Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lozorius »

razylich rašė:Kolkas kazkaip neblogai sekasi su lipalu :D jau 3 gabalus suklijavau ir atrodo laiko neblogai, tai gal ir nereikes nieko daugiau daryt.
pasidaryk karkasa.ir apkalk is isores .baigsis visi tavo vargai.ir sutaupysi daug laiko.pasmane padaryta taip pat
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

sveiki, esu labai didelis tynginys ir tyngiu skaityti visą temą .. .|

gal galite priminti kiek litrų žemių reiktu sativai ir ruderaliui(duobei pripildyti) ir koks žemių/vermikulito/agroperlito santykis??

ačiū asmeniui kuris atsakys į mano klausimą. +1 respect :V:
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Rankdarbis »

klausimas - Auto-outdoor. Jeigu tik outdoor tai reikia paauginti namuose bent jau daigus ir tada nesti i lauka o auto galima iskarto nesti i lauka?
ganjaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2012-10-14, 11:36
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ganjaman »

Rankdarbis rašė:klausimas - Auto-outdoor. Jeigu tik outdoor tai reikia paauginti namuose bent jau daigus ir tada nesti i lauka o auto galima iskarto nesti i lauka?
auto reiškia tik tai, kad augalas pradės žydėti nepriklausomai nuo foto periodo
ellolt rašė:sveiki, esu labai didelis tynginys ir tyngiu skaityti visą temą .. .|

gal galite priminti kiek litrų žemių reiktu sativai ir ruderaliui(duobei pripildyti) ir koks žemių/vermikulito/agroperlito santykis??

ačiū asmeniui kuris atsakys į mano klausimą. +1 respect :V:
ne tinginiams tuo užsiimti ;)
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

atsakyti nesugebi? juk tam ir skirta tema - "Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)" :!:
ne tinginys atsirado :V:

atsimenu kiek, bet noriu pasitikslinti.. indicoms 10l, ruderaliui 20l, o sativai irgi 20l... lygtais... kalba eina apie OD
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

ellolt rašė:atsakyti nesugebi? juk tam ir skirta tema - "Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)" :!:
ne tinginys atsirado :V:

atsimenu kiek, bet noriu pasitikslinti.. indicoms 10l, ruderaliui 20l, o sativai irgi 20l... lygtais... kalba eina apie OD
as tai pamenu kad 35litrus zemiu pyliau i duobe sativos dominantui, ir 2 litrai perlito. mano nuomone kuo daugiau visu pribumbasu pridesi tuo geriau :] nemanau kad yra taisykle kazkokia kiek ko deti i zemes :)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė mr.green »

bigbud rašė:
ellolt rašė:atsakyti nesugebi? juk tam ir skirta tema - "Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)" :!:
ne tinginys atsirado :V:

atsimenu kiek, bet noriu pasitikslinti.. indicoms 10l, ruderaliui 20l, o sativai irgi 20l... lygtais... kalba eina apie OD
as tai pamenu kad 35litrus zemiu pyliau i duobe sativos dominantui, ir 2 litrai perlito. mano nuomone kuo daugiau visu pribumbasu pridesi tuo geriau :] nemanau kad yra taisykle kazkokia kiek ko deti i zemes :)
Taisykliu nera bet savybes tokiu zemiu skirsis tad vidutiniskos normos egzistuoja.
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

tai va... kiek atsimenu agroperlito ir vermikulito santykis 1:4 (žemių).. taigi, kiek žemių reiktų 2m sativai dominantui??
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Broniusx »

ellolt rašė:tai va... kiek atsimenu agroperlito ir vermikulito santykis 1:4 (žemių).. taigi, kiek žemių reiktų 2m sativai dominantui??
Visom duodu ~30+l. 30 nera daug mano nuomone. Siemet gal soilbed'a dydeli isbandyt reiks, jei galimybes leis
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Anonymous »

yra veislių pas gonzo ar mr. green. kurios pilnai sužydėtų per 2 mėn.? nuo išdygimo... indoor
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė bigbud »

sveiki, mr-green'ai noreciau paklausti jusu nuomones apie jusu hibrida purple p. X w.w. kaip manote sis hibridas anksciau zydejimas prasideda ar truputi veliau, koki rugsejo pabaigoje? :) ir dar kiek laiko zydi e. sativa X llr#2? 8??? ir dar noreciau pasitikslinti ar semi auto vegetuoja 6sav? :)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė mr.green »

bigbud rašė:sveiki, mr-green'ai noreciau paklausti jusu nuomones apie jusu hibrida purple p. X w.w. kaip manote sis hibridas anksciau zydejimas prasideda ar truputi veliau, koki rugsejo pabaigoje? :) ir dar kiek laiko zydi e. sativa X llr#2? 8??? ir dar noreciau pasitikslinti ar semi auto vegetuoja 6sav? :)
Semi auto gali tureti skirtinga veg. laikotarpi, P.P X W.W. Ne bus pats ankstiveusias bet e.sativa x llr-2 bus gan ankstiva nes e.sativa ir taip priskirema prie semi auto o cia dar su auto paspartintas zidejimas garantuotai. Manau kad tas e.sativa x llr-2 gan vikes hibridas nera taip daug fenatipu ir skonio ir poveikio bei stuiprumo atzvelgiu nenuvils sativa dominantu megeju.
lozorius
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2012-10-10, 14:27
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lozorius »

lozorius rašė:
ganjaman rašė:sunku suprast ko tu nori. aiskiau paklausk..
ok bandysiu paaiskinti kitaip.krumui isviso 8sav.syskos pasirode priest 2sav.o vakar pamaciau ant pagrindinio stiebo mazus ziedukuus.tokie pat kaip pas vyriskos lyties kruma.taigi noriu paklausti man ji issimti kad neuskrestu kitus mano krumu .pasmane yra Dar 5 kitos rusies krumai jie.visi skiringi
vienu zodziu nuskyniau as tuos ziedukus kur buvo.Jau 3dienos nesimato ne vieno.kaip suprasti gal taip turi buti?kasnors parasykit nezinau ka daryti Su juo
razylich
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-09-28, 22:35
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė razylich »

Kai pirkau seklas gavau freebies prie ju, ant vienu parasyta "Skudley Jamaican (reg.) f2", ka tas f2 reiskia?

Ir dar toks durnas klausimas, jeigu jau sekla sakni isleidzia ir ja paliktum kurnors nepasodinta be vandens ir panasiai, kiek laiko isgyventu? Nes dabar 3 seklas slapiose servetelese laikau, bet reikia tik 2, galvojau gal viena is ju bloga bus ar dar kas, tai jeigu dabar ant visu saknis islys tai idomu ar viena kazkaip dar veliau panaudot bus imanoma.
Happy
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2013-02-03, 20:37
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė Happy »

razylich rašė:Kai pirkau seklas gavau freebies prie ju, ant vienu parasyta "Skudley Jamaican (reg.) f2", ka tas f2 reiskia?

Ir dar toks durnas klausimas, jeigu jau sekla sakni isleidzia ir ja paliktum kurnors nepasodinta be vandens ir panasiai, kiek laiko isgyventu? Nes dabar 3 seklas slapiose servetelese laikau, bet reikia tik 2, galvojau gal viena is ju bloga bus ar dar kas, tai jeigu dabar ant visu saknis islys tai idomu ar viena kazkaip dar veliau panaudot bus imanoma.
man ir butu idomu suzinoti :) :|?
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lasten »

f2 reiškia kad buvo poruoti broliai su sesėmis 2 kartus.

abejoju ar kanors israst dar galima, sekla jau butu pasiruosusi gyvenimui nebe seklos lygmenyje
ratuning
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-02-11, 14:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ratuning »

Sveiki senbuviai, noreciau paklausti jusu keletos klausimu.
Kokia gali buti zemiausia temperatura augaleliui? Nes laikau gan saltoi patalpoi boksa, ir kai lempos issijungia ji nukrenta ~15. (kritiniu atveju). kaip ja galeciau pakelti neisnaudodamas daug elektros? turiu 1kw - 2kw sildytuva, jis naudoja labai daug energijos... gal galeciau palikti kokia viena lempute veikiancia? naudoju vegetacijai 2x CFL 35w 3500lm 2500k 1x CFL 80w 5000lm 6500k, zydejimui 3x CFL 35w 3500lm 2500k 1x CFL 80w 5000lm 6500k
Ar galeciau prijungti akvariumini "oro puteja", kad jis pustu i mano saknis ora. silpnai per slangute. ar butu naudos is to ar tai butu nieko verta?
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė lasten »

mr.green rašė:
bigbud rašė:sveiki, mr-green'ai noreciau paklausti jusu nuomones apie jusu hibrida purple p. X w.w. kaip manote sis hibridas anksciau zydejimas prasideda ar truputi veliau, koki rugsejo pabaigoje? :) ir dar kiek laiko zydi e. sativa X llr#2? 8??? ir dar noreciau pasitikslinti ar semi auto vegetuoja 6sav? :)
Semi auto gali tureti skirtinga veg. laikotarpi, P.P X W.W. Ne bus pats ankstiveusias bet e.sativa x llr-2 bus gan ankstiva nes e.sativa ir taip priskirema prie semi auto o čia dar su auto paspartintas zidejimas garantuotai. Manau kad tas e.sativa x llr-2 gan vikes hibridas nera taip daug fenatipu ir skonio ir poveikio bei stuiprumo atzvelgiu nenuvils sativa dominantu megeju.
gal gali issamiau siektiek, pvz kiek semi auto mix laiko vegetuotu kol piesteles parodytu?
ratuning
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-02-11, 14:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ratuning »

tai ar galit man duoti patarimu? Atsakyti i mano klausimus?
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė RolLing »

ratuning rašė:tai ar galit man duoti patarimu? Atsakyti i mano klausimus?

Slangutemis ir veju, is dziuvysi ir pasibaigs, del temperaturos tai tik lempu pagalba, temperatura pakelsi (aisku yra sildomi padai ir t.t)
Blogai 15 temperatura.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas