Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė modis »

Man is Nirvanos 2 savaites jau keliauja ir dar nera X( kazi ar beatkeliaus?
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė dowis »

modis rašė:Man is Nirvanos 2 savaites jau keliauja ir dar nera X( kazi ar beatkeliaus?
Siunciaus kazkada is nirvanos, praejo 3d kol prieme uzsakyma ir dar +4d kai išsiunte :) bet gavau :D
Reeferman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-03-24, 14:08
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Reeferman »

gal yra kas uzsisakiusiu is http://www.nirvanashop.com/ ? speju sis shopas yra NL, ar uzsisakinejot savo vardu ar draugo? kaip seklu kokybe? per kiek laiko atkeliauja i LT?
Smile
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010-05-07, 18:07
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Smile »

Persiskaityk visa sita tema ir viskas bus aisku, kiek galima ta pati per ta pati klausinet... Taip patikimas
Reeferman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-03-24, 14:08
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Reeferman »

nesiputok, viska as perskaiciau, bet apie ji yra maziausiai info, as neklausiu del patitikimo kad neatsius seklu, o klausiau visai ko kitko
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė daylight »

nirvanos nerekomenduoju, yra daug geresniu shopu, nirvanashopu pagrinde naujokai susizavi. Gali siustis savo vardu drasiai, kazkada pirkau is ju, tai kartu su spalvotais piestukais atsiunte :)
Reeferman
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-03-24, 14:08
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Reeferman »

mane sudomino kainu mazumas, nes kitur jos biski didokos. ka patartum vietoj nirvanos? :)
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė daylight »

Attitude seedbank - www.cannabis-seeds-bank.co.uk
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Slow Stone »

...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė dowis »

Apsiprekinau pas Mr.greena, tikrai likau patenkintas, per para atsiunte, kai parase i emeila shipped :) dar dovanu plius neblogu gavau :) tai iš tu dovanu išrinkau 3 mažiausias ir balčiausias semkas ir visos per 28h puikiai sudygo ;) pagarba Mr.greenui :D :x: --==::~~
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė berzinis »

Tas musu Mr Greenas tai isprotejo visai 8| Uzsisakiau 10 auto dwarf fem seklyciu, tai parejo 10 uzsakytuju, 3 tokios pacios bonusas, 10 indoor mix reg. ir 10 outdoor mix reg. Na ir kur gi ash tiek uzsesiu a? ;// O stalciuj palikt irgi griekas :]

Isvada: Mr Green rulit :D
Я тут присел, дунул и подумал..
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė runkelis »

nenoriu girtis bet jauciu cia mano nuopelnas. reiketu kad tamsta mr.greenas papostringautu!gera daryti gera!sekmes jums!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė PsY »

man idomu kas pas mr.greena outdoor mixe nes dabar mastau ar apsimoka jas sodint ar bent viena spės sužidėt normalei
PsYchotherapist
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė BongMachine »

PsY rašė:man idomu kas pas mr.greena outdoor mixe nes dabar mastau ar apsimoka jas sodint ar bent viena spės sužidėt normalei
Oudoor mixe visos rūšys arba outfloweriai arba anksti žydinčios bus, bent jau prieš metus taip buvo, nemanau, kad daug kas pasikeitė. Galutinis produktas testuotas ne kartą, labai net gerulis. Manau,mr greeno shopas pats geriausias :] 8)
wwwwww
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė mr.green »

runkelis rašė:nenoriu girtis bet jauciu čia mano nuopelnas. reiketu kad tamsta mr.greenas papostringautu!gera daryti gera!sekmes jums!
Didelis aciu tokiem zmonems kaip Runkelis,GanjaFarma,Kojak ir kiti kurie neatlygintinai prisideda prie musu projekto ir padeda zmonems inesdami dideli indeli sitos kulturos vystimuisi tarp Lietuviu ir netik! Tokiu zmoniu deka mes galime padeti tukstanciui kitu pradedanciu kolekcininku!!!
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė mr.green »

BongMachine rašė:
PsY rašė:man idomu kas pas mr.greena outdoor mixe nes dabar mastau ar apsimoka jas sodint ar bent viena spės sužidėt normalei
Oudoor mixe visos rūšys arba outfloweriai arba anksti žydinčios bus, bent jau prieš metus taip buvo, nemanau, kad daug kas pasikeitė. Galutinis produktas testuotas ne kartą, labai net gerulis. Manau,mr greeno shopas pats geriausias :] 8)
Nuo auto zydinciu iki velyvu rusiu taip pat labai daug naujoviu is musu pastaruju metu projektu, tai butu labai gera galimybe susipazinti ir ivertinti daugeli naujausiu hibridu kolekcionavimui kaip indoor taip ir outdoor tiesiog uz aciu. :V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė runkelis »

greenai bus dar pagalbos.!dabar si bei ta esu suderines su adminu.pagaminsiu ir padalinsiu butent feminisu.visiems sekmes auginant friebisus siuo metu is mr.greeno.butu idomu pamatyti jusu rezultatus.tik neziurekite dovanotam arkliui i dantis.bet manau bus puiku visiems pasipraktikuoti.dar prie to pacio visiems isigijusiems is mr.greeno seklu ir kurie gavo friebiees"u,turekite omenyje jei jos yra is mano kolekcijos ju dauguma sudaro feminized"ai.cia jau ne mano darbas ir is manes nesitikekite atsakymo,nes as ne vienas tamstai mr.green"ui prisidedu.greenai gal bus daugiau tokiu kaip mes.su laiku turetu ir forumieciai pateikti savo hibriu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė modis »

Mano seklos is nirvanos jau menesi keliauja ir dar nera , nebesitikiu ju gaut kazkas negerai manau su pastu gal muitinei uzstrigo manau ten padidintas demesys siuntoms is nyderlandu :) gaila kad litai nuplauke :) galejau iskar is mr. greeno imt nebutu buve problemu , taip kad jei kas planuojat dariti siuntas is nyderlandu turekit omeny :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė runkelis »

siunto s is rizikingu saliu tokiu kaip olandija... jos buna visada kruopsciau apziurimos,(istyrinejamos) ar kaip ten... nes kaip buvau teisme tai tas pastininkas labai gerai teismui paaiskino kad is rizikingu ar tokiu kaip salis olandija MES apziurinejame siuntas idemiau.na ir jo ciucikas surado maniske banderole is ten ir ten atkeliavusia. :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė GF-Z »

runkelis rašė:siunto s is rizikingu saliu tokiu kaip olandija... jos buna visada kruopsciau apziurimos,(istyrinejamos) ar kaip ten... nes kaip buvau teisme tai tas pastininkas labai gerai teismui paaiskino kad is rizikingu ar tokiu kaip salis olandija MES apziurinejame siuntas idemiau.na ir jo ciucikas surado maniske banderole is ten ir ten atkeliavusia. :)
Ta prasme teismas? Juk nirvana gerai stealth'ina viska, pažiūrėk reviews'us ak48 ir kitų veislių, daug kur užsimena apie gerą stealth. :)
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas