Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Tocatalk »

KiWi rašė:Sveiki, nelaisciau 3 dienas. Ar tai vandens trukumas ? Lapeliai pageltonave ir suglebe ? kas jiem ?

[ nuotrauka ]

Uploaded with ImageShack.us
per mazai zemes, plius vandens trukumas. Persondink kuo greiciau. Dar galimas variantas azoto trukumas, bet tai per tris dienas nepasireiskia [pataisykit jei klystu]
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
HighAgain
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-03-25, 06:52
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė HighAgain »

Sveiki,

Šitiem augaliukams nepilnas mėnuo, vakar persodinau dar tą mažylį, kuris sunkiai sudygo :)
Neatrodo jie labai gyvybingi, ištysę ir panašiai.. gal žinot kaip pataisyt situaciją? Saulės atrodo užtenka, trąšom palaistau porą kart per savaitę, tik ph nematavau.

http://imageshack.us/photo/my-images/834/img3825f.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/202/img3826w.jpg/
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

per arti viena kitos susodintos.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė 4apa »

normaliai dar tuo atveju jei auto. seip tai man irgi yra teke turet panasios isvaizdos atveju, jiems dar daugiau amziaus buvo ir atrode nekaip. bet paskui shove virsun dienomis. kantrybes, bus gerai. zinoma jei padarei viska gerai.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Bedu turgus: Susidurimai su neaiskumais sodininkaujant...

Standartinė aDIs »

Sveiki visi :V: Isteigiau sia tema nes atsiprasau neradau atrakintos temos kurioje vis dar galima diskutuoti apie savo pergyvenimus ir keistas situacijas auginantiems... seklas radau maisely skotijoj, taigi nusprendziau sudaiginti. jas pasejau i zeme pirktine. organika- 95-97%; rukstingumas (pH) 5.8-6.5; dregme - iki 60%; (N)160-200, (P) 150-180, (K) 260-320. auginu (indoor) kitaip spintoj, lempos dvi 1ma. Vagner 2700k 2a. Ickpa 4000k mano manimu to uztenka, 20diena vienas is ju jau buvo 23cm aukscio nuo pirmu zeldinio lapeliu jau krovesi sestas aukstas bet jau penkta diena kai mane kamuoja galvos skausmas del vieno augalo, jo lapai rieciasi po troputi i triuba... gal galetumete nustatyti uzmete aki mielieji veteranai kas jam gali buti ar ko trukti o gal net ko perdaug?.. tik prasau tu kurie mano kad perlaisciau ar tai indica.. :D NEATSAKINEKIT! ir beje trasu dar nenaudojau gal jam butent to ir truksta? man reikia teiginiu apie problema o ne spelioniu noriu sulaukti gero derliaus nes visgi pirmas kartas... Aciu uz issamius atskimus :x: rieciasi tik virsutiniai lapeliai.
Septinlapis
fuktelis
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011-05-02, 18:44
Reputacija: 0

Re: Bedu turgus: Susidurimai su neaiskumais sodininkaujant..

Standartinė fuktelis »

aDIs rašė:Sveiki visi :V: Isteigiau sia tema nes atsiprasau neradau atrakintos temos kurioje vis dar galima diskutuoti apie savo pergyvenimus ir keistas situacijas auginantiems... seklas radau maisely skotijoj, taigi nusprendziau sudaiginti. jas pasejau i zeme pirktine. organika- 95-97%; rukstingumas (pH) 5.8-6.5; dregme - iki 60%; (N)160-200, (P) 150-180, (K) 260-320. auginu (indoor) kitaip spintoj, lempos dvi 1ma. Vagner 2700k 2a. Ickpa 4000k mano manimu to uztenka, 20diena vienas is ju jau buvo 23cm aukscio nuo pirmu zeldinio lapeliu jau krovesi sestas aukstas bet jau penkta diena kai mane kamuoja galvos skausmas del vieno augalo, jo lapai rieciasi po troputi i triuba... gal galetumete nustatyti uzmete aki mielieji veteranai kas jam gali buti ar ko trukti o gal net ko perdaug?.. tik prasau tu kurie mano kad perlaisciau ar tai indica.. :D NEATSAKINEKIT! ir beje trasu dar nenaudojau gal jam butent to ir truksta? man reikia teiginiu apie problema o ne spelioniu noriu sulaukti gero derliaus nes visgi pirmas kartas... ačiū uz issamius atskimus :x: rieciasi tik virsutiniai lapeliai.
temperatūrą matavai? gal viršūnei karšta labai?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė PsY »

Teisingai kolega sako matavai temp.? nes nuo karščio pakyla lapai aukštyn o nuo perlaistymo būna nustype žemyn
PsYchotherapist
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Tocatalk »

Hey,

tai va, iskilo beda. Vienos kalnalapes lapai nuo apacios i virsu pradejo geltonuot ir pasidengt taskeliais, poto visai nudziuna ir nukrenta. Dabar taip elgtis pradejo ir antroji kalnalape. Is pradziu nugeltonuoja lapas, poto pasidengia taskeliais ir galiausiai nudziuna, pradedant nuo lapu kampu. Kame reikalas..? Ziurejau trasu schema, ten lyg ir nera panasaus varianto, nebent is pradziu truksta azoto, poto kalio, bet tai taip paeiliui nelabai gali but.. Prisegu foto:

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo Tocatalk 2011-06-09, 14:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Bedu turgus: Susidurimai su neaiskumais sodininkaujant..

Standartinė aDIs »

fuktelis rašė: temperatūrą matavai? gal viršūnei karšta labai?
dekuj sito nesugalvojau paziuret nes termometro nesu imetes i herbariuma...
Septinlapis
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė RapidFire »

Tocatalk rašė:Hey,
tai va, iskilo beda.
Edit.
Vo, pagaliau foto rodo ;).
Pagal mane čia Mangano trūkumas. Gali būt ir Geležis, bet mažiau tikėtina. Duok mikroelementų, kad būtų ir to ir to, bus lengviausias sprendimas :)
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

Va taip atrodo manosios virsunele ar tikrai gali buti nuo per dideles silumos?

http://imageshack.us/photo/my-images/713/imag0278d.jpg/
Paskutinį kartą redagavo aDIs 2011-06-09, 20:18. Iš viso redaguota 7 kartus(ų).
Septinlapis
ZaliaakiS
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-02-14, 22:24
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ZaliaakiS »

Tocatalk- koks augalas?automatas? koks aukstis? kokio dydzio vazonas?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė PsY »

taip tai gali būt nuo perdidelės šilumos
PsYchotherapist
Tocatalk
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2008-08-06, 03:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Tocatalk »

ZaliaakiS rašė:Tocatalk- koks augalas?automatas? koks aukstis? kokio dydzio vazonas?
Augalo veisles nezinau - bet tikrai ne lietuviska. Ne automatas. Aukstis ~1.2m, plotis ~0.5m. Vazonas 8l talpos. Viso augalo foto yra pora puslapiu anksciau..


Rapidfire man irgi panasiai atrode, kad trukumas trasu. Bet idomu tai, kad tresiau pries 5 dienas universaliom trasom (visko po truputi) ir po tresimo praejus ~2 dienom prasidejo lapu problemos.. Bet geltonuoja tik veduokliniai lapai, visi kiti puikios spalvos..

Dar klausimas - yra mikroelementu atskirai pirkt? butent mangano, gelezies ir kalio?

Aciu!
It's just a matter or time. Probbably matter,thou.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

[quote="Tocatalk"]Vazonas 8l talpos.

8l tokiai galiunei yra gana mazas, zydejimu metu ji visdar leidzia saknis tai nebera vietos joms kur besiplest. patariu persodinti i maziausei 15l jei turi 20l kol dar tai nepersidave i kitus lapus ir dar nepakenke ziedams ir gausei palieti po persodinimo kad saknis atsigautu bet liek lietaus vandeniu ir butinai be trasu nebent turi organiniu trasu kurios padetu augalui gerai pasimaitinti... cia tik mano nuomone! :V: patarciau ''(Sapropelio)- ARGANIQ'' jis labai geras zidejimui nes tada reikia jai daug mikro elementu.
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

as patarciau visus atskirai komponentus isigyti.aisku tas malonumas nemazai kainuoja bet investicija ilgam.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
ZaliaakiS
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2011-02-14, 22:24
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ZaliaakiS »

Tocatalk- visa beda pas tave vazonas, butinai didink ir stipriai. man tas pac buvo su pure AK kai 65cm aukscio augalas/10l vazone nebetilpo. kadangi vazono pakeist as negalejau tai neliko nei vieno veduoklinio lapo, gaila aisku bet dabar zinosiu kad tokiem augalam min 15l vazonas turi but...
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė RapidFire »

Vazoną butinai didint reik, čia faktas. Tai ir bus problema greičiausiai. O šiaip dar klausimėlis dėl bendro išprusimo :) Kokiu vandeniu laistai? Dėl ph irgi gali tokie dalykai išlįst. Būna atskirai mikroelementai be NPK, tokiais atvejais gerai tokių turėt.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė aDIs »

taigi iskilo keletas klausimu man: pirma jeigu as radau seklas pirkes gatvej maisely ar kur kartu su ziedais ir man isauks hermofroditas tas kuris duoda seklas ir duoda derliu ar kaip? ir kaip suzinoti ar jis ne autoflowering? pasimeciau nieko nebesuprantu :/ padekit man susiprast prasau ;)
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

na mes ne aiskiaregiai :) kisk i zeme ir augink.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas