Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Die2kas rašė: 2019-09-11, 19:08 schultz bloom trąšų verta duoti?
Pilnos porcijos neduok. Be šviesos vistiek nesunaudos.
atostogauju
Error
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2018-01-24, 22:34
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Error »

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Kas per problema? Gal kam pasitaike?
Prieš savaite keli lapai buvo tokie nežymiai, dabar kas trečias lapas toks..
Laistyta pora kartu Bio grow mažinta doze
Amnesia auto
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Kalciuko trūkti pradėda arba ph problemos. jei ph ok, calmag naudok.✌
atostogauju
Error
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2018-01-24, 22:34
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Error »

Bandysiu, dėkui ;)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Marbauskas »

Ne kalciuko gal turęjai omeny o K?Kalio? Nes aš manau kad trūksta kalio pataisykit kas jei klystu? Kodėl mažinta doze? Aš biobizz grow augalui kurio amžius 2 sav pradėdavau pilti 0,7-1ml/1l vandens, kitu laistymu jau 1ml/1l , kitu 1,5ml/1l vandens. Ir trūkumų ar pertėklių nerodė.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Error
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2018-01-24, 22:34
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Error »

Bijau pertrešimo ir trešiau tik tada kai pamačiau kad kažkokie negalavimai, o negalavimai prasidèjo kai žydėt pradėjo. Mažinta doze, nes 1ml/1,5l kai užtaisiau, tai galiukai nežymiai parudave buvo :/
Ir taip, trūksta Kalio, susiradau informacijos apie tai :)
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Labas visiems. Nebepagaunu kas čia yra, automatai užgrybavo. :|? Už poros dienų bus jau porą mėnesių, nuo išdygimo, o jie tik tokioj žydėjimo stadijoj... 8E trašų duodu, bet lapai gelsta kaip žydėjimo pačiam gale. Stresas, hmm kaip jie galėjo gaut neįsivaizduoju, nuo sėklos tam pačiam vazone. Auto NL, auto royal cheese ir auto dwart, visi iš RQS. Dwartą vapše jau laikas būtų skint pagal nurodytą laiką, bet žiedai kątik užsimezgę. Turit kažkas gal pastebėjimų kokių? Nes aš tai suglumęs išvis :}
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Marbauskas rašė: 2019-09-17, 23:09 Ne kalciuko gal turęjai omeny o K?Kalio? Nes aš manau kad trūksta kalio pataisykit kas jei klystu? Kodėl mažinta doze? Aš biobizz grow augalui kurio amžius 2 sav pradėdavau pilti 0,7-1ml/1l vandens, kitu laistymu jau 1ml/1l , kitu 1,5ml/1l vandens. Ir trūkumų ar pertėklių nerodė.
Ne, būtent kalcį ir turėjau omeny. Pradeda rastis tie taškiukai ant lapo gyslų. Kalis taip nesielgia. Galiausiai lapai pasidaro tokie:
Nuotrauka Nuotrauka
Daugiau apie Ca:
Nuotrauka

Kalio problemų pats šiuo metu turiu ir atrodo jos daugmaž taip:
Nuotrauka Nuotrauka
Tikrai bjaurus reikalas, kai reikia spręsti. Tręši ir nežinai, ar kalio trūkumas plinta, ar nute burn. Tręšiant pagal rekomendacijas, pusės lapų neteksi, kol stabilizuosi problemą :D

Volkas rašė: 2019-09-19, 17:40 Labas visiems. Nebepagaunu kas čia yra, automatai užgrybavo. :|? Už poros dienų bus jau porą mėnesių, nuo išdygimo, o jie tik tokioj žydėjimo stadijoj... 8E trašų duodu, bet lapai gelsta kaip žydėjimo pačiam gale. Stresas, hmm kaip jie galėjo gaut neįsivaizduoju, nuo sėklos tam pačiam vazone. Auto NL, auto royal cheese ir auto dwart, visi iš RQS. Dwartą vapše jau laikas būtų skint pagal nurodytą laiką, bet žiedai kątik užsimezgę. Turit kažkas gal pastebėjimų kokių? Nes aš tai suglumęs išvis :}
NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Alkana atrodo arba pH problemos. Ir paskutinėje foto ne powdery mildew kartais? Jei taip, naikink tuos lapus greičiau ir žiūrėk, kad toliau neplistų...
Seedshopo nurodyti terminai beveik niekada neatitinka realiu. O sulėtėti augimas gali pirmiausia dėl senų sėklų, žemos temperatūros, šviesos trūkumo, maistinių medžiagų nepritekliaus, perlaistymo ir pan...
atostogauju
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Jo panasu i pelesi paskutinej. Nuimk it mesk, degink
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Pize, kas juokingiausia, kad dar ir trichomos jau matinės :D sušikau automatus kaip turi būt, tik įdomu kodėl taip gavos.
Nuotrauka
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Amber trichomų dar nematyti :) Viskas ok su tais tavo auto, gal kiek alkani atrodo ir tiek. Ir dėl pelėsio gerai pasitikrink. O kad terminai augimo neatitinka su seedshopuose parašytais, tai čia taip jau būna :D
atostogauju
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Niekas čia su jomis ne ok :D Man nereikia amber, kad būtų, reik kad būtų claudy, šiuo atveju. O jos jau claudy, bet pats žiedas visai malefka, nieko iš jo nėra, tas ir keista, kad žiedas tuščias, o trichomos jau subrendusios :D. Dėl to laikotarpio, kur rašo gamintojas, tai gali būt, nesu patyręs su auto. Lapus su pelesiuku aišku, kad apskabdžiau, bet nenoriu viso lapo skint, kad streso nesukelt augalui.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

jei tusti ziedai gal sviesos nekazka gauna? neatrodo labai blogai, kazkoks mobilus trukumas arbe senatve :) ir nemanau kad jau isgelbejus spes prisipusti kol ziedai nepasidare gintariniai. na nepasiseke, gaila. man ji pakankamai kuda atrodo (dideli tarpai mazai ataugu) bet as auto mazai augines, ir nekarto out neauginau tai ne man cia kisti snapa.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Sveiki,
Autikai yra per jautrus reguliariems kasdieniams tresimams. Auginant out, kai nera pastoviu vienodu temperaturu ir nuolat kinta sviesos dozes, augalai susimaiso - trasos skatina augti kai reikia tausoti energija del salcio arba tamsos (apniuke), arba vystytis organams kas naturaliai tuo metu butu nuslopinta. Trasos - ne pagrindine, bet pagallbine laistymo priemone.
Del trichomu bent jau kol augalas dvieju men, tai nesiparink labai, tau jos milky gali dar 3 savaites buti ir ilgiau, o skaiciau, kad prie mazu temperaturiu jos ir linkusios nekisti.
Laukime bobu vasaros, sian, siaip, ji jau pagal plana, bet gal veluos ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Die2kas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2019-07-31, 19:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Die2kas »

Bendraminčiai, pasakykit kiek plius minus laiko dar laukti iki derliaus liko?NuotraukaNuotrauka
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Menesis gal
Bet darbe mane vadina - Veryga
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Klonams 8 dienos. Žuvusių kol kas nėra, bet vaizdelis nedžiugina. Ką jie bando man pasakyti?
Pirmas klonavimas, tai neturiu patirties... Purškiu vandeniu kiekvieną dieną, kupolas vis dar pilnai uždarytas. Drėgmė vazonuose normali.
Nuotrauka Nuotrauka
atostogauju
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

per daug lapu. apkarpyk po puse lapo palik paziurek youtubej, pilna.jiem truksta vitaminu ir negali ismaitinti visu lapu nes ner saknu
Bet darbe mane vadina - Veryga
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Visi lapai, išskyrus pačius viršutinius buvo pakirpti bent truputį. Ne iki pusės, daugmaž 10-40%. Tai gal nieko baisaus nenutiks? Viršūnės beveik visos sveikos.
Galiu sau leisti prarasti kelis klonus procese...
Feedinti per lapus turbūt irgi niekam tikęs sumanymas? :|?

Klonavau pagal šitą video:
https://www.youtube.com/watch?v=6FcYrPbx66g
Mr. Canucks - kaip visada paprastai ir aiškiai :]
atostogauju
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Nereikia ju feedinti jei virsunes sveikos tai ok.

Kik llonam laiko? Naukos virsunes kalasi?
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas