Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė daylight »

Cikis rašė: 2019-06-08, 23:43
daylight rašė: 2019-06-08, 13:47 Cia kazko truksta ar nudeginimas trasomis? Auga lauke zemej. Laistau su biobizz biogrow mazom dozem.
daugiau info.
kaip atrodo augalas pac? pavytes? lapai nuleisti? kuriems lapams taip yra? naujiems, seniems, per viduri ar iskarto visiems? paimk zemiu meginuka padaryk ph testa

beja gali buti ir koks maziukas parazitas apziurek aplinkinius augalus darze
naujiems lapams sita beda. siaip pats augalas jauciasi puikiai, parazitu nera. Kaip ir minejo Volkas tikriausiai zemiu ph netinkamas, nes lapu bukle pablogejo po persodinimo is vazono i paprasta lauko zeme.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

cia nauju ataugu quick chartas. sutinku kad ph pirmoj vietoj reikia tvarkyti. bet is nuotraukos praktiskai niekas nelimpa nebent gelezis. o prie gyvuliuku net nezinau kaip lietuviskai vadinasi. angliskai tai thirps. jie labai mazi reikia gerai apsiziureti

Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė daylight »

Nuotrauka
Sita uzsisakiau, gal pades :)
Zigzagas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2018-12-21, 21:53
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Zigzagas »

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukasveiki. Turiu va tokia beda 😟 truksta ar per daug nebesuprantu. Auga coco mixe gauna general hidroponic trasu. Lieju lietaus vandeniu.kalbant apie pirmaja (diesel automat 0320isdygo 0517 i 12/12 perejo)tai vaikystej augo prastai bet po to susigriebe ir mano akim isaugo grazi 🙂👍pries gera savaite pastebejau kad lapai pradejo gelsti. padarius flusha Runoff ph buvo 5,8 ir apie1200 ppm. Atstaciau ph iki 6,8 ir 200 ppm. Paliejau su trasom plius cal mg tarp 800-900ppm bet nelabai matau pakitimu. O antra(royal kush automat 0322 isdyg 05 12 i zydejima)auga ir coco mix gauna ta pati maista. Jos lapai pradejo ruduoti anksciau. Po runoff ph zemiau 6 ppm apie 900.ka daryt kad pataisyt bent pirmos sveikata?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Ple suklydau speju potasiumo trukumas
https://youtu.be/ERD3bqtoW5E
Bet darbe mane vadina - Veryga
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

Sveiki,
Chebra kas cia negerai? cia azoto trukumas ar nepakankamai buvo laistyta? auto...trecia sav jauNuotrauka
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

ka daryt? padekit :) jau gal persodint i didesni 12l ar kibira koki galima?? palapinej bus
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Jau negerai padarei pasodindamas autiką į mažą vazoną :D reikėjo iškart į didelį mest
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

zinau, bet taip reikejo...tai ka daryt cia dabar man? kaip cia elgtis
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

karscio nesuvaldziau, buvo 31, pasaciau drekintuva, dbr laikosi dregme apie 60, temperatura 28 30, karta ipiliau trasu bb grow, siaip pilu vandeni apie 6ph
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Tai persodink. Buk atsargus, neprisirukyk pries tai. Augaliukai jau didoki, bet as saviskius 2 savaites laikiau ant palanges ir tik po to i zeme sodinau, na, tavo 3 savaites. Paguglink pries tai gerai kaip teisingai persodinti, nes auto megsta teisinga persodinima :) ir karstis - jo pradzioj nerekia, stabilizuokites apie 25 pora dienu. Man sunku komentuoti IN auginima, bet imkime, kad persodinimas tas pats kas out.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

Bet ka daryt kad tie lapai nudziuvo? ir jau maciau keliasi i kita auksta geltonavimas tas. cia kazko truksta? trasu duot ? persodint ir duot trasu gal? bloom trasu ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Ttukumas mobilus. Geltonuoja lapai.

Limpa azoto trukumas.

Limpa ir keleta kitu bet azotas pagrindinis. Duok azoto tik ne per daug. Nes toks augaliukas daug nereikalauja. Is viso ji tresiai?
Bet darbe mane vadina - Veryga
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

Ne netresiau, vandens gal biski per mazai i pradziu daviau, bijojau perlaistyt, zinau kad reikejo i dideli iskart bet taip gavosi...tai duot bb bloom jo? ten maciau N 20 yra, nes vegetacijai bb grow tai tik N4 raso. ok bandau duot bloom gal jo ? cia as labai pakenkiau ? ar dar gausis kas? kada persodint? ar dabar duoti bloom kol atsigaus ar galiu sodint i dideli ir atsigaus. sutrikau biski :)
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

soil ph 6,5
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Na galvoju kad grow siuo metu reikalingas :) nezinau tiksliai ka ten turi. Duok pirmam kartui 50% gamintojo nurodyta. Antru laistymu 75% ir laikyk 75%. Be to visuomet daryk run off bent 20% ir reiktu ziureti isbegantiil ppm. Kitaip druskos kaupsis prie saknu is bus lockout. Asmeniskai as laistau 5ltr ir daugiau kol isbega nemazai senu drusku. Tik pas mane vazonelis apie 35ltr
Ir laistau kai jau pradziuve
Paskutinį kartą redagavo Ciakis 2019-06-21, 22:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Paziurejau bb bloom NPK 2-7-4 tad dek grow. Nesipainiok jei jau palaistei kitu kartu grow laistyk
Bet darbe mane vadina - Veryga
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

Tai kaip suprantu reikia min i 20l imest. tai pas mane raso NPK 20-7-4. tai gal situ biski uzvaryt jom, kad atsigautu tie lapai? ar jau jie neatsigaus tie geltoni? taip ir palikt juos, nes matau jau metasi ir auksciau tas geltonumas
Maikas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-04-04, 21:38
Reputacija: -1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Maikas »

Nuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Cia kaip suprantu 2.0 o ne 20 😄. Is esmes yra 2 varijantai
1 imi daug vandens be nesamoniu perlieji zemes, ir pili po to vandeni su trasomis.
Ar lauki kito laistymo. Ir nesugalvok ipilti daugiau trasu nei rekomenduoja gamintojaa. As rekomenduoju max 0.75

As asmeniskai palaukciau.

Del zemiu tai kuo daugiau vietos saknims tuo jiems geriau. 20ltr pakankamai manau. Nors uzpildo neblogai gale auginimo pamatysi :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas