Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marbauskas »

AŠ TAU VISKĄ SURAŠIAU KĄ SKAITYT,AR TAU SUNKU KELIAS PILNAS DIENAS PASKAITYT?!!!! TU MANE JAU IŠ KANTRYBES VEDI. Jei tikrai norėtum, nepagailėtum laiko ir perskaitytum visiškai viską, bet aš tau gi parašiau ką reik. Wauri, tu dar jam normaliai parašei, o aš atrodo klavkę sugrūsiu kiaurai stalą :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

man rodos banas ispres visas problemas... rongsa daryk isvadas kitaip uzbaninsiu. galejau tau ir asmeniskai tai parasyti bet tu man negali atsakyti nes esi naujokas.




( adminui pasiulyciau kad naujokai galetu moderatoriams atsakyti.gal galima ka nors pakeisti pasto skyriuje?)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jah »

Marbauskai, čill. Nuo šiandien pradedu jį/ją ignoruot :D Tiesiog nekreipsiu dėmesio. Linkiu jums kantrybės :D
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coba »

:x: Ramybės viesiems :D Paskaitom kaip tema vadinasi .. Elementarūs ......... Kiek atsimenu šią temą sukūrė , kad joje galėtų klausinėti " beleko " , o atsakytų tie, kurie nori ir turi laiko :) Tie elementarūs - kartais žiauriai "tupi" klausimai "klinina". Bet tema tam ir yra, kad " neklinintų ", kitose forumo skiltyse :D Bet kuriuo atveju atsakydamas į tuos elementarius- kartais kvailus klausimus, plečiam " grower'iu " ratą, manau toks forumo tikslas. :D Aš už žalią Lietuvą :x: :D :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dendis »

Rongsa rašė:Sugalvojau į senukus nuvažiuosiu. Ruošiuosi auginti su CFL lempom., tik nerandu kiek jų reikia ir kokio galingumo.... Tik atradau, kad reikia vegetacijai 5000K-6500K... (full spectrum, daylight)
Ar nuo augalo veisles/rusies priklauso kiekapsvietimo reiks ? ar priklauso nuo augalu vnt? Galvoju uzauginsiu 3-4 augalus. tai kiek CFL (5000K-6500K) lempų reiks ? Ir kiek ant jų vatų turi būt ?
Pabusiu geras ir atsakysiu :D Apsvietimas priklauso, nuo ploto kuriame auginsi... Nuo tavo growboxo dydzio. Kiek tu i ji augalu sukisi cia jau tavo reikalas.. Jei auginsi nedidelei dezei, tai nusipirk 4x25w clf lempas ir growink... Kaip pradziai pilnai uzteks, o ir elektros sanaudos nebus dideles... Ir negalvok, kad imesi seklas i zeme paliesi ir jos uzaugs ir turesi savo stuffo... Taip nebuna. Sekmes :|
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Rongsa rašė:
wauris rašė:Saknele i apacia
Tas baltas i apacia ? tai saknele ?
taip, šaknis.
Marbauskai, nusiraminbk, ko pyskti? nežino žmogus tai reik paaiškint, į klausimą atsakyt trumpai ir aiškiai ir runkeliuk mielaisai, banais nieko neišspresim;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė runkelis »

nu tada apmokinam ji :) as asmeniskai padesiu rongsai tik iskirtiniais atvejais jei neatsiras i jo klausimus atsakovas.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Marbauskas »

Na esu taikus žmogus, bet jau nebesugėbėjau valdytis, nervingas truputį paskutinėm dienom, tad nepykit jei labai pasikarščiavau. ;) Žinai,pūtėjau truputi pikta, kai pats stengiaus, skaičiau viską, o ateina toks Rongsa ir nori, kad jam viską pasakytume. Tiesiog man pačiam jo vietoj būtų nesmagu tokiu klausimų klausinėt. Bet tebūnie, Rongsa, klausk kas neaišku, pasistengsiu nebūt piktas ir padėt. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jamaicaman »

Rongsa , kiek tau metu ,taip nemeluodamas.
I'm back.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jah »

minėjo jog 18. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė putejas »

Realiai aš pilnumoj suprantu kaip nervas ima kai pats skaitai, mokaisi, o kitas ateina ir bando raškyt tavo obuolius nerodydamas jokių pastangų ir dar daugiau - jokio susidomėjimo. Būtų susidomėjimas tai būtų ir skaitymas. Aš tai iš viso čiudnai, iš principo nenorėjau per daug semtis informacijos. Štai, galvoju, daiginsiu kaip šauna į galvą, žiūrėsiu kas iš to išeis ir pan. Bet kiek pamenu buvo lyg ir įdomu kai iš po žemių išlindo šaknelė ir toliau augo. Galvojau "nu ni**uja sibe, kas čia per kanapė" :D
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Jamaicaman »

Jah rašė:minėjo jog 18. :)
Manau greiciausiai jam maziau,bet juk kitaip cia nepasakysi
I'm back.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

pūtėjas rašė:Realiai aš pilnumoj suprantu kaip nervas ima kai pats skaitai, mokaisi, o kitas ateina ir bando raškyt tavo obuolius nerodydamas jokių pastangų ir dar daugiau - jokio susidomėjimo. Būtų susidomėjimas tai būtų ir skaitymas. Aš tai iš viso čiudnai, iš principo nenorėjau per daug semtis informacijos. Štai, galvoju, daiginsiu kaip šauna į galvą, žiūrėsiu kas iš to išeis ir pan. Bet kiek pamenu buvo lyg ir įdomu kai iš po žemių išlindo šaknelė ir toliau augo. Galvojau "nu ni**uja sibe, kas čia per kanapė" :D

Kai daiginau savo 1-maja kalnape (to ismokau ziuredamas youtube) ir kai ji man isdygo , galvojau kad tai koks mazas stebuklas ,kad pas mus to padaryti neimanoma bet wot isejo ,padariau ,skaiciau toliau ir isaugo man puiki mergaite :V: :V:
Stoner
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2011-08-21, 10:46
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Stoner »

Sveiki. Isdaiginau dvi seklytes, bet taip galingai, skanytes po 1cm netgi gavosi. nusipirkau jukneviciaus zemiu kaktusam. pardaveja sake kad zmones skundziasi tipo musyciu kazkokiu atsiranda ir rekomendavo orkaitei ant 200c pakaitint 10min. taip ir padariau, padariau drenaza, paliejau tas zemes ir i 0.5l vazoniukus, zemyn saknytem ir pasejau 1cm gylyje. laikau po 2 clf po 26w mazdaug 5cm atstumu. nzn, gal cia tik nerimas, bet jau 1.5 dienos jokiu ziniu is mano augaleliu. temperatura 26C. kaip supratot esu zalias, bet tikrai lb daug skauciau. tikiuosi patarsit be pykciu ;)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

Be pykcio sakau tau dar nesijaudink 3 paros normalu kol lenda is zemiu
Dilas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2010-09-18, 14:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dilas »

Norejau paklausti, sakykim augo mano augaliukas, ir katinas nukando stieba su pagrindiniais tais dviem lapeliais, tai jau jam kaip manau vyskas taip ? :D
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

Taip
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė PsY »

na seip gal dar ir isaugs kazkas bet neaisku palaikyk dar nemesk lauk bet jei nukando visiskai viska ir liko tik stiebas ir daugiau nieko tada jau viskas
PsYchotherapist
Dilas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2010-09-18, 14:28
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Dilas »

Na dar palaikysiu, apie pora savaiciu jam panasiai buvo
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė wauris »

2 savaites ir tik 2 lapeliai??? :|?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas