Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dowis »

eric rašė:
dowis rašė:Nuo ko gali siūlai ant galvu ruduot?, lapai neruduoja :) P.S. žydi mėnesį
Arba del dideliu temperaturos svyravimu. Jei nakties ir dienos rezimu buna dideli svyravimai,tai gal del to.
Gali buti, nes svyravimai tai labai dideli :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Sokan »

foto, nes vis tiek ne taip suprasim.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dowis »

Foto buciau iskarto ikeles jei kas nors joje matytusi :D
[ nuotrauka ]
Skunkas3
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-02-02, 19:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Skunkas3 »

dowis o kiek laiko pas tave jie jau zydi?? cia man idomu nes pas mane pan atrodo jau... :)
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė eric »

Gali buti, nes svyravimai tai labai dideli :)
Dek ant grindu ka nors,kad negautu saknys salcio. Pas mane irgi svyravimai dideli budavo,nes ant grindu labai salta nakties rezimu,o prie pat murine siena,tai gaudavos kaip saldytuve. Problema zadu issprest juris puta ant grindu ir termodinaminiais tapetais ant sienu,tuo paciu atspindes sviesa geriau.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dowis »

Skunkas3 rašė:dowis o kiek laiko pas tave jie jau zydi?? čia man idomu nes pas mane pan atrodo jau... :)
27 paras, cia pirmas auginimas tai 2 dideli failai buvo :D beje vegetuotos 125 dienas :D
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dowis »

eric rašė:
Gali buti, nes svyravimai tai labai dideli :)
Dek ant grindu ka nors,kad negautu saknys salcio. Pas mane irgi svyravimai dideli budavo,nes ant grindu labai salta nakties rezimu,o prie pat murine siena,tai gaudavos kaip saldytuve. Problema zadu issprest juris puta ant grindu ir termodinaminiais tapetais ant sienu,tuo paciu atspindes sviesa geriau.
Gryn tokia pat problema pas mane :/ :)
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė fatalas »

biski pridariau nesamoniu kaip istrint?
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė edgy »

taip darydamas seni, tu tik užsitrauksi rustybę ir rodai nepagarba forumo dalyviams, nes čia žmonės ateina ieškot pagalbos, o ne floodint. Kai kas galės kas tai atsakys. Taigi. Kaip suprantu čia yra lakmuso popiereliai. Jie skirti dirvos ar vandens ph matavimui. Jei nori išmatuoti savo dirvožemio ph su lakmuso popierėliais. Liek vazoną vandeniu, kol pradės bėgt per apačioje esančias skyles. Tada mirkyk popiereli ten ir lauk spalvos. Tada lygink ją su ant pakuotės esančiomis spalvomis ir žinosi savo dirvos ph. Aišku tai neveiks jei esi daltonikas ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė fatalas »

netycia man ten taip pasidare o ne floodint norejau.ka tu man pasakei man aisku bet kad skale nesamoninga foto matosi neina ten to ph pasiziuret
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė eric »

Bet su tais popiereliais ismatuosi tik 1x. Jei turi 10 vazonu,tai ir 10 popiereliu sunaudosi. Ju kaina maciau po 3lt uz 3 popierelius. Taigi nelabai apsimoka,jei zadi daznai matuot ta ph.
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė fatalas »

ph matuokli pirkt irgi nelabai apsimoka , o tie pigus nieko gero nerodo,
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė O.life »

ar auginti indoor? kaip zinai kad tikrai vasara bus taip , kad elektra dings per zaiba , nes visalaik per liutis dingsta.
Nepavirs tada augalas i hermi? kaip apsisaugoti nuo to?
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Anonymous »

Generatorių dyzelinį kokį naudok :D
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė daylight »

fatalas rašė:gal kas turejot tokias juosteles? nesuprantu kaip jomis naudotis i sausa zeme ar slape? ir kaip pagal ta skale ph nustatyt? :x:
As tai manau, kad lakmuso popiereliai naudojami TIK vandens ph matavimui. Jei pilsi i vazonus vandeni ir bandysi matuot dirvos ph tai matysi ipilto vandens ph reiksme. Dirvai naudojami visai kitokie matuokliai, dazniausiai su ilgais metaliniais strypais, kurie kisami i zeme.
Anonymous

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Anonymous »

pH yra vandenilio jonų koncentracija tirpale (vandenyje mūsų atveju). Jei tavo žemės bus visiškai sausos, tai jos pH neturės. Tai pagal mano išvedžiojimus, matuodami žemių pH, mes matuojame pH vandens esančio žemėse. Tai tinka ir tos juostelės, tik abejoju ar jos tiksliai pamatuos ;] Tie pH matuokliai su ilgais strypais yra tam, kad jie pasiektų giliau esančia drėgmę ir padėtų tiksliau nustatyti pH. Paviršius dažnai juk būna sausas :) Bet čia tik mano loginiai išvedžiojimai.. Jie turėtų būti teisingi :D
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė fatalas »

bet tai ten ta skale kazkokia nelogiska, tarkim ten koficientas parasytas bet tai vertymo i ph nera.zodziu galiu pasakyt niekas tos firmos nepirkit :D
fatalas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2010-01-13, 13:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė fatalas »

O.life rašė:ar auginti indoor? kaip zinai kad tikrai vasara bus taip , kad elektra dings per zaiba , nes visalaik per liutis dingsta.
Nepavirs tada augalas i hermi? kaip apsisaugoti nuo to?
daug yra visokiu niuansu bet tai cia maza tikimybe :D
Putis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-25, 15:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Putis »

sveiki visi kasiakelio broliai :D nusprendziau auginti spintoj 6ww augaliukus ir reikia patarimu. pirmas klausimas, seklas man atsius draugas ww feminized jos keliaus pas mane is anglijos, taigi ar nera jokios palevos kad gali mane susekti per ta registruota laiska pamate kad ten seklos? ir dar vienas klausimas kokias lempas geriau naudoti nes nzn kurios geresnes ar viena hps 250 ar 400w ar kokias sesias cfl po 48w kokie pliusai ir minusai? gal kokiu patarimu turit? as rinkciausi viena 400w bet nesusigaudau kaip ten su tuo pajungimu ir reflektoriu sunku rasti ir ar nesukeptu mano augaliukai nuo karscio? dekuj visiems uz pagalba :V:
marukas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-09-07, 14:19
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė marukas »

Del seklu tu gali buti ramus, tau del ju nieko negali daryt, nes jos yra "kolekcines" ir tu ju neauginsi jei ka ;) O seip del apsvietimo tai nezinau, reik ziureti kokie tavo spintos ismatavimai ;)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas