Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė traumuotas »

Ar dar yra sansu atsigaut, ka manot?
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė G. »

Yra, žinoma :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė locmanas »

Ce ph problema ar dar kas nors? [ nuotrauka ]
Anonymous

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Anonymous »

Anonymous rašė:
G. rašė:
Anonymous rašė:Sveiki, zodziu noriu pasikonsultuoti nors nesitikejau, kad man to prireiks.

OD auga auto kalashnikova is ghsc. daiginta balandzio 5, lauke nuo balandzio 30, o lyti parode geguzes 12.
lyti parodyti parode, bet po parodymo vis dar maivosi, vegetuoja ir net nesiruosia zydeti- ugis jau 125cm kaskur, auga dideliais tempais ir is isvaizdos visai neprimena automato, nes jau rimtas medis ten. seriamias biobizz grow ir bloom, sertas kiekviena savaite, auga grynai lauke. paskutini menesi buvo duodama 4ml bloom ir 1ml grow vienam litrui vandens, piesteliu yra beveik ant visu saku, jos lenda is visur bet calyx'os net sunkiai iziurimos.. taigi taip gaunas, kad zydejime ji jau yra 5 savaites bet ji net neprimena i blooma rimtai perejusios mergos. net nezinau ko griebtis, nes auginimas man nepirmas, patirties jau kelis metus turiu, bet sitokio atvejo as net nemates.. vienintelis man i galva saunantis paaiskinimas- genai, bet sita veisle ne pirmus metus veisiama.. gal kam ideju sauna? :|?
Skaityti temos pavadinimą moki? Kur foto.

Prasom, nuotrauka.
[ Paveikslėlis ]

zodziu, reikejo tik kantrybes, praejo va pora savaiciu, dabar jau i zydejima pasijunge tolka tak, jai tik laiko reikejo kad normaliai pradetu formuoti boskeles, dabar ten viena didele main cola, ir apie 10 soniniu saku kurios irgi rimtos yra. Dabar vel atsiminiau, kodel eilini karta rinkausi Kalashnikova, jau ir kvapas nepakartojamas ir lipnumas pasirode, piesteliu simtais ant kiekvieno ziedo, man atrodo cia bus mano plant of the 15 :D [:)] zolines bus nepakartojamos :D
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lasten »

v1r00z rašė:prasau padekit, nesuprantu kas darosi mano plantui, atsigyniau nuo fruit flyers, mazu musyciu, bet pradejo lapai vysti nuo apacios, zydet augalui liko apie tris savaites, o jis nyksta, akyse, tresiu organika tik bei minimaliomis normomis, beje pastebejau pro vazono skyles jog saknys jau ant pacio dugno, vazonas apie 20l, tai gali itakoti tas demeles bei lapu dziovima?
[ Paveikslėlis ]
v1r00z, man tai cia atrodo kaip ,,burn spots'' nuo vandens laseliu. karstom dienom augalai per lapus garina vandeni,taippat ryte laseliai ne tik nuo rasos susidaro, po lietaus, zodziu, vandens lasiukai sudaro kaip padidinamaji stikla saulei ir lapas iskepa toj vietoj. kartais ne gauna tavo augalas rytines saules?arba gal lapus su vandeniu purski?

nes man asmeniskai, cia i joki trukuma nepanasu..


ir beto, jam zydet ne tris savaites liko toli grazu :D daznai taip su automatais buna, jie megsta kaikurie pagal savo schemas baigt zydet, apie skynima forume yra net atskira tema, nes augalas subrendes skynimui buna kai jo trichomos buna gintarines, o siuo metu pas tave net tu trichomu nera :)
eastsinger
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-06-26, 11:33
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė eastsinger »

Sveiki. ph? magnis?
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Eligator
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-02-15, 17:30
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Eligator »

jei tik toje vietoje tai gal trasom apipylei netycia...

lapai pas mane sulinke i virsu vienam augalui, visi kiti sveiki, kas gali but, negi sviesos trukumas ?
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

sveiki augalai, tik gal kiek azoto truksta:
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ] [ nuotrauka ]

ai beto pamirsau paminet, kad viena diena elektra isijunge 2 valandom veliau ir visi sveiki augalai yra auto, o sitas sergantis fem
balandziodvidesimta
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015-05-09, 23:35
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė balandziodvidesimta »

ar tokie vorai kuom nors kenkia augalui? ar vorai isvis nekenkia, o kaip tik surenka parazitus? :)

[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Supreme »

[quote="LeMrMagu"]jei tik toje vietoje tai gal trasom apipylei netycia...

lapai pas mane sulinke i virsu vienam augalui, visi kiti sveiki, kas gali but, negi sviesos trukumas ?

Tikrai ne šviesos trūkumas, pasitikrink pH panašu, jog su tai problemėlė bus
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Snoop pig
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2014-10-11, 21:08
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Snoop pig »

Sveiki, turiu beda po transportavimo pradejo vyst lapai ( transportodamas nulauziau 1 sakele, bet vysta kitos.)
Cia pats virsues kanapes kas cia per juoda skyle ?(augalo netopinau nieko nedariau laisciau tik vandeniu)
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Padekit isprest problema, kad nenuvystu visas krumelis is ko ir taip mazai tiketina, kad kazkas gausis...
balandziodvidesimta
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015-05-09, 23:35
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė balandziodvidesimta »

senai buvo darytas topingas, o po to lenkiau i skirtingas puses siuos du kotus (jie iseina is pagrindinio kamieno). gal kiek per stipriai, o gal jau patys norejo atsiskirti, bet po paskutinio lankstymo atluzo ir nesugalvoju ka toliau daryti. stipriai lankstyti dabar ju negaliu nes vis labiau skiriasi, ar palikti kaip yra, ar apvynioti kazkuo kad padet sugyti, ka patarsit?

[ nuotrauka ]
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gemini »

kad cia jau uzdelses gerokai esi. paziurek mano dienorasty yra rasyta apue tai
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

Sveiki! Labai skubiai reikia pagalbos. Trumpai kas ivyko.
Persodinau savaites augelelius i didelius 14l vazonus.
Misinys biobizz light + 5l durpiu, ismaisiau viska ir supyliau. Persodinau gerai, nieko nepadariau. Ant virsaus uzdejau drenazo akmenuku is degto molio, nuplautu... pastaciau po 600w dual hps, atstumas nuo augalu iki sviesos normalus, apie 40-50 cm, temperatura 25-27 laipsniai. Palaisciau 1.5ml/l biobizz grow
Antra diena pradejo vieno augalo galiukas geltonuot, kaip nute burn, bet tai progresavo iki lapo vidurio... gavojau niekis. Trecia diena toki pat pazymiai pasirode ir ant 2-3 augalo. Siandien ryte pastebejau ir ant ketvirto. Kolkas 1 is 5 tokiu pozymiu neturi, bet iziuriu geltona galiuka ir pas ji.
Augalai kurie nebuvo persodinti, nieko panasaus neturi. Gal turite kokiu minciu kas tai gali buti ? Blogas ph? Nute burn? Kaip su tuo kovoti?
PH matuoklio neturiu, idedu dvi foto.
Viskas prasideda ir kolkas vyksta pirmuosiuose lapuose kurie isdygo.
http://i.imgur.com/ELBX2NU.jpg
http://i.imgur.com/0mTYZw4.jpg
Laukiu atsakymo!!!
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė THCholic »

Čia ne nute burn, o perlaistymas man atrodo.
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė traumuotas »

Sveiki, norejau pasiteirauti del tresimo bio bizz trasom. Siuo metu naudoju biogrow ( maisau y vandeny laistymui 3ml/l ). Prasidejo zydejimas taigi pradedu duot bio bloom 3ml/l. Kaip reiktu tresti pvz norint paruosti 1l vandens laistymui? Ar maisyti viska y ta paty, ar padvigubinti vandens kieky tam paciai trasu koncentracijai?

[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

Viska i ta pati.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

marimar rašė:Čia ne nute burn, o perlaistymas man atrodo.
Kiek suprantu per laika viskas turetu susitvarkyti. Turiu du augalus ant zapaso sveikus, tai jeigu sitiem kazkas atsitiks, persodinsiu... tai siulai palaukt?
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė THCholic »

O drenažas yra vazonuose pas tave? Vanduo turi per kur išbėgt? Jei taip - turbūt lieka laukti. Jei ne - skubiai imkis priemonių.
Perlaistymas - viena dažniausiai daromų klaidų. Nežudyk augaliukų, jie atsigaus, tiesiog gausi ilgiau juos paveginti. Pvz su automatais jau liūdniau.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

Tikriausiai kaltas drenažas, viska iškroviau ir supakavau kitam auginimui. Gaila kad taip nutiko.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Kad čia pirmieji lapai džiūsta.. bent jau man jie visą laik nudžiūsta greitai;)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas