Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
gegute
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-04-10, 22:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gegute »

iLove rašė:Pas mane?
Taip. pas mane tai jinai gan prasta, kartais orlaide ten tokia pradarau , kad deguonies gautu, tai dabar konstruoju kad bent padavimas kazkoks oro butu padorus ir cirkuliacija viduj :D gal ir per velai susiemiau , bet bus pamoka ateiciai, nes cia tik mano antras auginimas :x: :]

beje kiek perziuriu tuos growing diaries, tai galbut nera cia tokia didele problema, nes perziurint vien tik sita http://www.youtube.com/watch?v=huNZcaogU7o filmuka ir lyginant su savuoju, tai nera taip prastai, nes zydejimas gali uztrukti ir iki 9 savaiciu, zinant kad tiek mano , tiek Tavo augalai auga tik menesi, t.y. 4 savaites. Manau progresas turetu pasimatyti dar bent triju savaiciu eigoj, nes galbut mes per daug norim is savo augalu :D :x:
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iLovePlants »

Man tai tavo augalai kaip menesi zydejime, yra gan ispudingi,o vat mano pasiziuret gali tai snipstas, aisku labai senos foto imestos ten pas mane savaites senumo, zadejau pirmadieni imest, bet imesiu koki treciadieni, tai uzsuk, plius pas mane tik 2 savaiteje piesteles pasirode ilgai pereidinejo, tai galima sakyt mano augalas 2 sav zydi :d
Cannabis is medicine
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Rastafari »

Neblogai čia lygini micro grow su full setup'o auginimu tik be vėdinimo normalaus =(
gegute
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-04-10, 22:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gegute »

Rastafari rašė:Neblogai čia lygini micro grow su full setup'o auginimu tik be vėdinimo normalaus =(
Mes abu su iLove ieskom atsakymo i panasia problema, kadangi auginam ta pacia rusi. As asmeniskai lyginu savo augalus su daug kuo. Nes pastebejau, jog yra tokiu augintoju siame forume, kuriems micro grow sekasi isauginti labai puikiai, nei kad man turint beveik pilna inventoriu, bet kad ir tai nelabai man sekasi :] turbut daug ka praleidziu arba pilnai neisnaudoju visko 8/
Tarp kitko, kiek i 1.4 m vidutiniskai galima sukisti augalu? Nes pas mane dabar auga 5, 2 ismeciau jau pries menesi, ir man atrodo kad jiems vietos yra labai mazai. Gal tik man atrodo, nes white widow yra su placiais lapais? Ar nesvarbu, kad lapai jau tarpusavyje susiglaude, apsilankste? 8??? :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė PsY »

neskubėk atrodo normaliai tie augaliukai. luktelk dar išstyps ir naktim dar vėsoka būna manau
PsYchotherapist
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

sutinku su psy. vis dar pavasaris skaitosi. kitame mėnesyje pamatysi kaip išgražės eglutė :D
Big Dwarf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-23, 14:55
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Big Dwarf »

Naktį apdengiu Argo plevele
Humanitus
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-05-11, 14:09
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Humanitus »

Sveiki,
taigi pieš keletą savaičių pradėjau auginti keletą bigbang autoflower augalėlių. Maždaug po 10 dienų šiek tiek pradėjo blankti spalva, tad beskaitynėdamas padariau išvadą, kad trūksta azoto, tad paliejau vandeniu su minimaliu kiekiu azoto ir kitą dieną matau, kad augalėlių lapų galiukai nudžiūvo ir jie bendrai kiek apglebo. Kaip manot, ar tai trašų nudeginimo efektas ar kokia kita bėda? Štai nuotraukos

http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscf3125z.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/835/dscf3129o.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/689/dscf3128q.jpg/
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Dripsnis »

Nesu ekspertas, bet manau esi teisus, kad nudeginai su trasom. Kokias trasas naudojai? Ir kita karta kai naudosi siulau sumazinti doze net iki 4kartu kol paneles dar tokios nedidukes.
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė KaTiS »

jie permaži laistyti su trąšom :) šiaip gal šiek tiek ir šviesos jiems pritrūkti galėjo, žė turėjau ant palangės irgi vienas buvo pablankęs, bet paskui susitvarkė viskas http://img24.imageshack.us/img24/3503/d15z.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/9690/d22a.jpg
nekreipiau dėmesio į tuos pirmus lapus ir vėliau nuėmiau kai paaugo
http://img195.imageshack.us/img195/8900/dsc0697zy.jpg
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

nmuo trąšų taip :) aš tai, kad nenudeginti trąšomis pirmasias dozes dedu iki 10 kartų mažesnes ;)
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iLovePlants »

ellolt rašė:nmuo trąšų taip :) aš tai, kad nenudeginti trąšomis pirmasias dozes dedu iki 10 kartų mažesnes ;)
Kokias naudoji?
Cannabis is medicine
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

vegetacijos 9-3-3(agronom) ir žydėjimui 3-6-6(mačiau maximoje, norfoje yra, rudas buteliukas, baltas kamštelis). abidvi maišau(vegetuojantiems augalams - daugiau vegetacijos trąšų, nežydinčioms - daugiau žydėjimo. dar santykis priklauso nuo žydėjimo laiko(jei neseniai pradėjo žydėti daugiau vegetacijos dedu). iš pradžių trąšų dėjau 1/10 vienam litrui, o dabar 9/1 vienam litrui trąšų normos... :)
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė iLovePlants »

ellolt rašė:vegetacijos 9-3-3(agronom) ir žydėjimui 3-6-6(mačiau maximoje, norfoje yra, rudas buteliukas, baltas kamštelis). abidvi maišau(vegetuojantiems augalams - daugiau vegetacijos trąšų, nežydinčioms - daugiau žydėjimo. dar santykis priklauso nuo žydėjimo laiko(jei neseniai pradėjo žydėti daugiau vegetacijos dedu). iš pradžių trąšų dėjau 1/10 vienam litrui, o dabar 9/1 vienam litrui trąšų normos... :)
Vaikiškos trąšos...
Cannabis is medicine
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

atsirado profesionalas :D jei naudoji arkliškas trąšas, tai naudokis jomis ir nekišk savo nuomonės :) man jų užtenka, kiekvieną dieną jomis tręšiu, matosi kartais pertręšimo požymiu, bet greit nemažinant dozių atsigauna... skaičiau sodininkų knygoje, kad trąšos virš 10 koncentracijos - visiškai neorganinės
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė KaTiS »

ir šiaip normalios žydėjimo trąšos paprastai turi nedidel NPK, jau sakiau, kad ne nuo NPK žydėjime viskas priklauso :) pvz visų didžiai gerbiamas Bio Bizz Bloom turi tik 2-6-3.5
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Moderatorius »

iLove,jei nenusimanai,tai geriau patylėk,tikrai,labai jau daug kur pasireiški ;]
iš bendro išprusimo,bei šiokio tokio googlinimosi, legalus.net skaitymo.. galiu pasakyt tiek,kad pvz
NPK 12:8:8 nuo NPK 4:2:2 skiriasi tuo,kad pastarųjų tau tiesiog daugiau mililitrų reiks pilt į vandenį,ir su jomis galima pasiekt lygiai tokį pat rezultatą(stiprumą),tad neskleisk erezijų kažkokių,kad ale "vaikiškos trąšos"
jei jau naudoji tas savo schultz,tai ir naudok,bet nepradėk skiest,kad jos geresnės už mažesnį santykį turinčias NPK trąšas.
NPK duomenys yra tam,kad matytum,kokių pagr. elementų ir kiek ten jų yra. Nusipirksi visiškai random trąšas,2litrus už 7lt,ten NPK PAVYZDŽIUI bus 15:12:14. ir nusipirksi trąšas,kurių NPK bus 5:3:3.. sumokėsi šitom už 200ml. 8lt. ir kurios bus geresnės,tavo manymu? LABAI daug kas priklauso nuo gamintojo,kainos ir panašiai. tas NPK,kaip KaTiS ir ellolt minėjo,(ar bent turėjo minty tą), NPK nusako tai,ar trąšos žydėjimui,vegetacijai ar dar kam.. :) daugiau skaityk,daugiau augink,mažiau neapgalvotų postų,ir po metų ar kelių jau žinosi laaabai daug :)
etaganja
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-05-12, 10:58
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė etaganja »

Snd persodinau ,ba saknys jau lindo pro dugna vazono. bet beda su lapais , kdl jie labai ploni bei taip atrodo.. 8??? http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc0033nd.jpg/
Paskutinį kartą redagavo etaganja 2013-05-14, 14:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

baikim ant iLove čiuožti, juk mokosi dar. kaip ir mes :) norint pridurti prie kolegų postų, kuo mažesnis NPK, tuo lengviau atitaikyti trąšų kiekį(kad nebūtų per daug), bet...kai augalas jau paaugęs patarčiau naudoti trąšas, kurios turi 10 ir daugiau, nes tada mažiau reikės sunaudoti trąšų
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas