Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ekko »

As ji gavau ne vien del kanapiu auginimo ziniu, o del priziurejimo labiau nuo neklauzadu, dezinformacijos. tik metams begant laiko tam tiek nebeturejau. Gal per daug patiklus esu ir nesusimasciau pasiskaityti iki galo o ir ne as barsciau. :) as ir manau kad teks laidot nors yra ir normaliu tikrai. zesim po savaites kaip atrodys. peace :x:
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

ekko rašė: 2020-11-03, 09:08 As ji gavau ne vien del kanapiu auginimo ziniu, o del priziurejimo labiau nuo neklauzadu, dezinformacijos. tik metams begant laiko tam tiek nebeturejau. Gal per daug patiklus esu ir nesusimasciau pasiskaityti iki galo o ir ne as barsciau. :) as ir manau kad teks laidot nors yra ir normaliu tikrai. zesim po savaites kaip atrodys. peace :x:
Nu, ok, visko buna :)
Ten pirmoj foto, tai buteliuko apacioj nupiesta ant ko naudoti ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Gerai as ir su opere sutinku del keistumo, net juokinga biski. Ten pas tave koncentratas laistant ogoho :D kiek ppm? Totaliai lockdown saknims :) as pradeciau is naujo. Falima bandyti gaivinti gerai isplaunant zemes/coco ir duodant a+b kokiu 75% normos ar net maziau. Bet po tokio streso nzn ar atsigaus

Is patirties jokio calmag jei tiksliai neaisku ar jo reikia :) nes realiai neesu pylee calmag jau 2 auginimus :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ekko »

labas rytas, aciu visiems uz patarimus. imsiu peili i rankas ir pjausiu lauk. hemija irgi ne as skaiciavau.. Galvoju dienorastuka darysiu su kitais,manau pasiseks labiau =D See you soon guys and girls :ugeek: :/
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

viskas gerai, va gavai greita pamoka kuri tik kainavo menesi auginimo :D sekanciam kakrtui nedek jokiu nesamoniu tik A+B 50% pirma savaite 75% antra-trecia savaite ir tik po menesio 100% :) manau cia toks universalus matavimas :)

reik paziureti kokios trasos :) pvz coco coir linija is saves turi papildomai cal mag, tai rupintis nereikia jokiais priedais visa ar beveik visa auginima. tik zydejimui boosterio kokio ir viskas
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lukasaka »

Nuotrauka

Paskutine žydėjimo savaite. Kame beda gali buti? Keli lapai tokie ant vieno augalo
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

pnasu i kali magni sunku pasakyti. paskutine savaite visviena flush reiktu jau daryti greit :) tai tokia cia ir beda :D
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lukasaka »

Cikis rašė: 2020-11-04, 19:02 pnasu i kali magni sunku pasakyti. paskutine savaite visviena flush reiktu jau daryti greit :) tai tokia cia ir beda :D
Aišku.. Prie to pačio: vieno iš keturių augalų plaukeliai jau 80% rudi, nors neatrodo kad jau būtų laikas nuimti pagal žiedus, atrodo dar turėtų pūstis šiektiek, o kitų augalų plaukeliai dar tik kokie 20% rudi. Man ji jau imti lauk ar visus vienu metu geriau?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

priklauso kiek cia tu augalu. jei daug per karta kazin ar nuimsi :) uztrunka jei triminsi iskarto. o ziedai gali ir nebesipusti jei salygos nera geros. as praktiskai neziuriu ju is akies matau kad laikas ir imu :) pas mane buna apie 2/3 rudu piesteliu
Bet darbe mane vadina - Veryga
sukarikas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-07-24, 21:12
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sukarikas »

labas, turiu problemu. lempa ts3000 nutolus apie 60 cm. rusys Quick One apie 3 savaites. viena tik grazi kitos ligotos viska gauna vienodai. kas gali buti?NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Cia tik man atrodo ar pas tave zemes tokios sausos kad net nuo krasto kibiro atsoke? Jei taip greit beki laistyti :) koks ppm? Kokios zemes? Kuom laustai? Kiek laistai, autikainar ne? Biski smulkiau. Sunku dabar pasakyti bet panasu i kuriuos nors mikro mineralus nepamenu kuriuos reiktu i knyga paziureti
Bet darbe mane vadina - Veryga
sukarikas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-07-24, 21:12
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sukarikas »

Cikis rašė: 2020-11-05, 14:11 Cia tik man atrodo ar pas tave zemes tokios sausos kad net nuo krasto kibiro atsoke? Jei taip greit beki laistyti :) koks ppm? Kokios zemes? Kuom laustai? Kiek laistai, autikainar ne? Biski smulkiau. Sunku dabar pasakyti bet panasu i kuriuos nors mikro mineralus nepamenu kuriuos reiktu i knyga paziureti
automatai, taip sausokos yra tarpelis prie sono. kibirai po 12l. laistau kas 3 dienas po 700ml. trasos schultz all purpose 10-15-10. po 40 lasus i 5litrus. ppm nezinau.
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė eigulis »

Schultz All Purpose 10-15-10 Plant Food feeds all indoor and
outdoor plants with just add 7 drops to a quart of water

Gal pertręšei?
sukarikas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-07-24, 21:12
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sukarikas »

eigulis rašė: 2020-11-05, 15:19 Schultz All Purpose 10-15-10 Plant Food feeds all indoor and
outdoor plants with just add 7 drops to a quart of water

Gal pertręšei?
manau kad nea. nes nuo mazesns jau buvo pavyte. o dar negave trasu
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

sukarikas rašė: 2020-11-05, 15:59
eigulis rašė: 2020-11-05, 15:19 Schultz All Purpose 10-15-10 Plant Food feeds all indoor and
outdoor plants with just add 7 drops to a quart of water

Gal pertręšei?
manau kad nea. nes nuo mazesns jau buvo pavyte. o dar negave trasu
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Labas.
Sunkios zemes. Saknims sunku judeti. Aeruok ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

na man i mikroelementus nesa, bet viskas baigiasi tuom kad automatai ir jau daug laiko praradai. asmeniskai mesciau ir is naujo, geriausia neautomatai butu
Bet darbe mane vadina - Veryga
sukarikas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-07-24, 21:12
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sukarikas »

Nuotraukazeme tai deta si ir dolomilmilciai. cia paziurejau ir laidumas svarbus o si tik iki 1. ir is foto radau kazkur kad tie pasiraitymai gali buti saknu dusimas. kaip ir minejo aeruoti. tai as subadziau... gal ir klaida kad agroperlito nedejau.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

sukarikas rašė: 2020-11-06, 15:45 Nuotraukazeme tai deta si ir dolomilmilciai. cia paziurejau ir laidumas svarbus o si tik iki 1. ir is foto radau kazkur kad tie pasiraitymai gali buti saknu dusimas. kaip ir minejo aeruoti. tai as subadziau... gal ir klaida kad agroperlito nedejau.
Niekis :) as i saviskiu pora vazonu irgi nedejau. Svarbu neperlaistyti. Galima suspausti vazona kartas nuo karto is keliu pusiu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
sukarikas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-07-24, 21:12
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sukarikas »

db palaisciau daugiau..... viena sove i virsu. gal neturejo kaip pasisavinti nes buvo sausa. o db gavo gal judes. nu kaip nzn....
cavvantes
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2020-09-05, 13:12
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė cavvantes »

Sveiki, turiu keleta augaliuku, jau zydejime, bet gan ilgokai, jau pusantro menesio, is pradziu buvo balti islinde, dabar pradejo ruduot ir kazkiek pastambejo, bet vistiek atrodo nedideli ziedai. Taip pat matosi kiausiukai po syskom, tai cia bus hermis? ar dar stambes man syskos, ka daryt del kiausiuku.? beje uzpuole kazkokios lervos, per velai pastebejau, jau daug lapu nugrauztu - sidabriniai tokie nugrauzimai. kaip juos naikint?
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas