stipraus nėra nors buvau prigazdintas,kad bus labai stiprus žydėjimo metu tik va kažkodėl būtent rytais būna ,kad jaučiasi stipriai , užeina būna,kad ir diena jaučiasi, būna išvis nesijaučia.
Bobpas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012-02-25, 12:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Bobpas »

afraafra rašė:Kas yra augines ak auto? kaip jum poveikis,skonis,stiprumas ,apskritai kaip jum dūmas šitos veislės? :bong: --==::~~

Aj dar, Auginu 4auto ak susiduriu su keistais reiškiniais, kvapo diena kaip ir stipraus nėra nors buvau prigazdintas,kad bus labai stiprus žydėjimo metu tik va kažkodėl būtent rytais būna ,kad jaučiasi stipriai , užeina būna,kad ir diena jaučiasi, būna išvis nesijaučia.
Augo pas mane pure ak is female seeds (Manau panasu kaip ir auto ak, ar klystu?). tai buvo viena pirmu augusiu veisliu pas mane, augo tik viena dezeja, nekvepejo stipriai iki 5 - 7 savaites zydejime, nekele rupesciu toks kvapas koks buvo, taciau veliau kvapas jautesi labai, labai stiprus tik iejus i patalpa kurioje buvo deze, dar veliau net ir kitoje patalpoje. Labai padejo i deze patalpintas odor control gel, esu nemazai ju isbandes, ir visi paslepia kvapa daug maz vienodai.
Rukant kvapas malonus , stiprus. Dumas man nepatiko nes astrus skonis, (apie 2 savaites flushinau) o poveikis tai pirma valanda smegenis istinsta, poto ramuma ir daug maisto. Nemanau kad ateityje augs tokia pas mane dar karta, nors ir labai derlinga buvo, bet kvapas tikrai stipriai nemalonus/malonus patalpose :x: :bong: :)
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

Bobpas rašė:
afraafra rašė:Kas yra augines ak auto? kaip jum poveikis,skonis,stiprumas ,apskritai kaip jum dūmas šitos veislės? :bong: --==::~~

Aj dar, Auginu 4auto ak susiduriu su keistais reiškiniais, kvapo diena kaip ir stipraus nėra nors buvau prigazdintas,kad bus labai stiprus žydėjimo metu tik va kažkodėl būtent rytais būna ,kad jaučiasi stipriai , užeina būna,kad ir diena jaučiasi, būna išvis nesijaučia.
Augo pas mane pure ak is female seeds (Manau panasu kaip ir auto ak, ar klystu?). tai buvo viena pirmu augusiu veisliu pas mane, augo tik viena dezeja, nekvepejo stipriai iki 5 - 7 savaites zydejime, nekele rupesciu toks kvapas koks buvo, taciau veliau kvapas jautesi labai, labai stiprus tik iejus i patalpa kurioje buvo deze, dar veliau net ir kitoje patalpoje. Labai padejo i deze patalpintas odor control gel, esu nemazai ju isbandes, ir visi paslepia kvapa daug maz vienodai.
Rukant kvapas malonus , stiprus. Dumas man nepatiko nes astrus skonis, (apie 2 savaites flushinau) o poveikis tai pirma valanda smegenis istinsta, poto ramuma ir daug maisto. Nemanau kad ateityje augs tokia pas mane dar karta, nors ir labai derlinga buvo, bet kvapas tikrai stipriai nemalonus/malonus patalpose :x: :bong: :)

aišku dėkui
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Afra, apie terpenus ką nors girdėjai? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
afraafra
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2013-12-14, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė afraafra »

G. rašė:Afra, apie terpenus ką nors girdėjai? :)
ne
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Daug nesiplėsiu, paprastai terpenai - medžiagos, susidarančios trichomuose, kurios suteikia kanapių žiedams specifinį kvapą (taip pat įtariamos ir vartojamų kanapių poveikiui). Terpenų yra įvairovė, todėl kanapių kvapų/skonių taip pat yra įvairovė - vieni aštrūs, medingi, žemiški, citrusiniai, saldūs, kartūs, saldaininiai, mėtiniai, maišyti ir t.t. Tavo kanapėlės dar nekvepia stipriai, nes dar nėra prisigaminę reikšmingo kiekio terpenų kaip ir reikšmingo kiekio THCa. Pati didžiausia, pats smarvės maksimumas bus tada, kai tu kirsi savo augalus, nes tuo metu kaip ir THCa, terpenų kiekis bus didžiausias visame augalo gyvenimo laikotarpyje :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Buraka »

sveiki, iskart prie klausimo. Senukuose randu vien KOMPAKTINĖ LIUMINESCENCINĖ LEMPAS, o cfl nera... (tarkim http://www.e-senukai.lt/irankiai-auto-p ... xid_1.html) Jinai netiktu augint?
Draugiskas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014-01-21, 13:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Draugiskas »

Buraka rašė:sveiki, iskart prie klausimo. Senukuose randu vien KOMPAKTINĖ LIUMINESCENCINĖ LEMPAS, o cfl nera... (tarkim http://www.e-senukai.lt/irankiai-auto-p ... xid_1.html) Jinai netiktu augint?
tai cia ir yra CFL http://en.wikipedia.org/wiki/Compact_fluorescent_lamp

http://www.ena.lt/pat_el_apsviet.htm
Baltasis Dinamitas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013-12-08, 16:03
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Baltasis Dinamitas »

Siandien jau mesiu daigus i merliu su vandeniu,klausimas pries dedant i vazonus,5 litru,kiek reik palaistit ta vazona,kad pro apacia vanduo begt pradet ar kiek? Kad patinrint reikes paziurejus zeme ar keli cemai nudziuve nuo virsaus perskaiciau,bet pyrma karta kiek vandens palaistit? Sorry uz noob klausimus tiesiog nenoriu kaip imanoma labiau niekur suklyst..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Daigus į merlių su vandeniu? Turi omeny sėklas? Prieš dedant į vazonus palaistyt vazonus? Turi omeny kiek palaistyt, kai jau sudėsi daigus į vazonus? Kad patikrint ar keli centimetrai nudžiuvę nuo viršaus? Laistyk kai keli cm nudžiuvę nuo viršaus. Kažinau, ko tu čia klausi.. :D stiklinę pilk.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Buraka »

Reikia 5000 lumenu palaikyti minimaliai palaikyti augalo gyvybe, tai jeigu auto vegetavima ir zydejima auginciau su 2900k spektru, bet ar lumenu uztektu? http://www.e-senukai.lt/irankiai-auto-p ... -ge_1.html Manau reiktu 2 lempu, uztektu ar ne?
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė SnowStorm »

Taigi raso, kad 3350 lm vienai lempai. Pazek gal 2700k spectro.
Buraka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-04-27, 11:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Buraka »

Bet taigi galima spektra iki 3000k pasiimt.
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė jimbo »

Girdejau kazkur kad galima sudeti seklas rudeni kad jos pavasari isdygtu ar kazkas panasau,gal kas bandet si metoda ? pavyko ar ne ?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Jah »

Išgerk puodelį logikos ir pagalvok, žiūrėk, auga kažkur kalabibiškio lauke gražuolės, ne žmogaus sodintos, auga vyrai ir moterys, rudeniop numeta sėklas, juk ne kokiam Antanui į rankas numeta, o ant žemės, peržiemoja, o ateini pavasarį ir matai, kad ten jų DAR DAUGIAU. Šiaip išvis sėklas siūlomą šaldytuve laikyt, bet įpakavime kuriame nėra drėgmės. Manau aiškiai papasakojau :)
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė jimbo »

Tai tiek supratau bet ar apsimoka taip daryti? kiek seklu is nukritusiu isdyktu?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Jah »

Pagal mane tai neapsimoka, tikslaus skaičiaus nepasakysiu juk, priklauso nuo laikymo salygų, nuo temperatūros ir t.t. Daug faktorių. Geriau jau išsidaigint, palaukt kol čiut paaugs ir nešt.
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė buyano »

Sveiki, pastaruoju metu mano C99.xW.W. nežmoniškai geltonėja ir lapai vysta, laistau nrml ir t.t. viskas buvo gerai. Bet dabar klausimas ar gali tas geltonavimas būti dėl to, kad pas mane yra 3 litrų vazonas, zydejime jis yra tik 4~5 savaites.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Jah »

Megink persodint į kitą vazoną, kokias žemes naudoji? Kokias trašas?
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė buyano »

Shultz African Violet 8 14 9 (3 lašeliai į 1.5 litra), žemės kaktusu+lapuočių+perlitas+drenažo akmenukai...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas