Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Lasas »

Parodyk papus
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Isp* »

Pasidariau sioky toky grow boxa ir ishkilo keletas klausimu. :) Padariau 1 vintiliatoriu virshuje , ant "stogo" Kuris ishtraukineja ora ish vidaus , o apacioj nesugalvojau kaip ishpjaut skyle :D , tai taip nieko ir nepadariau. Bet tas mano boxiukas yra nevisishkai sandarus , tai ar man atstoja ta vintiliatoriu ar cia ishviso lempa? :))
Get High (smoke)
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tasPATS »

Isp* rašė:Pasidariau sioky toky grow boxa ir ishkilo keletas klausimu. :) Padariau 1 vintiliatoriu virshuje , ant "stogo" Kuris ishtraukineja ora ish vidaus , o apacioj nesugalvojau kaip ishpjaut skyle :D , tai taip nieko ir nepadariau. Bet tas mano boxiukas yra nevisishkai sandarus , tai ar man atstoja ta vintiliatoriu ar čia ishviso lempa? :))
ziurint kokia ten patalpa kur stoves box'as
na jei jis nesandarus tai padaryk tiesiog ventiliatoriu ,kad pustu ant augalu (viduje) taip ir taip per skyles cirkuliuos oras
CH9 Female Mixed
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dante »

Hmm, koks plotas turi būti skiriamas augaliui? Daugiau derliaus išgaunama nuo vieno augalo, ar nuo dvieju augalu per pus mažiasniame plote?
gandzaman
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-04-02, 02:46
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė gandzaman »

dar viena klausimelis jei galima! :D kada tas antras aukstas isdiks? pas mane toks stiebas ilgas apie 10 cm ir keli lapelei ant virsunes! :( cia taip turi buti? jam apie 4-5 dienas! dekui pagelbijusiems! :)
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tasPATS »

gandzaman rašė:dar viena klausimelis jei galima! :D kada tas antras aukstas isdiks? pas mane toks stiebas ilgas apie 10 cm ir keli lapelei ant virsunes! :( čia taip turi buti? jam apie 4-5 dienas! dekui pagelbijusiems! :)
Kantrybes :V:
CH9 Female Mixed
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marciukaz »

tasPATS rašė:
gandzaman rašė:dar viena klausimelis jei galima! :D kada tas antras aukstas isdiks? pas mane toks stiebas ilgas apie 10 cm ir keli lapelei ant virsunes! :( čia taip turi buti? jam apie 4-5 dienas! dekui pagelbijusiems! :)
Kantrybes :V:
Nu ash manau , kad nepatenkintas tavo augalelis jej neleidzhia auksthto dar 1. Arba nepakanka lempu arba dar kazhkas pas tave negerai :)
Peace :)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė edgy »

jei toks išstypęs ir be antro aukšto, greičiausiai bus šviesos trukumas, megink arba arčiau lempu padėt arba padidint šviesos kiekį.
Just a regular boy with irregular dreams.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dante »

Dante rašė:Hmm, koks plotas turi būti skiriamas augaliui? Daugiau derliaus išgaunama nuo vieno augalo, ar nuo dvieju augalu per pus mažiasniame plote?
Ir dar, ar augaliui gali būt per daug CFL lempų šviesos, ir jei taip, kaip tai pastebėti?
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marciukaz »

Dante rašė:
Dante rašė:Hmm, koks plotas turi būti skiriamas augaliui? Daugiau derliaus išgaunama nuo vieno augalo, ar nuo dvieju augalu per pus mažiasniame plote?
Ir dar, ar augaliui gali būt per daug CFL lempų šviesos, ir jei taip, kaip tai pastebėti?
Kazhkaip manau nepridesi tiek , kad butu per daug :)
Peace :)
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė tasPATS »

Dante rašė:
Dante rašė:Hmm, koks plotas turi būti skiriamas augaliui? Daugiau derliaus išgaunama nuo vieno augalo, ar nuo dvieju augalu per pus mažiasniame plote?
Ir dar, ar augaliui gali būt per daug CFL lempų šviesos, ir jei taip, kaip tai pastebėti?
neapsimoka det daug cfl :( nes elektros sanaudos vienodos,o efektas skirtingas (cfl vs hps , mh )
CH9 Female Mixed
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jurtoma »

sweiki :P nutiko toks keistas reiškinys :) augo keturi augalai, du buvo vyrai , juos iškarto pašalinau , tik parodė lyti ir kirtau po savaitės:) nu a taip manau kad po 10 dienu lyties parodymo, negalejo mano bobu tie vyrai padulkinti, bet dabar žiuriu, kad kaip ir ant keliu žedeliu man tokius kaip ir kiausiukus pakrove, toks kaip sėklytes krautu . bet čia ant vieno medžio tokius tris pupuriukus radau, gal yra kam buve tai?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

gal hermis.nuskabyk juos.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dante »

tasPATS rašė:
Dante rašė:
Dante rašė:Hmm, koks plotas turi būti skiriamas augaliui? Daugiau derliaus išgaunama nuo vieno augalo, ar nuo dvieju augalu per pus mažiasniame plote?
Ir dar, ar augaliui gali būt per daug CFL lempų šviesos, ir jei taip, kaip tai pastebėti?
neapsimoka det daug cfl :( nes elektros sanaudos vienodos,o efektas skirtingas (cfl vs hps , mh )
Matai pas mane grow boxas lyg ir kompo dežės dydžio, tai taip tik išeina.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marciukaz »

Yra kas augine lietuvoj lauko salygom northern light? Nors rashoma kad indoors , bet ar butu imanoma ish jos lauke ishaugint ka nors padoraus? :)
Peace :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Legalus »

Marciukaz rašė:Yra kas augine lietuvoj lauko salygom northern light? Nors rashoma kad indoors , bet ar butu imanoma ish jos lauke ishaugint ka nors padoraus? :)
Nespes dazydeti iki galo geriau laukine imt nors normalei nuzydes.
vaikai nenarkokit vartotiku.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė daylight »

Marciukaz rašė:Yra kas augine lietuvoj lauko salygom northern light? Nors rashoma kad indoors , bet ar butu imanoma ish jos lauke ishaugint ka nors padoraus? :)
Jei labai nori to northern light, tai siulau pasiimti hibrida Northen Lights x LLR is mr.green shopo, sitas tai tikrai spes suzydet :) :x: O paprastas NL manau, kad nespes.
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Lasas »

cia ne apie kanapes bet apie naudingus faktus, protingas mintis auginant silnamije :) daug ka galima pritaikyti MJ auginime :V: http://esu.failai.lt/wp-content/uploads ... movas2.pdf
Parodyk papus
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marciukaz »

Esme tame , kad turiu jau Nl seklu ir vien indoor auginti ju nenoriu , galvojau dar y lauka sezonui keleta NL pasodinti.. Rasho kad 8 savaites zydejimo.. Tikrai nespetu?
Peace :)
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė edgy »

aš indoore žydinau 9 sav. ir dar galėjau kokia pusantros žydint, sunku žinok ką sakyt, bet gal nelabai outdoorui, nors ir atspari rūšis.
Just a regular boy with irregular dreams.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas