Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Sernas rašė:Sveiki, noriu paklaust, nusiperku seklu ir jai ju neauginu ar kasnors gali atsitikti blogo pvz: suprasteti kokybe ir pns ? Ir kur butu geriau laikyti kad taip nenutiktu ?
I saldytuva
Sernas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2011-09-19, 20:47
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Sernas »

Vienas sako i sausia ir tamsia vieta kitas i saldytuva tai kuriuo labiau tiketi ?
Keep it green !
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

I saldytuva: sakykim pas taves seeds supakuotos i kokia nors dezute ane? Suvinioji i folga ta dezute ir idedi dar i kokia dezute (geriau kokia sadaria), poto i ta dezute idedi nuo tirpstanciu tableciu kamsteli (nu turbut supranti apie ka as kalbu nu tirpstanciu tableciu pakelio kamsteli kuris sugeria dregme) ir viskas :!: easy pizy :V: jei ko nesupratai klausk
Sernas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2011-09-19, 20:47
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Sernas »

Aisku, o kiek mazdaug laiko issilaikytu daigios ? :)
Keep it green !
jonse
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-05-31, 19:41
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jonse »

noriu paklaust, ar 33celcijaus boxe nekenkia augintiniams? :| kiek zinau jamaikoi po 40c buna ir nieko , bet vistiek noriu pasiklaust patyrusiu augintoju nuomones.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

ar zinai kas yra hermis?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

jamaika- tai ne tavo growboxas. temperatura per auksta taigi jei nieko nedarysi prastai augs arba pavirs i runkelio minetas pabaisas. ot tada ir bus jamaika..
jonse
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-05-31, 19:41
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jonse »

jai lempa labai kaista, tai geriau det 2 ventikus yputimui tiesei i lempa ir palikt anga oro isejimui, ar det yputima ir istraukima?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

oro padavima gali palikti pasyvu, ventiliatorius panaudot ten kur labiausiai reikia. cia jau reikia bandyti ivairius variantus.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Discount »

as siulyciau dėt du ištraukimui (viršui) ir kaip 4apa minėjo padavima palikt pasyvų.
jonse
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-05-31, 19:41
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jonse »

1 beda yra. pc growe auginu , nera galimybiu vien del sviesos del virsui , tegaliu det sonuose is ilgio.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

kad ir kaip bedetum daryk kad ventiliatoriai butu nukreipti taip jog trauktu ora nuo lempu virsuj.
jonse
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-05-31, 19:41
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė jonse »

tai reiks bandyt is sonu det tada istraukimuj pora..
rastafaras
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-10-02, 12:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė rastafaras »

Sveiki visi.Esu dar naujokas.Noriu uzduoti klausima. Tarkim auga 7 g13 mergaites. Jos buvo feminesed tai del lyties sukti galvos nereikejo. Joms jau apie 9 savaites. Apsvietimas buvo perjungtas velai- po 7 savaiciu vegetacijos. Dabar,praejus 2 savaitems, nematau jokiu zenklu,kad jos noretu krauti ziedus.Trasos naudojamos pagal tokias proporcijas,kurios butinos zydejimo stadijoje.Jokiu mineraliniu komponentu tikrai netruksta.Visa esme,kad jos gyvena nesildomoje patalpoje.Pastatytas ventiliatorius,su sildymo funkcija,tai temperatura laikosi tik apie 18 laipsniu,plius minus. Galbut tai problema? Ir dar-pas mane nuo pat pradzios stovi mh400w setupas. Galbut BUTINAI reikalingas hps,norint kad pradetu zydeti? Tai mano pirmas bandymas groowint.Atleiskit,jeigu klausimas absurdiskas,bet man labai neramu kur cia problema.Aciu uz atsakymas :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Enchanteris »

Butinai reikia hps zydejimui be hps kazin ar isvis tau suzydes ! O 18 laipsniu visalaik ar tik nakti? Jei nakti tai nieko baisaus
rastafaras
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-10-02, 12:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė rastafaras »

Aciu uz atsakymus.Siandien nulekiau i senukus ir uzsipirkau philips'a. Ir dabar jau gailiuosi,nes kaip supratau jis man netinkamas...? lm35000 o k4500. Philips MASTER HPI-T Plus 400w/645/e40
rastafaras
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-10-02, 12:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė rastafaras »

Bet esme tame,kad as neradau hps. Gal 20 min perziurinejau visas lempas. buvo Natrio lempu,buvo mh. Hid irgi buvo. Tai man pagal viska HID reikejo imt? nes kame esme-400w HID ar HPS nebuvo. O as nenorejau 250w-ju buvo HID. Pas mane droselis net nezinau ar butu tinkamas,nes jis 400w lempai. todel bijojau imt 250.Tai ir susimoviau kazkaip.Idomu pavyktu grazint rytoj,jeigu ceki vis dar turiu? Ir dar klausimas tada. Pvz yra MH lempu,kurios yra 250w o raso,kad isskiria ten daugiau negu 2000k. 2200k panasiai.Tai is esmes man zydejimui turetu tikt tokia? ar ne? SUnkiai man susigaudyt kazkaip sekasi.Ir dar buvo High pressure mercury lamp. Tokia kazin tiktu? 400w/2000k. Bet kame esme-ji padengta kazkokiu baltu laku(na tikrai zinot kaip buna)
rastafaras
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-10-02, 12:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė rastafaras »

Fok,seni! Didziulis dekui! :x: :bong: Vienu zodziu ziuresiu,kur spektras butu iki 3kk.Geriau 2kk. Ir dar klausimelis-kas is to kad as pavelavau taip gan daug ta apsvietima perjungt? Na kad geles dideles labai tai cia jau savaime aisku.O jeigu dideles tai manau reiskia didesni kieki stafo.Bet ne kiekybeje o kokybeje esme.Nenukentes kokybiskumas?
rastafaras
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-10-02, 12:48
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė rastafaras »

Na trasas naudoju biopon ir dar kazkokias. Zinau,kad iki nuimant derliu panasiai 2-3 savaites nereikia tresti. Ir dar,kad pries nuimant,geriau kokias 2 paras palaikyt tamsoj augala(pasigamina daugiau tetrahidrakanabinolio.thc. Nezinau cia mitas ar ne. Man pvz atrodo,kad augalui stresa sukelt gali ir nieko ten doro nebuna.Nors man tik taip atrodo.) o del dziovinimo nieko nezinau-kai jau prieis laikas,domesiuos ;]
DANT
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-10-03, 21:27
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė DANT »

sveika liaudis. turiu 1 klausima. gal kam durnas pasirodys. tai vat auginu antra karta, pries tai tik moteri turejau , o dabar turiu hermiuka.. tai ka is hermio ispest galiu? seklu? ar y siuksline galiu jau mest?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas