Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
eigulis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2018-11-27, 16:22
Reputacija: 7

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė eigulis »

Ne. Čia moteris
Deew
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2020-06-04, 19:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Deew »

Galvojau jau kiaušiai, Nes antra savaitė nepasirodo pastiles. Iš tryju no name sėklų dvi moteriškės jau žydi, kurios vegetuot pradėjo dviem savaitėm vėliau. tik dėl šitos neaišku buvo. Maniau kad išvis neautomatas, tik po poros mėnesiu nuo daigo pradėjo rodyt lytį. Visi OD auga. Aš jam nuo mažų dienų lst dariau gali būti kad dėl to jis taip vėluoja pradėt žydėt?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Deew rašė: 2020-06-16, 09:33 Galvojau jau kiaušiai, Nes antra savaitė nepasirodo pastiles. Iš tryju no name sėklų dvi moteriškės jau žydi, kurios vegetuot pradėjo dviem savaitėm vėliau. tik dėl šitos neaišku buvo. Maniau kad išvis neautomatas, tik po poros mėnesiu nuo daigo pradėjo rodyt lytį. Visi OD auga. Aš jam nuo mažų dienų lst dariau gali būti kad dėl to jis taip vėluoja pradėt žydėt?
Labs :) as irgi mastau, kad cia moteriske. Dar mastau, kad turejai minty piesteles, ne pastiles.
Ziu, o kodel manai, kad no name seklos apskritai bus auto? Auto lyti rodo jau budamos apie men amziaus. O tavo po poros men pradejo rodyti. Na, semi auto max gal. O jei seklos is pirktines gandzikes, tai daugiausia sansu, kad apskritai ne auto. Pafotkink zydincias, m?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Deew
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2020-06-04, 19:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Deew »

Aš Nemanau kad radom seklos bus auto bet dvi pradėjo po pusantro mėnesio žydėt tai tikrai automatai. Dabar neturiu tu automatų nuotraukų, bet auga viskas normaliai . Tai jei semi gal ir geriau daugiau derliaus bus. Ir jei čia moteriškė tai iš 3 radom sėklų 3 mergaitės manau neblogai 😀
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Deew rašė: 2020-06-16, 11:42 Aš Nemanau kad radom seklos bus auto bet dvi pradėjo po pusantro mėnesio žydėt tai tikrai automatai. Dabar neturiu tu automatų nuotraukų, bet auga viskas normaliai . Tai jei semi gal ir geriau daugiau derliaus bus. Ir jei čia moteriškė tai iš 3 radom sėklų 3 mergaitės manau neblogai 😀
Neblogai, neblogai :) semi dar geriau musu vis labiau "mild" tampanciam klimatui.
As, aisku, nenoriu spangti anksciau laiko, bet panasu, kad mano darzelis bus is 90% moteriskiu, nes irgi ne feminizuotos. Daug kas bijo auginti ne feminizuotas seklas, bet man tai nebuvo labai prastu rezultatu niekad :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Deew
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2020-06-04, 19:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Deew »

Operatore rašė: 2020-06-16, 12:03
Deew rašė: 2020-06-16, 11:42 Aš Nemanau kad radom seklos bus auto bet dvi pradėjo po pusantro mėnesio žydėt tai tikrai automatai. Dabar neturiu tu automatų nuotraukų, bet auga viskas normaliai . Tai jei semi gal ir geriau daugiau derliaus bus. Ir jei čia moteriškė tai iš 3 radom sėklų 3 mergaitės manau neblogai 😀
Neblogai, neblogai :) semi dar geriau musu vis labiau "mild" tampanciam klimatui.
As, aisku, nenoriu spangti anksciau laiko, bet panasu, kad mano darzelis bus is 90% moteriskiu, nes irgi ne feminizuotos. Daug kas bijo auginti ne feminizuotas seklas, bet man tai nebuvo labai prastu rezultatu niekad :)
Iš kelių augalų čia tiek moteriškių? Man pernai taipat iš dviejų radom seklu dvi moterys išaugo.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

Deew rašė: 2020-06-16, 12:17
Operatore rašė: 2020-06-16, 12:03
Deew rašė: 2020-06-16, 11:42 Aš Nemanau kad radom seklos bus auto bet dvi pradėjo po pusantro mėnesio žydėt tai tikrai automatai. Dabar neturiu tu automatų nuotraukų, bet auga viskas normaliai . Tai jei semi gal ir geriau daugiau derliaus bus. Ir jei čia moteriškė tai iš 3 radom sėklų 3 mergaitės manau neblogai 😀
Neblogai, neblogai :) semi dar geriau musu vis labiau "mild" tampanciam klimatui.
As, aisku, nenoriu spangti anksciau laiko, bet panasu, kad mano darzelis bus is 90% moteriskiu, nes irgi ne feminizuotos. Daug kas bijo auginti ne feminizuotas seklas, bet man tai nebuvo labai prastu rezultatu niekad :)
Iš kelių augalų čia tiek moteriškių? Man pernai taipat iš dviejų radom seklu dvi moterys išaugo.
Emmm, nu, cia gal liksiu diskretiskas :) na, is desimt, imkime ")
O mano nera tokios jau random. Auginau ir mama, ir teva :)) zinau kieno vaikai.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gardening »

Nuotrauka
Kokia cia beda jam kad visi lapai geltonuoja?
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė _______ »

Kalio truksta. Cia del dziuvanciu galiuku. O del uzsirietusiu i virsu margin'u, tai arba perlaistai, arba per sausa aplinka (RH), arba magnio padauginai...
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

Sveiki. Gal kas pasakys, ko čia trūksta šitam CBD augalui? Pats nebesusigaudau jau:D
NuotraukaNuotrauka
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė quNNcy »

barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

quNNcy rašė: 2020-06-30, 11:06 Jei neklistu pH bedos stai - https://www.growweedeasy.com/cannabis-p ... uctuations
Labai realu, kad pH. Nes laistau tiesiog vandeniu iš krano kur pH gal 7.8-8.
THC augalam patinka, vienur kitur apatiniai lapukai su trim pirštais vos vos spalvą pakeitę, bet va CBD reikalauja didesnio dėmesio.
Pabandysiu sutaisyt pH šitai medicinkei :)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė quNNcy »

Butinai,nes kai reikes girdyt trasom,del trukstamu medziagu,butent del ph bedu bus taip kad augalas negales pasisavinti ju ir bedos tik dides ir vargelio apturesi dar daugiau,sekmes :)
sliuri
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-05-18, 18:15
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sliuri »

Sveiki, ar dar iseis kuom pagelbet augalui po desine? Rusis nezinoma bet atrodo kad auto, ph~7, laistau schulz bloom. Is pradziu atrode kad magnio trukumas bet po to isvis pradejo geltonuot. O po kaire tai critical, 26d zydejimo ir jos apatiniuose lapuose kazkokie simotomai matomi.
Nuotrauka
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė barzdyla »

sliuri rašė: 2020-07-31, 00:46 Sveiki, ar dar iseis kuom pagelbet augalui po desine? Rusis nezinoma bet atrodo kad auto, ph~7, laistau schulz bloom. Is pradziu atrode kad magnio trukumas bet po to isvis pradejo geltonuot. O po kaire tai critical, 26d zydejimo ir jos apatiniuose lapuose kazkokie simotomai matomi.
Nuotrauka
Pirmiausia tai klausimas kokia doze tręši su schultz? Augalai matau jau žydi ne pirma savaitė, tai duoti reiktų 1-1.5 tbsp/1litrui. Greičiausi duodi tik po 1tbsp/2litram, tai padidink kiekį. Pats pilu dabar 18tbsp ant 12litrų, tai augalams labai patinka. Bandyk duoti azoto, jei nepadės. Jei autikas, tai jis dar nori paaugt šiek tiek, o azoto jam mažai iš Schultz bloomo. Pas mane irgi LSD ir Strawberry Cheesecake žydėjime dar kurį laiką reikia duoti papildomai azoto, nes vien iš schultz neužtenka(gal dėl žemių mišinio, bet ne visiems augalams čia).
sliuri
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2020-05-18, 18:15
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė sliuri »

Realiai siek tiek net maziau atrodo dedavau nei 1tbsp/2litrui, nes bijojau is pradziu pertrest, tai dbr padidinsiu kiekius ir tuo paciu duosiu azoto papildomai. Po desine augalas jau nebeauga kiek pastebejau. O zemiu misinys pasirode gan neblogas is pradziu, nieko netruko, augo puikiai. Maisiau zemes lapiniams augalam, dolomitmilciu, perlito.
zebriukas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2019-08-21, 23:40
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė zebriukas »

Nuotrauka
kodel visi lapai turi po 3 lapus?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Ciakis »

mutacija
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Operatore »

zebriukas rašė: 2020-08-08, 14:06 Nuotrauka
kodel visi lapai turi po 3 lapus?
Nieko keisto. Ruderalis buna su trim lapais. Genai.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė _______ »

zebriukas rašė: 2020-08-08, 14:06 Nuotrauka
kodel visi lapai turi po 3 lapus?
Antrinu Operatorei, ruderalis genai dominuoja. Koks seedbankas?
Motinele ruderalio naudojo arba nestabilus pheno, t.y. neisbaigtas. Gali isvis shaluha uzaugti...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas