Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Afro smoke
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2009-10-18, 20:17
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Afro smoke »

http://www.pickandmixseeds.co.uk/ kas yra bande sita? patikimas? Man patiko tas, kad galima po tiek kiek nori seklu imti...
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė eric »

Afro smoke rašė:http://www.pickandmixseeds.co.uk/ kas yra bande sita? patikimas? Man patiko tas, kad galima po tiek kiek nori seklu imti...
Kiek girdejau tai geras shopas,greit seklos atkeliauja.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Afro smoke rašė:http://www.pickandmixseeds.co.uk/ kas yra bande sita? patikimas? Man patiko tas, kad galima po tiek kiek nori seklu imti...
Pasiskaityk temą sėklos ir rasi informacijos.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė KGBkid »

Vygis rašė:
Afro smoke rašė:http://www.pickandmixseeds.co.uk/ kas yra bande sita? patikimas? Man patiko tas, kad galima po tiek kiek nori seklu imti...
Pasiskaityk temą sėklos ir rasi informacijos.
Patikimas 100%. Išbandyta! Tačiau, kiek pamenu siuntinuką gavom dviejų savaičių bėgyje, t.y. maždaug po 12-13d.
Aš esu.
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pavojingas »

Katik parsisiunciau 2 white widow seklikes is whitewidow.nl, cia bus mano pirmas auginimas bet esu labai apsisvietes ir uzsivedes ;D, taigi ka manot apie sia prekybviete,ar kokybiskos seklos,per kiek laiko atkeliauja? ar man paklius tarp tu 2 seklu nors 1 feminized? aciu.
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pavojingas »

pavojingas rašė:Katik parsisiunciau 2 white widow seklikes is whitewidow.nl, čia bus mano pirmas auginimas bet esu labai apsisvietes ir uzsivedes ;D, taigi ka manot apie sia prekybviete,ar kokybiskos seklos,per kiek laiko atkeliauja? ar man paklius tarp tu 2 seklu nors 1 feminized? ačiū.
tiksliau ne parsisiunciau o uzsisakiau ir ne is white widow o is white snow.nl :))
pietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-11-03, 21:29
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pietka »

sweiki ir vel :D ar yra kas pirke is http://www.pickandmixseeds.co.uk/ ar patikimas? dekui
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė hipiukas »

pietka rašė:sweiki ir vel :D ar yra kas pirke is http://www.pickandmixseeds.co.uk/ ar patikimas? dekui
O pavyzdžiui, trečią postą aukščiau, virš savojo paskaityt negali?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wind »

pavojingas rašė:
pavojingas rašė:Katik parsisiunciau 2 white widow seklikes is whitewidow.nl, čia bus mano pirmas auginimas bet esu labai apsisvietes ir uzsivedes ;D, taigi ka manot apie sia prekybviete,ar kokybiskos seklos,per kiek laiko atkeliauja? ar man paklius tarp tu 2 seklu nors 1 feminized? ačiū.
tiksliau ne parsisiunciau o uzsisakiau ir ne is white widow o is white snow.nl :))
kaip tu galejai 2 seklas parsissiusti ir nezinoti per kiek laiko jos atkeliauja? :D ir dar pabreziai kad katik parsisiuntei :D
manau kad is to puslapio tau vietoi 2 seklyciu ides 4 seklytes o gal ir daugiau nzn :D o del feminezed tai tikrai nebus ;D gi ten bet kokias deda ;D o jau pats kaip issauginsi tai ir ziurekis :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

wind rašė:
pavojingas rašė:
pavojingas rašė:Katik parsisiunciau 2 white widow seklikes is whitewidow.nl, čia bus mano pirmas auginimas bet esu labai apsisvietes ir uzsivedes ;D, taigi ka manot apie sia prekybviete,ar kokybiskos seklos,per kiek laiko atkeliauja? ar man paklius tarp tu 2 seklu nors 1 feminized? ačiū.
tiksliau ne parsisiunciau o uzsisakiau ir ne is white widow o is white snow.nl :))
kaip tu galejai 2 seklas parsissiusti ir nezinoti per kiek laiko jos atkeliauja? :D ir dar pabreziai kad katik parsisiuntei :D
manau kad is to puslapio tau vietoi 2 seklyciu ides 4 seklytes o gal ir daugiau nzn :D o del feminezed tai tikrai nebus ;D gi ten bet kokias deda ;D o jau pats kaip issauginsi tai ir ziurekis :D
wind isiskaityk į jo antra posta jis suklydo sakydamas, kad parsisiuntė vėliau pasitaisė, kad užsisakė. Ir ne betkokias deda, o tas kurias užsisakei
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė wind »

Vygis rašė: wind isiskaityk į jo antra posta jis suklydo sakydamas, kad parsisiuntė vėliau pasitaisė, kad užsisakė. Ir ne betkokias deda, o tas kurias užsisakei
taip biski suklydau neisiskaitydamas, ir ne taip parasiau kad betkokias, turejau omeny kad kad deda paprastas kanapiu seklas, aisku kad tos rusies kurias uzsisakei :) o buna tuose paprastuose seklose feminized seklu? ta prasme kad is tu seklu neitu niekaip isauginti berno? :)
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pavojingas »

Turejau omeny ne feminized, bet moteriskos lyties, kai uzsisakai porele, tada turetu ideti viena toia o kita atskira, nes perkant 10 tarp ju buna 50% moterisku (feminized vadinu).?
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kojak »

pavojingas, ne taip supranti tą 50%. Perkant nesvarbu kiek nefeminizuotu sėklų, teoriškai iš pusės turėtu išaugt moteriški augalai, o iš kitos pusės- vyriški augalai. O pusė, kaip žinom yra 50% :D Jej perki 10 nefeminizuotų sėklų tai niekas nededa 5 feminizuotų ir 5 nefeminizuotų, paprasčiausiai, labai didelė tikimybė, kad gausi 5 mergaites ir 5 berniokus.

Mano nuomone, labai rizikuoji pirkdamas tik 2 nefeminizuotas sėklas.. .|
haze around me...
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Vygis »

Pritariu tau ir gali būti, kad gausi 2 bernus, o kiek suprantu tavo tai pirmas auginimas gali būti kad net neisdaiginsi gerai.
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Herbas »

jo man taip buvo, netikėjau savo akim net kai žiedadulkės byrėjo, kad abu berniukai... sunkus momentas buvo :D
It's form the Earth
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pavojingas »

aisq,tada reiks bandyti kauti is kazkur daugiau,kad nelaukt ir nerizikuot, o seip maniskis terariumas tai neblogas ;D (made by myself) :/ o kaip jumpvz. mr grrn shopas? as jam parasiau bet negaunu atsako,kokios kainos ten,kaip veisles,kaip dumas? :)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kojak »

Nueik į http://www.mr-green.co.uk/ ir paskaityk kas ten parašyta. Kai tik viskas normaliai veiks- ten rasi visus atsakymus ir net daugiau :)
haze around me...
Balionėlis
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-07-26, 17:34
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Balionėlis »

Gonzo seed shop'as :] bandet kas uzsisakinet? kokia seklu kokybe?
www.gonzo.lt/index.php?cPath=96
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė raMa »

Ka tik pradejo pardavinet :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė pavojingas »

Snd buvau nuejes i banka apmoket siuntos kur uzsisakiau snow white.nl ir sako man kasininke - pervedimas kainuos 70 lt nors tos seklikes 7,5 euro, tai as ir sakau gal as dar pagalvosiu ar noriu pervest tuos 7 eurus ;D ta nusisypsojo, ir isejau as...Tai tik parodo koks esu zalias sitam hobyje ;D...nebezinau ka daryt
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas