Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Iphonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020-12-31, 01:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Iphonas »

As manau man 25-30 fotoperiodiniu sutilpt gali, o kodel daug cia led jos daug labai neiima
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

3150w cia bendroj sumoj
Tai apie 200eur vien uz elektra is lempu o dar visa kita dasides
Iphonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020-12-31, 01:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Iphonas »

Tai dar kondicionierius, dehumifier, humidifier fan filter visi dar 200max tai 400eur i men nera cia labai jau daug, ne eur cia pas mane skaiciuojasi dar man lyg bsk elektra pigiau gaunasi, idomu taip kiek galima ispaust cia is tiek lempu ir su tokia palapine ar nebus per daug lempu ant tiek ploto, ir gal galit patart koki filtra nusipirkt gera kad kvapo nebutu
Neptūnas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:00
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Neptūnas »

Iphonas rašė: 2021-01-02, 17:37 Tai dar kondicionierius, dehumifier, humidifier fan filter visi dar 200max tai 400eur i men nera cia labai jau daug, ne eur cia pas mane skaiciuojasi dar man lyg bsk elektra pigiau gaunasi, idomu taip kiek galima ispaust cia is tiek lempu ir su tokia palapine ar nebus per daug lempu ant tiek ploto, ir gal galit patart koki filtra nusipirkt gera kad kvapo nebutu
Koks sakei tentas pas tave? ;D tokiu matmenu tentu niekas negamina... O ir barygom, nusprendusiems pralobti, stengiames nepadeti :)
Iphonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020-12-31, 01:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Iphonas »

Is tiek cia nepalobsi vistiek 😄 o tento dydis 400cm 200cm 220cm daugiau intere panarsyk ir rasi visokiu dydziu
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 474
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė barzas »

Iphonas rašė: 2021-01-02, 17:37 Tai dar kondicionierius, dehumifier, humidifier fan filter visi dar 200max tai 400eur i men nera cia labai jau daug, ne eur cia pas mane skaiciuojasi dar man lyg bsk elektra pigiau gaunasi, idomu taip kiek galima ispaust cia is tiek lempu ir su tokia palapine ar nebus per daug lempu ant tiek ploto, ir gal galit patart koki filtra nusipirkt gera kad kvapo nebutu
pirmoje eileje zek ar pas tau ivadas elektros atlaikis. koks jisai yra. jai standarninis senos statibos butai tai 3kw ivadas jisai neatlaikys niekaip tau tiek. plius laidai net ir patalpoje gali neatlaikyti . jai aliumas jie issilydis tokia apkrova davus...jai tryvazys tai nuo 5kw prasydeda tik ivadas ir tai viena faze 3 kw pastovaus ryjimo neatlaikis. iskaidyti teks.....
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Sveiki, pas mane auga mataro blue. Max eina išspausti coco 50g nuo augalo. Trasos gold label su boosteriais. Aukštis apie 150cm. Kaip išspausti dar daugiau? Esu girdėjęs kad ir 100 nuima nuo vieno augalo
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

daugiau sviesos :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė DanDan »

Lukaska as pirmu auginimu tarp coco 130 nuimiau, vazonas 6-7l buvo, o aukstis 60-70cm
Canna trasos
Sp150 mars hydro ledas
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Pas mane 600w hps ant 4 augalų, tuo pačiu 4 klonai auga ant mh 400w
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

o lempa viena kaip speju, tai kaip ir sviesos intencyvumo praranda, tobuliausia kai auga sviesos centre
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lukasaka »

Sveiki, prieš 66 dienas pradėjo žydėti mataro blue rūšis. Šiandien žiūriu kad ne iki galo dar suzydejus, trūksta dar biški.. Lapai jau kai kurie nudziuve, kiti pageltonave. Patys žiedai 50/50 rudų piestelių, atrodo dideli, bet viršūnės tokios nusmailejusios, atrodo turėtų būti biski pats viršus apvalesnis. Kažkas blogai? Laukti ilgiau?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

it depends.... nuo 1000 priezasciu. nematant foto negalima tiksliai ir pasakyti, gal potash truksta, jo trik zydejime nemazai, gal sviesos truksta, gal azoto nors ir jo nedaug reikia, gal sviesos :) gal tiesiog koncentratas per mazas :) ar siaip mirsta :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Neptūnas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:00
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Neptūnas »

Europieciai, kur dabar perkat anglies filtrus? As visada Rhino gaudavau is UK, bet po BRexit'o, sienos su UK galima sakyt uzsidare siuo klausimu, nes dabar jau butina deklaruoti kiekviena siunta, o su tuo isauga rizika sulaukti netiketu sveciu... Mentai ne durni, zino, kam tie filtrai naudojami. O kur dar ketvirtadaliu isaugusi prekes kaina del muito ir PVM.
Vokietijoj kainos dvigubos, bet nors muitinti nieko nereikia... Nejau vienintele iseitis siuo metu pirkti is DE?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

Tai jieskok orderint pacios anglies :) man ir tuoi kils klausimas.

Gali paziuret vokeciuos ram filtru, geri, jau viena virs metu naudoju jokio kvapuko
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė eigulis »

hipis rašė: 2021-02-16, 19:59 Europieciai, kur dabar perkat anglies filtrus? As visada Rhino gaudavau is UK, bet po BRexit'o, sienos su UK galima sakyt uzsidare siuo klausimu, nes dabar jau butina deklaruoti kiekviena siunta, o su tuo isauga rizika sulaukti netiketu sveciu... Mentai ne durni, zino, kam tie filtrai naudojami. O kur dar ketvirtadaliu isaugusi prekes kaina del muito ir PVM.
Vokietijoj kainos dvigubos, bet nors muitinti nieko nereikia... Nejau vienintele iseitis siuo metu pirkti is DE?
Bandyk užsisakyti iš Lenkijos https://www.growtent.eu/eng_m_Equipment ... -1363.html
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

Anglies Senukuose yra prie santechniniu drusku filtram. Pati filtra pirkau growing.lt, gal ir ne super, bet veikia.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

Kaip kovoti su kazkokiais dumbliais trasu rezervuare ? Pries pildamas ir isploviau ir isdezinfekavau su kazkokiu CORONASTOP :) Bet is slangutes, kur jungiasi prie voztuvo pastoviai renkasi tokie zalio snarglio isvaizdos dumbliai. Bet ne ilgi siulai. Meginau kalio permarganato biski, nepadejo. Gal vandenilio peroksidas padetu ? I rezervuara imerktas burbuliatorius.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė nenaudelis »

Ka kolektyvas patartu su tokia problema - is 5 seklu 3 isleido kokiu 1-1.5mm uodegyte ir viskas. Gal ka netaip darau ? Bet tomis paciomis salygomis kitos dygsta gerai. O gal yra kokiu vaistu tokiom seklom, jei cia jos ne kokios ? Gaila likusias sugadint :(
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Ciakis »

nenaudelis rašė: 2021-02-19, 10:57 Kaip kovoti su kazkokiais dumbliais trasu rezervuare ?
daznas vandens keitimas ir temperaturos palaikymas ~18-20C
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas