Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė barzas »

skrenduivirsu rašė:Iš linda užsisakiau prieš dvi dienas neatėjo dar niekas i email
O tu bent nors karta esi buves uz Lietuvos ribu ypac tokiu periodu kaip nuo kaledu iki 3 karaliu? labai mazai kur dirbama siuo periodu yra visoje europoje ( ir netik europoje ), tai kai dauguma uzsisakineja siuo periodu zino kad tik po visu svenciu pradejus dirbti bus pirmieji uzsakimai tvarkomi kurie buvo apie kaledas daryti, o per 2 savaites ten su biskiu uzsakimu turetu buti nemazai, tai teks palaukti ir pakenteti kol gausi atsakima. Dauguma ziuriu ir nekantrus ir net nepagalvojantis kad kai kur svetiniai periodai yra ilgesni nei LT, ir zmones turi daugiau laisvadieniu.....
Plius skyrti reike kur firma pardavineja ( kaip siuo atveju Linda) ir privatus koks asmuo ebey......
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kol išsiunčia dar praeina laiko kitaip tariant, 1-2 savaitės.
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė skrenduivirsu »

Tokia neuveskė su linda.. Vienu žodžiu pasirinkau seklyte skurias noriu pirkt atėjo laiškas su info kur pervest ir t.t. Okei poto persigalvojau ir ištryniau ta laiška, ir užsisakiau kitas, sumokėjau pinigu snuskaičiavo ir t.t. Laiško negavau jokio 6dienas~ praejo, vakar parašiau kodėl ne nepatvirtina mokėjimo ir t.t atrašė,kad nesumokėjau pinigu už toki ir toki orderi ir jie negavo jokiu pinigu, tada aš jiem parasiau,kad viena orderi praleidau ir istryniau kaip nereikalinga ( nepagalvojau,kad reik atsaukt) ir uzsisakiau visai kitas seklas ir automatiskai gavos kitas orderio kodas, nu nežinau sunku man čia mintis iš destit aiškiai, bet tikiuos supratot. Tai nuo vakar tyla neatrašo.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė G. »

skrenduivirsu rašė:Tokia neuveskė su linda.. Vienu žodžiu pasirinkau seklyte skurias noriu pirkt atėjo laiškas su info kur pervest ir t.t. Okei poto persigalvojau ir ištryniau ta laiška, ir užsisakiau kitas, sumokėjau pinigu snuskaičiavo ir t.t. Laiško negavau jokio 6dienas~ praejo, vakar parašiau kodėl ne nepatvirtina mokėjimo ir t.t atrašė,kad nesumokėjau pinigu už toki ir toki orderi ir jie negavo jokiu pinigu, tada aš jiem parasiau,kad viena orderi praleidau ir istryniau kaip nereikalinga ( nepagalvojau,kad reik atsaukt) ir uzsisakiau visai kitas seklas ir automatiskai gavos kitas orderio kodas, nu nežinau sunku man čia mintis iš destit aiškiai, bet tikiuos supratot. Tai nuo vakar tyla neatrašo.
kita karta pagalvok, kad reikia atsaukti. O dabar tik laukti gali, kol ispanai parukys kaseku ir imsis tavo pirma uzsakyma uz tave atmetineti, ieskoti naujo, vel tikrinti, ka tu uzsakineji, kokiam kaime tu gyveni, kas ta Lietuva is viso ar tavo uzsakymas yra pakankamai auksto prioriteto. Seklu bankas ten nemazas ir ne tik Lietuva aptarnauja, jauti.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė skrenduivirsu »

G. rašė:
skrenduivirsu rašė:Tokia neuveskė su linda.. Vienu žodžiu pasirinkau seklyte skurias noriu pirkt atėjo laiškas su info kur pervest ir t.t. Okei poto persigalvojau ir ištryniau ta laiška, ir užsisakiau kitas, sumokėjau pinigu snuskaičiavo ir t.t. Laiško negavau jokio 6dienas~ praejo, vakar parašiau kodėl ne nepatvirtina mokėjimo ir t.t atrašė,kad nesumokėjau pinigu už toki ir toki orderi ir jie negavo jokiu pinigu, tada aš jiem parasiau,kad viena orderi praleidau ir istryniau kaip nereikalinga ( nepagalvojau,kad reik atsaukt) ir uzsisakiau visai kitas seklas ir automatiskai gavos kitas orderio kodas, nu nežinau sunku man čia mintis iš destit aiškiai, bet tikiuos supratot. Tai nuo vakar tyla neatrašo.
kita karta pagalvok, kad reikia atsaukti. O dabar tik laukti gali, kol ispanai parukys kaseku ir imsis tavo pirma uzsakyma uz tave atmetineti, ieskoti naujo, vel tikrinti, ka tu uzsakineji, kokiam kaime tu gyveni, kas ta Lietuva is viso ar tavo uzsakymas yra pakankamai auksto prioriteto. Seklu bankas ten nemazas ir ne tik Lietuva aptarnauja, jauti.
Supratau :x:
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Buzzas »

Sveiki, ar kas pirkote iš bonzaseeds?
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Anonimus1
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2016-01-30, 20:57
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Anonimus1 »

Kodiel man neatidaro sito saito white-snow.nl raso serveris nerastas...
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė brownas »

atskleisiu paslaptį. pačiam viršuje kairem kampe yra baneris "linda-seeds" paspausk ant jo
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Baryga »

O ira toks variantas kad perki sieklas ir zinai kad kokiu 80% is jiu uzauks moteris?
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė brownas »

Baryga rašė:O ira toks variantas kad perki sieklas ir zinai kad kokiu 80% is jiu uzauks moteris?
perki femenizuotas semkas ir 100% moterys bus
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Baryga
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-31, 19:28
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Baryga »

Aciu as jau atvirksciai norejau darit:D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jah »

brown, ne 100% ;)
Vartotojo avataras
brownas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2015-01-16, 13:28
Reputacija: 5

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė brownas »

Jah rašė:brown, ne 100% ;)
atsiprašau už klaidingą atsakymą :)
iš žemės kiles - į žemę sugrįši :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė G. »

CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Buzzas »

Jeigu mano siuntinukas jau yra Rodūnios kelias, Vilnius, tai jau muitinę praėjo? ^_^
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė skrenduivirsu »

Buzzas rašė:Jeigu mano siuntinukas jau yra Rodūnios kelias, Vilnius, tai jau muitinę praėjo? ^_^
Pažiurėk žemėlapį kur randasi ta vieta kuria parasiai ir suzinosi
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Buzzas »

Aš tik tiek, kad iš visokių Kiniečių ir eBay siųsdavausi tai visi į tą Rodūnios kelią patekdavo, tai yra pašto skirstymo departamentas,
todėl linkęs manyti, kad viskas tvarkoj, nes taip išeina, kad jau perėmė siuntinuką Lietuvos Paštas, o muitinės prieš tai turėjo būt :)

Na bet kaip sakoma - neperšokęs griovio, nesakyk op... piu piu piu :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
skrenduivirsu
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2016-01-07, 23:25
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė skrenduivirsu »

Muitine perejo , ruosk daigykla
aeria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2013-02-07, 10:26
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė aeria »

sveiki, nezinau ar pastebejot bet bulk seed pradejo dideliais kiekiais siulyt semkes uz patrauklesne kaina. taciau kilo dilema ar seed'ai bus tokie patys kokybiski kaip tos pacios rusies perkant is kitur :? , gal kas yra pastebeje ar nuo bulk seed siulo toki pat kokybiska produktą kaip kiti :??
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė G. »

reikia vertinti tiekeja. pvz parodyk ir pasakysim, rimts ar ne :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas