Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

bet nesu neko panasaus mates , tie apvalus lapelei tamsei zali , o pati virsune geltona lenda , tie du antrieji lapai buvo geltoni kai islindo dabar ziuriu zaluoja ,ir vel virsune lenda geltona :D tikuosi pasitaisys ir uzaugs didelis grazus medis :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

limpa gelezies trukumas. jei naudoji ne RO (reverse osmosis) tai dazniausia buna blogas PH

https://www.growweedeasy.com/iron-deficiency-cannabis
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

Cikis , sutikciau su tavim , bet vat daigas jau nuo seklos geltonas ir iskirtinis , auga beveik taipat kaip visi ,neatrodo kad jem nepatiktu kaskas ar kasko jem truktu , gal mutaves koks , keista nes lapai islenda geltoni , o paskui pazaluoja :D bus matyt po sav imesiu foto kaip atrodo, tada ir nuspresim , ka daryt ir kaip , nes dabar manau dar ankstoka kaskuo grieptis :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Na taip. Jei auga galima laukti.
O turi ph piestuka? Kur auga, kuom laistai?
Gerai butu visus nezinomuosius pasalinti.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

su ph kas susija viska turiu , net zemes ph galiu ismatuot , pajemes megini . zemes ph 5.5 - 6.5,,,, vandens ph kuruo laistau 6.0-6.5.
auga diena siltnami , o nakcei parsinesu y vidu, as manau kad kaskoke mutacija , sekla gan sena. as manau kad po savaites neliks to geltonavimo, bus foto palyginimui. seip jau send net pasitaises atrodo .
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-04-18, 19:56 Runoff PPM 1200:D Tai soilas dadeda apie 1000 ppm, nes prieš laistyma tikrinau, rodė 162
pH buvo 6.6 kai laisčiau, 6.8 po runoff
Pas mane trečia savaitė kaip žydi automatai Biobizz lightmix'e, runoff po laistymo apie 400PPM, ir sugebėjau nudeginti su 0.5ml/l grow ir bloom. O pas tave vegetacijoj 1200PPM... Nenuostabu, kad dega. Daugiau kaip 900PPM nereikalingi net per žydėjimo piką (automatams), nebent augalai monstrai.

O šiaip, Biobizz š*das, tiek galiu pasakyti. Pirmas ir paskutinis kartas kai naudojau Biobizz.
Seedman rašė: 2019-04-22, 16:48 su ph kas susija viska turiu , net zemes ph galiu ismatuot , pajemes megini . zemes ph 5.5 - 6.5,,,, vandens ph kuruo laistau 6.0-6.5.
auga diena siltnami , o nakcei parsinesu y vidu, as manau kad kaskoke mutacija , sekla gan sena. as manau kad po savaites neliks to geltonavimo, bus foto palyginimui. seip jau send net pasitaises atrodo .
Kokį soil'ą naudoji? Ar neperlaistai? Žemės ir vandens pH optimaliausia, kad būtų tarp 6.3 ir 6.8. O šiaip, kol auga ir jokių kitų simptomų nerodo, nesuk sau galvos. Gal tiesiog tokia rūšis. Man yra buvę, kad naujos viršūnėlės geltonavo vienam iš 3 augaliukų, kuris pabaigoje sukrovė didesnį derlių, nei kiti du kartu sudėjus ;)
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Jooo. Biobizz produktais ir aš nusivyliau. Pirmas ir paskutinis kartas su jais. Kitam auginimui ieškosiu kitos amunicijos :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

As is coco gavau runoff 5000ppm pries flush darant. Niekas nedege bet sunku buvo numusti

Tikriausia drusku buvo prisikaupe
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

Cikis rašė: 2019-04-22, 20:03 As is coco gavau runoff 5000ppm pries flush darant. Niekas nedege bet sunku buvo numusti

Tikriausia drusku buvo prisikaupe
Iš kur jūs tokius didelius skaičius gaunat niekaip nesuprantu, kad tūkstančiais matuojat... :D Arba mano TDS matuokliai (turiu du) grybauja, arba jūs šeriat savo panas nenormaliais kiekiais. Va, ką tik palaisčiau su trąšom, kadangi antras feed'as, daviau 1ml bloom'o ir 0.5ml grow'o litrui, 300PPM gavosi... Ir tai bijau, kad nenudegtų, nes prieš savaitę problemų nuo 0.5ml/l litrui turėjau su dar mažesniu PPM.

Runoff 400+ PPM, pats nesuprantu kas darosi, tiek neįpilu, kiek išbėga, o žydim trečią savaitę :D Greičiausiai mikorizė maitina augalus, nes kito logiško paaiškinimo nėra...
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Na matai vistiek pas tave light mix, pas mane all mixas. Jie gan neblogai skiriasi. Galbūt dėl to pas tave mažesnis PPM :)
O šiaip esu tik vieną kartą dėjęs 1 ml/litrui bb grow, visada dedu po pusė dozės sumaišęs su calmag. Bet tada kai testavau, tai tik paprastas vanduo. Realiai turėtų dar būt didesnis ppm sumaišius trąšas.

P.s. gal ir durnas klausimas(biškiuką pačiam sarmata), nes tik grow tenaudojau. Jeigu tręšiant jau su bloom topmax ir grow, tai viską maišot į vieną bendrą masę? Ar atskirai susimaišot ir atskirai laistot?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Bendra mase :) atkirai pilt i ta pati vandeni kad asiskiestu. Nes gali reaguoti koncentruoti vieni su kitais.

Na as auginu coco. Va kaip tik savo melynam suriui dariau runoff :D matuoklis parode error :) atskiedus puse runoff buvo virs 5ec. Truputi nutrient burn matosi bet auga graziai. Reiks sian ar ryt numusti ppm per puse

Mano laistymas toks. I 5ltr pilu 20/20/20/10 bloom/grow/micro/calmag tai isviso ppm ten neblogas gaunasi :) ir taip laistau nuo pradziu. Tik pirmas 2 savaites duosu perpus maziau. Jei augalui patinka didinu iki gamintojo rekomenduojamos normos. Na dar bloom kai zydi karts nuo karto dviguba doze duodu :)

Gaunasi doze 22ml/ltr
Ppm matuoklis bluelab ec piestukas tas
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

Nenaudok CalMag'o kiekvieną kartą, jeigu trūkumų nerodo. Kalcio nitratas ir magnio sulfatas yra druskos, greitai nutrient lockout turėsi. Kažkur užsienio forumuose skaičiau, kad jo reikia tik du kartus per visą auginimą - vegetacijoj kartą ir paskui žydėjime, nepamenu kelintą savaitę. Kiek tiesos nežinau, bet šį auginimą naudojau jį tik kartą, kol kas trūkumų jokių nematau. Be to, kažkiek kalcio ir magnio yra vandenyje iš krano.
Kas dėl trąšų, nusipirk Bloom. Grow nedaug reikalingas, nes vegetacijos pirmom 5 savaitėm užtenka to, kas yra pačiam soile, nebent vegetuoji ilgiau ar naudoji prastą soilą. Topmax nebandęs, nes pasirodė nereikalingas. Vietoj jo nusipirkau melasos + power humus + amino acids. O vat bloom'as tikrai naudingas dalykas žydėjime.
Maišyti gali į vieną, gali atskirai - jokio skirtumo. Yra štai toks feed chart'as, tik nerekomenduoju pradėti nuo parašytų porcijų. Geriau po mažiau pradėk ir žiūrėk kaip reaguoja.
Nuotrauka

Cikis rašė: 2019-04-23, 00:48 Gaunasi doze 22ml/ltr
Nu niekaip nesuprantu, kaip tiek trąšų galima litrui sunaudoti 8[] Arba kaip kažkas gali augti prie 10EC :D Nes gandžiukei 1.2-1.3EC autofloweriam ir 2.4EC fotoperiodiniams yra maksimumas... Dėl šitos priežasties ir Biobizzas lightmix gamina 1.2EC, o allmix 2.4EC...

P.S. Coco labiau panašu į hydro, nei į soil, todėl ir trąšas reiktų naudoti būtent skirtas hydroponikai (arba dry amendments). Biobizz'o trąšos pagrinde maitina soilą, o ne patį augalą, todėl coco jos realiai netinka...
N/A
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Pas mane advanced nutrients. Tikriausia drusku nuo cal mag pas mane.
O gamintojas raso 4ml/litre. Visus tris naudoti visa auginima tai ir gaunas 16 jei dviguba bloom tai ir 20 jei dar calmag ir 22

Naudoju RO vandeni. Be to coco neturi mineralu. Nors pameginsiu calmag paretinti :)

Bet is esmes graziai auga :) no problems cia :) blue cheese fotoperiodas. Nemazas augalas, 3 kart fiminta :)

Onkad per daug ec suprantu, ir keista kai jokiu bedu nebuvo na ir nera :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Green Smoke, palyginus su kitus augalus auginanciais LT forumais, tai sitame toks vaizdas, kad trasos naudojamos tiesiog vietoj vandens :) kiek skaiciau, o stengiausi perskaityti viska cia, tai piriboras ryskus kalbant apie nuo kada galima ar kiek reikia.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

cia maitinimo chartas ant 100 litru vandens (na AN labiau hydro ir coco)
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Ko jam trūksta ar ko per daug? Jokių trąšų nenaudota, flushinu kai lempos išsijungia su 6.5 ph ir nedideliu kiekiu calmag. Laistau su 6.5 ph. Jei gerai pažiurėsit tai ir jauni lapukai tokie pat. Kiti auga padoriai.
Nuotrauka

Kiti taip atrodo
Nuotrauka
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gardening »

NuotraukaNuotraukaNuotraukaKazkaip keistai man cia ji auga gal kas koki patarima nes jau 4sav turetu jau pradeti zydet raso kad augs viso 9sav bet dar cia toli man atrodo iki pabaigos
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Kitą kartą sutaupyk visiems brangaus laiko ir parašyk daugiau info apie savo augalą.
Auto ar photo? Koks sviesos ciklas?
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gardening »

auto northern light 18/6 ispradziu laikiau 24h led lempas pajunges
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-04-25, 22:09 Ko jam trūksta ar ko per daug? Jokių trąšų nenaudota, flushinu kai lempos išsijungia su 6.5 ph ir nedideliu kiekiu calmag. Laistau su 6.5 ph. Jei gerai pažiurėsit tai ir jauni lapukai tokie pat. Kiti auga padoriai.
Nuotrauka

Kiti taip atrodo
Nuotrauka
Iš lapų galiukų matosi, kad nudeginta trąšom... Bus soilas per karštas. Daugiau sunku ką pasakyti, nes nieko nesimato. Chebra, nu nefotkinam su įjungtom LED lempom... Įkelk normalią nuotrauką.

Ir kaip suprast, flushini kai išsijungia lempos? Turi omeny, kasdien? :. Nuflushink normaliai vieną kartą bent su 3-4x vazono tūrio arba kol išbėgs kokie 300PPM. Ir kiek to calmag'o naudoji? Akivaizdu, kad nei kalcio, nei magnio tau netrūksta, tai kam tada jo dedi? Allmix'e tau tikrai negali nieko trūkti tokio amžiaus klonams, garantuoju, čia visą reikalą tau gadina arba karštas soilas arba per dideli kiekiai calmag'o, kuris sukelia nutrient lockout, arba dar kažkas, ką darai ne taip. Mažiau tikėtina - geležies, cinko arba sieros trūkumas.

Dar vienas dalykas, kas flushina naktį? 8??? Blyn, elementarūs auginimo pagrindai! Naktį deguonies reikia šaknim, o tu vandeniu jas užpili... '| O šiaip, patarčiau pradėti skaityti viską nuo pat pradžių ir kaupti žinias, literatūros netrūksta, yra Google... Kol nebus tvirto žinių bagažo, klaidos kartosis viena po kitos, o forumai visų bėdų neišspręs... 9 iš 10 atvejų tau patars neteisingai, ypač jeigu problema netradicinė... Vienintelis būdas išmokti, tai skaityti, skaityti, ir dar kartą skaityti. Skirk tam nuoširdžiai pusę metų, po kelias valandas kasdien, pamatysi, kaip pamažu pats pradedi pažinti augalą...

gardening rašė: 2019-04-26, 00:56 NuotraukaNuotraukaNuotraukaKazkaip keistai man cia ji auga gal kas koki patarima nes jau 4sav turetu jau pradeti zydet raso kad augs viso 9sav bet dar cia toli man atrodo iki pabaigos
Greičiausiai perlaistai. Ir per daug azoto arba kalcio/magnio. Kokį soil naudoji?

O šiaip, nieko rimto kol kas. Atrodo sveikai. Netręšk bent 1-2 savaites visiškai, neduok calmag'o, tik vandenį. Laistyk tik kai visiškai išdžius. Jausi pagal vazono svorį arba pirštą įkišk kokius 4-5 cm. Jeigu sausa - laistyk.

Kiek mažokas augalas, bet spėju bus todėl, nes ir vazonas mažas. Kiek litrų? Automatams mažiausias rekomenduojamas vazono tūris 5 litrai, optimalus būtų apie 10-12 litų. Galima ir didesnį, jeigu nori didelio augalo.

Ką rašo sėklų pardavėjas netikėk, kai pradės žydėti, 6-8 savaitės kaip minimum. Jei akys neapgauna, matau piestelę išlindusia pažastyje, tikrai sužydės savaitės bėgyje ;)
N/A
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas