Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Buzzas »

skrenduivirsu rašė:
YraDvidesimtSimboliu rašė:Nesamonė. Žiedams išdžiūvus (pilnai) sustoja curinimo procesas. Reikia kuo lėčiau išdžiovinti nesupūdant žiedų, tada iškart į stiklainius. jokių kartonų ar kitų orui laidžių medžiagų - taip liks tik šieno kvapas ir skonis. Tik stikliniai stiklainiai kurie sandariai užsidaro.
Supratau, gal kokių prijomu žinai,kad pagerint skoni? nes kartumas jau nusibodo
Aš maišau su vaisiniu tabaku (mango patinka) ir stengiuosi slim sukti, taip pat stengiuosi, kad arčiau petkės būtu tik tabakas, o ne stuff'as, skaniau rūkosi tikrai :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Žinau prijomų! :D
Išcurink normaliai, laikyk ne maiše užspaudžiamam, o stiklainyje, neperdžiovink, o jei jau tai padarei - užmerk į vandenuką žiedus, 4 dienas kas 12h keisk vandenį. Vandens skonio bent man tapo žiedai :D
Nepamiršk, dinks VISIŠKAI visas skonis ir kvapas, bei žiedai paruduos dėl chlorofilo nebuvimo.
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ash »

YraDvidesimtSimboliu ikeliau foto auksciau uzmesk aki paziurek kas ten gali buti bet seip sake vakar jau nuflushino visi pozimiai kad toxity nuo N
Haisenbergas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-11-28, 12:23
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Haisenbergas »

Jeigu auto vieslem zydejimo metu turi itakos derliui ar bus 12h lempa on ar 18h?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Nu ir suformulavai klausima... Auto vieslei zydejimo metu geriau 18h o ne 12h, nes tada geresne itaka derliui.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
alweedas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-02-09, 18:31
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė alweedas »

Sveiki, taigi iškilo man nemaža problemėlė, neseniai iš po žėmės išdygo augaliukas, tačiau mane labai erzina, kad jo kotas labai ilgas, o patys lapai neauga. Jį laikau apšviestoje orkaitėjė 27-30 laipsnių temperatūroje, uždengtas stiklainiu. Taigi, ką galėtumėt pasiūlyti, kad šis mažylis nebekiltų į viršų, o pradėtų normaliai skleisti lapus. (esu naujokas). http://www.part.lt/perziura/d3c8071ae5d ... 127413.jpg
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Tau jau buvo atsakyta. Užkask tiek stiebo, kiek nori, kad būtų užkasta. Vėliau pradės iš jo šaknys augti. Daugiau šviesos duok ir netįs. Kad normaliai skleistų lapus, pirma normaliai pasidomėk, ką darai, o paskui daryk. Kas per apšvietimas pas tave? Kitą kartą mikrobangų krosnelėj ar kokioj vaflių keptuvėj pamėgink auginti, nes panašu, kad su orkaite nekažkas gaunasi :) Skaitykis viską nuo čia -> https://www.legalus.net/kan/visiskai-zaliems
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Naujokas.legalus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2015-10-24, 04:40
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Naujokas.legalus »

Labas! Jaučiu su spider mite susidūriau. Ar mano augaliukams labai pakenks tie padarai, kokia įtaka jie turėtu mano organizmui jai surukyciau, ? Ka galiu nusipirkti,kad išnaikinčiau ? Ačiū jums už atsakymą ;)
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė WTČ »

Slykstu rukyti kai traukiant dzioni pradeda saltos ugneles cersketi :D draugas yra apsivemes,man skrandi ir krutine skaudejo. Jau spidermites vuzsiveist yra didele beda.. :( pacekint ebay ar kur googlei ladybug spray. Bet patarciau atrinkt sveikus ziedus ir viska mest laukan o GB valyt ir dezinfekuoti.
if u want to be a water be a water ma friend :V:
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė skrenduivirsu »

Teisingai mastau ar ne? pradėti trešt augala kaip jam 2sav+ , prieš derliaus nuimima paskutines dvi savaites galima i kišt krapštuka i kota,kad gamintu daugiau thc, likus 3-4 dienom atjungti laistyma, likus 2 dienom išjungti šviesa.

Ir kaip geriau būtu ? bus auto rusys. PRadzioj augimo 12/12 padaryt ir likus kokiam men iki derliaus pajunkt 18/6? ar atvirkščiai? nes neturiu galimybes visus menesius laikyt 18/6.
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

Sveiki!
Pasodinau keletą augalėlių ir vienas jau antrą dieną yra išdygęs, bet su kiautu dar ant viršaus. Man laukt kol jis pats bandys iš ten ištrūkt ar pačiam nagus prikišt?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Jah »

kantrybes, tegul pats nusimeta :)
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė skrenduivirsu »

dekui
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

skrajune, teisingai. Del sviesos geriau neatvirksciai. Del krapstuko - kaip nori. Verta butu tik tuo atveju, jeigu turetum du augalus ir bestum tik i viena, o kita paliktum naturaliai, kad galetum palyginti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
AntIzmienu
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-02-25, 21:52
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė AntIzmienu »

Gal patarsit, kaip nuspresti, kada atejo laikas persodinti? Suprantu tiek, kad reikia kai saknims truksta vietos plestis. Bet kaip nuspresti, kad jau truksta, neiskasus?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

O kaip tu persodinti žadi, jeigu tu net nesugebi ištraukti augalo su šaknimis iš dabartinio vazono, pasižiūrėti į ta žemių ir šaknų gniutulą ir nuspręsti, kad "ajibat, šaknys auga ne labai retai, o labai tankiai. Tiek tankiai, kad atrodo, jog trūksta vietos šaknims plėstis", tai aš net neįsivaizduoju. Kad galėtum persodinti augalą, tu visų pirma turi mokėti jį ištraukti iš vazono ir net rankose laikyti taip, kad nesulūžtų. Trumpai, bet teks. Sėkmės tau :/ P.S. Neiškasus niekaip. Lėtai nustoja augti, lėtai auga.. jėzau, trauk jį lauk ir pasižiūrėk.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
AntIzmienu
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-02-25, 21:52
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė AntIzmienu »

Realiai, tai bijau liesti aplamai. Stengiuosi kuo labiau saugoti ir priziureti. Na bet supratau, bus tikrai dar per anksti, nes jei traukciau, tai nutruktu kaip dobilelis :) mano pirmas kartas, zmones nepykit. Aciu uz paaiskinima. peace :)
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ash »

A esi mates kai persodina kad grieptu uz stiebo ir trauktu kiek as esu mates tai paspaudo inda kad atkiptu nuo seneliu zemes apvercia inda ir ranka prilaiko zemes o pacio augalo neliacia
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

nu jo... idomu kaip atgal isodines butu :D :D :D Ash, +
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
AntIzmienu
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2016-02-25, 21:52
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė AntIzmienu »

G. rašė:nu jo... idomu kaip atgal isodines butu :D :D :D Ash, +
Negalvok, kad pazodziui taves klausysiu ir bandysiu traukti uz stiebo, persodinti augala moku.. :) Tik idomu buvo ar galima spresti pagal augalo antzemine isvaizda, kada laikas keltis i didesni vazona, saknu issivystyma. Nes dabar kaip supratau, tai jei jau tikrinsi "ar laikas persodinti", tai iskart ir persodink tuo paciu :D. O persodinus iskarto galima laistyti su siektiek trasu ar geriau leisti augalui paciam prigyti naujoje vietoje ir tik prigijus naudoti trasas?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas