Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

medinukas rašė: 2020-04-11, 21:27 HELP! Persodinau į didesnį vazoną ir pradėjo vysti lapai, kas galėjo nepatikt? Su šaknim elgiausi kuo atsargiau, nepažeidžiau. Kaip galiu padėt (bandžiau įkelt foto, kažkodėl neišeina)? 8() :|?
Tai gal perlaistei tiesiog? Geltonuoja lapai?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
medinukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-04-07, 08:45
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė medinukas »

Volkas rašė: 2020-04-12, 00:54
medinukas rašė: 2020-04-11, 21:27 HELP! Persodinau į didesnį vazoną ir pradėjo vysti lapai, kas galėjo nepatikt? Su šaknim elgiausi kuo atsargiau, nepažeidžiau. Kaip galiu padėt (bandžiau įkelt foto, kažkodėl neišeina)? 8() :|?
Tai gal perlaistei tiesiog? Geltonuoja lapai?
Nemanau, palaiščiau nedaug. Dabar bandžiau flushint, tai lyg ir atsigavo per naktį, tik lapų galiukai kai kurie džiūti nori.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

atsigaus medinuk, nieko nedaryk
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

medinukas rašė: 2020-04-12, 11:08
Volkas rašė: 2020-04-12, 00:54
medinukas rašė: 2020-04-11, 21:27 HELP! Persodinau į didesnį vazoną ir pradėjo vysti lapai, kas galėjo nepatikt? Su šaknim elgiausi kuo atsargiau, nepažeidžiau. Kaip galiu padėt (bandžiau įkelt foto, kažkodėl neišeina)? 8() :|?
Tai gal perlaistei tiesiog? Geltonuoja lapai?
Nemanau, palaiščiau nedaug. Dabar bandžiau flushint, tai lyg ir atsigavo per naktį, tik lapų galiukai kai kurie džiūti nori.
Palik tu augaliuka, nekamuok. Persodinus reikia dregmes ir ramybes.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė nenaudelis »

Gal ir paveluotai, bet sekanciam kartui bus aiskiau - problema buvo nuo pat daigelio pasodinimo. Is kart po gimimo buvo pasodintas i durpiu vazoneli. Laikiau ant palanges kol paaugs ir matomai del sviesos trukumo isstypo per daug. Bet nuo kitu labai nesiskyre. Jau dideliam vazone, pradejo linkti zemyn ir as ji pririsau prie kuoliuko. Nesuverziau, laisves daviau. Bet augant toliau ta silpna stiebelio dalis taip ir liko kazkokia netvirta. Galvojau LST naudoti, bet sitam augaliukui tai tikrai netiks. Toliau auga tvarkingai, viskas atrodo kaip is nuotrauku (ten kur viskas gerai :) ) Silpna vieta ties grunto virsum. Kodel taip nutiko ? Ir ka daryti kad taip nenutiktu ? Gal nuo pat pradziu per giliai i zemes idejau sekla ?
Desindzas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-02-29, 08:52
Reputacija: 3

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Desindzas »

Volkas rašė: 2020-04-05, 22:56
Desindzas rašė: 2020-04-05, 22:08 Nuotrauka
Nuotrauka
Sveiki mano vienas augaliukas jau turi pirmas piesteles nors dar tik 4sav....
Big bang auto
Ir pastebejau virsutiniu lapu geltonuojancius galiukus pagal viskas kaip ir copper deficiency
Gali buti ?
Ph visada 6.5 trasu jokiu dar nenaudota
Flushint ? Gal dar kokių patarimų?
Viskos ok su piestelėm, žydėt nepradėjo ,nepergyvenk, tik parodė lytį, dar augs. Siūlau mažint ph iki 6,0-6,1 kol kas, o žydėjime 6,3-6,4. Užtat ir lapų galiukai gali būt pageltę, nes ph aukšotkas ir negali pasisavint kai kurių elementų, nors ir pilsi juos xN dozėm
Auginimo pradžioje PH turi būti 6,4. Bėgant laikui PH lėtai mažinkite kol pasieks 6,0 (žydėjimo pabaigoje). Tai leis augalams pasisavinti šiek tiek mažiau maistingujų medžiagų kol augalai yra jauni, o daugiau pasisavinti kai jie užauga ir žydi

Ir kas teisus ? Nes priešingos nuomones
Ta dalis copy paste is pradžiamokslio
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Desindzas rašė: 2020-04-16, 22:47
Volkas rašė: 2020-04-05, 22:56
Desindzas rašė: 2020-04-05, 22:08 Nuotrauka
Nuotrauka
Sveiki mano vienas augaliukas jau turi pirmas piesteles nors dar tik 4sav....
Big bang auto
Ir pastebejau virsutiniu lapu geltonuojancius galiukus pagal viskas kaip ir copper deficiency
Gali buti ?
Ph visada 6.5 trasu jokiu dar nenaudota
Flushint ? Gal dar kokių patarimų?
Viskos ok su piestelėm, žydėt nepradėjo ,nepergyvenk, tik parodė lytį, dar augs. Siūlau mažint ph iki 6,0-6,1 kol kas, o žydėjime 6,3-6,4. Užtat ir lapų galiukai gali būt pageltę, nes ph aukšotkas ir negali pasisavint kai kurių elementų, nors ir pilsi juos xN dozėm
Auginimo pradžioje PH turi būti 6,4. Bėgant laikui PH lėtai mažinkite kol pasieks 6,0 (žydėjimo pabaigoje). Tai leis augalams pasisavinti šiek tiek mažiau maistingujų medžiagų kol augalai yra jauni, o daugiau pasisavinti kai jie užauga ir žydi

Ir kas teisus ? Nes priešingos nuomones
Ta dalis copy paste is pradžiamokslio
Skaičiau, buvau visą lentelę rades, db neberandu. Bet, kiek žinau, kuo šarmingesnė dirva tuo geriau pasisavinamas fosforas, todėl aš lieku prie savo nuomonės, kad žydėjime reikia didint ph. O tu irgi šį klausimą gali nesunkiai išsispręst ieškodamas info googlei ir padarydamas vieną išvadą, t.y. vidurkį visos gautos info išvesdamas ;)
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Desindzas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-02-29, 08:52
Reputacija: 3

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Desindzas »

Googlinu tikrai nemazai ir video ziuriu irgi daug
Tai nuomoniu kaip visada pilna skirtingu
Nors kolkas vegetacijoi dideliu skirtumu tikrai nepastebejau naudojant ph nuo 6 iki 6.4-6.5
Zydejimo dar laukiu 😀
O oas mane asmeniskai del geltonuojanciu galiuku buvo kalte light stress
O kaip naujokas visada noriu padiskutuoti nes dar tik pradedu suprasti visa sita augaliuka
Galiu pasakyti kad net prie s pirmą karta pradedant reik tikrai nemažai info susirinkt kad poto nebutu kas antra diena kvailu klausimu i tema augintiniu problemos 😀
O realiai isbegantis ph pas mane dazniausiai tarp 6.1-6.3 stabiliai nuo augimo pradzios
Siaip jauciasi gerai augaliukai buvo truputis calcio trukumas labai minimalus uzteko vieno laistymo su calmag ir susitvarke kolkas toliau dideliu problemu nebuvo ziuresiu kaip bus zydejime 🙂
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė lukasaka »

Aš visada ph laikau 5.9 - 6 ir užaugo be jokių problemų labai gražios spalvos. Aišku pas mane coco
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lupikas »

Nuotrauka

Sveiki! Lapu galiukai mirsta :( Nitratu trukumas? PH problema? Gaila, kad tokiem jauniem ir jau problemos...
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Lupikas rašė: 2020-05-21, 17:32 Nuotrauka

Sveiki! Lapu galiukai mirsta :( Nitratu trukumas? PH problema? Gaila, kad tokiem jauniem ir jau problemos...
Tam ir lapai, lai jie mirsta :)
Gali panasiai gelsti nuo azoto pertekliaus, tai sek ar negelsta visas lapas. Bet priesingai nei, kad daznai buna zmones padaugina trasu ir sakau - baikit, ble, trest be proto (is ten dauguma forumieciu problemu), tai sikart manau, kad kazko truksta isties. Ir, speju, tai gal buti kalis. Bet kokiu atveju, as daryciau savaite laiko kokybisko vandens dieta, o po to po truputi pajungciau trasas (restat).
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė quNNcy »

Visi lapai ziuri zemyn,nelb noriu tiket kad pertrestas,nors nera reikalo jo vapse serti trasom,akis uzkliuvo uz zemiu,jos tamsios,tai mintis persarasi kad jis ryskiai perlaistytas,pastosiai,nuolatine dregmem saknys nekvepuoja,del tu pirmu lapu tai nieko tokio,retai kada juos islaiko iki pacio galo,o jei tai padaro tai salygos augalui indealios turi but
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lupikas »

Tresti, tai netresta, zemes tamsios del to, kad cia durpes su juodzemiu maisytos. Gal ir perlaisciau, bet Mano mintis yra, kad lock out'as jiem, nes tas durpes paskubom prazioplinau paimdamas PH 5-6. Bet xuinia, i lauka jau isnesiau, padariau siek tiek kitoki misini, tikiuosi atsigaus.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Kol galiukai nedega azociuko :) ir maziau laistyti gal
Bet darbe mane vadina - Veryga
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lupikas »

Aaaah!! Jopapa, savaitele laiko jau kaip lauke ir panasiai po praeito mano posto praejo, blogeja. Nelaisciau per daug, kas vyksta? Stresuoja? Ar pilt siek tiek biobloom'o? Beje, visiem alei vieno tapati problema, negi zemes tragiskos?

NuotraukaNuotraukaNuotrauka
medinukas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-04-07, 08:45
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė medinukas »

Lupikas rašė: 2020-05-27, 23:12 Aaaah!! Jopapa, savaitele laiko jau kaip lauke ir panasiai po praeito mano posto praejo, blogeja. Nelaisciau per daug, kas vyksta? Stresuoja? Ar pilt siek tiek biobloom'o? Beje, visiem alei vieno tapati problema, negi zemes tragiskos?

NuotraukaNuotraukaNuotrauka
O kokias žemes naudoji, gal turi pakuotę? Man irgi buvo tas pats
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė ‎‎‎ »

Lupikas rašė: 2020-05-27, 23:12 Aaaah!! Jopapa, savaitele laiko jau kaip lauke ir panasiai po praeito mano posto praejo, blogeja. Nelaisciau per daug, kas vyksta? Stresuoja? Ar pilt siek tiek biobloom'o? Beje, visiem alei vieno tapati problema, negi zemes tragiskos?

NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Pirmiausia, patikrink, ar nera kenkeju... Jeigu nepratinai pamazu ir iskart isnesei i lauka, gali buti light stress. Nors siaip atrodo kaip pH problemos... Arba visgi perlaistai. Arba stipriai pH pasikeite (PH fluctuations). Akivaizdu, kad kazkokio streso pasekme.

Maziau tiketina, kad kalio truksta. Tikrai neatrodo alkanos.
Reguliuoji vandens pH? Kokias zemes naudoji?
Atvirai pasakius, man baigesi panasios bedos, kai nustojau Biobizz produkcija naudoti :D :D

Jei skaitai EN, gali uzmesti aki i https://www.420magazine.com/community/t ... ant.94044/
Bong Maestro
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lupikas »

Buvo stresas, susitvarke viskas po dar savaiteles.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Lupikas rašė: 2020-06-09, 13:49 Buvo stresas, susitvarke viskas po dar savaiteles.
Puiku! :) mano buvo labai tragiska pradzia siais metais, irgi stresavo del tu levu oru, bet po truputi susitvarke augaliukai.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Lupikas »

Na maniskiam jau apie 5 savaites, vienas kitas lyg ir pradeda zydeti, augalai nera labai dideli ar lapuoti, realiai tik pries savaite is pazastu pradejo leisti sakas, plius treniruociu nevedziau, tai man atrodo nebus daug derliaus :(
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas