Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė KajaBomMarley »

Nesitikėjau kad net 2 bus atsakymai :) aš išvis nestabilus, geriu antipsichotinius vaistus + antidepresantus, legaliai Psichiatrės parašytus, bet man niekas taip gerai neveikia kaip gerą kasiaką po darbo ar per laisvas sutraukti! Atsikeliu kaip naujas žmogus po to :) Bandęs ir grybų, nieko neveikė ant manęs normali dozė 2-3g džiovintų, nieko. Tai aš savo reikmėms noriu užsiaugint žolės ir ją užauginęs surūkyt, kaip kiti augina pomidorus ir agurkus balkone, ir paskui negali užsičiaupti, koks ten skanumas savus užauginus, apie chemijas kalba. Aš tikrai neplatinu ir sakau dirbu, čia man tiesiog ir hobis ir relaxacija viename. net nežinau ką aš norėjau pasakyt, gal pasiteisint, ar savo situaciją paaiškint :)
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė KajaBomMarley »

beje, man rašė, kad apie balandžio 6-7 ateis. Sakiausi iš lenkų, man lb padėjo tiesiog paspaudus ten mygtuką reikia pagalbos. Tai jis už mane užpildė viską tas darbuotojas, pervedžiau šaibas ir laukiu, jau man px bus Teismas, tai aš netylėsiu, ir niekuo neprisipažinsiu, tegul patys įrodo kad sėklas siųstis nelegalu. Atsimenu šitam forume skaičiai Teismo praktiką, kad dar nieko nereiškia, kad įrašo į kažkokį sąrašą net sėklas, privalo įrodyti.
Vartotojo avataras
Gurka
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-02-09, 18:20
Reputacija: 4

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Gurka »

Nesu daktaras, taciau pasikliaujant mano menkomis ziniomis ir pazistamu zmoniu patirtimis, antipsichotiniu vaistu (grybu tripo blokavimo priezastis) gydytojai veltui neraso bei ligu nediagnozuoja, tad nerekomenduociau ju paciam kombinuot su jokiomis psichoaktyviomis medziagiomis(nuo kofeino iki psilocibino), o pries kazka eksperimentuojant pasitarti su savu psichiatru. Saugumas pirmoje vietoje, ypac nenorint gilint turimu problemu. Siulyciau atkreipti demesi i kokybiskus CBD produktus ir ju svelnesni, taciau ne maziau efektyvu poveiki.
Don't ask me why
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė nenaudelis »

Gurka labai teisus. Paciam viena veisle labai negerai suveike po ilgesnio (apie 1 men) vartojimo ir tik vakarais. Bet pas mus nera tokiu daktaru, kad galetu apie tai patarti. Taigi pasirinkau silpnus narkotikus ( :x: ) vietoj stirpiu receptiniu (beveik visi jie sukelia fizine priklausomybe) Bet mano atveju tai tik silpnas nerimas ir lengva nemiga. Jei pas pati problemos didesnes, tai buk labai atsargus. Su grybais tai isvis neprasidek, pats net bandyt ju bijau, kai pasiklausiau ne ziniasklaidiniu pasakojimu apie rezultatus nepaskaiciavus dozes ar neteisingai vartojant. CBD tikrai gali padeti, bet kad nelegalu pas mus, skirtingai nei seklos. Uz cbd kad ir su 0.2% THC gali gaut nemaza bauda. Teoriskai pagal istatyma. Praktiskai daug pazystamu siuncias ...
Yra gi daug rusiu su skirtingais THC/CBD santykiais, pradek gal nuo ju o ne nuo White Widow :) Santykis apie 1:1 (tiksliau reikia pasidometi kokia EU norma) net lietuvoj skaitomas kaip medicinis. Tada yra tikimybe net blogiausiu atveju irodinet, kad naudoji kaip vaistus. Aisku tai nepraeis nemokamai, bet _gal_ maziau skausminga butu. Tfutfutfu :)
Galu gale eteismai.lt tikrai naudinga svetaine, tik reikia skaityt viska, o ne tik pradzia ir pabaiga :)
Vartotojo avataras
Gurka
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2021-02-09, 18:20
Reputacija: 4

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Gurka »

Cbd produktai yra visiskai legalus tiek ES, tiek kartu ir Lietuvoje, pilna ivairiausiu parduotuviu atvirame internete, viska isigyti galima be jokiu problemu ar klausimu perkant is patikimu saltiniu. Svarbu naudoti sertifikuotus ir patikrintus produktus(<0.2%THC), pradedant nuo bud'u rukymui/vape'inimui/arbatai iki full spectrum(svarbu) aliejuku kasdieniam naudojimui, be agresyvaus THC poveikio, kas ypac aktualu ir isbandyta vyresniu mano tarpo pazistamu zmoniu ir ju bobuciu bei mociuciu.
Don't ask me why
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė nenaudelis »

Gal as ir neteisus, bet kodel man "uzstrige", kad lietuvoj JOKS THC kiekis NERA LEGALUS. Ar tai butu 0.01 ar 0.19 ar 20. O ir visi kas Lietuvoj gamino ta alieju, nebegamina, bent jau prekiu nebera. Tik seklu aliejus. Ir kodel kanapiu augintojai (pluostiniu) apdirbt produkcija veza i Lenkija ? Nemanau, kad del to, kad neturi irangos ar Lenkijoj pigiau. Prisiminkim kaip kazkoki zmogeli pasodino uz pelenus peleninej su niekingu THC kiekiu jei jis legalus ?
O ka gugle duoda paieskojus "CBD aliejus" tai ten nera nei vienos lietuviskos parduotuves. .lt ar lietuviskas tekstas dar nereiskia kad tai Lietuva. Lenkijoj legaliai yra pirkti ir CBD ziedynu (<0.2 THC), bet as nerizikuociau siustis :)
Zinoma, jei yra norinciu pasigincyti su lietuvisku prokuroru del ES teises - prasom :)
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė DanDan »

Cbd yra lietuvoje legalus ir gali ji isigyti bet thc turi but 0 negali buti 0.2 ir pns
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė nenaudelis »

Visiskai teisingai ir vienu sakiniu :)
Prisiminiau, su vapu pardaveju esu bendraves, va jis ir paaiskino situacija. Sake galiu vezt gryna cbd kristalais, bet kas ji uz tokia kaina pirks. Todel kol istatymo nepakeite del tu 0.2 ar kazkiek, tol ir nera pigesniu variantu.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Moderatorius »

Dan, nenene. Nežinau, gal šiemet gal kas pasikeitė, bet legalus yra CBD izoliatas.
Beje, palieku žinutes dar dienai, po to ištrinsiu. Tema ne apie tai, tai perspėju kol kas (:
Pliusas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2021-04-05, 21:15
Reputacija: 2

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Pliusas »

nenaudelis rašė: 2021-04-04, 08:38 Gal as ir neteisus, bet kodel man "uzstrige", kad lietuvoj JOKS THC kiekis NERA LEGALUS. Ar tai butu 0.01 ar 0.19 ar 20. O ir visi kas Lietuvoj gamino ta alieju, nebegamina, bent jau prekiu nebera. Tik seklu aliejus. Ir kodel kanapiu augintojai (pluostiniu) apdirbt produkcija veza i Lenkija ? Nemanau, kad del to, kad neturi irangos ar Lenkijoj pigiau. Prisiminkim kaip kazkoki zmogeli pasodino uz pelenus peleninej su niekingu THC kiekiu jei jis legalus ?
O ka gugle duoda paieskojus "CBD aliejus" tai ten nera nei vienos lietuviskos parduotuves. .lt ar lietuviskas tekstas dar nereiskia kad tai Lietuva. Lenkijoj legaliai yra pirkti ir CBD ziedynu (<0.2 THC), bet as nerizikuociau siustis :)
Zinoma, jei yra norinciu pasigincyti su lietuvisku prokuroru del ES teises - prasom :)
Jo, toks jausmas, kad sveiko proto prokurorų apskritai į darbą Lietuvoj nepriima. Vėl atetų Stalinas jam jau jokių naujų kadrų ieškot nebereiktų, viskas gatava. Gerai dar, kad ne vien nuo jų viskas priklauso, normalių teisėjų dar vienas kitas pasitaiko. Bet žaisti tokią loteriją malonumas menkas.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė nenaudelis »

Na as nemoku politikuot, i politika nesiveliu :) O paskaitinejus bylu, tai pastebejau ir kitu sutapimu, kai zmogus stipriai gauna atseit uz zole. Kartais atrodo, kad tas zmogelis su savo kitom veiklom ta pati prokurora buna negyvai uzp... ir gauna uz zole, nes kitaip nieko negautu.

Hmmm mes visai neitema, duos velniu
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 349
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė nenaudelis »

Na as nemoku politikuot, i politika nesiveliu :) O paskaitinejus bylu, tai pastebejau ir kitu sutapimu, kai zmogus stipriai gauna atseit uz zole. Kartais atrodo, kad tas zmogelis su savo kitom veiklom ta pati prokurora buna negyvai uzp... ir gauna uz zole, nes kitaip nieko negautu.

Hmmm mes visai neitema, duos velniu
KajaBomMarley
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2021-03-28, 15:24
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė KajaBomMarley »

nenaudelis rašė: 2021-04-08, 18:56 Na as nemoku politikuot, i politika nesiveliu :) O paskaitinejus bylu, tai pastebejau ir kitu sutapimu, kai zmogus stipriai gauna atseit uz zole. Kartais atrodo, kad tas zmogelis su savo kitom veiklom ta pati prokurora buna negyvai uzp... ir gauna uz zole, nes kitaip nieko negautu.

Hmmm mes visai neitema, duos velniu
Jo dar jie nesusidūrė su tokiu kaip aš. Uždarys į areštinę, negausiu savo legaliai Psichiatrės prirašytų vaistų, tai stogas pavažiuos.... atsisakysiu gerti vaistus, kad išėjęs iš areštinės ant psichozės epizodo apsilankyt pas tuos mentus, prokurus, teisėjus.... atrodytų GERAI visiems, kai aš ir gaunu vaistų ir žolę rūkai, tai mane pabandys prablaivyt areštinėje. Kas po to tik cituosit šitą komentarą, nes aš to nenorėjau, bet tik žolė man padeda....
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė lukasaka »

Sveiki, kur patikimai galima atsisiųsti sėklų į Norvegiją? Kad būtų gerai užslėpta
wearecanna
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2021-06-12, 23:29
Reputacija: 1
Susisiekti:

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wearecanna »

akkmuo rašė: 2021-04-07, 14:27 Dan, nenene. Nežinau, gal šiemet gal kas pasikeitė, bet legalus yra CBD izoliatas.
Beje, palieku žinutes dar dienai, po to ištrinsiu. Tema ne apie tai, tai perspėju kol kas (:


CBD izoliatas priskiriamas naujam maistui. Nei CBD pilno spektro aliejuje, nei izoliatas nėra kontroliuoajmas pagal JTo teises aktus ar konvencijas https://we-are-canna.com/cbd-nera-narko ... prendimas/
CBD produktai - https://we-are-canna.com :x:
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 93

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Moderatorius »

O, labas. Prisišaukėm į forumą tave pagaliau (:
Jo, straipsnis teisingas, bei tavo kompetencija šitoj srity, manau, visi tiki. (:
sherifas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2021-06-15, 20:26
Reputacija: 4

Kanapių sėklų e-shopai su "Stealth Packaging"

Standartinė sherifas »

Sveiki,

nesu dar siuntęsis sėklų internetu. Nagrinėdamas šį forumą, radau keletą puslapių, iš kurių galima įsigyti sėklas internetu:
* barneysfarm.pl
* royalqueenseeds.com
* olenderskiskun.pl
* growseed.pl
* f2seeds.pl

Patyrinėjus šiuos puslapius, tik tais royalqueenseeds.com siunčia su "Stealth Packaging" bet į Lietuvą ši parduotuvė nesiunčia.
Kiti lenkiški puslapiai, kaip suprantu, siunčia sėklas į Lietuvą, bet nėra galimybės siųsti sėklas su "Stealth Packaging".

Gal galite rekomenduoti puslapius iš kurių siunčiatės "Stealth Packaging" būdu? Jei naudojat kitą būdą, gal galėtumėte pasidalinti praktikomis kaip darote, kad siuntinys pasiektų nurodytą adresą Lietuvoje?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Kanapių sėklų e-shopai su "Stealth Packaging"

Standartinė quNNcy »

Stai cia viewtopic.php?f=3&t=1615 paskaitinek,tikrai daug sneketa ta tema,royalqueen siuncia i lt,ne vienas ir ne du zmones is ten uzsisakinejo tame tarpe ir as,ta dariau praita met,sie metai is kito shopo ir nedarydavau jokiu stealth,tiesiog paprasit gali,kad issimtu is originaliu pakuociu
sherifas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2021-06-15, 20:26
Reputacija: 4

Re: Kanapių sėklų e-shopai su "Stealth Packaging"

Standartinė sherifas »

Dėkoju už atsakymą. Žiūrėjau šitą forumą prieš rašant šį postą. Bandžiau užsisakyti iš royalqueenseeds bet matomai nebesiunčia jie į Lietuvą (https://www.royalqueenseeds.com/content ... nformation).
Barmalejus
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2021-05-10, 08:52
Reputacija: 1

Re: Kanapių sėklų e-shopai su "Stealth Packaging"

Standartinė Barmalejus »

Pirkau is f2seeds. Atsiuntė paprastam baltam voke. Dar gavau keletą freebies 🙂 Atėjo be probremu, geriausia būtų užsisakyti į pastomata Suvalkuose ir nuvažiuoti pasiimti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas