Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Sveiki, noriu paklausti ar 6400K cfl tiks ir žydėjimui ar jokios naudos ir sukti ją lauk ?
Tshz
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-06-04, 07:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Tshz »

5000-6500k spektro lempos yra skirtos labiau vegetacijos periodui. 2700-3000k lempos puikiai tiks zydejimui.
dywal
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2009-09-27, 20:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dywal »

Labas,broliai noriu jusu paklausti del ramaus miego :D .Pas mane derlius dziusta prie 19laips,dregme65,patalpa vedinama.Ar tokiom saligom dziovinant PELESIS manes neaplankys.
Nerukau
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-06-21, 21:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Nerukau »

Sveiki. Na taigi naujoko klausimas. Ar išeitu outdor kokia nors rūšį užauginti dar šia vasarą? Lauke po atvirum dangum ta prasme :) ar net nebeverta, o jei taip tai kokią patartumėt? Dėkui už atsakyma :)
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė mr.green »

Nerukau rašė:Sveiki. Na taigi naujoko klausimas. Ar išeitu outdor kokia nors rūšį užauginti dar šia vasarą? Lauke po atvirum dangum ta prasme :) ar net nebeverta, o jei taip tai kokią patartumėt? Dėkui už atsakyma :)
Bet kokia autozydincia.
Tshz
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-06-04, 07:58
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Tshz »

sveiki, mano lempa yra HPS 400w kuri skleidzia 50000liumenu, mano growboxas yra 1metras plotis, 1metras ilgis, pagal augink.info LIUMENU SKAICIUOKLE mano plotui geriausia mazdaug butu ¬37000liumenu.
stai cia yra lentele kuri rodo kokiame aukstyje reikia kabinti lempas LENTELE IS LEGALUS.NET
stai cia yra lentele kur rasoma jog mano lempa su reflektorium i viena kvadratini metra skleidzia 50000lx LENTELE IS AUGINK.INFO.
Tai as suprantu jog su reflektorium i 1kvadratini metra mano lempa skleidzia 50000lx is 558,8mm aukscio? (Pagal legalus.net lentele), tai kad man isgaut 37000lx i viena kvadratini metra BE REFLEKTORIAUS reikia kabint mazdaug 40cm aukstyje? (ZIUREKITE LEGALUS.NET LENTELE) Nes juk viena lempos puse i lubas eis, ir kazkokia dalis i sonus? Tai 40cm aukstyje gausiu mazdaug 37000lx ? Ar teisingai suprantu ? Jeigu ne pataisykite mane prasau ?
Nerukau
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-06-21, 21:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Nerukau »

[/quote]
Bet kokia autozydincia.[/quote] Dėkui už atsakyma :) o gal dar galėtum parekomenduot kur pigiausiai galima būtu sėklu įsigyti.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Dėkui už atsakyma :) o gal dar galėtum parekomenduot kur pigiausiai galima būtu sėklu įsigyti.
Manau, kad iš to pačio mr.green :)
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Anonymous »

Po savaitės pasėju AGL sėklą(sudaigintą) į žemę. Galiu ko nors(derliaus) tikėtis šiais metais ?
mr.green atsakytų tiksliausiai :)
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Mane tas pats domintų. Mano AGL jau 2 savaitės nuo pasodinimo lauke. Ar spės užaugt kasnors? Ir dar turiu New Purple Power x llr. Jos taip pat 2 savaitės žemėje.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė eric »

coffesin rašė:Mane tas pats domintų. Mano AGL jau 2 savaitės nuo pasodinimo lauke. Ar spės užaugt kasnors? Ir dar turiu New Purple Power x llr. Jos taip pat 2 savaitės žemėje.
Aisku,kad galit. Juk autofloweris cia. Per 2 menesius mazdaug prinoks.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė mr.green »

coffesin rašė:Mane tas pats domintų. Mano AGL jau 2 savaitės nuo pasodinimo lauke. Ar spės užaugt kasnors? Ir dar turiu New Purple Power x llr. Jos taip pat 2 savaitės žemėje.
Taip , auto zidinciu AGL ir LLR#2 derlius bus kazkur apie rugsejo m. pirmoj puseja o NPP x LLR kazkur apie rugsejo galia.
jurtoma
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2009-06-25, 13:21
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jurtoma »

sweiki, šiais metais pirmą kartau auginu augalėli siltnamyje o čia auginimas nieko panasaus kai augini indoor, taj va iškilo klausimas labai daug saku atsiado, jau dabar yra pagrindiniu kokiu 12 saku, o iš tu pagrindinių dar eina sakele, ir dabar ar leisti tas sakas augti ar skabyti, nes jei neskabysiu bus ten tankus miškas, kas galit padėkit, parašykit apie skabyna saku lankstyma.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė BongMachine »

Kam jas skabyt? taigi ant ju augs ziedai del kuriu tu ta augala ir augini. gali nebent palankstyt taip, kad gautu daugiau sviesos, bet skabydamais ivarysi tik straso daug.
wwwwww
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

turiu klausima.
kai jau augalai isismarkave zydet, zmones karpo ju pagrindinius veduoklinius lapus. noriu suzinoti, kokia sio reikalo esme- estetine ar ir praktine? ar augalai karpomi tam, kad atrodytu graziau, ar is to yra naudos augimui/brendimui? ir kokia ta nauda jei kas netingit smulkiau.
klausimas labiau apie lauko auginima.
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Anonymous »

Dar du klausimėliai!>>>
Kada prasideda šalnos kiekvienais metais ? Žinau, kad skirtingai, bet vidurkį imant.
Ką daryti pastebėjus ant kanapės pelėsį (ar įmanoma tuos žiedus kaip nors apdirbti ir rūkyti) ?
gise1
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-05-21, 19:11
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė gise1 »

Sveiki auginu LLR#2 ir pastebejau kazkokes mazas baltas musites ir atsiranda ant lapu skiles .. Gal galit pasakit ka daryt nesinori kad daugetu tu musiciu ir sugriaustu visa augala 8E 8??? :V:
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė White_Shark »

yra beda :D mano siltnamyje auga snow white keletas ir abu tuoj bandys prasimust per stoga ka daryt :?:
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė MK-Ultra »

Tavo vietoj nukirpčiau viršūnes ir pradėčiau dangsyt augalus (12/12 ciklą padaryt), kad anksčiau sužydėtų ir nebisistiebtų taip aukštyn.Arba viršūnes palenk arčiau žemės raišiodamas jas, bet tada, jei augalas liesis su šiltnamio viršumi, gali pelėsis įsimesti nuo drėgmės.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

Sveiki. Auginu mr greeno npp x llr, outdoor mix lauke. Vienas iš outdoor mix nuo pat išdygimo visai kitoks, atrodo toks sudžiuvęs, netoks žalias, lapai užsirietę į viršų. Sudaiginau birželio pradžioj, jis dabar užaugo apie 25 cm ir pradėjo žydėti. Turbūt autofloweris. Ir man ramybės neduoda piestelių spalva. Maždaug pusė jų rusvos spalvos, kai kurios rudos, atrodo lyg prieš derliaus nuėmimą. O jos tik kelios dienos kaip išlindusios, gal savaitė. Ar tai normalu?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas