Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė wind »

camarad rašė:Sveiki Groveriai!
turiu toki klausimeli...pirma karta augynau WW,5 vnt,po 400w philips agro,vazonai 10 l,kaip zidejo tresiau su schulc bloom plus,zidejo 54 dienas.uzaugo apie 120 cm.ir kaip nujemiau derliu ir isdziovinau,pamaciau kad zieduose yra labai daug seklu.is kur atsirado pas mane tos sieklos?kodel man taip nutiko?gal jos per ilgai pas mane jos zidejo?ir ka daryti,kad ju daugiau nebutu?paaskinkit smulkiau... dekui
Rewiskias kad tarp tu 5 augalu buvo tikrai nors vienas vyriokas ;D t.y. kad turejai skirtingu rusiu kanapes :D jos kartais buna moterishkos ir kartais vyriskos lyties :) Jos nei per ilgai nei per trumpai :) tiesiog jei mokeisi biologijos vyrai augalai apdulkina su savo ziedadulkem moteris :) Truputi ijunk smegenis kad suprastum is kur seklos atsiranda :D Cia tas pats butu jeigu paklaustum klausimo: "as mylejausi su mergina ir po kiek laiko susilaukeme vaiko, ka daryti kad veliau taip nenutiktu?" :D Jeigu nenori seklu pamates vyrishkos lyties kanape rauk laukan :D ir mesk i siuksline :) kad tavo mergeliu nepaliestu :) o tu tikiuosi tas seklas issisaugojai? :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė hipiukas »

wind rašė:
camarad rašė:Sveiki Groveriai!
turiu toki klausimeli...pirma karta augynau WW,5 vnt,po 400w philips agro,vazonai 10 l,kaip zidejo tresiau su schulc bloom plus,zidejo 54 dienas.uzaugo apie 120 cm.ir kaip nujemiau derliu ir isdziovinau,pamaciau kad zieduose yra labai daug seklu.is kur atsirado pas mane tos sieklos?kodel man taip nutiko?gal jos per ilgai pas mane jos zidejo?ir ka daryti,kad ju daugiau nebutu?paaskinkit smulkiau... dekui
Rewiskias kad tarp tu 5 augalu buvo tikrai nors vienas vyriokas ;D t.y. kad turejai skirtingu rusiu kanapes :D jos kartais buna moterishkos ir kartais vyriskos lyties :) Jos nei per ilgai nei per trumpai :) tiesiog jei mokeisi biologijos vyrai augalai apdulkina su savo ziedadulkem moteris :) Truputi ijunk smegenis kad suprastum is kur seklos atsiranda :D čia tas pats butu jeigu paklaustum klausimo: "as mylejausi su mergina ir po kiek laiko susilaukeme vaiko, ka daryti kad veliau taip nenutiktu?" :D Jeigu nenori seklu pamates vyrishkos lyties kanape rauk laukan :D ir mesk i siuksline :) kad tavo mergeliu nepaliestu :) o tu tikiuosi tas seklas issisaugojai? :D
Ramiau. Nevažiuok ant žmogaus, nes pats nelabai nutuoki. Šiaip augalai ne žmonės, ir jiems pistis nereikia. Tarp kanapių neretai atsiranda ne tik vyras bei moteris bet ir hermafroditas. Augalas turintis abiejų lyčių genus. Jis gali pats save apsidulkinti. Dažnai būna taip, kad vyriškų šakeliu būna labai mažai, todėl jų nepastebi.

camarad, derliaus jos nesugadino. Nėra ko baimintis.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė wind »

hipiukas rašė:
...Ramiau. Nevažiuok ant žmogaus, nes pats nelabai nutuoki...

Aš ramus :) ir nesinervinu. Pats pastebėjau kaip blogai parašiau žmogui tik po to kai išsiunčiau tą žinutę. Norėjau pataisyti su "edit" mygtuku viska, ir išdėstyti geriau, bet kaip visada tas "edit" mygtukas yra dingęs!!! Manau čia jau pas jus problema :)
Taigi atsiprašau ką ten būčiau įžeidęs.
P.s. gal netyčia sutvarkysite ta problema su edit mygtuku? :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė eric »

Ka daryt jei wirsutines galvos jau apie 40% rudos,o sonines galvos yra baltut baltuteles? Kai jau bus 50% reikes skint,o kaip su tom baltom galvom? Rudas skint,o baltas palik toliau augt ar kaip?
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė dzAh »

Tai kad iki 80% būt parudavę. Galima skinti ir atskirai, bet tada tamsoj laikyt neišeis.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė eric »

dzAh rašė:Tai kad iki 80% būt parudavę. Galima skinti ir atskirai, bet tada tamsoj laikyt neišeis.
O jei as tamsoje laikyciau ir dar plius dantu krapstuku i kota prismaigstyciau? Skaiciau apie dantu krapstuku smaigstyma. Ar tada rezultatas butu geresnis?
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė dzAh »

Gali ir su pirštais stiebelius lengvai paspaudyt + 2 paros tamsoje.
LyrX
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-10-25, 10:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė LyrX »

vienu zodziu labai jau daug cia perskaiciau bet neradau "kaip atskirt merga nuo ciuvo" gal kas numesit link ar paaskinsit ? :?: ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė runkelis »

blogai ieskojai.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
LyrX
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-10-25, 10:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė LyrX »

tai gal padesi ??? '|
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė runkelis »

diena is dienos tai vienam tai kitam reikia ka nors pateikti ant lekstutes.tuoj nufotkinsiu. va prasom.....
VYRAS http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... CF7229.jpg
MOTERIS http://i172.photobucket.com/albums/w19/ ... CF7231.jpg
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Toblinas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2008-07-14, 22:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Toblinas »

soryy uz durna klausima bet senukuose subalamutino mane konsultante todel pasimeciau ir nn ka daryti. Zemese matuoklis rodo 7 (PH) man reikia kad butu 5.5 +- tai- 1. ar pilti vandeni su citrinos rugstim ar 2. pilti vandeni su medzio pelenais? (galit tiesiog parasyti 1 arba 2 :) aciu labai ;) 8??? 8???
taika :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė runkelis »

citrinos rugstis pamazins ph,pelenai pakels ph.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Toblinas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2008-07-14, 22:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Toblinas »

runkelis rašė:citrinos rugstis pamazins ph,pelenai pakels ph.
lABai didelis aciu kolega :)
taika :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Vygis »

Toblinas rašė:soryy uz durna klausima bet senukuose subalamutino mane konsultante todel pasimeciau ir nn ka daryti. Zemese matuoklis rodo 7 (PH) man reikia kad butu 5.5 +- tai- 1. ar pilti vandeni su citrinos rugstim ar 2. pilti vandeni su medzio pelenais? (galit tiesiog parasyti 1 arba 2 :) ačiū labai ;) 8??? 8???
O senukuose koncultuoja tokeis klausimais? :|?
Toblinas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2008-07-14, 22:18
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Toblinas »

Vygis rašė:
Toblinas rašė:soryy uz durna klausima bet senukuose subalamutino mane konsultante todel pasimeciau ir nn ka daryti. Zemese matuoklis rodo 7 (PH) man reikia kad butu 5.5 +- tai- 1. ar pilti vandeni su citrinos rugstim ar 2. pilti vandeni su medzio pelenais? (galit tiesiog parasyti 1 arba 2 :) ačiū labai ;) 8??? 8???
O senukuose koncultuoja tokeis klausimais? :|?
na as kazkodel buvau isitikines kad PH matuoklio rodykle jai kyla i virsu tai rugstu jai zemyn nerugstu, atvariau i senius sakau mama islekus i uzsieni paliko savo gelyna man ibruko aparata kazkoki sako tikrink :D :D ta ziuri i mane nu ir pradejo aiskint kad citrinos rugstis parugstina o pelenai neautralizuoja (pagal mano galvojima buciau pyles pelenus) nes maniau kad viskas atvirksciai ;) taigi va i kokius filmus isiveliau besigilindamas i PH |.|)
taika :)
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Zibalas »

Svweiki norejau paklausti ar augalui nekliudytu augti toks sviesu isdestymas ? |.|)
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Zibalas »

modeman
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-09-24, 21:00
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė modeman »

Klausimas , kai laistot tai kokiu maždaug vandens kiekiu (mililitrais) mm? :|?
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (III dalis)

Standartinė Vygis »

Zibalas rašė:Svweiki norejau paklausti ar augalui nekliudytu augti toks sviesu isdestymas ? |.|)
šiaip, tai augalai linksta į tą puse iš kur sklinda šviesa tai tavo augalai turėtu linkt į tą puse, nebent raišiot kažkaip. O dar toks klausimas pats darysies led ar pirksi?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas