Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
paksas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2017-04-06, 19:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė paksas »

Vazonai, kaip suprantu, turėtų turėti skyles apačioje?
Kokias žirkles naudojate trimminimui? Tekę naudot tokias stambias, bet buvo nesąmonė, nes nusikarpė daug plaukelių. Gal nagų?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Skyles vazono apacioj reikalingos tam, kad nubegtu perteklinis vanduo. Jeigu vanduo nusistoves vazono dugne - tiketina, kad del perteklines dregmes saknys prades puti ir tai neigiamai atsilieps virs zemes esancioms augalo dalims. Imanoma auginti ir vazone be skyliu dugne, bet su skylem - geriau paciam augalui. Triminti irgi galima kuo tik panorejus, nors ir su peiliu pjaustyk, jeigu rankos kreivos, tai net ir pacios geriausios zirkles atlikti darbo gerai nepades. Realiai triminimo irankis yra patogumo ir produktyvumo reikalo dalis. Kam kaip patogu - tas taip daro, yra kam ir pirstais skabyt patinka. Rankiniam triminimui paprastai patogiausiomis laikomos tokio tipo zirkles: https://www.pro420.com/wp-content/uploa ... -bud-3.jpg , kurios lengvai paima ir mazus, didelius lapelius, pajegios lengvai nukirpt kotelius (tvirtos, ne per trumpos, ne per ilgos ir turi smailejanti gala), turi spyruokle, kad nereiketu daryt zirkliu "atidarymo" judesio, nereikia lauzyt pirstu zirkliu pirstaskylese, galima dirbt praktiskai visu delnu.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Sveiki gyvi visi. Noriu paprašyt protingesnių už mane pagalbos. Turiu 3 naujus pc ventiliatorius 8cm ir net neįsivaizduoju kaip juos pajungt, nes nesu turėjęs absoliučiai jokios patirties su elektronika ir pnš. Tai kaip siūlytumėt juos saugiai pajungt?
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

man užsukt gal? :D
nupjauni laidus ties ta vieta, kur įeina į fyškę (juodas/raudonas)
ir nuo blokelio (5v, ar kiek ten tie ventiliatoriai būna)
pvz nuo seno telefono pakrovėjo, ar kokio nors š.deliuko pajungi
ir viskas
jei matai, kad sukasi ne į tą pusę, sukeiti laidus, taip pasidarydamas įpūtimą arba ištraukimą ((:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

O saugu čia su tais pakrovėjais? Galvojau apie tai, bet kažkaip nesaugu pasirodė, bet jei viskas tvarkoj, tada reiks ieškot pakrovėjų :D Užsukt pakol kas dar nereikia :D
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

nesuliesk laidų kartu, ir viskas.
daugiau viskas čiki
gali nuo kompo usb bandyt, ar dar nuo kažko. nesuliesk +/- ir viskas.. :D
sujungi laidus, atitrauki viens nuo kito, kiši į rozetę, ir žiūri, ar veik :D
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Jo viskas veikia, gal kiek silpnokai pučia, bet manau LED'ui užteks atvėsint. Vienas pakrovėjas 5v kitas, 3,7v.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Obuolys
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2017-05-07, 15:50
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Obuolys »

Sveiki, 12v turi buti :)) kompo maiteka pigiausia jungi i tas fiskes ir nereikia nieko pjaustyti.

O dabar mano klausimas, dziovinu budus 3 svaite, siandien bevartant pyst sekla, grazi tokia, tai kas mano drauge galejo apvaisinti? Kiti dar 2 auga, tai panasu irgi bus apvaisinti? Ar cia isvis hermis koks :/?
Duokpatraukt
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2017-08-10, 16:52
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Duokpatraukt »

sveiki. kokia sviesos trukme geriausia zydejimo laikotarpiui? beje pakeitus sviesos perioda paankstes zydejimo pradzia ar ne? nes jau 2men augalas auga ir dar nepanasu kad noretu zydeti, o darosi didelis
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

Obuolys rašė: 2017-10-02, 18:59 Sveiki, 12v turi buti :)) kompo maiteka pigiausia jungi i tas fiskes ir nereikia nieko pjaustyti.

O dabar mano klausimas, dziovinu budus 3 svaite, siandien bevartant pyst sekla, grazi tokia, tai kas mano drauge galejo apvaisinti? Kiti dar 2 auga, tai panasu irgi bus apvaisinti? Ar cia isvis hermis koks :/?
Galejo nepastebimai uzhermiuot augalas. Tukstantis moterisku organu ir vienas vyriskas. Pvz. https://www.alchimiaweb.com/blog/wp-con ... 42x300.jpg
Duokpatraukt rašė: 2017-10-02, 19:48 sveiki. kokia sviesos trukme geriausia zydejimo laikotarpiui? beje pakeitus sviesos perioda paankstes zydejimo pradzia ar ne? nes jau 2men augalas auga ir dar nepanasu kad noretu zydeti, o darosi didelis
Labs, jeigu augalas automatas - sviesos periodas zydejimo pradziai itakos neturi. Automatines veisles zydeti pradeda pagal amziu pacios. Neautomatines veisles zydet gali pradeti, kai tamsos buna 10 ir daugiau val. per para. Bet siaip kaip taisykle standartiskai visam pasauly, kad augalas pradetu zydet yra padaroma paroje 12val sviesos ir 12 val tamsos.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Obuolys rašė: 2017-10-02, 18:59 Sveiki, 12v turi buti :)) kompo maiteka pigiausia jungi i tas fiskes ir nereikia nieko pjaustyti.
Nu nu, jungiau aš į atjungtą nuo pc visą maitblokį, niekas neveikia, o jei prijungi prie pc, įjungi pc tada pradeda jau suktis. Aij, bandysiu su pakrovėjais žaist, gal nepadegsiu namų :/
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
zewanas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2017-09-26, 21:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė zewanas »

reiskias kazka ne taip darai :D
Obuolys
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2017-05-07, 15:50
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Obuolys »

Volkas rašė: 2017-10-02, 21:54
Obuolys rašė: 2017-10-02, 18:59 Sveiki, 12v turi buti :)) kompo maiteka pigiausia jungi i tas fiskes ir nereikia nieko pjaustyti.
Nu nu, jungiau aš į atjungtą nuo pc visą maitblokį, niekas neveikia, o jei prijungi prie pc, įjungi pc tada pradeda jau suktis. Aij, bandysiu su pakrovėjais žaist, gal nepadegsiu namų :/
Taip ir turi buti, neveiks, jei nera pagr. plokstes. Reikia paimti ta placia fiske kuri jungiasi i mamke , ten surasti tamsiai zalia ir juoda laidus, ir juos uztrumpinti patrpusavyje, tada matekas gaus signala kad reikia uzkurti ventiliatorius.
Va taip:
https://printrbot.zendesk.com/hc/en-us/ ... umper.jpeg
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Aukštoji matematika man čia :D pasidariau su pakrovėjais, tai tyliai dirba, o ir galios užtenka, temperatūra nekyla.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
paksas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2017-04-06, 19:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė paksas »

Jah rašė: 2017-09-21, 20:31 Kiek bandyta tai pc vent. Su carbon filtru nesusitvarko. Grizta neisstumiamas oras. Viskas lieka patalpoje. Nezinau, gal atsirado kazkokiu super duper pc ventiliatoriu kurie susitvarko, daug ka praleidau. Senokai nebuvau cia :)
Pirkau galingiausią kokį radau, su gan nemažu slėgio potencialu. Varo tikrai normaliai, bet panašu, kad planas turėti tylų growboxą žlugo :D Dar gal sugalvosiu kaip nors užtylint

Na ką gi - netgi uždarius viską šldytuve triukšmas žiaurus. Arba kažkaip ribosiu srovę arba keisiu ventiliatorių į mažiau galingą.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

Kaip manot, kaip geriausia būtų, šitoj dėžėj 45x45x80cm, išnaudot daugiau vietos, kad užaugint žiedelių daugiau? Lankstyt ar tik topint? Ir klausimas iš mano, pusės, ar užteks man tos ufo led 300w, nors jų tikrai ten nėra tiek bus gal kokių 60w, tikiuosi.
Nuotrauka
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Seedman »

Volkas rašė: 2017-10-11, 14:38 Kaip manot, kaip geriausia būtų, šitoj dėžėj 45x45x80cm, išnaudot daugiau vietos, kad užaugint žiedelių daugiau? Lankstyt ar tik topint? Ir klausimas iš mano, pusės, ar užteks man tos ufo led 300w, nors jų tikrai ten nėra tiek bus gal kokių 60w, tikiuosi.
Nuotrauka
Nuotrauka
geras.!!! :x: :] mano boksas tokiu pat ismatavimu, savadarbis, taipogi veginau ant ufo 300w , atrodo suvegetavo neblogai, bet prasimetes buvau kelis kartus tai buvo susirges augaliukas.pas mane uzdara sistema jokio kvapo jokio garso,visas istraukimas eina y lauka ,,, beto ji 120w relei, isiardyk tris varstukai tera ant maitinblokio raso 120w. vartotikas paminejo kad pilnai uztenka tos ufo , bet as grovinu pagal save tai ant zydejimo jungiu mars hydro 600w, nors ten apie 200w tera, kodel meluoja pardavejei as nezinau gi galejau siust atgal, bet galvoju uzteks nes planu neturiu y ateiti, auginu tik po viena medeli indore,,,,,,,
jei ka nors neuzdarys :x :D :D :D .....
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Seedman »

beto jei noresi galiu papasakot kaip padariau kad ta lempa neuztu kaip isprotejus, na kadangi rankas turiu , viska perdarau savaip, nes jos garsei uze :)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Seedman »

Volkas rašė: 2017-10-02, 21:54
Obuolys rašė: 2017-10-02, 18:59 Sveiki, 12v turi buti :)) kompo maiteka pigiausia jungi i tas fiskes ir nereikia nieko pjaustyti.
Nu nu, jungiau aš į atjungtą nuo pc visą maitblokį, niekas neveikia, o jei prijungi prie pc, įjungi pc tada pradeda jau suktis. Aij, bandysiu su pakrovėjais žaist, gal nepadegsiu namų :/
nepadeksi , jokiu sansu :DDD
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Volkas »

seedmen rašė: 2017-10-11, 15:49 beto jei noresi galiu papasakot kaip padariau kad ta lempa neuztu kaip isprotejus, na kadangi rankas turiu , viska perdarau savaip, nes jos garsei uze :)
Joo ūžia tj pzdc kaip garsiai. Stovėjo ji pas mane kambary, tai galvojau viskas bus normaliai, bet nakty niekaip negalėjau užmigt 2-3 valandas prasivarčiau ir išjungiau, :| o ryte iškart pernešiau į vonią :D Tai dabar viskas čiki piki. Tu lankstei ar topinai ar ką darei su savo kanapėle? Ir dar dėl įdomumo, kiek elektros prisuka ir kokiu atstumu tu laikai lempa nuo augalo? Pas man vienas spryndis, gal per arti bšk ?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas