Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Sodininkas »

Kad tas sėklas gaut naudojama elektros energija, vanduo, trąšos, žemės ir visa kita. Todėl ir kaina ten matai, ir nemanau, kad ji labai didelė.
Eik savo priekaištų reikšt kitur su savo dėmesio trūkumu.. 8/ nepatinka man tokie žmogai.
Žmogus daro gera, o Tu čia šiki į rūtas..
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Zolyte
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009-10-16, 17:16
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Zolyte »

white-snow.nl kazkodel man neveikia,

o kaip manot, ar --> http://www.nirvana-shop.com/ patikimas? PATAISYMAS:Todel kad rasosi http://www.snow-white.nl
Kanapės - mūsų geriausios Draugės
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Šimtus kartų kalbėta apie šita shopa... Skaityk ir nebeliks tokių durnų klausimų :!:
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

Mr.Green kada galesim normaliai pirkt seklas? Tai veikia,tai neveikia tas shopas :D Nesuprask,klaidingai,cia tik siaip klausiu,nes jau reiktu uzsisakyt man ju :D
Zolyte
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009-10-16, 17:16
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Zolyte »

eric rašė:Mr.Green kada galesim normaliai pirkt seklas? Tai veikia,tai neveikia tas shopas :D Nesuprask,klaidingai,čia tik siaip klausiu,nes jau reiktu uzsisakyt man ju :D
jeigu butu imanoma, ir as uzsisakyciau :)
Kanapės - mūsų geriausios Draugės
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Na atsiprašau iškart Mr.Green tikuos jis nesupyks, kad atsakysiu už jį. Tiesiog nepakenčiu tokiu postų ir jie man bado akis, žmonės pirmam tituliniame puslapyje yra parašyta:
Atsiprašome!

Parduotuvė laikinai nedirbs kol nebus įdiegta nauja mokėjimo sistema.

Užsakymus galime priimti šiuo el.paštu: mr.greenproductions@hotmail.co.uk

Ačiū
Tai ar labai sunku tai paskaityti?
Ačiū už supratingumą kas mane supratot, o kas ne tai savo komentarus palikit sau. Dėkui.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

daylight rašė:Is lietuviu seklu nepirkciau... nepasitikiu lietuviais tokiuose reikaluose. Vien ta ideja, kad lietuviui leisiu uzdirbt mane nervina. Pasitikiu tik olandais. Jau geriau is snow-white pirksiu, nes ten vienos seklos tikslumu galima pirkti ir kokybe patikrinta praktiskai :V:
Nesuprantu isvis koks tikslas mr.greenui pardavinet seklas, jeigu toks didelis entuziastas esi ir sakai, kad nekomerciniams tikslams, tai kam tada ta kaina uzdeta? :|? Butum entuziastas, tai seklas dalintum apsikeitimo budu arba nemokamai savam ratui. Be to, tinklapis yra neisbaigtas, nepatogiai isdestytas, mazai atsiskaitymo budu, nera forumo ir t.t. As deciau tik isbaigta tinklapio versija. Jei sakai nesi kompiuterastas ir nesugebi sutvarkyt tinklapio, tai kam tada isviso kurti? Aisku sis mano postas turbut bus istrintas uztai, kad mano nuomone bus nepalanki mr.greenui :D :x: :V: peace
Būk palaimintas. Tegu tavo visa alga nukeliauja į užsienį ir toliau rauk šikną ant Lietuvių.

Man plaukai šiaušiasi kai paskautau kaip lietuvis apie lietuvį šneka. Ypač apie tą leituvi, kuris lietuviams gerą daro!

Varyk iš lietuvos ir iš šito forumo jei savo tautiečių negerbi, kurie tau padėti nori! Tik per tokius kaip tu šūde ir sėdim, nes laižot šiknas užsenietiškas. Pirma savo išsilaižykit.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

Amen!
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė daylight »

hipiukas, taip varysiu is lietuvos, o tu galesi suput cia krizes ir vagiu kraste shudinam :D
Anonymous

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Anonymous »

Tiesos pas abu matau aš. Yra ir gerų lietuvių ir ant jų stumti nereikia, bet visumoje, čia nieko gero nematau. Gali čia likti, bandyti kažką keisti, gal kažkada ir pasiseks. Spėsi gal kelerius metus prieš mirtį pagyventi tokioje Lietuvoje, apie kokią svajojome. O gal net iki to laiko niekas taip ir nepajudės. Aš pilnai suprantu žmones, kurie išvyksta. Už tokį patį vargą užsienyje juos žymiai geriau įvertina nei čia. Tiek juodadarbius, tiek išsilavinusius žmones. Aš esu materialistas, todėl jei atsirastų kokia gera proga išvažiuoti kitur, taip ir padaryčiau. Aišku, dabar mokausi Lietuvoje, stengiuosi, bet jei matysiu, kad Lietuvai pohui ant manęs, tai tikrai čia neliksiu.. Va kai liks lietuvių perpus mažiau nei dabar, tada gal ir susimąstys valdžia, kad kažką ne taip daro, o dabar :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Va kai liks lietuvių perpus mažiau nei dabar, tada gal ir susimąstys valdžia, kad kažką ne taip daro, o dabar :D
Kai liks lietuvių per pus mažiau, tai mūsų valdžioje bus VISI užseniečiai, ir likusius lietuvius išvarys.

Krizė ne Lietuvoje, o krizė visame pasaulyje. Ir nešnekėkit, kad Lietuvoje blogiausia, nes yra šimtai šalių gyvenančių prasčiau. Pagalvokit apie Afrikoje badaujančius vaikus.

Bėgti lengviausia... Bėt jei žmogui iš vidaus visada viskas blogai, tai tu ir hareme nesijausi laimingas!

Mano šeima 75 % pajamų prarado, ir vis tiek aš nesijaučiu nelaimingas! Aš džiaugiuosi, kad dar gyvenu. Džiaugiuosi, kad aplinkui nematau karo. Esu sveikas, energingas. Net žolės daxuja parūkau! Aplinkui turiu daug ištikimų draugų! :V:

Krizė mane nuskriaudė materialiai. Bet niekas iš manęs neatims moralinių vertybių, neatims laimės, neatims džiugesio ir noro gyventi!

Man gera ir Lietuvoje, nors kišenėje vėjai! :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
gRamas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2008-06-15, 12:49
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė gRamas »

amen.
Ruduo-gerybiu metas... :D
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wind »

Oho kur pasisuko tema ;D Su hipiu visiškai sutinku :) Čia tas pats kaip galvoti kad mes vieni nieko nepakeisim, bet jeigu truputi žmonės pagalvotu plačiau - tai pakeistu :) tik kad šūdina jūsų nuomone apie Lietuva, apie valdžia ir pan. (nors nesakau kad pas mus valdžia tobula) čia šudina žmoniu nuomone, o jei žmones nesikeis tai ir valdžios nepakeisi :D :D Jus labai visi norit tik gero iškarto, o patys gero nieko nenorit daryti :) Aš manau kas antras lietuvis taip mano kad Lietuvoj š... o kitur rojus :D Reikia truputi turėti tėvynes meiles, manau pareigos jausmo :D Pati žiniasklaida padare iš jūsų dideli š.... :) Štai tokia mano nuomone :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

Esate girdeje patarle "visur gerai,bet namuose geriausia" ? Tai va,tokiu atveju butent ji cia ir galioja. Ispizdeje esat kai kurie,dejuojat,jog nieko neturit,bet prisiminkit,jog del sito kalti jus patys. Niekas jums neatnes visko patiekta ant sidabrines lekstutes. Reikia dirbt,galvot su galva ir tada vel dirbt,tada turesit visko. Jei lankaisi siame forume,vadinasi rukai zole,o jei butu taip blogai,kaip kai kurie sako,tai zoles tikrai nerukytum,o galvotum iskur duonos kasni gaut...
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kojak »

daylight rašė:hipiukas, taip varysiu is lietuvos, o tu galesi suput čia krizes ir vagiu kraste shudinam :D

Varyk greičiau iš Lietuvos, nes tokie kaip tu čia nereikalingi ;) Jei visi galvotu taip kaip tu - tai jau seniai Lietuvos nebebūtu pasaulio žemėlapy.

Yra dar viena gera patarlė: "gerai ten kur mūsų nėra". Kai dingsi gal pasirodys, kad ir Lietuvoj ne taip jau blogai buvo ;)
haze around me...
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė daylight »

Niekur as nedingsiu, apipisau jus visus :D man ir cia gerai :x: :D :x: :D --==::~~ pirksiu is mr.green seklu greitai :D 8|
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

daylight rašė:Niekur as nedingsiu, apipisau jus visus :D man ir čia gerai :x: :D :x: :D --==::~~ pirksiu is mr.green seklu greitai :D 8|
Idomus tie tavo bajeriai... Nu,bet as zmogus prie juoko,tai i galva labai neimu ka tu cia pezejai :) Tik siaip kvailai atrodo,jog tautietis sitaip kalba apie savus ir savo gimtine
Anonymous

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Anonymous »

hipiukas rašė:
ganjaFAMA rašė:Va kai liks lietuvių perpus mažiau nei dabar, tada gal ir susimąstys valdžia, kad kažką ne taip daro, o dabar :D
Kai liks lietuvių per pus mažiau, tai mūsų valdžioje bus VISI užseniečiai, ir likusius lietuvius išvarys.

Krizė ne Lietuvoje, o krizė visame pasaulyje. Ir nešnekėkit, kad Lietuvoje blogiausia, nes yra šimtai šalių gyvenančių prasčiau. Pagalvokit apie Afrikoje badaujančius vaikus.

Bėgti lengviausia... Bėt jei žmogui iš vidaus visada viskas blogai, tai tu ir hareme nesijausi laimingas!

Mano šeima 75 % pajamų prarado, ir vis tiek aš nesijaučiu nelaimingas! Aš džiaugiuosi, kad dar gyvenu. Džiaugiuosi, kad aplinkui nematau karo. Esu sveikas, energingas. Net žolės daxuja parūkau! Aplinkui turiu daug ištikimų draugų! :V:

Krizė mane nuskriaudė materialiai. Bet niekas iš manęs neatims moralinių vertybių, neatims laimės, neatims džiugesio ir noro gyventi!

Man gera ir Lietuvoje, nors kišenėje vėjai! :x:
Gerai kai tu hipiukas, o ką man, materealistui daryti? Sutik, kad pinigai tikrai suteikia laisvės, o ji įtakoja laimę. Pasikartosiu, bet šią vasarą nesudalyvavau jokiam feste ir aplamai niekur neišvykau ir mačiau tik savo rajono asfaltą. Nelinksma. Tu lygini Lietuvą su Afrika ir t.t. Lygintis visada reikia sustipresniais, galingesniais. Tik taip gali tobulėti. Va, aš irgi tobulas, lyginant save su kokiu prievartautoju - pedofilu. Nors sutinku, kad nenorėčiau palikti Lietuvos, draugai visi čia ir šeima..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė: Gerai kai tu hipiukas, o ką man, materealistui daryti? Sutik, kad pinigai tikrai suteikia laisvės, o ji įtakoja laimę. Pasikartosiu, bet šią vasarą nesudalyvavau jokiam feste ir aplamai niekur neišvykau ir mačiau tik savo rajono asfaltą. Nelinksma. Tu lygini Lietuvą su Afrika ir t.t. Lygintis visada reikia sustipresniais, galingesniais. Tik taip gali tobulėti. Va, aš irgi tobulas, lyginant save su kokiu prievartautoju - pedofilu. Nors sutinku, kad nenorėčiau palikti Lietuvos, draugai visi čia ir šeima..
As ne hipis.. Jie mane tik domina... :D
O tau patarciau kazkaip persilauzti per save, ir i viska pazvelti is kito kampo. Sunku taciau imanoma. Paskaityk kokios literaturos kuri galetu nuteikti optimistiskai. Maziau domekis ziniasklaidoje rasomomis erezijomis..

Del fiestu neliudek, as irgi nevariau, kad ir kaip norejau.. Bet pazvelgiau i tai is kitos puses ir pagalvojau, ar man to tikrai reikia? Supratau, kad galima surasti ka linksmo nuveikti ir be fiestu. Uztenka vieno, kito pazystamo su kuriuo tu buni, laisvas atviras ir atsipalaidaves. Keleta skaitalu ir sugalvotumete ka veikt nors ir pinigu neturi. Dabar net nezinau ar varyciau nors ir pinigu tureciau.

Blyn reiktu mums susitik, pabendraut, ir suprasi, kad gyventi linksmai galima ir be pinigu :) :V:

Palyginti reikia ir geresnes ir blogesnes salis. Reikia pazvelgti is abieju pusiu. Reikia pripazinti, kad mes gana maza salis ir mums sunku butu pasiekti auksciausia lygi. O jei pazvelgsime i prastenses salis, pastebesime, kad esame per viduri. O vidutiniu buti yra geriausia..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Anonymous »

Na dabar gal ir supratau, ko man trūksta, čia gal nerašysiu :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas