Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

G. rašė:hermi tu hermi :D

Female - mergaite, male - berniukas, hermaphrodite - hermis
[ Paveikslėlis ]

[ Paveikslėlis ]

;)
Laaaabai graziai atspindincias ,tai, fotkes parinkai,tiesiog tobuli kadrai :) 8)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

Sveiki buvo 5 augaliukai 1 isdziuvo mire , ispradziu tikriausiai buvo tos voratinklines erkutes dabar ju atsikraciau kaip ir , bet augalams jau beveik menuo laiko , ir jie tai geltonuoja tai dziuna na vienu zodziu as pasimetes ir soke nezinau ka daryt :(
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
EugE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2011-05-13, 00:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė EugE »

Kas čia per substratas?
\o/
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Kur augini?:
Zemes?
Patalpa?
Apsvietimas?
Siluma?
Vanduo?ar daznai?
Trasos?
if u want to be a water be a water ma friend :V:
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

Istikruju cia ant durniaus pradejau auginti , buvau uzsisakes is lindos seklu 10 seklu visos blogos buvo nepradygo , tad nupirktame plane radau seklu ir jos visos 5 buvo geros pradygo , tad nusprendziau pamegint kazkatais video visokiu prisiziurejau truputeli pasiskaitinejau ;D

Kur augini?: Akvariumas
Zemes? Orchideju :D
Patalpa? Namas, Gyv kambaris
Apsvietimas? Lempa taupanti ta elektra ryja 60w sviecia ant 300w
Siluma? Daznai kinta nezinau kaip pastoviai islaikyt , buna 25 buna net ir 35 ir buna 16
Vanduo?ar daznai? Na stengiausi daznokai , bet kai uzsiveise tos erkutes vor tai teko lapus purksti ir nusipirkau purskikli , tad patinkla dabar labiau ne laistyt , o purkst taj ant lapo taj ant stiklo ir taip vandens buna papilu i vazonos ir ant grindu ,kad garuotu .
Trasos? Jokiu , nusipirkau tuos lapukus ph su jais as nelabai ta spalva iziuriu kokreciai kokia , bet kaip suprantu 7ph rodoss , o ir buvau nusipirkes ta toki kur su smaigaliais kist i zeme rodos ph ir galima dregme paziuret , bet tas kazkoks arba blogas buvo ar nezinau , ir beto vat tu vabalz gal noretum kokiu skype icq ar kuom apsikeist manau tu man daug padetum, gal netgi pasisneketume , nes su tais susirasynejimais labai sunku i pm cia rasyt neeina kaip suprantu , na net nezinau , aciu uz demesi .
EugE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2011-05-13, 00:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė EugE »

Nu nepanašu, kad orchidėjas auga, tai gal ir substratas būtų reikalingas atitinkamas?... Esminė tavo klaida - substratas. Jei tyngi per daug galvoti ir mix'uoti žemę/smėlį/perlitą etc., tai imk bent jau universalų substratą...

60w CFL'o - mažai. Minimum dvigubai tiek. Pasiderink spektrą.

O šiaip, būdamas forumo dalyvių daugiau nei 3 metus, nu paskaityk pradžiamokslį, a?...
\o/
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

EugE rašė:Nu nepanašu, kad orchidėjas auga, tai gal ir substratas būtų reikalingas atitinkamas?... Esminė tavo klaida - substratas. Jei tyngi per daug galvoti ir mix'uoti žemę/smėlį/perlitą etc., tai imk bent jau universalų substratą...

60w CFL'o - mažai. Minimum dvigubai tiek. Pasiderink spektrą.

O šiaip, būdamas forumo dalyvių daugiau nei 3 metus, nu paskaityk pradžiamokslį, a?...
Aleliuja! Antras kartas
Dedu pliusa tau :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

p2p rašė:Istikruju cia ant durniaus pradejau auginti , buvau uzsisakes is lindos seklu 10 seklu visos blogos buvo nepradygo , tad nupirktame plane radau seklu ir jos visos 5 buvo geros pradygo , tad nusprendziau pamegint kazkatais video visokiu prisiziurejau truputeli pasiskaitinejau ;D

Kur augini?: Akvariumas
Zemes? Orchideju :D
Patalpa? Namas, Gyv kambaris
Apsvietimas? Lempa taupanti ta elektra ryja 60w sviecia ant 300w
Siluma? Daznai kinta nezinau kaip pastoviai islaikyt , buna 25 buna net ir 35 ir buna 16
Vanduo?ar daznai? Na stengiausi daznokai , bet kai uzsiveise tos erkutes vor tai teko lapus purksti ir nusipirkau purskikli , tad patinkla dabar labiau ne laistyt , o purkst taj ant lapo taj ant stiklo ir taip vandens buna papilu i vazonos ir ant grindu ,kad garuotu .
Trasos? Jokiu , nusipirkau tuos lapukus ph su jais as nelabai ta spalva iziuriu kokreciai kokia , bet kaip suprantu 7ph rodoss , o ir buvau nusipirkes ta toki kur su smaigaliais kist i zeme rodos ph ir galima dregme paziuret , bet tas kazkoks arba blogas buvo ar nezinau , ir beto vat tu vabalz gal noretum kokiu skype icq ar kuom apsikeist manau tu man daug padetum, gal netgi pasisneketume , nes su tais susirasynejimais labai sunku i pm cia rasyt neeina kaip suprantu , na net nezinau , aciu uz demesi .

Istrauk atsargiai vargses su kuo daugiau saknu ir persodink i (universalias zemes pamaisytas su keramzitu (pigiausias variants) )
Ir nusipirk is senuku 2x vagner 45w. Cfl kempas. Tada parasyk cia :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

EugE rašė:Nu nepanašu, kad orchidėjas auga, tai gal ir substratas būtų reikalingas atitinkamas?... Esminė tavo klaida - substratas. Jei tyngi per daug galvoti ir mix'uoti žemę/smėlį/perlitą etc., tai imk bent jau universalų substratą...

60w CFL'o - mažai. Minimum dvigubai tiek. Pasiderink spektrą.

O šiaip, būdamas forumo dalyvių daugiau nei 3 metus, nu paskaityk pradžiamokslį, a?...
;D na , kad senai cia uzsiregistraves tai tik delto , kad anksciau buvau stiprus dumintojas ir idomu buvo dometis bei pora bandimu buvo , bet nesekmingi , o dabar jau isvis beveik neberukau , tad nusprendziau , kad reik sau issiaugint , kad turet ir rukyt kartas nuo karto , o tai lempa ka mano per silpna ? Sviecia 300w ryja tik 60w didele ji labai baltai sviecia ;D Vabalaz draugeli tu mano okey nusipirksiu zemiu , o kas galetu seip patart asmeniskai cia zinau , kad i draugu sarasa prisidet galima ir tada susirasyt.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

p2p rašė:
EugE rašė:Nu nepanašu, kad orchidėjas auga, tai gal ir substratas būtų reikalingas atitinkamas?... Esminė tavo klaida - substratas. Jei tyngi per daug galvoti ir mix'uoti žemę/smėlį/perlitą etc., tai imk bent jau universalų substratą...

60w CFL'o - mažai. Minimum dvigubai tiek. Pasiderink spektrą.

O šiaip, būdamas forumo dalyvių daugiau nei 3 metus, nu paskaityk pradžiamokslį, a?...
;D na , kad senai cia uzsiregistraves tai tik delto , kad anksciau buvau stiprus dumintojas ir idomu buvo dometis bei pora bandimu buvo , bet nesekmingi , o dabar jau isvis beveik neberukau , tad nusprendziau , kad reik sau issiaugint , kad turet ir rukyt kartas nuo karto , o tai lempa ka mano per silpna ? Sviecia 300w ryja tik 60w didele ji labai baltai sviecia ;D Vabalaz draugeli tu mano okey nusipirksiu zemiu , o kas galetu seip patart asmeniskai cia zinau , kad i draugu sarasa prisidet galima ir tada susirasyt.
Apsvietimas mano sritis. Tie 300w lyginant su kaitrinem lemputem. Tai reiskia kad 3x100w kaitrines lemputes (pas mociute gal dar rastumet, ruska lempute) sviestu tiek pat sviesos (liumenu) kiek sita Vagner CFL (nekaitrine) lempute ir suvalgytu tik 60w. Is esmes tu sutaupai tik silumos, kaitrines lemputes spindulioja daugiau energijos silumai nei sviesai... todel cia tik palyginimas. Esme ko tau reikia tai liumenu, o liumenai yra visos lempos. Is esmes lempa turi savo w/lm skaiciu bet cia nesiplesiu...
Kaip ir visi sako, pirk CFL lemputes tokias kokias dabar naudoji. Tik ju reikia daugiau. Paziurek kad spektras butu 6400k. Gali gaut is lietuvos growshopu arba siustis. Jei nori investuot tai imi LED arba HPS, plazma kolkas per brangi bus :D.
Jei kils dar klausimu kreipkis.
Anyway turiu ir savo bedu. Gal kas isivaizduojat kokios bedos? Vanduo is saltinio, ~200ppm ir pirpilu biobizzo trasu, ph tinkamas. Laistau ir kai prasidejo floweris, pradejo lapai iskart geltonuot, dabar violetiniai darosi. Idomus atvejis, nes trasu duodu daugiau nei reikia. Ant stiebo matesi fosforo trukumas - istaisiau iskarto, papildomai duodu cal-mag. Gal tiesiog pries pabaiga meta fanleavus? Dabar apie 8 sav zidejime bus nuimta pries naujus. Og kush btw.
Foto zemiau
http://www.part.lt/img/274f3c195cba45a8 ... efd385.jpg
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

Del og kush is visu groweriu esu girdejes kad opi AF..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

p2p rašė:
EugE rašė:Nu nepanašu, kad orchidėjas auga, tai gal ir substratas būtų reikalingas atitinkamas?... Esminė tavo klaida - substratas. Jei tyngi per daug galvoti ir mix'uoti žemę/smėlį/perlitą etc., tai imk bent jau universalų substratą...

60w CFL'o - mažai. Minimum dvigubai tiek. Pasiderink spektrą.

O šiaip, būdamas forumo dalyvių daugiau nei 3 metus, nu paskaityk pradžiamokslį, a?...
;D na , kad senai cia uzsiregistraves tai tik delto , kad anksciau buvau stiprus dumintojas ir idomu buvo dometis bei pora bandimu buvo , bet nesekmingi , o dabar jau isvis beveik neberukau , tad nusprendziau , kad reik sau issiaugint , kad turet ir rukyt kartas nuo karto , o tai lempa ka mano per silpna ? Sviecia 300w ryja tik 60w didele ji labai baltai sviecia ;D Vabalaz draugeli tu mano okey nusipirksiu zemiu , o kas galetu seip patart asmeniskai cia zinau , kad i draugu sarasa prisidet galima ir tada susirasyt.
Parasiau tau AZ
if u want to be a water be a water ma friend :V:
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

vabalz tavo az gavau , bet atrasyt negaliu ;(
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

Va mano lempa [ nuotrauka ]

O tokia 250w lempa infraraudonuju spinduliu kaip manot gera butu :D ?

[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

p2p rašė:Va mano lempa [ Paveikslėlis ]

O tokia 250w lempa infraraudonuju spinduliu kaip manot gera butu :D ?

[ Paveikslėlis ]
Pirmiausia persodink,tada is senuku pora VAGNER 45w pasimk primontuok salia tos savo ( tos kaitrines net nemegink sukt) padaryk kpki reflektoriu (folija ir t.t) palauk 2savaites 20\4 rezimu ir tada duok ziniu.patarsim :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė kauptukas »

Infraraudonuju spinduliu lempa skirta spinduliuoti silumai.
Atkreipk demesi kad ji dazyta tamsia spalva. Is fizikos zinom kad juoda spalva atspindi maziausia sviesos. Siuo atveju skirta papilfomai sildyti stikla, taip padidinant efektyvuma. (Silumos)
Sirijus lempa gal tiktu. Pasidomek apie ja, pasiziurek spektra ir parasyk forume ji tinkama at netinkama. Bus paciam nauda :)
Pareigūnai klauso.
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ash »

Nieko gera ta lempa geriausiai pasemiai florosensines lempas kokia 4 patrodu lubines lempa ir pamaisai 2 2700k ir 6400k gaunasi gal biskiuka brangiau bet daug afektiviau ir pajungti daug legviau ir reflektorius iskart yra ir legvai tvirtinamas o cia su tuom lempom tai tik zaidimas ir lt taskimas :) aisku geriausiai hps ar mh bet kaina savo turi net nekalbu apie plazma ar gerus led :)
p2p
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-06-02, 00:32
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė p2p »

Vablz tikiuosi sitas nusipirkau :D va 4 lempas dbr pastates 1 ta dicke 2 tas vagner ir viena mazute :D
[ nuotrauka ] ir dbr pagal viska gaunas 11260K , POTO kaip pasiskaiciau reikes dar dasipirkt , nes reikia kazkur 25000k kaip suprantu ? :D
Ash
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-12-12, 14:13
Reputacija: 10

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ash »

Tau lumenu reikia o kelvinai cia spektras veg reikia 6400k lempu arba kitaip dienos sviesos lempu zidejumui 2200-2700 tinka va tos kur pirkai juos zidejimui daugiau kaip ir tinka sazinigai zaidimas su tuom lempop :)
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė WTČ »

p2p rašė:Vablz tikiuosi sitas nusipirkau :D va 4 lempas dbr pastates 1 ta dicke 2 tas vagner ir viena mazute :D
[ Paveikslėlis ] ir dbr pagal viska gaunas 11260K , POTO kaip pasiskaiciau reikes dar dasipirkt , nes reikia kazkur 25000k kaip suprantu ? :D
Puiku.jo 4geriau bet ventiliacija statyk ir padaryk reflektoriu is kazko :) o zemes pasemei su keramzitu?
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas