Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

mars hydro 600 (60x60cm) 800 (60x120cm), 1000 (120x120cm)

cia ~ coverage. mazesni augalai uzima maziau vietos. tai visu lempu kaip ir nereikia. tik jiems augant reik plesti apsvieciama teritorija.

visa kita barzas paaiskino.
Bet darbe mane vadina - Veryga
polomarkpolo
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2019-03-30, 16:40
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė polomarkpolo »

Dekui!
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Seedman »

sveiki , turiu 12 daigu , visos auto , taip susikloste kad turiu isvazuot ir visi daigai sudyge jau, ka daryt? neturiu kam palikt , ir kad isodinsiu neko nebus , gal kas pasiulytu ka, turiu omeny susitarima? :)

tik sasmenineis pranesimais. adminai nebauskit, as jeskau galinybes kaip isprest sita klausima nenuzudant mano mergaiciu :)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Seedman »

Cikis rašė: 2019-02-20, 02:28 Extremaliausias defolio koki esu mates. Lolipoping
Bei galvoju krapstukai geriau nes lapai vercia sviesa i energija
Nuotrauka
ce tavo medukas buves ? 8| :bong: [:)]
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Deja ne :) bet suris dabar panasus auga. Ziuresiu ka duos pabaigoje :) mano buvo savsiem dziusna tokia sudegusi :) isijauciau tresdamas :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
vrotkampot
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2016-05-11, 14:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vrotkampot »

sveikučiai,

šiek tiek pagalbos su low stress trainingu pritrūko, daug video žiūrėjau, daug skaičiau ir čia ir kituose forumuose, nelabai aiškiai išdėstyta viskas ką daryt po pirmojo palenkimo, iki pirmo viskas aišku ir suprantama, palenkiau, gražiai atsisuko į šviesą, o dabar..

foto augaliuko (white widow auto):
Nuotrauka

kaip pastebėjot, į plotį vietos mažokai dėžėj, tai norėčiau lenkti dabar į kairę link vandens stiklinės, tada vėl į kameros pusę, tada kažkokiais ratukais galbūt kol išsisuks ratais kvadratais į vidurį, bet klausimas, jau dabar bandyt lenkt link stiklinės pusės naujai užsirietusią viršūnę, ar luktert iki kažkokio tai paaugimo prieš kiekvieną lenkimą dabar vėl, ar kaip?

ačiū!
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzdyla »

Manau, jog gali lenkt, bet susiveik didesnį vazoną. Nors jau 10 litrų. Nes čia spėju bus koks dviejų litrų. Persisodink, ir tada lenk kur tau reikia. Bent jau aš taip daryčiau. Bet palauk daugiau nuomonių:)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Mazas vazonas = mazas augalas. Augant jonsaknys ir auga.

Lenkt jau reiktu ir pastoviai kad taip ratu augtu. As esu ir storas sakas lankstes bet daug sunkiau nei jauna virsune lankstyti
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Moderatorius »

lenk į šoną ją.
LST cannabis į googlę, ir matai.
o šiaip, trūksta jam šviesos, arba ji per aukštai
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

Sveiki, pries didesni auginima noriu pasimeginti su keliais augalais, ar uztenka tento 80x80x160 dviem ar trim augalam, noriu uzauginti pagal kuo idealiasnes salygas, padaryti istraukima, iputima, pastyti viduje drekintuva, fana, galbut air con/heat, ir auginti su led lempa, domejausi tarp mars hydro ir viparspectra ka patartumete?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Tavo tento uzteks ir dar vietos liks. Manau drekintuvo net nereikes, iputimo irgi. Istraukdamas ora sudarai neigiama slegi palapineje, jis savaime sutraukia ora pro esamas skyles palapineje. Pvz is kambario.

Ir tarp mars ir tarp viparspectra yra decent sviestuvu. Ziurint kiek kisene nesa. Manau 300-400 watu is rozetes butu per akis.
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzdyla »

Vs v450 is rozetes 200w +/- 3% per akis uzteks tavo plotui
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

Sveiki, cia kaip pvz tarkim patalpa 3m x 4m
Ir i viena m2 patalpinti 4 augalus, Ar jiems pakaks viparspectra 600w ledo max afektui?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Kaip is aprasymo internete suprantu sitas led coverina max 1 kvadratini metra (maziau biski). Ir tai vidutiniu (488) umol. Tad atsakymas ne. Max efektui nepakaks. Reiktu stipriau kazko kad gautusi apie 750 umol. Be to ziurint kaip auginsi vienas augalas gali uzimti kvadratini metra :) galima bandyti arciau augalo laikyti na bet visviena ne max afektas

Tad apibendrinant paprastam auginimui bus pakankamai bet ne max afektas :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

Tai kaip suprantu tokiu pigiu ledu rinkoje ir nera kad butu su tiek umol nebent tik migro bet kaina virs 800££
O jei i m2 kabint ne viena o du silpnesnius ledus tada gal galima islot ? Ar visgi geriausia 600hps
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Viskas priklauso nuo kisenes dydzio. Rinkoje pigiu ledu visai nera. Technologija pakankamai brangi. Del umol reikia ziureti led aprasymus nes technologija ir atstumas labai keicia umol kiekiis pasiekiancius augala, tokius kiekius lengviausia pasiekia COB ledai. Cree, citizen, bridgelux.

Pigiausias varijantas butu hps manau tik silumos kontrole labiau komplikuota.

Asmeniskai mano nuomone jei rankos ne is uzpakalio auga galima led atkirai susipirkti ir susiprojektuoti visa lempa pagal savo reikmes. Gaunasi mazdaug 2-3 kart pigiau bet reik ciut daugiau darbo ideti ir tureti testeri po ranka bei lituokli. :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzdyla »

Sveiki. Toks nestandartinis klausimas. Pirkau politieleninių maišų outdoorui autofloweriams, ieškojau 15 litrų, neradau, teko pirkti 8.5L. Sakiau pasitelkęs inžinerinius sugebėjimus padarysiu iš dviejų vieną ir bus super. Išpakuoju, sujungiu du maišus, atrodo vos ne pats galiu as ten ilyst. Pasiemu vieną maišą, tipo tą 8.5L(kaip ir parašyta ant pakuotės), pamatuoju matmenis (25cm ilgis, 24cm plotis, 25cm aukštis), apskaičiuoju tūrį ir gaunu 15 litrų. Nors iš akies, nepasakyčiau kad ten 15 litrų. Tai čia gal kokia nors pakavimo klaida įsivėle? Ar man reikia matematiką pasikartot...
NuotraukaNuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

gali buti :) turis tikrai 15 L
Nuotrauka

poletilenas nera labai gerai, nebent ten daug skiliu pribadysi :) na pats zinai :) manau geriausias varijantas kokie bulviu maisai :) gaunasi 2 is vieno :) na tie medziaginiai ar kokios medziagines terbos bet jos brangios :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzdyla »

Ten drenažinės skylės yra. Bet vistiek prabesiu dar vieną kitą papildomą, dėl šventos ramybės :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

reikia daug skiliu, kad saknys nepridustu :) per daug nebus :) todel medziaginius ir naudoja
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas