Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Cikis rašė: 2020-11-06, 11:04 Na priklauso kas yra per velu :) manau kai visos rudos buna yra dar ne pervelu, viskas priklauso kokio efekto nori
Na internete skaičiau tipo geriausiai nuimti kai buna 60% piestelių rudi, todėl ir isikaliau I galva kad poto gali būti per vėlu ir daužys blogai 😁 plius draugas sakė kad jei per ilgai lauksiu gali likti tusciaviduriai žiedai, gali nykti thc
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Operatore rašė: 2020-11-06, 08:58
lukasaka rašė: 2020-11-06, 07:48
Cikis rašė: 2020-11-06, 06:44 tai vandeniu maitink kol prades lapai geltonuoti ir imki, kokia savaite uztruks
O tai nieko jei rudų siuleliu jau 60% mazdaug? Nebus poto per vėlu?

Tuo pačiu va mano klonai, pagaliau gavau tinklą. Tikiuosi šita partija bus geresnė. Greit perkelsiu I didesnę palapinę, bus lengviau išdėstyti
Nuotrauka
Labs!
Na, antroj foto, tai nera ten 60℅ rudu piesteliu :)
Daryk nuo db savaites flush, tai ir panoks labiau, ir skonis geresnis bus. Neskubek.
Nuotrauka
Nuotrauka
Šiandien išėjo su mikroskopu pažiūrėti trichomas augalo kuris atrodo labiausiai pribrendęs. 7 savaitės žydėjimo, indica. Gal galėtum peržiūrėt ir pakomentuoti ar vis tik laukti savaite laiko?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

manau viskas gerai. geriausia ziureti ne ant pacio virsunes bet atrodo gerai
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Operatore »

lukasaka rašė: 2020-11-07, 10:52
Operatore rašė: 2020-11-06, 08:58
lukasaka rašė: 2020-11-06, 07:48

O tai nieko jei rudų siuleliu jau 60% mazdaug? Nebus poto per vėlu?

Tuo pačiu va mano klonai, pagaliau gavau tinklą. Tikiuosi šita partija bus geresnė. Greit perkelsiu I didesnę palapinę, bus lengviau išdėstyti
Nuotrauka
Labs!
Na, antroj foto, tai nera ten 60℅ rudu piesteliu :)
Daryk nuo db savaites flush, tai ir panoks labiau, ir skonis geresnis bus. Neskubek.
Nuotrauka
Nuotrauka
Šiandien išėjo su mikroskopu pažiūrėti trichomas augalo kuris atrodo labiausiai pribrendęs. 7 savaitės žydėjimo, indica. Gal galėtum peržiūrėt ir pakomentuoti ar vis tik laukti savaite laiko?
Labas, pasiskaityk sitame forume apie trichomu spalvas. Antroj foto, mano akimis, tai permatomos, o rezultato tu, manau, tikiesi tokio, koks buna is labiau matiniu ar gintariniu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

Sugalvojau toki "pribambasa" LST :
https://ibb.co/8mBRGZ2
paprastas cinkuotas strypas, pritvirtintas prie vazono. Ar nieko blogo nenutiks augaliukui, jei jis gaus kontaka su tuo strypu ? Gal geriau koki plastika/medi naudot ?
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Operatore rašė: 2020-11-08, 08:12
lukasaka rašė: 2020-11-07, 10:52
Operatore rašė: 2020-11-06, 08:58

Labs!
Na, antroj foto, tai nera ten 60℅ rudu piesteliu :)
Daryk nuo db savaites flush, tai ir panoks labiau, ir skonis geresnis bus. Neskubek.
Nuotrauka
Nuotrauka
Šiandien išėjo su mikroskopu pažiūrėti trichomas augalo kuris atrodo labiausiai pribrendęs. 7 savaitės žydėjimo, indica. Gal galėtum peržiūrėt ir pakomentuoti ar vis tik laukti savaite laiko?
Labas, pasiskaityk sitame forume apie trichomu spalvas. Antroj foto, mano akimis, tai permatomos, o rezultato tu, manau, tikiesi tokio, koks buna is labiau matiniu ar gintariniu.
Žodžiu šiandien pažiūrėjau, vienas augalas 90proc jau rudi piršteliai, kitas 60proc, kitas 50 proc o kitas 30 proc. Ka pasiūlytum daryti? Laukti kol visi bus apie 70? Nes neturėsiu kur dėti jeigu dabar nuimsiu kelis augalus..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Imk visus tuomet kada nuspresi kad ok
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Operatore »

lukasaka rašė: 2020-11-10, 18:37
Operatore rašė: 2020-11-08, 08:12
lukasaka rašė: 2020-11-07, 10:52

Nuotrauka
Nuotrauka
Šiandien išėjo su mikroskopu pažiūrėti trichomas augalo kuris atrodo labiausiai pribrendęs. 7 savaitės žydėjimo, indica. Gal galėtum peržiūrėt ir pakomentuoti ar vis tik laukti savaite laiko?
Labas, pasiskaityk sitame forume apie trichomu spalvas. Antroj foto, mano akimis, tai permatomos, o rezultato tu, manau, tikiesi tokio, koks buna is labiau matiniu ar gintariniu.
Žodžiu šiandien pažiūrėjau, vienas augalas 90proc jau rudi piršteliai, kitas 60proc, kitas 50 proc o kitas 30 proc. Ka pasiūlytum daryti? Laukti kol visi bus apie 70? Nes neturėsiu kur dėti jeigu dabar nuimsiu kelis augalus..
Sveiks. Tai imk ta, kur 90%. Kiti tegul pabresta. Siaip, labai nesureiksmink tu piesteliu, jos ten skirtingoms rusims bisk skirtingai rudeja. Tavo augalai jau beveik prinoke, nelabai issipute, bet
prinoke. Gali kirpti tuos ziedus, kurie atrodo labiausiai tinkami, kitus dar palaikyti.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

lukasaka : o kas per mikroskopas idomu pasidare ? Gal koki linka jei ne baisiai brangus ?
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Operatore rašė: 2020-11-11, 11:15
lukasaka rašė: 2020-11-10, 18:37
Operatore rašė: 2020-11-08, 08:12

Labas, pasiskaityk sitame forume apie trichomu spalvas. Antroj foto, mano akimis, tai permatomos, o rezultato tu, manau, tikiesi tokio, koks buna is labiau matiniu ar gintariniu.
Žodžiu šiandien pažiūrėjau, vienas augalas 90proc jau rudi piršteliai, kitas 60proc, kitas 50 proc o kitas 30 proc. Ka pasiūlytum daryti? Laukti kol visi bus apie 70? Nes neturėsiu kur dėti jeigu dabar nuimsiu kelis augalus..
Sveiks. Tai imk ta, kur 90%. Kiti tegul pabresta. Siaip, labai nesureiksmink tu piesteliu, jos ten skirtingoms rusims bisk skirtingai rudeja. Tavo augalai jau beveik prinoke, nelabai issipute, bet
prinoke. Gali kirpti tuos ziedus, kurie atrodo labiausiai tinkami, kitus dar palaikyti.
Mane draugas prigasdino, kad jeigu per ilgai lauksi thc mažėja ir žiedai tampa tusciaviduriai tai bijau kažkaip 😅 O jeigu neturiu kur laikyti nuimto augalo? Aišku galiu aš jį palikti kambary tiesiog, bet nebus idealios sąlygos džiovinimui. Apie +16 ir 50% drėgmė.
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

nenaudelis rašė: 2020-11-11, 12:08 lukasaka : o kas per mikroskopas idomu pasidare ? Gal koki linka jei ne baisiai brangus ?
Aliexpress € 7,31 18%OFF | 1600X USB Digital Microscope Camera Endoscope 8LED Magnifier with Metal Stand.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Operatore »

lukasaka rašė: 2020-11-11, 12:28
Operatore rašė: 2020-11-11, 11:15
lukasaka rašė: 2020-11-10, 18:37
Žodžiu šiandien pažiūrėjau, vienas augalas 90proc jau rudi piršteliai, kitas 60proc, kitas 50 proc o kitas 30 proc. Ka pasiūlytum daryti? Laukti kol visi bus apie 70? Nes neturėsiu kur dėti jeigu dabar nuimsiu kelis augalus..
Sveiks. Tai imk ta, kur 90%. Kiti tegul pabresta. Siaip, labai nesureiksmink tu piesteliu, jos ten skirtingoms rusims bisk skirtingai rudeja. Tavo augalai jau beveik prinoke, nelabai issipute, bet
prinoke. Gali kirpti tuos ziedus, kurie atrodo labiausiai tinkami, kitus dar palaikyti.
Mane draugas prigasdino, kad jeigu per ilgai lauksi thc mažėja ir žiedai tampa tusciaviduriai tai bijau kažkaip 😅 O jeigu neturiu kur laikyti nuimto augalo? Aišku galiu aš jį palikti kambary tiesiog, bet nebus idealios sąlygos džiovinimui. Apie +16 ir 50% drėgmė.
Tai naudok mikroskopa ir imk augala tada, kada trichomos bus nepermatomos ir jau bus kazkiek gintariniu, manau, bus pats tas.
Dziovinimui salygos nera geros, nes produktas bus tamsesnes spalvos ir gali buti aitresnis nuo ilgo dziuvimo. Aisku, isdzius ir viskas bus ok, bet
temperatura galetu buti didesne. Nu, ir ventiliatoriu butinai, kad vedintusi.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Jau ruošiuosi vasaros auginimams. Kaip manote geriau šiltnamyje auginti augalus ar tiesiog grynam ore? Klimatas galima sakyti lietuviškas.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Balsas »

Jei yra galimybė užtikrinti gerą oro cirkuliaciją , žinoma šiltnamyje. Nors vasaris dabar tokios, kad pirminiam sudaiginimui gali tą šiltnamį naudoti, o paskui į lauką. Su auto kelis derlius taip nuimsi
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Balsas rašė: 2020-11-14, 06:51 Jei yra galimybė užtikrinti gerą oro cirkuliaciją , žinoma šiltnamyje. Nors vasaris dabar tokios, kad pirminiam sudaiginimui gali tą šiltnamį naudoti, o paskui į lauką. Su auto kelis derlius taip nuimsi
Matai, aš neturiu šiltnamio, todėl pirkčiau vien dėl augalų, todėl ir svarstau ar man atsipirks jis, ar lauke auginti tiesiog
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Balsas »

lukasaka rašė: 2020-11-14, 08:08
Balsas rašė: 2020-11-14, 06:51 Jei yra galimybė užtikrinti gerą oro cirkuliaciją , žinoma šiltnamyje. Nors vasaris dabar tokios, kad pirminiam sudaiginimui gali tą šiltnamį naudoti, o paskui į lauką. Su auto kelis derlius taip nuimsi
Matai, aš neturiu šiltnamio, todėl pirkčiau vien dėl augalų, todėl ir svarstau ar man atsipirks jis, ar lauke auginti tiesiog
Dėl atsiperkamumo nekomentuosiu.
Bet jei dėl hobio tai ilgiau džiugins ir tiek. Jei rudenį neišspresi oro cirkuliacijos tai gali pelyti.
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė gardening »

Nuotrauka
Ir i sita prietaisa ijungus humidifier ir dehumidifier jis pats sureguliuoja reikiama humidity auginimo tente?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

Reiktu daugiau info apie sita daikta. Bet is praktikos tas pats rezultatas gaunasi ir be ypatingu hi-tech :) Na nebent pas tave labai nestabili aplinka.
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

Jo turiu toki, gali pajungti humidiferi ir dehumidiferi nustatai kokiam dregmes diapozone isijungia ir issijungia
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Sveiki ir vėl, net nežinau ką daryt pas mane 8 litrų pasirodo vazonai, augalai virš metro ilgio, žydėjimo pirmos dienos. Ar taip ir laikyt jau, ar užsakinėti dabar žemes papildomai, vazonus kitus, uztruks kelias dienas kol atsius ir kainuos kokie 200eur. Augalas vienas geltonuot pradėjo. Bet poto irgi per sodinant biski rizika, nes jie silpni yra, gali lūžti. Dauguma parisineti ant tinklo, kad nelinktų. Reiktų išimti kažkaip atsargiai.. Nežinau net ką daryti, reiktų kokio patarimo. Auginu coco+hydrocorn smart potuose
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas