Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
EugE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2011-05-13, 00:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė EugE »

turbut ir saknys persipinusios. reikėjo tame vazone padaryti kiekvienam po vietos, kazka ikisti, kad saknys nesiliestu... O siaip as galiu pasakyti, nors ir automatas, bet bent jau 5l-10l zemes jam reikia. tai cia gaunasi iki 60litru substrato..
\o/
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė raisin »

Manau 5l turėtų pilnai pakakti įprastiniam automatui, nebent kažkokia aukštesnė atmaina, tada gal ir kiek daugiau prireiktų.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

EugE rašė:turbut ir saknys persipinusios. reikėjo tame vazone padaryti kiekvienam po vietos, kazka ikisti, kad saknys nesiliestu... O siaip as galiu pasakyti, nors ir automatas, bet bent jau 5l-10l zemes jam reikia. tai čia gaunasi iki 60litru substrato..
Neteisingas patarimas kad kazka ikisti kad saknys nesiliestu, tai tu jau automatiskai augalo auginimo plota sumazini pasiskaityk ka reiskia soilbed tada daugiau tokiu patarimu nebeduosi :) Nieko absoliuciai neduoda tas saknu persipynimas jau geriau jos kerojasi kur joms patinka negu kad jos nebesekeroja...
EugE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2011-05-13, 00:25
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė EugE »

O tau panašu čia į soilbed? :) aš suprantu, kai yra geras plotas lovos, bet tu pažiūrėk kiek pas ji čia vietos. Ir dar 5 augalai! Beto jis klausė dėl tos paskutinės kampe, kodėl ji nustojo augti, manau nes kitos mergaitės tiesiog "atėmė" jai kažkiek tą skirtą plotelį. Mano patarimą nereikėtų suprasti kaip kokį bendrą, aš sakau ką manau pagal esamą situaciją. Aš turėjau omeny, jei būtų tas bendras žemės plotas suskirstytas kiekvienam polygiai, tada gal būtų teisingesnis augimas.
O įkišti kad ir labai plonos fanieros, ar dar kokį ploną daiktą ir kažkokias ribas, tai nuo to per daug matyt nuo to nesumažės. :V:
\o/
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Nepanasu i soilbed bet principas tas pats kaip soilbed ir cia jokio paskirstymo su pakaisiojimais nereikia. O kodel sonisnis mazesnis ogi todel kad tik i viena puse saknys pleciasi ojei dar ka nors ikisi butent i ta puse kur jos pleciasi tai isvis sustabdysi augalo augima, dar vienas dalykas del ko tas augalas mazesnis, manau kad sviesos maziau gauna negu kiti visi. O kad ten suryja visas medziagas ten tie didesni tai tikrai cia nelaukas, kai tu palaistai patikek pilnai aprupini visus viskuom..
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wauris »

Norejau paklausti zinanciu kodel pas kai kuriuos augalus lapai isauga deformuoti (ne del karscio ar dregmes trukumo) o seip netaisyklingos formos?? Pas mane taip gad daznai atsitinka tai siektiek pristabdo augalo augima bet tik labai mazai,jai ka sudomins galeiu ir foto ikelt
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Discount »

ikelk. O šiaip tai būna dėl sėklaskilčių susikreivoja lapai iš pradžių. Bet po to kaip ir pasitaiso viskas. Tik pačioj pradžioj taip buna.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wauris »

Deja ir pirmieji netaisyklingi ir va sitas irgi lygiai tokspat sakykim ''defektas'' kaip turejau ant Dieselio sita yra Blueberry [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Koks zemes pH? Pagal mane cia 80% ph reikalas ....
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wauris »

Negaliu patikrint ph bet kazkaip abejoju tawo zodziais,o gal as per mazai apsiskaites... nuo ph sustoja augimas nepasisavina medziaugu pradeda geltonuot lapai ,mano atveju augimas geras augaleliai sveiki. :|?
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Na kiek jiems laiko ???? ir kad auga puikiai nepasakyciau nes augaleliu viena puse didesne o kitas sonas mazesnis tai panasu man i ph reikala plius lapu sonai uzsiriete. Man yra taip buve kaip tau, buvo zemas ph. O kad ph matuoklio neturi tai negerai!
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wauris »

Jiems 11 dienu :) Cia ta puse mazesne nes netaisklingai isaugo vidurinysis lapas,del to automatiskai gaunasi kad tas lapas mazesnis, jo zinau , negerai kad neturiu ph matuoklio gal patartum koki gera?
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė JackHarer »

oi blin, aš į tokį dalyką per daug dėmesio nekreipiu. Auga ir išauga, nei nepastebi, kai ta mažesnioji pusė perauga didesniąją.
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Del ph meterio tai per ebay pasiziurek ten nemazas pasirinkimas, as dabar katik nusipirkau 4in1 ph soil meter(tikrina sviesos lumenus, zemes temperatura, dregme ir ph), ir tik parsisiuntes biski issiduriau nes ph matuoja tik kas 0.5, kazkaip perskaiciau galvojau kad matuoja 0.05 :) na zodziu bet gerai bus irgi tiks. Tai va pastaba geriau ziureti kad kuo smulkiau matuotu ph. Siaip visai nieko atrodo tvirtas 30$kainavo su parsiuntimu. O del tu sonu nevienodu tai pagal savo praktika tai man buvo ziauriai suletejas augimas kai nevienodos puses (visi kito vos ne dvigubai didesni buvo) ir poto kuo tolyn tuo labiau blysko, tai poto pradejau laistyti su kiausinio lukstu tai atsigavo pradejo visrsunes zaliuoti 8)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė runkelis »

imesk foto ph meterio :) kas ten per velnias kad net uv matuoja
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Nu va zodziu ka reiskia tie uzrasai ant to meterio
Display low high Lux
Low - 0 500
Low 500 5,000
Low + 5,000 10,000
Nor - 10,000 25,000
Nor 25,000 60,000
Nor + 60,000 80,000
Hgh - 80,000 100,000
Hgh 100,000 120,000
Hgh + 120,000 greater
ir foto

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Neznau istiksruju ar cia samone :D
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

O po kokia šviesa pakišęs skaitei parodymus?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Slow Stone rašė:O po kokia šviesa pakišęs skaitei parodymus?
Cia tos reiksmes(low-, low, low+, nor-, nor, nor+, tt..) yra is instrukcijos kas ka reiskia, dar po jokia sviesa faktiskai nekisau kai pakisiu pasakysiu ka ten rodo
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Slow Stone »

Enchanteris rašė:Neznau istiksruju ar čia samone :D
Tai man ir įdomu koks buvo apšvietimas, kai aparatas fiksavo Low_. Labai gali būt, kad viskas normaliai.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Enchanteris »

Slow Stone rašė:
Enchanteris rašė:Neznau istiksruju ar čia samone :D
Tai man ir įdomu koks buvo apšvietimas, kai aparatas fiksavo Low_. Labai gali būt, kad viskas normaliai.
Staline lemapa cfl 11 w(10 metu senumo :) ), na jo ten tiksliai nebus virs 600 lu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas