Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Moderatorius »

man pasiraitė keletas lapelių tos rūšies, bet tai buvo ~5savaitėj.
rudavimas, jo, gal ir pė xaš. xuj znaet, daug kas gali būt :D
pradžioj tiesiog normaliai rūgštingumą žemės palikčiau tokį pat, ir žiūrėčiau, kas vyksta po to
ar į blogą pusę, ar į gerą :D

o šiaip, rimtai, iš visų tik viena? ):
kažką reik galvot :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė G. »

Įdomu, įdomu. Iš trilapių pirštų panašoka, kad smarkiai ruderalis dominuotų, tai nenustebčiau, jei draugelis augino lauke ir koks nors lietuvaitis apdulkino arba tiesiog lauke rado ir atnešė :D nu bet visaip gali būti, čia aš be garantijų, tiesiog spejimas. Dėl rudavimo tai irgi visaip gali būti, atkreipk dėmesį dar, kurioj vietoj yra parudave (per centrine lapo arterija) ir nuo rudavimo pradeda linkti vienpirstis. Anam uzsirietusiam rudavimo nelabai matosi, bet irgi gali buti, kad paciam lapo viduj trumpina medziagu vaiksciojima (gali but genetinis polinkis trumpint kazka). Mazdaug kaip umaus sklerotiko ranku pirstai - viduj trumpina, pirstai kreiveja, tinsta. Nu ir dar truputi pluostine primena, bet irgi visaip gali buti, tai ranku tikrai nenuleisk. Su laiku augalui beaugant jis atsiskleis ir pasirodys, kas toks is tikruju yra. Nu ir dar apie tuos pirmuosius lapus. Ta va idomumo, bendro supratimo delei foto gali pamatyt, kad jau pacioj sekloj buna pirmu apvaliu, ir karpytu lapu uzuomazgos. Lieva ziedadulke ant normalios piesteles nukrito - puslieve sekla, puslievis daigas. Mazdaug kaip lievas spermatozoidas apvaisina kiausialaste arba atvirksciai. Nu bet jei vaikelis turi kazkokiu igimtu trukumu tai tikrai nereiskia, kad jam augant tu trukumu neiseis sumazinti arba visai pasalinti. Tiesa o kaip kvapas? Turi jau koki nors specifini kai prilieti? Ir dar pamirsau, kokia cia pas tave lempa ir kokiu atstumu nuo augalo? Liesi augaliukai dar gali buti del sviesos trukumo, o kad efektyviai isnaudot mixintu diodu led'us, tai reikia kad atstumas tarp lempos ir augalo butu optimalus ne per mazas ir ne per didelis, kad spinduliai bekrisdami spetu susimaisyti, pasiskirstytu tolygiai.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

akkmuo rašė: 2017-10-20, 00:06 man pasiraitė keletas lapelių tos rūšies, bet tai buvo ~5savaitėj.
rudavimas, jo, gal ir pė xaš. xuj znaet, daug kas gali būt :D
pradžioj tiesiog normaliai rūgštingumą žemės palikčiau tokį pat, ir žiūrėčiau, kas vyksta po to
ar į blogą pusę, ar į gerą :D

o šiaip, rimtai, iš visų tik viena? ):
kažką reik galvot :D
2, prieš 4-5 dienas prasimušė dar viena, po 2 ar beveik 3 savaičių daiginimo. Nebus taip, kaip G. sako, kad gali būt apvaisinta Lietuviškomis žiedadulkėmis?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

G. rašė: 2017-10-20, 08:54 Įdomu, įdomu. Iš trilapių pirštų panašoka, kad smarkiai ruderalis dominuotų, tai nenustebčiau, jei draugelis augino lauke ir koks nors lietuvaitis apdulkino arba tiesiog lauke rado ir atnešė :D nu bet visaip gali būti, čia aš be garantijų, tiesiog spejimas. Dėl rudavimo tai irgi visaip gali būti, atkreipk dėmesį dar, kurioj vietoj yra parudave (per centrine lapo arterija) ir nuo rudavimo pradeda linkti vienpirstis. Anam uzsirietusiam rudavimo nelabai matosi, bet irgi gali buti, kad paciam lapo viduj trumpina medziagu vaiksciojima (gali but genetinis polinkis trumpint kazka). Mazdaug kaip umaus sklerotiko ranku pirstai - viduj trumpina, pirstai kreiveja, tinsta. Nu ir dar truputi pluostine primena, bet irgi visaip gali buti, tai ranku tikrai nenuleisk. Su laiku augalui beaugant jis atsiskleis ir pasirodys, kas toks is tikruju yra. Nu ir dar apie tuos pirmuosius lapus. Ta va idomumo, bendro supratimo delei foto gali pamatyt, kad jau pacioj sekloj buna pirmu apvaliu, ir karpytu lapu uzuomazgos. Lieva ziedadulke ant normalios piesteles nukrito - puslieve sekla, puslievis daigas. Mazdaug kaip lievas spermatozoidas apvaisina kiausialaste arba atvirksciai. Nu bet jei vaikelis turi kazkokiu igimtu trukumu tai tikrai nereiskia, kad jam augant tu trukumu neiseis sumazinti arba visai pasalinti. Tiesa o kaip kvapas? Turi jau koki nors specifini kai prilieti? Ir dar pamirsau, kokia cia pas tave lempa ir kokiu atstumu nuo augalo? Liesi augaliukai dar gali buti del sviesos trukumo, o kad efektyviai isnaudot mixintu diodu led'us, tai reikia kad atstumas tarp lempos ir augalo butu optimalus ne per mazas ir ne per didelis, kad spinduliai bekrisdami spetu susimaisyti, pasiskirstytu tolygiai.
Nu žiūrėsma kaip čia bus. Kvapelis tai pasakiškas :] , žiauriai skaniai kvepia kai patrini švelniai lapukus ir pauostai pirštus, man tai grynai greipfrutais kvepia, veislė LSD, o kai netrindamas pauostai viršūnę, tai irgi juntamas kažkos kvapelis. Lempa LED ufo 300w (120w iš tikrųjų), atstumas apie 30cm nuo augalo viršūnes iki lempos. Tiesa, kada man jau pradėt topint?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė G. »

A tei, jei ir kvapelis yra ir LSD dar, tai viskas normaliai tada, turetu prasikalt paskiau grazus lapai (nesakau, kad dabar negrazus :D). Pas kitus ant LSD irgi tokiu besiraitanciu pirmu pasitaiko ir siaip sita veisle tokia kaip cia pasakyt.. nu nera is stipriuju ir sveikuju (atspariuju), jautroka gal geriau sakyt... Galvojau, kad cia nezinoma sekla kokia tai dave ir tiek :D O del raitymosi tai gali but dar, kad del lempos ir reflektoringo, netolygiai ant lapu pasiskirsto spinduliai (akim ziurint gali atrodyt tolygiai). Viena lapo dalis gauna biski intensivesnes bangas, kita biski silpnesnes ir naturaliai viena lapo dalis, kuri labiau apsviesta varo vienaip, o kita lapo dalis, kuri ciut silpnesni spinduli gauna, tai varo kitaip :) Siulau dar pazaisti su aukscio reguliavimais ir sviesos atspindejimais i augala. O sienai kaip ten? Baltu popieriu isklojai? :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Blemba :o dabar kaip pasakei dėl to netolygaus spindulių pasiskirstymo, prisiminiau, kad viskas prasidėjo po to ,kai pakeičiau lempos aukštį :D, jo tada reiks reguliuot aukštį.
:D Aha popierium baltu išklijavau nes dažų neturėjau, labai ūbagiškai atrodo turbūt :}
Prie to pačio, kada jau man topint ?
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė avoria »

Topint kad ir dabar jau gali :)
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė G. »

nu kajusvirai... :D kaip taisykle topinam sulauke 3 aukstu gi :) Aisku, nieko nesakau, galima ir dabar, topinti galima kada tik norima, galima nors ir ne pati stieba o tik saka topinti, cia jau pagal poreiki, galimybes ie norus visi karpymai :) Bet siaip kaip taisykle tai sakau - kai yra 3 saku aukstai Per anksti nutopinus naujos galvos bus smulkesnes, nes pacios apatines sakos visada turi smulkiausia potenciala.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Moderatorius »

g., sėklos mano. :D
LSD strainas tikrai neapdulkintas lietuvaitėm, outdoore auginta nebuvo ((:
daugiau viską kaip ir pasakė g., nežinau, ką pridurt daugiau
karščio LSD tikrai jaunystėj nemėgsta, kaip ir sakė jis, jautri rūšis.
šiaip, keista, kad tiek daug neišdygo. iš LSD visada visos išlindo, tik su CK ir CM buvo problemų
kol kas viskas gražiai pas tave atrodo, tik pasiruošk lankstyt :D maniškė buvo apie pusantro metro :|?
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Joo lanstyt tai būtinai reiks, nes pas man dėžės aukštis 80cm, tai dar vazonas kokie 30 ir lieka išvis 50cm į aukštį, be lankstymo niekaip neapseisiu. Noriu nutopint ir tada pradėt lankstyt, ar geriau dabar lenkt ir po to topint? Blemba, daiginau taip, kaip ir aksčiau esu bandęs kelis kartus. Gal kokias 2 ar 3 sėklytes išmečiau iškart, nes paspaudžiau tarp pirštu ir jos lukštas sulūžo, nes viduj nieko nebuvo, tiesiog nesubrendusios bv.
Paskutinį kartą redagavo Volkas 2017-10-20, 22:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė G. »

nu va, gaila seklikiu, o galejo kilogramai :x: uzaugti... :rofl: realiai gali nebut super milzinisko skirtumo ar pirma topint ir paskui lankstyt ar lankstyt ir paskui topint. Bet, jeigu nori kaip imanoma zemesnio augalo, tai siulau lankstyt is karto ir paskui topinti (ir vel lankstyti), o ne atvirksciai. (Beje, dar yra variantas ir tiesiog tik lankstyti, be topinimo, vietom dar ir pakirpti galima, zo, variaciju - daugybe) Tenka man susidurt su tokiom problemom, kad augalai per zemi tiesiog buna, toligrazu neisnaudoju visos galimos vietos, bet nieko, taip jau kartais nutinka kai stengies absoliutu maksimuma is kubaturos isspaust :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

Andriuxes rašė: 2017-10-22, 18:39 PATARKIT

Kadangi mano F augalas yra vos ne 1,8m didumo ir panašiai į plotį. Jį auginu balkone po stogu ir uždaroje patalpoje, BET atėjo tokie orai, kad temp. nukrenta gana žemai ir aš manau, kad tai labai mažina žiedus, nes jau prasidėjas vėlyvas žydėjimas, o žiedai man daug kitokie kai buvo AUTO augalas jie tokie tankūs, o šitie nelabai, bet jų dachuja ir dar biški. :D Tai patarkit ką daryt ? Pestilės po biški pradeda ruduoti, o man žiedų didumas nepatinka... noriu didesnių. Turiu galimybę nešti į kambarį ir numesti kitam roome aišku kvapas eis kak nada per visą trobą :D nes balkono duris atidarius jaučiasi toks stiprus kvapas, kitiems smirdi, o man palaima. Tai kaip dabar čia daryti ? Gal vertėtų palaistyti gerai ir patręšti kur daugiau fosforo ? Nes pradėjau pastebėt, kad lapai po biški darosi šviesesni nuo pačio dugno, seniau tręšta su NEorganinėm trąšom, tai tik nuo anos savaitės pasijautė trūkumas azoto. Ant šito augalo ištaisiau klaidas kurias padariau ant AUTO augalo, tai čia jų nėra, bet dabar temperatūros. :/ Auga jis visą laiką prie tokių temperatūrų kokios yra už lango, balkone nėra šalto vėjo ar apskritai vėjo, kažkiek šilčiau

Čia manau jis man gavosi hybridas kaip ir Indoor ir Outdoor. Lauko sąlygos kaip ir, bet auginu viduj.
dazniausei gelsta lapai apacioja nes truksta sviesos fotosintezei, jei turi galinybes aisku nesk y kambari, bet su kuo ten zadi apsviest ja? hmmm tresti ? kol foto nematom negalim patart ;) :x:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Ką daryt su tuo trilapiu lapu kur žemę su apačia liečia? Kirpt ar palikt?
Nuotrauka
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė avoria »

Palik, kam tą augalą stresuot karpant. Išsities, na o jei ne tai pats nukris.
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

Volkas, ar keldamas foto naudoji paprasta narsykle? man kaskodel neina ykelt foto kaip tau, tik linkai matosi :)
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Google chrome. Nueini į komentarus, spaudi pilnas redaktorius, tada spaudi viršuje tokį paveikslėlį (su kalnais :D ) ir pasirenkti kurią nori nuotrauką įkelt. Aš darau taip.
Gerai, paliksiu ta lapuką, galvojau, kad ten gulėdamas prie pat žemės nepradėtų pūt ir šiaip, kad augalui nepakenktų.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

Volkas rašė: 2017-10-23, 20:03 Google chrome. Nueini į komentarus, spaudi pilnas redaktorius, tada spaudi viršuje tokį paveikslėlį (su kalnais :D ) ir pasirenkti kurią nori nuotrauką įkelt. Aš darau taip.
Gerai, paliksiu ta lapuką, galvojau, kad ten gulėdamas prie pat žemės nepradėtų pūt ir šiaip, kad augalui nepakenktų.
nepakenks as ir kai lanksciau lietesi ne vienas lapelis , jei pavyks imesiu kaip maniskis atrode :DDD beto aciu uz info :) :V: :x:
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Seedman »

:x: Nuotrauka stai kaip atrode manoji :D
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Volkas »

Kiek čia jai laiko? :] Tu, matau, pakišęs butelį, o aš tai iki pat žemės lenkiau, gal nebus blogai. :|?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Felit
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2017-03-08, 22:43
Reputacija: 4

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Felit »

Nieko blogo, juk viršūnė į šviesą kelsis, neilgai tas lapas liesis su žeme
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas