Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Legalus »

klausimas jaigu zydinti augala db isnesti i lauka liko zydeti apie 3 sav kaip jis reguotu i tai?
vaikai nenarkokit vartotiku.
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė kaya »

hipiukas rašė:
kaya rašė:taip, bet kuo mažesnis augaliukas tuo mažiau šaku , kuo mažiau šaku , tuo mažiau galvu, kuo mažiau galvu tuo mažiau derliaus.
Jei patalpa maža - didelių ir neišauginsi. Bėje, pats užsiminei apie SoG, bet kaip suprantu nelabai pats supranti ką tai reiškia, jei apie mažus augalus taip šneki.
Hipiuk jei nezinociau kas yra sog nesiulyciau. Pagal mano suvokima auginant SOG metodu augalu i patalpa sutalpinama daugiau , bet del nedideles vietos saknims jie nesisakoja. +derlius gaunamas greiciau , nes vegetacijos laikas sutrumpeja.

Jei klystu, pasakyk :)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

Daugiau augalu nesutalpinsi jie tik zymiai mazesnio ugio buna!
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė zopa »

Sveiki vyrukai :bong: turiu klausima:

Augo kalnalape ant gaistrines stogo mazdaug du menesius, kai jau pasidare didele idejau i gorwroom'a ,nes maniau kad gaisrininkai jau gali pastebet ja :D. Tai va dabar noreciau suzinot koki rezima sviesos daryt ? ir seip jaj turi pasiulymu pirmyn :V:
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

Geraj dar tas kad ant menturos stogo nepasodinai !
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė zopa »

Tai ten savi gaistrininkai :D vienas is ju ima pas ta pati pas ka ir as --==::~~
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė martynass »

Nu tai rezima 12/12 daryk.
sirvis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-06-22, 23:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė sirvis »

1.Koki equipmenta patartumet pradedanciajam augintojui ir kiek siulot augint augaleliu?
2.Kiek vidutiniskai derliaus nuimama nuo vieno LowRyder #2?
3.Ar,tai geras pasirinkimas pradedančiajam kuris augins pirmą karta? Kokio grow box'o reiktu vienam tokiam augalui?(gal turit kaska pasiūlyt gera stuff'a duodančia veisle/nesunkiai auginama/mažai vietos užimančia/puikiai prisitaikančia prie salygu)?
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė KingBong »

sirvis rašė:1.Koki equipmenta patartumet pradedanciajam augintojui ir kiek siulot augint augaleliu?
2.Kiek vidutiniskai derliaus nuimama nuo vieno LowRyder #2?
3.Ar,tai geras pasirinkimas pradedančiajam kuris augins pirmą karta? Kokio grow box'o reiktu vienam tokiam augalui?(gal turit kaska pasiūlyt gera stuff'a duodančia veisle/nesunkiai auginama/mažai vietos užimančia/puikiai prisitaikančia prie salygu)?
Yra rūšis tokia - man rodos 2savaites vegetuoja, 3savaites žydi, derlius nuo medžio apie 150g. Vienas 0,2 įputi ir visa diena pirėlina. Tau užtenka kažkokio žmogaus atsakymo???? Galima betką tau pasakyti. O jei rimčiau, Žmogau, laikyk ir kitus Žmonėmis, nemanyk, kad čia tau visi turi atsakyti, tai yra forumas ir siūlyčiau pačiam paieškot informacijos. Greičiau sužinosi atsakymą, nei laukdamas, kol kažkas atrašys teisingą atsakymą. :V:
It's just a sweet sweet herb... :x:
sirvis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-06-22, 23:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė sirvis »

Nieko aš čia nelaikau,žemiau,nei pats esu.Jus kaiptik esat mano išganytojai,nes man sunku neauginau dar nė karto,tačiau labai noriu.Visa info radau,tačiau noriu optimaliai pinigų išleist,nes ju nėra daug,visgi sunkmetis.Taip pat auginama vieta mažas sklepas kaskur 0.50x1.50.Tad augalas neturetu ten dvest,neužaugtu kaip koks krumas džiungliu ir neskleistu kvapų labai keistu,visgi sklepe auginsiu,nenoriu,kad kiltu įtarimas kamnors.Nelabai supratau,ka aš čia prastai parašiau,tiesiog daviau užklausima,laukiu info iš patyrusiu augintoju.Dekui.Tikiuos sulauksiu supporto.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė KingBong »

sirvis rašė:Nieko aš čia nelaikau,žemiau,nei pats esu.Jus kaiptik esat mano išganytojai,nes man sunku neauginau dar nė karto,tačiau labai noriu.Visa info radau,tačiau noriu optimaliai pinigų išleist,nes ju nėra daug,visgi sunkmetis.Taip pat auginama vieta mažas sklepas kaskur 0.50x1.50.Tad augalas neturetu ten dvest,neužaugtu kaip koks krumas džiungliu ir neskleistu kvapų labai keistu,visgi sklepe auginsiu,nenoriu,kad kiltu įtarimas kamnors.Nelabai supratau,ka aš čia prastai parašiau,tiesiog daviau užklausima,laukiu info iš patyrusiu augintoju.Dekui.Tikiuos sulauksiu supporto.
Nori optimaliai išleisti pinigus, bet auginsi sklepe... :D Bent jau ant palanges augintum. O padvale tau reikės įrengti apšvietimo setupą, vintiliaciją ir panašius dalykus. Taigi užsiknisi. Namie augink, ten bent rozetė yra (nors gal ir pas tave sklepe yra (klaipedoj tai sklepuose nebūna)). O dėl to ką tu blogai parašiai - Tiesiog tavo postas pasirodė kaip vaiko, nes tau rūpi tik kuo daugiau derliaus ir kuo lengviau augint...Nėra tokių rūšių, visom reikia priežiūros, o tuo labiau ne "padvalinės", nebent tu nori 3-4 mėnesius laukt ir poto didžiuotis 4 gramais žalio. :D Indoore tau prireiks 200-300lt norint kažką užauginti. Aš tai pirmam kartui rinkausi outdoor'ą, kad susipažinti apskritai su gamta ir su pačia marichuana, o vėliau galima susipažinti su dirbtine gamta (apšvietimas ir t.t.) :)
It's just a sweet sweet herb... :x:
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

sirvis rašė:Nieko aš čia nelaikau,žemiau,nei pats esu.Jus kaiptik esat mano išganytojai,nes man sunku neauginau dar nė karto,tačiau labai noriu.Visa info radau,tačiau noriu optimaliai pinigų išleist,nes ju nėra daug,visgi sunkmetis.Taip pat auginama vieta mažas sklepas kaskur 0.50x1.50.Tad augalas neturetu ten dvest,neužaugtu kaip koks krumas džiungliu ir neskleistu kvapų labai keistu,visgi sklepe auginsiu,nenoriu,kad kiltu įtarimas kamnors.Nelabai supratau,ka aš čia prastai parašiau,tiesiog daviau užklausima,laukiu info iš patyrusiu augintoju.Dekui.Tikiuos sulauksiu supporto.
Tau reik kazko is lowryderiu. Tau pirmas auginimas o nori uzaugint kuo daugiau ir kuo geresnio produkto :D taip beweik nebuna tu pirma apskritai ismok uzaugint iki galo nenuzudes augalo o tada jau galvok kaip siekti kuo geresniu rezultatu!
sirvis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-06-22, 23:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė sirvis »

Nenoriu aš gausiu,lengvų derlių,jei taip būtu eičiau pas Baryga ir čia šudo nemalčiau,tačiau aš neturiu salygu augint namie,gyvenu bute,sklepa galėčiau sutvarkyt,rozetes manau atraščiau.Kokios ten ventiliacijos reiktu,visiem poxui kuo ten dvoks,svarbu koki gera grow box'a pasigamint susipirkt visas lempas HPS,droselius ir kitą periferija,Noriu pirmo karto,man labai smalsu,noriu daug darbo idet ir rukyt savo patiem rankom užauginta stuff'a :x: ,kuo dabar tas rusys blogas,labai ten daug kuo skirsis nuo buto?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė martynass »

Jau kelis milijonus kartu sneketa, kodel rusy augint lievai. Pirmiausia, tai tave lengvai prigaut gali, nes saskaitos, uz isnaudojama elektra soktels ir kas nors gali suosti. Be to rusy labai didele pelesio tikimybe...
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:Jau kelis milijonus kartu sneketa, kodel rusy augint lievai. Pirmiausia, tai tave lengvai prigaut gali, nes saskaitos, uz isnaudojama elektra soktels ir kas nors gali suosti. Be to rusy labai didele pelesio tikimybe...
Na bongmaster užaugino.Tik reiktų tą rūsį gan gerai sutvarkyt.Apkalt kokia faniera,ar tais spaustų pjuvenų lakštais.Nes kaip nujaučiu rūsys,toks kaip tualetas? :D Su raudonom plytom skylėtom?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

greiciausiai kad blokinis jaj normalus daugiabutis,tik problema kur tu ventiliacija isvesi nes tokioj vietoj ji turi but ypac gera..
sirvis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-06-22, 23:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė sirvis »

o,jei grow box'a iš faneros/plokščių sukalus? tiktu? tada dar išpjovus angas fan'am 12mm?sueitu?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

boxas geraj,o kur ventiliacija nuvesi?
sirvis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-06-22, 23:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė sirvis »

bene nera jokios schemos,kaip tuos pc fanus pajungt ne prie 2pin/3pin molex'u ? manau kaska įmanoma sukonstruot.tada gal kokia kitą alternatyva pasiūlytumėte ?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modis »

bene nera jokios schemos,kaip tuos pc fanus pajungt ne prie 2pin/3pin molex'u ? manau kaska įmanoma sukonstruot.tada gal kokia kitą alternatyva pasiūlytumėte ?
Tada pirk RLX/82-JF424 turbo kompresoriu,arba pardek sneket normaliem zmonem suprantama kalba :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas