Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Na kalio trukumas yra mobili problema. Augalas ima si menerala is senu lapu ir pernesa ji i naujus kad tokiau augtu. Dabar nepaziuresiu galima ph pareguliuoti geriasniam kalio pasisavinimui. Duok trasu kur jobdaugiau (pot ash, potassium). As neesu turejas tokiu problemu normaliai tresiant.

Buna kartais maisoma su heat stress. Bet heatstress prasideda nuo virsuniu. Tar viskas priklauso nuo istorijos pradzios. Jei nuo seniausiu lapu prasidejo duok kalio.

Btw. Jei nemaisau is atminties kalio problemos prasideda zydint. Mazink azota, didink kali ir bendro ec nevirsyk :) bus viskas ok
Bet darbe mane vadina - Veryga
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Tai va kad aš irgi niekada neturėjau tokiu problemų. Naudoju biobizz produktus pagal grow chart bet nenaudoju topmax kuris kaip supratau ir turi kalio savyje.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Gali buti, as biobizz dar nebandes. As kalio trukuma zudau su canna pk 13/14
Bet darbe mane vadina - Veryga
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Na užsisakysiu ir aš šio gėrio 😁
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė justus »

Sveiki,
Northern Light Auto, 9 dienos augalui. Auginu 11 l vazone. Biobizz Light Mix soile. Dar nedaviau papildų jokių. Auga labai gražiai, tik vakar radau pakrypūsį per stiebą.
[img]https://i.postimg.cc/R6NNHDWc/IMG-20191114-183036.jpg[/img]
Gal stiebas per plonas, neišlaiko viršūnės? Su pirštu atstatau tiesiai, tai laisvai krypsta atgal. Ar užtektų paremti tiesiog? Yra ventiliatorius, bet nepučiu tiesiogiai, nes jis gan stiprus. Kokios čia gali būti problemos?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Px viskas gerai. Graziai atrodo. Paaugs issitemps stiebas o virsune eis link sviesos
Bet darbe mane vadina - Veryga
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Uoj viskas čia labai gražu 😁 Gali nepanikuoti 😁
justus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2019-09-24, 21:43
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė justus »

Kezvaldas rašė: 2019-11-15, 09:53 Uoj viskas čia labai gražu 😁 Gali nepanikuoti 😁
Ačiū, stengiuosi nepanikuot, tik pirmas augalas, kaip pirmas vaikas :D
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Nuotrauka
NuotraukaNuotrauka
Sveiki, kaip manote ilgai dar po lempomis teks laikyti? Ledai apie 3000w bendrai.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

Kezvaldas rašė: 2019-11-18, 18:33 Sveiki, kaip manote ilgai dar po lempomis teks laikyti? Ledai apie 3000w bendrai.
ne nu davai dar karteli :D kazkaip galva atsisako dirbti pamacius 3000w.

kokius LED naugoji? matau problemu turi biski, lapai padege stipriai

o liko is akies menesis koks. is bedos po poros savaiciu gali imti bet gali buti orinukai :)

gali buti kad pas tave sustojes augimas.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

2x Mars hydro Ts 2000w taip modelis vadinasi. Bet prisukta. Jo problemų yra su kaliu, bet augimas nesustojas nes pastarąsias savaites labai akilai stebiu. Dar pats padėjai man problemą spręsti dėl lapų 😁
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

tai iskart paraisau tave :) nepyk, man patinka tikslumas skaiciuose :)

pas tave sviesos max 600w =-3% manau :) greiciau minus :)

lempos geros turetum gera derliu aptureti jei kantrus busi :) jei tanku apacioj palus paretink kur sviesos negauna, duok jiems vejo kad nesuputu, stenkis dregme laikyti maziau 50% geriau 40% kuo maziau dregmes tuo geriau

ok dabar apie augala galima labiau papasakoti :) jei jis auga, puciasi palik minimum dar menesiui zydeti, laikyk trasas kontroleje ir viskas bus gerai, tik pabaigoje budai pradeda stipriai pustis :) asmeniskai man cia mazai sniegelio :) gal net 6 savaites teks pakenteti :)
cia maniske panaciu laiku kaip ir tavo. dar ilgai laikiau :( tik papelyjo biski teko 30% ismesti :(
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Sveiki, ten pas kvezalda, tai dirbtinai sukelta situacija. Kalio problema spresti bandyta 6dienas laistytant vandeniu (4 men gyvnantis augalas neva turejo atsistatyti per tiek), tada nuspresta gydyti kalio papildais, po dar ten 6d augalas toliau nesveikuoja. Gaila, kad taip be vizijos gydoma. Patarciau tikrai nieko nedaryt ilga laika, tresti tik kai pamatai, kad truksta.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Cikis dėkui uz informącija.💪
Operatore na taip susimoviau ištiesų su šitu growu, bet manau, kad ištempsim paskutinį mėnesį. Juk iš klaidų mokomasi 😁
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Varna »

Ačiū:)
Paskutinį kartą redagavo Varna 2019-11-19, 21:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

na sakyciau azoto trukumas bet jei eina i zydejima 12/12 asota reik mazint ir didint kali :) siaip nera labai dideles problemos, didieji lapai turi tendencija "shertis" :) as biski veliau padaryciau defolio tankesnese vietose kad energija eitu ten kur reikia, i didziasias ir sviesos gaunancias sakas

bet anyway :) karteli pilna doze azoto gali kalti o po to jau pagal grafika. po poros savaiciu gali kalt kalio x2 ir vel pagal grafika :) jei turi koki Pk 13/14 jo galima duoti :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Kezvaldas rašė: 2019-11-19, 11:44 Cikis dėkui uz informącija.💪
Operatore na taip susimoviau ištiesų su šitu growu, bet manau, kad ištempsim paskutinį mėnesį. Juk iš klaidų mokomasi 😁
Tai viskas tvarkoje, su praktika ir patyrimas. Aisku istempsi, nes nera ten nieko blogo. Tiesiog daugiau turejau minty, kad sie du komponentai: kantrybe ir "maziau yra daugiau" yra teisingas kelias i gera rezultata. Paziurekite, pas geras semininkes geles klesti 12men su 15g trasu per metus(!) , o gandzike spintose augo ir dar kai nebuvo jokiu biob ir canna trasu. Taip, kad, jaunimas, keiciam mastyma :)) sakysite, kad papildai organiski (kas man visad kelia juoka), tai puolam pasiskaityti kaip atsiranda trasa (na, kad ir azotas) naturaliai ir kaip atsiranda biobiz bonkuteje :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Kezvaldas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2019-10-25, 20:40
Reputacija: 2

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Kezvaldas »

Operatore rašė: 2019-11-20, 07:53
Kezvaldas rašė: 2019-11-19, 11:44 Cikis dėkui uz informącija.💪
Operatore na taip susimoviau ištiesų su šitu growu, bet manau, kad ištempsim paskutinį mėnesį. Juk iš klaidų mokomasi 😁
Tai viskas tvarkoje, su praktika ir patyrimas. Aisku istempsi, nes nera ten nieko blogo. Tiesiog daugiau turejau minty, kad sie du komponentai: kantrybe ir "maziau yra daugiau" yra teisingas kelias i gera rezultata. Paziurekite, pas geras semininkes geles klesti 12men su 15g trasu per metus(!) , o gandzike spintose augo ir dar kai nebuvo jokiu biob ir canna trasu. Taip, kad, jaunimas, keiciam mastyma :)) sakysite, kad papildai organiski (kas man visad kelia juoka), tai puolam pasiskaityti kaip atsiranda trasa (na, kad ir azotas) naturaliai ir kaip atsiranda biobiz bonkuteje :)
Tas tai tikrai tiesa. Po ilgos pertraukos tiesiog atgal gryžau primiršęs visas žinias 🤣 Na "organinės" trašos ne šiaip sau turi tą pavadinimą bet norint išlaikyti kompostą bonkutėje tikrai reikia naudoti kažką kas neatitinka žodžio "organiška" Pats pamenu kai nebuvo visų canna biobizz arba buvo sunkiau juos gauti naudodavai Dr. Shulzes kokį. Arba šiaip ką Seniuose rasdavai 😁
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Kezvaldas rašė: 2019-11-20, 18:25
Operatore rašė: 2019-11-20, 07:53
Kezvaldas rašė: 2019-11-19, 11:44 Cikis dėkui uz informącija.💪
Operatore na taip susimoviau ištiesų su šitu growu, bet manau, kad ištempsim paskutinį mėnesį. Juk iš klaidų mokomasi 😁
Tai viskas tvarkoje, su praktika ir patyrimas. Aisku istempsi, nes nera ten nieko blogo. Tiesiog daugiau turejau minty, kad sie du komponentai: kantrybe ir "maziau yra daugiau" yra teisingas kelias i gera rezultata. Paziurekite, pas geras semininkes geles klesti 12men su 15g trasu per metus(!) , o gandzike spintose augo ir dar kai nebuvo jokiu biob ir canna trasu. Taip, kad, jaunimas, keiciam mastyma :)) sakysite, kad papildai organiski (kas man visad kelia juoka), tai puolam pasiskaityti kaip atsiranda trasa (na, kad ir azotas) naturaliai ir kaip atsiranda biobiz bonkuteje :)
Tas tai tikrai tiesa. Po ilgos pertraukos tiesiog atgal gryžau primiršęs visas žinias 🤣 Na "organinės" trašos ne šiaip sau turi tą pavadinimą bet norint išlaikyti kompostą bonkutėje tikrai reikia naudoti kažką kas neatitinka žodžio "organiška" Pats pamenu kai nebuvo visų canna biobizz arba buvo sunkiau juos gauti naudodavai Dr. Shulzes kokį. Arba šiaip ką Seniuose rasdavai 😁
As, tai tiesiog bijau gauti pizdako nuo visos bendruomenes, nes visi naudoja :))) o, kad auginant IN nenaudoti - as nesakau. Kalbu, kad trasa papildas, ne kasdiene duona. Reikia naudoti in, ypac jei zemes prastos.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
bongmeister
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2019-11-18, 14:53
Reputacija: 6

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė bongmeister »

Kezvaldai, viskas ok su tuo tavo krūmu. Lapų tik gal kiek per tankiai kaip Cikis minėjo.

Mano cookies per klaidą vegetacijoj išvis lapų beveik nebeturėjo, o sukrovė didžiausias galvas iš visų. :D O jau galvojau gal išmesti, nes nieko gero nebus :D

Tai kyla klausimas, kiek iš tikro tie didesni lapai reikalingi žydėjime. Mano atveju, tik užstoja šviesą :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas