Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Apvalus »

Čia ir rašykit....
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jamaicaman »

Taigi.. Kiek kainuoja registruoti laiska?
I'm back.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jefridas »

20Lt
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wind »

bijau pameluoti bet man kainawo apie 8 lt :) aisku, dar reikejo usipirkti voka, ir atvirute :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Raimiux
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-29, 16:12
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Raimiux »

Už laisvo žmogaus teisę pasirinkti!
alus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-10-09, 17:07
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė alus »

Sveiki, kur galėčiau nusipirkti kanapių sėklų? elektroninę parduotuvę kokią gal galite parekomenduoti? Iš anksto didelis AČIŪ :]
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wind »

white-snow.nl
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
alus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-10-09, 17:07
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė alus »

Ačiū
punkas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-09-24, 20:10
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė punkas »

white-snow.nl :D snd pas erica laiska paleidau :) :x:
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

Taigi mr.green atidare savo seed shopa su savo isvestom veislem. www.mr-green.co.uk . Taigi kam teko pirkti is ten ir augint seklas is ten,pasidalinkit ispudziais ir tt
shl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2009-03-19, 19:01
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė shl »

Na nezinau, svetaine lietuviska, pardavejas lietuvis, lankysis toje svetaine taip pat daugiausia lietuviu... O kaina anglijos piniginiu vienetu ivardinta.. Jei jau gyvenam lietuvoje tai ir atsiskaitinekime lietuviska paliuta.. ar bent jau kainas zinokime lietuvisku litu. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

shl rašė:Na nezinau, svetaine lietuviska, pardavejas lietuvis, lankysis toje svetaine taip pat daugiausia lietuviu... O kaina anglijos piniginiu vienetu ivardinta.. Jei jau gyvenam lietuvoje tai ir atsiskaitinekime lietuviska paliuta.. ar bent jau kainas zinokime lietuvisku litu. :)
Norėsi - pasiversi. Nepiskit proto su savo poreikiais! Džiaukites kad iš vis atsidarė!
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Taigi jai darysi pervedimą pakeisi valiutą ir viskas, ko čia dabar priekaistus reiški. Išvis reikia džiaugtis, kad atsidare lietuviskas shopas aš jau išmeginau ir sėklas gavau. ~Savaite keliavo.
shl
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2009-03-19, 19:01
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė shl »

Kur Jūsų pagarba kitam žmogui ?! Jei žmogus išsako savo nuomone (šiuo atveju tai esu aš), manau reiktu ji gerbti ir suprasti.. Juk nieko blogo nepasakiau, tiesiog pasakaiu savo nuomonę(kaip man atrodo būtų geriau), o jūs čia iškarto kaip "skeriai" -nepiskit proto, džiaukites, kad nors toks atsidare shopas.. Aišku, tai yra gerai. Bet manau kiekvienas iš mūsų norėtų kad butų dar geriau. Tad peace žmones, mažiau agresijos :x: :V:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

shl rašė:Kur Jūsų pagarba kitam žmogui ?! Jei žmogus išsako savo nuomone (šiuo atveju tai esu aš), manau reiktu ji gerbti ir suprasti.. Juk nieko blogo nepasakiau, tiesiog pasakaiu savo nuomonę(kaip man atrodo būtų geriau), o jūs čia iškarto kaip "skeriai" -nepiskit proto, džiaukites, kad nors toks atsidare shopas.. Aišku, tai yra gerai. Bet manau kiekvienas iš mūsų norėtų kad butų dar geriau. Tad peace žmones, mažiau agresijos :x: :V:
Jei jau gyvenam lietuvoje tai ir atsiskaitinekime lietuviska paliuta.. ar bent jau kainas zinokime lietuvisku litu.
Nuskambėjo ne kaip nuomonės išreiškimas, bet kaip nurodymas. Kaip šauksi taip ir atsilieps ;) Peace :V:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

shl rašė:Kur Jūsų pagarba kitam žmogui ?! Jei žmogus išsako savo nuomone (šiuo atveju tai esu aš), manau reiktu ji gerbti ir suprasti.. Juk nieko blogo nepasakiau, tiesiog pasakaiu savo nuomonę(kaip man atrodo būtų geriau), o jūs čia iškarto kaip "skeriai" -nepiskit proto, džiaukites, kad nors toks atsidare shopas.. Aišku, tai yra gerai. Bet manau kiekvienas iš mūsų norėtų kad butų dar geriau. Tad peace žmones, mažiau agresijos :x: :V:
Žmogau pasakyk man dabar, koks tau skirtumas ar tu siūsi litus ar svarus?
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kojak »

Man jokios skirtumo kokią valiutą iš mano sąskaitos nuskaičiuos, bet vistiek butu maloniau kainą matyt užrašyta Litais :) Mačiau kažkurią dieną taip ir buvo padaryta, o paskui vėl pakeitė į svarus..
haze around me...
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Laiška gavau po 5 dienų be savaitgaliu čia skaičiuoju.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė daylight »

Is lietuviu seklu nepirkciau... nepasitikiu lietuviais tokiuose reikaluose. Vien ta ideja, kad lietuviui leisiu uzdirbt mane nervina. Pasitikiu tik olandais. Jau geriau is snow-white pirksiu, nes ten vienos seklos tikslumu galima pirkti ir kokybe patikrinta praktiskai :V:
Nesuprantu isvis koks tikslas mr.greenui pardavinet seklas, jeigu toks didelis entuziastas esi ir sakai, kad nekomerciniams tikslams, tai kam tada ta kaina uzdeta? :|? Butum entuziastas, tai seklas dalintum apsikeitimo budu arba nemokamai savam ratui. Be to, tinklapis yra neisbaigtas, nepatogiai isdestytas, mazai atsiskaitymo budu, nera forumo ir t.t. As deciau tik isbaigta tinklapio versija. Jei sakai nesi kompiuterastas ir nesugebi sutvarkyt tinklapio, tai kam tada isviso kurti? Aisku sis mano postas turbut bus istrintas uztai, kad mano nuomone bus nepalanki mr.greenui :D :x: :V: peace
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė mr.green »

Gerbiam tave ir tavo nuomone! :D :D :D :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas